Nápady na tetování

Trendy v tetování 2020: tyto styly, motivy a designy jsou naprosto moderní!

Ať už jde o módu, boty nebo vlasy – každý rok přináší celou řadu nových trendů, které nepochybně ovlivní náš styl a vzhled. A to samé platí samozřejmě o trendech ve světě tetování. Kromě ceny, pravé části těla a správného tatéra je třeba velmi pečlivě zvážit také motiv – ostatně nás bude provázet celým životem. Trendy v tetování 2020 lze popsat jako obzvláště univerzální a bohaté na kontrast. Od jemných a filigránských vzorů přes barevné motivy až po známá kmenová tetování – na každý vkus se určitě najde něco! Hledáte nápad na své další tetování? Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jaké jsou letos trendy.

abstraktní tetování trend 2020 mikrotetování pro ženy předloktí trend 2020 mikro tetování pro ženy předloktí

Vybrat správný motiv pro tetování je často skutečná výzva. Nejdůležitější samozřejmě je, aby to ladilo s vaší osobností a aby se vám to vizuálně líbilo. A přestože by tak důležité rozhodnutí nemělo být ovlivňováno nejnovějšími trendy, nezaškodí se podívat na to, co je právě teď žádané.

Tattoo Trends 2020: Realistické Trash Polka tetování

Trash Polka tetovací motiv původ rukáv tetování pro muže

Odpadkové polka tetování je relativně nový trend, ale stává se stále oblíbenějším. Styl vytvořili dva němečtí tetovací umělci a hudebníci Simone Pfaff a Volker Merschky z tetovacího studia „Buena Vista Tattoo Club“ ve Würzburgu. Tetování vychází z různých stylů od malování a vypadá neuvěřitelně realisticky – odtud název. Jedná se o jedinečnou kombinaci nápisů, symbolů, obrázků a prvků inspirovaných přírodou. Ale jak „barevný“ a velký je výběr motivů pro tetování Trash Polka, tím zdrženlivější je styl s ohledem na barvy. Tetování je vyryto pouze v černé a červené barvě a jiné barvy jsou používány velmi zřídka.

Efektivní abstraktní tetování ozdobí naši kůži v roce 2020

geometrické abstraktní tetování předloktí ženy tetování trendy 2020

Objevili jste nedávno svou kreativní a uměleckou stránku nebo chcete jedinečné tetování, které má skrytý význam, který znáte jen vy? Pak abstraktní tetování může být pro vás to pravé. Nejlepší na tomto stylu je, že vaší fantazii a kreativitě se meze nekladou – žádný jiný trend tetování nenabízí tolik svobody, co se designu a motivu týče. Ať už jde o jednoduchá čmáranice neobvyklých tvarů nebo návrhy inspirované umělci jako Pablo Picasso – abstraktní tetování vytvářejí svá vlastní pravidla a vše je povoleno!

Minimalistická tetování jsou v roce 2020 stále v trendu

Ušní tetování bolest tetování péče o mikro tetování ženy

Stále více lidí se snaží žít podle zásady „méně je více“. Kromě mnoha oblastí našeho života je minimalismus jedním z nejoblíbenějších trendů tetování již několik let. Jednoduché tvary, zdrženlivý design, jednotlivá slova a symboly – minimalistická tetování jsou velmi populární a budou velmi žádaná i letos. Pokud jste si mysleli, že styl je docela nudný, mýlili jste se. Na výběr jsou tisíce možností – ať už jde o květiny, hvězdy, zvířata nebo dokonce tetování lebky. Je to však klasická jednoduchost návrhů, která z nich dělá perfektní volbu pro každého, kdo se právě dostává do světa tetování.

Jemné linie s velkým dopadem – tetování linií 

Linework Tattoo Design Tattoomotive Horní rameno Malé

Čisté a elegantní – liniové tetování také dodržuje minimalistický princip a je stále oblíbenější. V tomto stylu jsou tetování vyryta pouze jemnými čarami a nejsou použity žádné barvy. Nenechte se však zmást jednoduchostí – jednoduchý obrys může vypadat stejně odvážně a efektivně jako velký barevný design. Linework tetování se vyznačují nepostradatelnou jasností linií a vynikající harmonií mezi tvary a celým obrazem. Od minimalistických a jednoduchých návrhů až po složitá a realisticky vypadající mistrovská díla – výběr motivů je doslova nekonečný. Stále více lidí se v poslední době rozhodlo pro „lineární“ portrétní fotografie místo těch v realistickém stylu.

Glitch tetování jsou trendem roku

Glitch tattoo trend malá tetování pro ženy předloktí

Glitch tetování je docela nový a poměrně neznámý trend tetování, ale stále oblíbenější. Přeloženo z angličtiny, „závada“ znamená poruchu nebo malou závadu a přesně takto vypadá neobvyklé tetování. V tomto stylu se motivy proměňují ve skutečná umělecká díla záměrnou grafickou chybou. Glitch tetování odráží nedokonalosti a je symbolem toho, že ne vše v našem životě je dokonalé, ale často chybné. Ale právě toto zkreslení designu je tak živé, svěží a jedinečné. Pokud jste se rozhodli pro závadové tetování, určitě byste měli vyhledat dobrého tatéra, který už má v oboru zkušenosti.

Načrtněte tetování

Načrtněte nápady na trendy tetování černo-šedé tetování

Načrtnuté tetování nebo v německém náčrtu tetování působí nějak bizarně a nedokončeně. Unikátní načrtnutý design nám připomíná předběžné kresby malíře, které ještě nejsou zcela propracované. Tetování je obvykle zcela černé, ale stále nabízí spoustu prostoru, pokud jde o design. Ale i když vypadají tak jednoduše a snadno, doporučujeme vám vybrat si tatéra s velkým talentem, odborností a samozřejmě fantazií.

Trend pouze pro velmi odvážné – blackwork tetování

Blackwork trendy tetování design rukávů tetování pro ženy

Až dosud byl tento styl tetování velmi populární pouze mezi muži, ale příští rok to bude jeden z nejvyhledávanějších trendů tetování 2020 pro ženy. U blackwork nebo v Německu známého také jako blackout tetování jsou určité části těla nebo větší oblasti zcela pokryty černou barvou. To vede k velmi silnému kontrastu, který přitahuje pozornost. Pokud jste tedy dost odvážní a chcete odvážný design tetování, tento styl je na místě!

A proč ne pár různých stylů tetování kombajn?

Tetování smíšené styly nápady tetování žena předloktí

Dotwork nebo byste dali přednost tetování na čáře? Myslíte si, že existuje určitý styl, pro který se musíte rozhodnout pro další tetování? Pak pro vás máme dobrou zprávu – stále více tetovacích umělců v poslední době kombinuje několik různých stylů, aby vytvořilo skutečně jedinečná a úchvatná umělecká díla. Vzhledem k velkému počtu stylů a technik se nedivíme, že crossovery a míchání stylů patří také mezi nejvyhledávanější trendy v tetování roku 2020.

Trendy v tetování 2020: toto jsou nejoblíbenější části těla

Ruční tetování bolest tetování péče květinové tetování ženy

Kromě motivů, návrhů a technik existují i ​​trendy tetování s ohledem na části těla. Viditelná tetování byla po mnoho let ve většině profesí tabu. Ale protože se to změnilo a už je nemusíte skrývat, nedivíme se, že se zvyšuje poptávka po viditelných tetováních. Malé a jemné tetování rukou se ukázalo být obzvláště populární mezi ženami. Tato část těla je však považována za extrémně bolestivou a je zapotřebí zvláštní péče, aby motiv rychle nevybledl.

Filigránové tetování do uší

Tetování uší, ženy, tetování, nápady, květiny, tetování, motiv

Ať už vám dochází místo na těle, nebo jen hledáte malý, ale jedinečný design, ušní tetování je vždy perfektní volbou. Obzvláště populární je tetování v ušním boltci nebo tetování Felixe. K této části těla se hodí zejména jemné a ženské motivy, jako jsou květiny nebo hvězdy.

Které motivy jsou v roce 2020 oblíbené?

Vesmírné tetování, což znamená tetování spodní části paže pro ženy

Poté, co jsme si vysvětlili nejnovější trendy v tetování z hlediska technik a částí těla, vám v následujícím textu prozradíme, jaké motivy budou nejčastěji zdobit naši kůži. Vesměs filigránové a geometricky vyryté vesmírné tetování vypadají neuvěřitelně tajemně a fascinující. Ať už jde o souhvězdí hvězd, planety nebo Mléčnou dráhu – možnosti jsou nekonečné a pohybují se od super malých až po velká mistrovská díla.

Ochranné symboly a tetování tarotových karet

Tarotové karty znamenající nejnovější trendy v tetování pro ženy 2020

Rok 2020 bude rokem tetování s duchovním tématem. Ať už z esoterických nebo náboženských důvodů – stále více lidí dostává širokou škálu ochranných symbolů. Tarotové karty byly po staletí považovány za nejpopulárnější způsob interpretace života a věštění a vytvářejí velmi originální a krásná tetování.

Ženské siluety jako tetování sebelásky

Sebeláska tetování nápady nejnovější trendy tetování 2020

Chtěli byste malé tetování, kterým můžete celému světu ukázat, co máte rádi a v co věříte? Sebeláska tetování podtrhuje naši ženskost a je dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout. Minimalistické, ženské siluety jsou obzvláště oblíbené a neuvěřitelně krásné – někdy samy nebo někdy spárované s kvetoucími květinami.

Kmenové a maorské tetování jsou zpět

Maorské tetování znamená tetovací trendy 2020

Nadčasové a působivý poutač – Maorské tetování bylo před pár lety velmi populární a v roce 2020 oslaví velký návrat! Mají velmi zvláštní význam, jsou symbolem moci a síly a jsou pevně zakotveni v historii a kultuře Nového Zélandu. Vrací se také další trend, který byl dlouho odsuzován a kýčovitý – kmenové tetování.

Další nápady a inspirace pro vaše další tetování

abstraktní nápady tetování motiv tetování předloktí pro ženy

Abstraktní tetování jsou často inspirována umělci jako Picasso nebo gotický surrealistický HR Giger.

abstraktní tetování picasso tetování design rameno tetování ženy

Kontrasty v blackout tetování jsou fascinující a upoutají pozornost

Blackwork tetování nápady tetování předloktí ženy malé

Díky kombinaci různých stylů tetování vypadá motiv ještě svěžeji a živěji

Květinové tetování předloktí ženy tetování trendy

Růže a další květinové prvky se skvěle hodí pro ruční tetování pro ženy

Ruční tetování pro ženy význam tetování růže květ

Linework tetování vypadá jednoduše, elegantně a velmi žensky

Linework tetování trendy abstraktní tetování pro ženy malé

Tajemné a plné smyslu – tetování tarotovými kartami 

Dámské tetování na paži nejnovější trendy tetování 2020

Unikátní skica tetování způsobí rozruch

Kompas Tetování Význam Skica Nápady na tetování Pod paží

Ženské siluety tvoří dokonalé tetování předloktí pro ženy

Sebeláska s tetovacím motivem žena s květinami jako trendy tetování hlavy

Kmenové tetování – trend, který je jen pro velmi odvážné.

Tattoo Trends 2020 Tribal Tattoo Význam Tattoo Engine Muži

Nápadné blackwork tetování je také stále oblíbenější u žen

Kmenové tetování trend ženy tetování motiv ramenní tetování