Nápady na vánoční dekorace

Dárkové balení Tinker na cestovní poukázky – kreativní nápady na vouchery na dovolenou, které si vyrobíte sami

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz kufr vánoční postava sněhulák jedle

Dárek kreativní a velkorysý jako dovolená by měl být předložen v krásném balení. Přestože je poukázka na dovolenou jednoduchým papírem ve formě dárkové karty, balení by mělo odrážet téma cesty nebo příležitosti, pro kterou dárek dáváte. Z tohoto důvodu vám doporučujeme, abyste byli kreativní, a to takovým cestovním poukazem. Můžete tedy vynechat tradiční způsob a sbalit si cestovní poukaz, který můžete dát například jako kufr. Naše návrhy vás mohou inspirovat, pokud chcete vytvořit poukaz na výlet a darovat jej nezapomenutelným způsobem.

Cestovní poukázky Tinker – kreativní nápady na dárky

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady poukaz na dovolenou udělejte si ze zeměkoule knihu obálku na ochranu před sluncem

Dárkové poukazy se někdy mohou zdát jako neosobní a příliš jednoduchý nápad na vánoční dárek. Chcete příjemci dát nadšení a emoce, a ne jen další tašku nebo halenku. Nepochybujte tedy o tom, že přizpůsobení dárku je lepší volba. Věnujte mimořádné úsilí tomu, abyste vytvořili poukaz na dovolenou, který jej představí neobvyklým způsobem. Nejprve vyberte velmi speciální dárkové balení nebo obálku, podle které zabalíte poukaz na dovolenou. Můžete dokonce použít malou šperkovnici, ručně vyřezávanou dřevěnou krabičku nebo gravírovanou kovovou krabičku, aby vypadala zvláštněji.

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz dárková taška afrika mapa růžový obal

Téměř nikdo by místo příjemného výletu nechtěl efektní visačky na zavazadla nebo držáky pasů. Všichni chceme být jen svlečeni na dovolenou. Víkend v přírodě nebo na pláži může být tím nejlepším dárkem. Ještě lepší je, když to můžete sdílet i s přáteli nebo rodinou. Navíc, abych byl upřímný, strávit večer na pohovce hledáním hotelů je mnohem hezčí, než se probojovat davem při nakupování dárků na hlavním tahu.

Vytvořte si osobní cestovní poukaz

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz vytvořte si vlastní dárkově zabalené rustikální letadlo srdce

Pokud je poukaz na dovolenou svatebním darem, můžete do kontejneru vygravírovat jména páru. Vložte dárkový poukaz s poznámkou do dárkové krabičky a naplňte krabici suvenýry z prázdninového regionu. Krabice tak může být suvenýrem cesty i sběrným boxem na první prázdninové vzpomínky. S dárkovým poukazem například na dovolenou na pláži mu můžete dát krásný, námořní nádech s dekoracemi, jako je slunečník, mušle a písek v mini formátu.

dárkové balení vyrábět cestovní poukázky kreativní nápady vyrobit si vouchery na dovolenou polštáře airbnb

Nejjednodušší metodou je samozřejmě zabalit poukaz do vhodně vypadající obálky. Tuto variantu si můžete přizpůsobit tak, že si obal cestovního poukazu vyrobíte sami. Můžete například použít potištěný balicí papír s tematickým vzorem, který jste navrhli speciálně pro danou osobu.

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz zpráva v láhvi

Dalším dobrým nápadem by bylo rozdat poukázku srolovanou jako zprávu v láhvi. K tomuto účelu najděte vhodnou skleněnou láhev s korkem, kterou můžete ozdobit hvězdicí a modrými stužkami. Nejprve si vytiskněte poukaz na dovolenou a zkuste okraj listu lehce spálit, aby vypadal autentičtěji. Závin nakonec zavažte nití nebo mašličkou, vložte do lahve a hrdlem uzavřete zátku.

Připravte si překvapivou logickou hru

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady poukaz na dovolenou vyrobte si vlastní dárky zabalené skládané svíčky

Nechte příjemce najít své dary tím, že jim nejprve ukážete oříznutou kartu. Napište například puzzle, které vás zavede do jiné místnosti nebo tajemného místa ve vašem domě. Skryjte stopy ve skříních nebo zásuvkách, aby byl proces hledání ještě více vzrušující a hravý. Pokud je to poukaz na plavbu, můžete ho schovat do hračky, která plave ve vaně. K tomu můžete použít vodotěsnou obálku nebo obal, který můžete označit vhodným sloganem, například „Sail Away!“.

dárkové balení-cestovní voucher-drotářství-kreativní nápady-prázdninový voucher-udělej si sám-na dobírku-svatba-Francie

Řekněme, že vezmete svého milovaného na víkend do Paříže. Můžete jí dát mini sochu Eiffelovy věže, francouzské brie, francouzské víno nebo baret. Můžete také jít trochu tajemněji a dát jí řadu obtížnějších stop, abyste zjistili, kam cesta směřuje.

Tematické balení dárků

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady poukaz na dovolenou vyrobte si láhve na vodu kosmetické výrobky dárkový koš

Vyberte dva malé dárky, které můžete vyrobit, a zkombinujte je s cestovním poukazem. Mohou to být například dva nové plážové ručníky nebo balíček s výrobky na ochranu před sluncem. Podle toho si také můžete vybrat další tematické články, pokud jde o zimní dovolenou. Balicí papír může také vypadat tematicky, pokud je příležitostí svatba, výročí nebo narozeniny. Zabalte kosmetiku a zabalte ji spolu s poukazem na dovolenou do dárkového koše. Košík můžete také naplnit arašídy, mušlemi nebo jinými dekorativními prvky, které odpovídají tématu.

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz vyrobte si dárky zabalené karty

Další možností je umístit obálku s poukazem do kovového pouzdra se jménem příjemce. Vložte dárkovou kartu nebo letenku do krabice a znovu ji zabalte vzorovaným papírem. Původní možností by v tomto případě byla například mapa světa, kterou můžete optimálně použít jako balicí papír. Umístěte tři balíčky s kupónem dole a nechte osobu, aby je rozbalila jeden po druhém, aby hádala, co dál.

Přidejte průvodce

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady prázdninový poukaz vyrobte si vlastní cestovní pas cestovní balicí papír

Kupte si průvodce s cílem, který se šťastný člověk chystá navštívit. Uvidíte, jak se jí na tváři objeví zmatek, když otevírá cestovní knihu pro Benátky a přemýšlí, proč jste si ji koupili. Když pak tento náhodný dárek laskavě přijali, nasadili své falešné úsměvy. Pak to konečně zacvakne a uvidíte, jak se jim rozzáří obličej, když si uvědomí, co je skutečný dar.

Balení starého kufru

dárkové balení cestovní poukaz šťourat kreativní nápady prázdninový poukaz balení starý cestovní kufr plážové sluneční brýle taška žabky

To vyžaduje určitou organizaci a toho druhého musíte opravdu dobře znát. Pokud to však dokážete, je to skvělý způsob, jak je překvapit. Zabalte kufr, aby příjemce překvapil, když jej otevřete. Pravděpodobně budete opravdu zmatení, proč jste sbalili a zamkli starý kufr. Vždy je to však skvělý způsob, jak překvapit svou drahou polovičku. Pokud toho člověka opravdu dobře znáte a máte větší rozpočet, můžete si sbalit nové oblečení nebo jiné věci, které by si mohl vzít na dovolenou.

Označte datum v kalendáři nebo v diáři

dárkové balení vyrábět cestovní poukazy kreativní nápady vyrobit si vouchery na dovolenou sami kalendář diář označit datum

Tato myšlenka funguje obzvláště dobře, pokud bude výlet vánočním dárkem. Kalendář nebo diář jako dárek působí na první pohled obyčejně. V takovém případě bude váš cestovní poukaz znamenat velký rozdíl, protože jste v něm již označili zvláštní datum.

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady poukaz na dovolenou vyrobte si balicí papír do pasu

Možná budete muset na jednu stránku deníku vložit lepicí lístek nebo dokonce lístky, abyste se ujistili, že je tam najdete. Alternativně, pokud jste již utratili všechny své peníze za víkendový výlet, můžete si sbalit osobní pas. Uchovejte tajemství, aby bylo překvapení ještě napínavější.

dárkové balení cestovní poukaz drotář kreativní nápady poukaz na dovolenou udělejte si romantickou večeři restaurace

Můžete si tedy vytvořit cestovní poukaz na vlastní potřebu a mít personalizovanou a dostupnou alternativu. Vytvořte si knihu poukazů na různé části cesty, jako je romantická večeře, luxusní hotel, wellness nebo snídaně do postele. Pokud chcete být ještě romantičtější, můžete také napsat báseň. K tomu nemusíte nutně napodobovat Goetha nebo Schillera – čím jednodušší, tím lepší. Pokuste se vysvětlit, co jste plánovali udělat, abyste viděli, jak si ten člověk rád čte nahlas.