Nápady na vánoční dekorace

Designové vánoční přání s ozdobnou páskou – 14 skvělých a kreativních nápadů na ruční pásku

vyrobte si vlastní vánoční přání s dekorační páskou plstěnou ze sobů

Malí i velcí se nepochybně budou těšit na láskyplné vánoční přání, které si sami vyrobili. Ručně vyrobené vánoční přání je skvělý způsob, jak někomu ukázat, že jste si udělali čas a vytvořili pro něj něco zvláštního. Můžete si například vyrobit atraktivní vánoční přání s ozdobnou páskou. Nechte se inspirovat následujícími nápady na vánoční pásky z washi pásek a překvapte své blízké skvělými uměleckými díly, která existují jen jednou.

vánoční ozdoby dekorace vánoční přání maskovací páska design

Ozdobná maskovací páska je velmi oblíbená v mnoha různých vánočních řemeslech. Samolepicí papírové pásky jsou nyní k dispozici v široké škále vzorů. Díky rozmanitosti vzorů můžete z ozdobné pásky a lepenky vyrobit krásné, individuální, jednoduché nebo neobvyklé vánoční přání Washi. Zimní vzory, které si vyberete pro vlastní tvorbu, nemusí být nijak propracované. Záleží spíše na vybraných motivech a barevných kombinacích.

foto vánoční přání washi pásky nápady

Pokud byste chtěli vyrobit vánoční přání s ozdobnou páskou pro členy rodiny, můžete jako motiv navrhnout skvělou vánoční kouli, která tentokrát zdobí vaše přání. Nejprve si promyslete skvělý barevný koncept a nalepte na sebe různě barevné ozdobné pásky. Upravte k sobě délku a konce jednotlivých proužků tak, aby vznikl požadovaný kulatý tvar koule.

washi pásky bastideen vánoční přání personalizované

Mašlička z ozdobné stuhy nebo nitě vypadá vánoční ozdoba ještě hezčí. Pokud chcete designu dodat individuální nádech, můžete na přání nalepit pěknou rodinnou fotografii. Drahý a kreativní způsob posílání nejteplejších a nejteplejších pozdravů, že??

vyrobte vánoční lepicí pásku s washi páskou vánoční přání

Pokud vyrábíte vánoční přání s ozdobnou páskou, můžete hezké zimní motivy kombinovat s různými nápisy, které jednoduše mluví samy za sebe a navozují vánoční atmosféru. Na kartu nalepte „Ať sněží“ nebo „Veselé Vánoce“ a orámujte nápis svislými a vodorovnými páskami pásek washi. Dvojice pěnových gumových nebo papírových sněhových vloček dodá vašemu výtvoru konečnou tečku.

barevné lepicí pásky blahopřání design ozdoby

Když implementujete své kreativní nápady na pásky washi na Vánoce, nejde, jak již bylo řečeno, o přesné provedení, ale spíše o nápaditou myšlenku, která je za tím. Maskovací páska v zimních barvách zde nebyla odříznuta, ale účelově jednoduše odtržena z role lepicí pásky. Přestože zde byly použity papírové proužky jako pozadí, vynikají nedokonalostí a dávají kartě zvláštní kouzlo.

dřevěné ozdoby s dekorační páskou zdobí vánoční přání

Pokud si vyrobíte vánoční přání sami ozdobnou páskou, můžete barevnou lepicí páskou ozdobit jak samotnou kartu, tak dekorativní prvky na ní. Vánoční přání můžete například ozdobit malými dřevěnými figurkami, které zase předtřete barevnou ozdobnou páskou. Crafting with washi tape vám umožní nastavit skvělé barevné akcenty a vykouzlit jedinečné přání.

vánoční přání motivy vánoční koule candy cane

Pomocí ozdobné pásky můžete znovu vytvořit mnoho nádherných zimních motivů pro vlastní sváteční přání. Krásně jiskřivé vánoční ozdoby, velká dárková krabička nebo červenobílá cukrová třtina jsou vyrobeny během chvilky a vypadají skvěle. Nechte své kreativitě volný průběh a vyzkoušejte různé kombinace. Abstraktní motivy také vypadají moderně a zajímavě.

hvězda maskovací páska vánoční zlaté řemeslné nápady

Oblíbeným vánočním motivem, který můžete vytvořit během chvilky, je tradiční vánoční symbol, jedle. Pokud byste si chtěli vyrobit šik a luxusní vánoční přání sami, je Washi Tape ve zlatě skvělý nápad. Okouzlující vánoční strom vypadá skvěle na černém nebo bílém pozadí.

drátené vánoční přání s ozdobnou páskou z korálků jedle

Vánoční stromeček z ozdobné pásky lze navrhnout různými způsoby. Pomocí washi pásky můžete například vyrobit tři různě velké trojúhelníky, které nalepíte na sebe. Začněte tím největším odspodu a lepte nejmenší trojúhelník na vrchol stromu. Poté přilepte kufr ke dnu. Skvělého efektu dosáhnete, pokud zvolíte barevnou lepicí pásku ve třech různých barvách a vzorech.

vánoční stromky washi pásky nápady drotka vánoční přání

Pokud vyrábíte vánoční přání s ozdobnou páskou, nemusíte se nutně omezovat pouze na tyto řemeslné materiály. Skvělý vánoční stromek lze také řezat z plsti a pěnové gumy. Zimní krajinu pro svou kartu můžete vytvořit z washi pásek v zelené a bílé barvě nebo se sněhovými vločkami. Trocha lesku, perel nebo kamínků s sebou přináší slavnostní pocit.

washi pásky vánoční ruční práce s dětskými jedlemi

Hledáte vzrušující nápady na řemesla, kterými můžete své dítě zaměstnat v chladném prosincovém odpoledni? Vyrobit vánoční přání s páskou washi tape by bylo skvělý nápad. Ozdobná páska se snadno používá, a proto si ji užijí i ti nejmenší. Odřízněte proužky pásky, které budou tvořit vánoční stromeček, a nechte své zlatíčko je nalepit na sebe na kartu.

washi páska vánoční přání vánoční stromeček korálky tlačítko

I když jsou jednotlivé pruhy mírně křivé, páskový vánoční stromek vypadá velmi originálně. Na obrázku výše můžete vidět další skvělou možnost designu. Místo použití maskovací pásky na kmen stromu zde bylo použito jednoduché fixy. Mimochodem, kreativního výsledku dosáhnete také tehdy, když při výrobě vánočního stromku použijete na kmen motouz nebo snad tenkou větvičku.

Vánoční motivy malovat washi pásky řemeslné nápady

Pokud vy nebo vaše děti rádi malujete, láskyplným dárkem by byla vánoční malovaná karta. S ozdobnou páskou mohou být vaše obrázky ještě nápaditější a barevnější. S krycí páskou vykouzlíte silný a teplý svetr v typických zimních barvách, jako na obrázku výše. Šála je také vyrobena ze svislého a vodorovného pásu pásky.

zimní motiv dárek deco páska Vánoce

Dalším pěkným motivem, pokud vyrábíte vánoční přání s ozdobnou páskou, by byla roztomilá dárková krabička. Chcete -li to provést, jednoduše vystřihněte pásy stejné délky se stejným designem a přilepte je tak, aby vytvořily čtverec. Vezměte dekorativní lepicí pásku v kontrastní barvě a ozdobte krásný dárek krásnou dárkovou stuhou. Kdo se nebude těšit na tak milou pozornost!

dráteník s páskou washi pásky dárkové balení vánoční přání tlačítka

Mimochodem, skutečné dárkové balení můžete také upgradovat ozdobnou páskou a ozdobit na Vánoce. Cokoli se vám líbí, je povoleno. Pokud musíte zabalit dárek na poslední chvíli, můžete z něj během chvilky vytvářet individuální a kreativní dekorace. Pokud váš dárek doprovází vlastní vánoční přání, může jeden a tentýž zimní motiv ozdobit obojí. Jak vidíte, v barevných lepicích páskách je spousta možností designu. Už máte vzrušující nápady na vánoční přání s dekorativní páskou ruční práce v mysli?