Nápady na tetování

Tattoo Studio Hamburg: Toto jsou nejlepší umělci tetování v hanzovním městě!

Se svou skvělou polohou na Labi, velkým přístavem a více mosty, než mají Benátky a Amsterdam dohromady, je Hamburk bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst v Německu. Součástí hanzovního města jsou kromě Reeperbahn, St. Pauli a mnoha skvělých klubů a barů také dobrá tetovací studia. Jako rodiště profesionálního tetovacího umění není Hamburk jen pevností námořníků, ale také některými z nejlepších umělců tetování v Německu. Kdo by vám ale měl dostat váš vysněný motiv pod kůži? Udělali jsme pro vás chytré a v tomto článku vás představujeme 8 nejlepších tetovacích studií v Hamburku.

nejlepší tetovací studia Německo dobří tetovací umělci Hamburk

Tattoo humbuk v Německu prostě neklesá – podle nejnovějších statistik má každý pátý německý občan alespoň jedno tetování. Není proto divu, že se počet tetovacích studií v Berlíně a dalších velkých městech také neustále zvyšuje. Tetování v Hamburku má dlouhou tradici, která začala skutečným námořnickým tetováním již v 19. století. Dnes to ale vypadá úplně jinak. Tetovači z domova i ze zahraničí zdobí těla svých zákazníků nádhernými mistrovskými díly ve všech představitelných tetovacích stylech. Ale které studio je nejlepší, závisí na mnoha různých faktorech. Koneckonců, musíte se sami rozhodnout, který tetovací umělec vyhovuje vašim potřebám.

„Spadetattoo“ Tattoo Studio Hamburg

Hamburg City Ink. Tattoo Studio nejlepší tetovací umělec Německo

Interiér a atmosféra v tomto tetovacím studiu v Hamburku vás opravdu zvou k lenošení. Trička visící na oknech, knihy naskládané na kamenech a teplé odstíny hnědé zajišťují v „Spadetattoo“ útulnost a pohodlí. Přestože se obchod otevřel až v roce 2016, umělci tetování, kteří tam pracují, patří k nejlepším v Německu. Jemné dotwork, odvážné blackwork, realistické, mandaly nebo japonské tetování – umělci se specializují na téměř všechny možné styly tetování. „Spadetattoo“ nefunguje se šablonami z katalogů. Každé tetování je kresleno individuálně pro každého zákazníka podle jeho přání a představ, takže umělecká díla jsou skutečně jedinečná. Schůzky se konají dvakrát ročně – na první polovinu roku v říjnu a v březnu na druhou polovinu roku.

“Spadetattoo” Tattoo Studio Hamburg Adresa: Eimsbütteler Chaussee 18, 20259 Hamburg

“Vždy a navždy” Hamburk

Forever and Always Tattoo Studio Hamburg Tetování na předloktí pro ženy

„Immer und Ewig“ se nachází v samém srdci hanzovního města mezi Eimsbüttelem a Schanze a je již více než 10 let jedním z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších tetovacích studií v Hamburku. A přesně to je motto tamního týmu – zákazníci musí vaše tetování považovat za 10 nebo 20 let stejně cool a krásné jako první den. Aby každý zákazník získal plnou pozornost tatéra, nemá studio žádné pevné otevírací doby. Schůzky jsou dány pouze po domluvě a čekací doba je kolem 4-5 měsíců. Některé dny vchodu nebo různé speciální akce jsou několikrát ročně ohlášeny na Instagram a Facebook. Takže čas od času nahlédnout dovnitř rozhodně stojí za to. Pro „Immer und Ewig“ pracuje celkem 7 tetovacích umělců. Od staré školy přes tradiční a neotradiční až po módní skica tetování – v tomto tetovacím studiu v Hamburku si každý najde to své!

„Forever and Always“ Tattoo Studio Hamburg Adresa: Kleiner Schäferkamp 31, 20357 Hamburg

„Nejstarší tetovací salon v Německu“ Tattoo Studio

Black Mess Tattoo Studio Hamburg je nejlepší tetovací umělec v Německu

Velmi zajímavý fakt, který málokdo ví, je, že nejstarší tetovací salón v Německu je v St. Pauli v Hamburku. Od roku 1946 tam byla vyryta skvělá umělecká díla a první majitel Paul Holzhaus si nechal vytetovat skutečné námořníky. A pracovat jako tetovač v té době nebylo zdaleka tak snadné, jako je tomu dnes. Na jedné straně bylo tetování zakázáno zákonem a na druhé straně proto, že námořníci museli nosit svou krevní skupinu pod levou paží. Paul Holzhaus a jeho nástupce Herbert Hoffmann, který je strýcem současného majitele, jsou na scéně tetování považováni za skutečné legendy. Její tetování ze staré školy slouží jako inspirace pro mnoho talentovaných umělců z celého světa. Pro tým „nejstaršího tetovacího salonu v Německu“ je obzvláště důležité vytvořit individuální motivy a návrhy pro každého zákazníka. Pokud si tedy s sebou vezmete vlastní skici a šablony, nejsou jen zkopírovány, ale pečlivě upraveny.

„Nejstarší tetovací salon v Německu“ Adresa: Hamburger Berg 8, 20359 Hamburg

Tetovací studio s rozdílem – „Hamburg City Ink“

Tattoo Studio Hamburg nejlepší tatér Německo Tradiční styl tetování

„Hamburg City Ink“ byla založena v roce 2011 a je velmi jedinečným a inovativním tetovacím studiem v Hamburku. Neexistuje žádný stálý tým – obchod nabízí 13 míst, která jsou nakonec pronajata vybraným tetovacím umělcům. Samozřejmě to má řadu výhod: Na menší tetování nemusíte čekat hodiny v pravidelných návštěvních dnech, schůzky jsou neuvěřitelně flexibilní a jsou možné i mimo otevírací dobu. Vzhledem k neustále se měnícímu okruhu tetovacích umělců z různých zemí je ve studiu zahrnut naprosto každý představitelný tetovací styl. A tady je dobrá zpráva pro vás všechny vegany! „Hamburg City Ink“ je jedním z mála studií ve Spolkové republice, které funguje co nejvíce bez zvířat. Používají se plně veganská barviva, stejně jako mýdla a podobné výrobky, které byly vyrobeny bez přísad na zvířatech nebo testování na zvířatech.

Adresa tetovacího studia „Hamburg City Ink“: Eimsbütteler Str. 98, 22769 Hamburg

“Jungbluth” Tattoo Studio Hamburg

Vaders.DYE Tattoo Studio Hamburg Unterarm-Tattoo dámské trendy v tetování 2020

Tetovací studio „Jungbluth“ bylo založeno v roce 1994 a od té doby patří k opravdovým pokladům v hanzovním městě. Sám majitel se tetování věnuje více než 20 let a mezitím se stal jednou z největších legend tetovací scény, a to jak v Německu, tak po celém světě. Bez ohledu na to, jaký styl jste si pro své tetování vybrali – s „Jungbluth“ jste vždy v dobrých rukou. Každý umělec tam má svou vlastní specializaci a není pochyb o tom, že všichni jsou skutečnými profesionály. Tetovací studio je symbolem individuality a kreativity a pracuje na principu, že kvalita má přednost před kvantitou. Čekací doba se u každého umělce liší. Nejlepší je zavolat nebo se přijít zeptat.

Adresa „Jungbluth“ Tattoo Studio Hamburg – Sternstrasse 4, 20357 Hamburg

„Bubblegum Art Tattoo“ Hamburg

Jungbluth Tattoo Hamburg nejlepší tetování Německo

„Bubblegum Art Tattoo“ je tím pravým místem pro každého, kdo chce barevné, veselé a opravdu jedinečné tetování! Mistrovská díla jsou vyryta hlavně v novém školním a komiksovém stylu a vypadají jednoduše úchvatně. Majitelka Tschiggy je nyní díky roztomilým tetováním známá po celém světě. Lidé z různých zemí létají do Hamburku zejména proto, aby si ozdobili kůži trikem od talentovaného umělce. I když nemáte přesnou představu o požadovaném motivu, můžete se 100% spolehnout na umělce „Bubblegum Art Tattoo“. Zabere jim dost času, aby s vámi probrali mnoho kreativních nápadů, aby byli nakonec všichni s výsledkem spokojeni. V tomto tetovacím studiu v Hamburku můžete také získat skvělé tetování. Jeden z tatérů patří mezi nejlepší v tomto stylu. Na schůzku musíte čekat 2–3 měsíce a na menší motivy až 3 týdny. Pokud ale budete mít štěstí, dostanete své tetování ještě tentýž den!

Hamburská adresa „Bubblegum Art Tattoo“ – Beckstrasse 7, 20357 Hamburg

„KODIAK Tattoo“ Hamburg

Dotwork Tattoo dámské rukávové tetování dobrý tatér Hamburk

Otevřeno před několika lety a krásné, „KODIAK Tattoo“ je jedním z nejlepších tetovacích studií v Hamburku a Německu. Devět umělců, kteří tam pracují, se specializuje na širokou škálu stylů tetování a určitě existuje něco pro každý vkus. Neustále se měnící hostující umělci, kteří pocházejí z celého světa, zajišťují ještě větší rozmanitost. Máte sklon spontánně si nechat udělat nové tetování? Pak je Kodiak Tattoo místem pro vás! Každou první sobotu v měsíci, kromě června, července a srpna, studio pořádá dny s takzvanými „Wanna Do“ designy tetování. Ukazují mnoho motivů v různých stylech, které by chtěli vyrýt. A pro všechny příznivce tetování, kteří možná ještě nevědí – studio otevřelo v srpnu 2019 druhou pobočku v St. Pauli.

„KODIAK Tattoo“ Hamburg adresa: Hospitalstrasse 69, 22767 Hamburg a Paul-Roosen-Strasse 7, 22767 Hamburg

„Aristokratské tetování“ Hamburg

Nejstarší tetovací salon hamburských rukávových tetovacích mužů

„The Aristocrat Tattoo“ se nachází v Neustadtu a od roku 2009 tetovači vytvářejí jedny z nejkrásnějších a nejunikátnějších tetování v Hamburku. Zakladatel je v tetovacím průmyslu více než 26 let a nyní se stal skutečnou legendou. Zákazníkovi i jeho týmu je kdykoli k dispozici s radou a jednáním. Šest tetovacích umělců v „The Aristocrat Tattoo“ pokrývá téměř všechny styly – od jemných, malých vzorů přes černé a šedé nebo barevné tetování až po krásná maorská tetování – každý zákazník je v tomto studiu v dobrých rukou! Procházky ve studiu vždy probíhají podle předem stanoveného hesla.

Hamburská adresa „The Aristocrat Tattoo“ – Hütten 119, 20355 Hamburg

Tetování Realistický styl dobří umělci tetování Německo

Nápady na tetování

Tattoo Studio Hamburg: Toto jsou nejlepší umělci tetování v hanzovním městě!

Se svou skvělou polohou na Labi, velkým přístavem a více mosty, než mají Benátky a Amsterdam dohromady, je Hamburk bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst v Německu. Součástí hanzovního města jsou kromě Reeperbahn, St. Pauli a mnoha skvělých klubů a barů také dobrá tetovací studia. Jako rodiště profesionálního tetovacího umění není Hamburk jen pevností námořníků, ale také některými z nejlepších umělců tetování v Německu. Kdo by vám ale měl dostat váš vysněný motiv pod kůži? Udělali jsme pro vás chytré a v tomto článku vás představujeme 8 nejlepších tetovacích studií v Hamburku.

nejlepší tetovací studia Německo dobří tetovací umělci Hamburk

Tattoo humbuk v Německu prostě neklesá – podle nejnovějších statistik má každý pátý německý občan alespoň jedno tetování. Není proto divu, že se počet tetovacích studií v Berlíně a dalších velkých městech také neustále zvyšuje. Tetování v Hamburku má dlouhou tradici, která začala skutečným námořnickým tetováním již v 19. století. Dnes to ale vypadá úplně jinak. Tetovači z domova i ze zahraničí zdobí těla svých zákazníků nádhernými mistrovskými díly ve všech představitelných tetovacích stylech. Ale které studio je nejlepší, závisí na mnoha různých faktorech. Koneckonců, musíte se sami rozhodnout, který tetovací umělec vyhovuje vašim potřebám.

„Spadetattoo“ Tattoo Studio Hamburg

Hamburg City Ink. Tattoo Studio nejlepší tetovací umělec Německo

Interiér a atmosféra v tomto tetovacím studiu v Hamburku vás opravdu zvou k lenošení. Trička visící na oknech, knihy naskládané na kamenech a teplé odstíny hnědé zajišťují v „Spadetattoo“ útulnost a pohodlí. Přestože se obchod otevřel až v roce 2016, umělci tetování, kteří tam pracují, patří k nejlepším v Německu. Jemné dotwork, odvážné blackwork, realistické, mandaly nebo japonské tetování – umělci se specializují na téměř všechny možné styly tetování. „Spadetattoo“ nefunguje se šablonami z katalogů. Každé tetování je kresleno individuálně pro každého zákazníka podle jeho přání a představ, takže umělecká díla jsou skutečně jedinečná. Schůzky se konají dvakrát ročně – na první polovinu roku v říjnu a v březnu na druhou polovinu roku.

“Spadetattoo” Tattoo Studio Hamburg Adresa: Eimsbütteler Chaussee 18, 20259 Hamburg

“Vždy a navždy” Hamburk

Forever and Always Tattoo Studio Hamburg Tetování na předloktí pro ženy

„Immer und Ewig“ se nachází v samém srdci hanzovního města mezi Eimsbüttelem a Schanze a je již více než 10 let jedním z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších tetovacích studií v Hamburku. A přesně to je motto tamního týmu – zákazníci musí vaše tetování považovat za 10 nebo 20 let stejně cool a krásné jako první den. Aby každý zákazník získal plnou pozornost tatéra, nemá studio žádné pevné otevírací doby. Schůzky jsou dány pouze po domluvě a čekací doba je kolem 4-5 měsíců. Některé dny vchodu nebo různé speciální akce jsou několikrát ročně ohlášeny na Instagram a Facebook. Takže čas od času nahlédnout dovnitř rozhodně stojí za to. Pro „Immer und Ewig“ pracuje celkem 7 tetovacích umělců. Od staré školy přes tradiční a neotradiční až po módní skica tetování – v tomto tetovacím studiu v Hamburku si každý najde to své!

„Forever and Always“ Tattoo Studio Hamburg Adresa: Kleiner Schäferkamp 31, 20357 Hamburg

„Nejstarší tetovací salon v Německu“ Tattoo Studio

Black Mess Tattoo Studio Hamburg je nejlepší tetovací umělec v Německu

Velmi zajímavý fakt, který málokdo ví, je, že nejstarší tetovací salón v Německu je v St. Pauli v Hamburku. Od roku 1946 tam byla vyryta skvělá umělecká díla a první majitel Paul Holzhaus si nechal vytetovat skutečné námořníky. A pracovat jako tetovač v té době nebylo zdaleka tak snadné, jako je tomu dnes. Na jedné straně bylo tetování zakázáno zákonem a na druhé straně proto, že námořníci museli nosit svou krevní skupinu pod levou paží. Paul Holzhaus a jeho nástupce Herbert Hoffmann, který je strýcem současného majitele, jsou na scéně tetování považováni za skutečné legendy. Její tetování ze staré školy slouží jako inspirace pro mnoho talentovaných umělců z celého světa. Pro tým „nejstaršího tetovacího salonu v Německu“ je obzvláště důležité vytvořit individuální motivy a návrhy pro každého zákazníka. Pokud si tedy s sebou vezmete vlastní skici a šablony, nejsou jen zkopírovány, ale pečlivě upraveny.

„Nejstarší tetovací salon v Německu“ Adresa: Hamburger Berg 8, 20359 Hamburg

Tetovací studio s rozdílem – „Hamburg City Ink“

Tattoo Studio Hamburg nejlepší tatér Německo Tradiční styl tetování

„Hamburg City Ink“ byla založena v roce 2011 a je velmi jedinečným a inovativním tetovacím studiem v Hamburku. Neexistuje žádný stálý tým – obchod nabízí 13 míst, která jsou nakonec pronajata vybraným tetovacím umělcům. Samozřejmě to má řadu výhod: Na menší tetování nemusíte čekat hodiny v pravidelných návštěvních dnech, schůzky jsou neuvěřitelně flexibilní a jsou možné i mimo otevírací dobu. Vzhledem k neustále se měnícímu okruhu tetovacích umělců z různých zemí je ve studiu zahrnut naprosto každý představitelný tetovací styl. A tady je dobrá zpráva pro vás všechny vegany! „Hamburg City Ink“ je jedním z mála studií ve Spolkové republice, které funguje co nejvíce bez zvířat. Používají se plně veganská barviva, stejně jako mýdla a podobné výrobky, které byly vyrobeny bez přísad na zvířatech nebo testování na zvířatech.

Adresa tetovacího studia „Hamburg City Ink“: Eimsbütteler Str. 98, 22769 Hamburg

“Jungbluth” Tattoo Studio Hamburg

Vaders.DYE Tattoo Studio Hamburg Unterarm-Tattoo dámské trendy v tetování 2020

Tetovací studio „Jungbluth“ bylo založeno v roce 1994 a od té doby patří k opravdovým pokladům v hanzovním městě. Sám majitel se tetování věnuje více než 20 let a mezitím se stal jednou z největších legend tetovací scény, a to jak v Německu, tak po celém světě. Bez ohledu na to, jaký styl jste si pro své tetování vybrali – s „Jungbluth“ jste vždy v dobrých rukou. Každý umělec tam má svou vlastní specializaci a není pochyb o tom, že všichni jsou skutečnými profesionály. Tetovací studio je symbolem individuality a kreativity a pracuje na principu, že kvalita má přednost před kvantitou. Čekací doba se u každého umělce liší. Nejlepší je zavolat nebo se přijít zeptat.

Adresa „Jungbluth“ Tattoo Studio Hamburg – Sternstrasse 4, 20357 Hamburg

„Bubblegum Art Tattoo“ Hamburg

Jungbluth Tattoo Hamburg nejlepší tetování Německo

„Bubblegum Art Tattoo“ je tím pravým místem pro každého, kdo chce barevné, veselé a opravdu jedinečné tetování! Mistrovská díla jsou vyryta hlavně v novém školním a komiksovém stylu a vypadají jednoduše úchvatně. Majitelka Tschiggy je nyní díky roztomilým tetováním známá po celém světě. Lidé z různých zemí létají do Hamburku zejména proto, aby si ozdobili kůži trikem od talentovaného umělce. I když nemáte přesnou představu o požadovaném motivu, můžete se 100% spolehnout na umělce „Bubblegum Art Tattoo“. Zabere jim dost času, aby s vámi probrali mnoho kreativních nápadů, aby byli nakonec všichni s výsledkem spokojeni. V tomto tetovacím studiu v Hamburku můžete také získat skvělé tetování. Jeden z tatérů patří mezi nejlepší v tomto stylu. Na schůzku musíte čekat 2–3 měsíce a na menší motivy až 3 týdny. Pokud ale budete mít štěstí, dostanete své tetování ještě tentýž den!

Hamburská adresa „Bubblegum Art Tattoo“ – Beckstrasse 7, 20357 Hamburg

„KODIAK Tattoo“ Hamburg

Dotwork Tattoo dámské rukávové tetování dobrý tatér Hamburk

Otevřeno před několika lety a krásné, „KODIAK Tattoo“ je jedním z nejlepších tetovacích studií v Hamburku a Německu. Devět umělců, kteří tam pracují, se specializuje na širokou škálu stylů tetování a určitě existuje něco pro každý vkus. Neustále se měnící hostující umělci, kteří pocházejí z celého světa, zajišťují ještě větší rozmanitost. Máte sklon spontánně si nechat udělat nové tetování? Pak je Kodiak Tattoo místem pro vás! Každou první sobotu v měsíci, kromě června, července a srpna, studio pořádá dny s takzvanými „Wanna Do“ designy tetování. Ukazují mnoho motivů v různých stylech, které by chtěli vyrýt. A pro všechny příznivce tetování, kteří možná ještě nevědí – studio otevřelo v srpnu 2019 druhou pobočku v St. Pauli.

„KODIAK Tattoo“ Hamburg adresa: Hospitalstrasse 69, 22767 Hamburg a Paul-Roosen-Strasse 7, 22767 Hamburg

„Aristokratské tetování“ Hamburg

Nejstarší tetovací salon hamburských rukávových tetovacích mužů

„The Aristocrat Tattoo“ se nachází v Neustadtu a od roku 2009 tetovači vytvářejí jedny z nejkrásnějších a nejunikátnějších tetování v Hamburku. Zakladatel je v tetovacím průmyslu více než 26 let a nyní se stal skutečnou legendou. Zákazníkovi i jeho týmu je kdykoli k dispozici s radou a jednáním. Šest tetovacích umělců v „The Aristocrat Tattoo“ pokrývá téměř všechny styly – od jemných, malých vzorů přes černé a šedé nebo barevné tetování až po krásná maorská tetování – každý zákazník je v tomto studiu v dobrých rukou! Procházky ve studiu vždy probíhají podle předem stanoveného hesla.

Hamburská adresa „The Aristocrat Tattoo“ – Hütten 119, 20355 Hamburg

Tetování Realistický styl dobří umělci tetování Německo