Nápady na tetování

Symbol síly jako tetování: nápady na znamení z různých kultur

Tetování se může skládat z široké škály prvků a symbolů, které mají reprezentovat postavu, konkrétní zážitek, přátelské a podobné spojení nebo sny. Velmi oblíbeným symbolem je síla, i když je k dispozici v různých variantách.

symbol síly zápěstí anglický nápis dámy

Například to slovo lze jen hezky vysvětlit. Symboly síly z jiných jazyků jsou také populární, nejoblíbenější je čínský jazyk. Rádi bychom vám nabídli výběr různých nápadů na tetování Symbol síly aby vám poskytl malý pohled na rozmanitost variant postav.

Symbol síly – Vyslovte slovo

symbol síly puls-srdeční tep-nápis-srdce-ramenní klíční kost

Chcete -li jednoduše vysvětlit slovo místo konkrétního symbolu síly, můžete pro něj také použít různé jazyky. Nezáleží na tom, zda je angličtina, francouzština nebo dokonce ruština. Hlavní je, že se ti to líbí. Rozdíl oproti postavám je v tom, že většina z nich rozumí psanému slovu. Rozhodněte se tedy sami, zda by vaše silové tetování mělo být tajemné, nebo zda by měl každý rozumět.

symbol-síla-angličtina-psaní-akvarel-akvarel-efekt-modro-růžová

Psané slovo může mít jakýkoli design. Kromě toho, že můžete použít libovolná písma a dokonce i svůj vlastní rukopis, můžete také tetování navrhnout barvami, vzory nebo jinými motivy, jak si přejete. Efekt akvarelu je obzvláště oblíbený u tetování. Barvy jsou distribuovány tak, že dojem je vytvořen, jako by to byly akvarely. Příklad toho můžete vidět výše.

symbol-síla-noha-tetování-nápad-slovo

Ale ani jednoduchý, monochromatický design není nic jiného než nuda. Minimalistický design může vypadat velmi atraktivně a stylově a zvláštním způsobem upoutat pozornost každého.

Braillovy tečky symbol síly radosti zápěstí

Pokud jste se rozhodli používat psaní v jiném jazyce, můžete jej také kombinovat se svým mateřským jazykem nebo jiným široce používaným jazykem, aby byl srozumitelnější pro všechny. Takhle se to dělalo s tímto tetováním. Braillovo písmo bylo používáno k vyjádření slova „síla“. Kromě toho bylo také přidáno anglické slovo.

nápis-symbol-síla-nekonečno-znak-šipka-lapač snů-ptáků

Svůj symbol síly nebo slovo můžete také učinit zajímavějšími kombinováním s jinými motivy. Tato myšlenka je velmi různorodá. Slovo spolu s feserem tvoří znak nekonečna, který je také vybaven šípem, lapačem snů a některými ptáky. Můžete tedy kombinovat různé významy v jednom tetování.

symbol-síla-klíční kost-psaní-peří-pták-rameno-hrudník-muži

Můžete také použít slovo v konkrétní frázi, frázi, mottu nebo kombinaci jiných symbolů ve formě slov jako rodina, štěstí, naděje atd. Slovo také nemusí být použito přímo. Zpráva může také vyjadřovat sílu nepřímo, jako v tomto příkladu. „Důvěřuj svému boji / svému úsilí“ také nepřímo znamená, že musíš být silný. Kromě toho je zde otevřené orlí křídlo s podobným charisma.

Zvířata jako symbol síly

symbol-síla-zvířata-síla-lev-vlk-prst-tetování

Existuje poměrně málo zvířat, která symbolizují sílu a sílu. V těchto prstových tetováních můžete vidět dva z nich. Jde o vlka a lva. V závislosti na víře nebo kultuře lze také vybrat jiná zvířata. Nakonec to závisí na vašich představách. Několik dalších jsme představili níže v článku. Velmi originální najdeme i část těla, která byla zvolena. Jak viditelné může být tetování, závisí mimo jiné na vaší profesi, bez ohledu na to, jak malý je motiv.

symbol-síla-triforce-zelda-nintendo-síla-čínské znaky

Tato myšlenka tetování je trochu hravější. Je to takzvaná Triforce, která je známá z hry Nintendo „The Legend of Zelda“ a také se jí říká „The Golden Power“ a představuje tři zlaté bohyně. Zda je takový hravý design něco pro vás, je vaše rozhodnutí. Trojúhelník lze také použít jako základ pro jiné motivy.

Africký symbol síly

symbol síly se změnou velikosti africké skromnosti

Přestože se čínské symboly zdají být nejoblíbenější, postavy z jiných kultur se stále častěji stávají první volbou, pokud jde o originální tetování. Například africký symbol síly nejenže vypadá jedinečně, ale také symbolizuje přesně to, co chcete: vaši silnou povahu.

Kombinujte symboly

symbol-síla-africké-symboly-kombinovat-znamení-tetování-nápady

Pokud vám síla jako zpráva nestačí, můžete samozřejmě v tetování kombinovat několik symbolů. Co třeba symboly svobody a síly blízko sebe. Nebo můžete na jedné ruce navrhnout symbol síly a na druhé například symbol úspěchu. Možnosti jsou nekonečné!

Křesťanské tetování

symbol-síla-roh-křesťanský-design-severský

Pokud jste věřící a chtěli byste to na svém těle reprezentovat, můžete místo klasického kříže použít takzvaný roh. Tento symbol je také severského původu. Symbolizuje Boží moc, a proto je dokonalý jako symbol síly. V zásadě se skládá ze tří propletených rohů, které mohou být navrženy jakýmkoli způsobem ve formě tetování. Nabízejí také možnost kombinování. Vhodné jsou také modlící se ruce, Panna Maria nebo Ježíš.

Severské tetování

symbol-síla-severský-vikingský kompas-sluneční kámen-černá

Když se mluví o severských kmenech, Vikingové si obvykle okamžitě vybaví. Už tato první myšlenka ukazuje, jaký vliv měli v historii, a dokazuje sílu a sílu, kterou vyzařují dodnes. Velmi atraktivní symbol síly ve vztahu k severskému tetování je sluneční kámen, kompas používaný Vikingy. Ale samotný Viking je také dokonalým motivem, který vyzařuje sílu, sílu a odvahu.

Síla u indiánů

symbol-síla-ruka-indián-indiánské znamení

Protože mezi Indiány existuje mnoho různých kmenů, symboly síly jsou různé. Vhodná je červená barva, která se používala ve válkách. Ruka je také často používána jako symbol a zároveň představuje ochranu, duchovní sílu, moc a nadvládu. Medvěd a orel jsou dalším způsobem zdobení těla a zobrazování síly. Vhodná je i péřová čelenka, která je pro indiány typická.

Keltský symbol síly

symbol-síla-keltské motivy-dubové znaky-kořeny

Propletené linie keltského symbolu síly vypadají mimořádně přitažlivě, jak se často stává u starodávných znamení. Symbol síly lze opět použít jako jediné tetování nebo začlenit do většího tetování. Velmi oblíbenou oblastí pro jediné tetování je zápěstí. Keltové také používali dub jako symbol síly, který také velmi dobře funguje jako tetování. Meč znamená fyzickou sílu.

symbol-síla-ženský nápad-dámy-zápěstí-body-art

Keltské silové tetování je k dispozici v různých variantách a lze jej také podle potřeby změnit v barvě. Motiv bude na vašem těle působit dost mysticky, protože bez podrobnějšího vysvětlení stěží někdo bude vědět, co se rozumí keltským symbolem, pokud k němu nepřidáte další nápis. Pokud chcete kombinovat znak s dubem, můžete to udělat také zajímavým způsobem. Pokud vám chybí představivost, můžete spolu se svým tetováním pracovat také na designu.

Buddhistické tetování

symbol síly zen-kruh-buddhista-vnitřní síla

V buddhismu je mnoho symbolů, které představují sílu, včetně některých zvířat zvlášť. Jednoduchý, ale smysluplný symbol je také zenový kruh. Jedná se o kruh, který není zcela uzavřen, ale je otevřen v jednom bodě. S tímto symbolem síly symbolizujete obzvláště dobře sílu, kterou v sobě všichni máme, a připomínáte tuto skutečnost sobě i všem ostatním.

Síla ve starověkém Egyptě

symbol-síla-egyptský-djed-zadní-design

Pilíř Djed je egyptský symbol, který také představuje sílu. Představuje páteř lidského těla a byla vyobrazena na sarkofágech mumií, aby zesnulému dodala sílu a sílu pro posmrtný život. Tento symbol síly je nejlepší pro záda. Jako alternativu lze také vybrat prsa.

Síla jako čínský symbol

symbol-síla-čínské znaky-body-art-tetování-stimulace

Zdá se, že čínské znaky neztrácejí svou popularitu. Jakmile si vyberete tento design, můžete použít horní symbol síly k ozdobení těla. Lze jej skvěle kombinovat s jinými symboly, takže můžete navrhovat i delší zprávy. Význam je často napsán kromě čínského znaku.

Maorské tetování

symbol-síla-he-matua-maori-design-vzor-ryba

Unikátní vzory pro tetování nabízejí také symboly Maorů. Významů je mnoho, každý je propracovaný a atraktivní. Jako symbol síly lze zvolit takzvanou Hei Matua. Svým tvarem připomíná háček, jehož vnitřek lze navrhnout podle přání. Každý vzor má svůj vlastní význam, takže lze integrovat různé zprávy.

Arabské písmo

symbol-síla-arabský-krk-inspirace-nápis

Arabské písmo se vyznačuje jedinečným celkovým vzhledem a je stále oblíbenější při navrhování tetování. Pokud jste se rozhodli pro takové písmo, můžete jako šablonu použít horní tetování. Znamená „sílu“ a je dokonalou variantou pro symbol síly.

Zvířecí symbol síly

symbol-síla-baer-půlměsíc-měsíc-čínský styl-hvězdy

V závislosti na kultuře jsou různá zvířata považována za symboly síly. S takovým tetováním tedy můžete spojit svou lásku nebo respekt ke zvířatům se zprávou. Zvířata jsou také dokonalá, pokud zvažujete propracovanější tetování. Rádi bychom vám představili ta zvířata, která představují sílu v závislosti na jejich kultuře a zemi.

Tetovací zvířata

symbol-síla-slon-stehno-barevný-čínský design

V buddhismu je zejména lev symbolem síly. Medvěd symbolizuje sílu v různých kulturách, včetně Číňanů. Ale to také vidí jiná zvířata jako takové symboly. Kůň je například symbolem síly a rychlosti, symbol síly a síly získáte s orlem nebo slonem. Nezapomíná se na hada.

Pěst pro sílu

symbol-síla-pěst-zelená-hromada-kámen-prorazit-síla

Nemohlo to představovat sílu lépe než pěst. Pokud je také navržen ve formě tetování takovým způsobem, že něco prorazí, je symbol dokonce posílen. Tento symbol síly je často vytetován na hrudi. Tetování lze také dobře zobrazit na jiných částech těla.

Kotva na tetování

symbol-síla-kotva-idea-stabilita-námořní

Ve srovnání s velikostí lodi je kotva docela malá. Přesto má sílu udržet na moři mocnou loď. Kotva je proto také velmi vhodná jako symbol síly a stability. Variací je zde mnoho. Použijte předdefinovaný, vymyslete něco sami nebo společně s tetováním promyslete, který design by vám nejvíce vyhovoval.

Zamávejte silou

symbol-síla-vlna-prvek-vodní-nohy-jednoduché-malé-tetování

Každý ví, že voda má obrovskou sílu. Proč tedy tento prvek nevyužít pro tetování? Voda může být zvláště dobře zastoupena ve formě vlny. Tento symbol síly také představuje matku přírodu a lze jej snadno kombinovat s jinými designy nebo jednoduše samostatně.

symbol síly znamení lásky nápady nápisy

symbol respektu věrnost symbol tetování na hrudi

Nápady na tetování

Symbol síly jako tetování: nápady na znamení z různých kultur

Tetování se může skládat z široké škály prvků a symbolů, které mají reprezentovat postavu, konkrétní zážitek, přátelské a podobné spojení nebo sny. Velmi oblíbeným symbolem je síla, i když je k dispozici v různých variantách.

symbol síly zápěstí anglický nápis dámy

Například to slovo lze jen hezky vysvětlit. Symboly síly z jiných jazyků jsou také populární, nejoblíbenější je čínský jazyk. Rádi bychom vám nabídli výběr různých nápadů na tetování Symbol síly aby vám poskytl malý pohled na rozmanitost variant postav.

Symbol síly – Vyslovte slovo

symbol síly puls-srdeční tep-nápis-srdce-ramenní klíční kost

Chcete -li jednoduše vysvětlit slovo místo konkrétního symbolu síly, můžete pro něj také použít různé jazyky. Nezáleží na tom, zda je angličtina, francouzština nebo dokonce ruština. Hlavní je, že se ti to líbí. Rozdíl oproti postavám je v tom, že většina z nich rozumí psanému slovu. Rozhodněte se tedy sami, zda by vaše silové tetování mělo být tajemné, nebo zda by měl každý rozumět.

symbol-síla-angličtina-psaní-akvarel-akvarel-efekt-modro-růžová

Psané slovo může mít jakýkoli design. Kromě toho, že můžete použít libovolná písma a dokonce i svůj vlastní rukopis, můžete také tetování navrhnout barvami, vzory nebo jinými motivy, jak si přejete. Efekt akvarelu je obzvláště oblíbený u tetování. Barvy jsou distribuovány tak, že dojem je vytvořen, jako by to byly akvarely. Příklad toho můžete vidět výše.

symbol-síla-noha-tetování-nápad-slovo

Ale ani jednoduchý, monochromatický design není nic jiného než nuda. Minimalistický design může vypadat velmi atraktivně a stylově a zvláštním způsobem upoutat pozornost každého.

Braillovy tečky symbol síly radosti zápěstí

Pokud jste se rozhodli používat psaní v jiném jazyce, můžete jej také kombinovat se svým mateřským jazykem nebo jiným široce používaným jazykem, aby byl srozumitelnější pro všechny. Takhle se to dělalo s tímto tetováním. Braillovo písmo bylo používáno k vyjádření slova „síla“. Kromě toho bylo také přidáno anglické slovo.

nápis-symbol-síla-nekonečno-znak-šipka-lapač snů-ptáků

Svůj symbol síly nebo slovo můžete také učinit zajímavějšími kombinováním s jinými motivy. Tato myšlenka je velmi různorodá. Slovo spolu s feserem tvoří znak nekonečna, který je také vybaven šípem, lapačem snů a některými ptáky. Můžete tedy kombinovat různé významy v jednom tetování.

symbol-síla-klíční kost-psaní-peří-pták-rameno-hrudník-muži

Můžete také použít slovo v konkrétní frázi, frázi, mottu nebo kombinaci jiných symbolů ve formě slov jako rodina, štěstí, naděje atd. Slovo také nemusí být použito přímo. Zpráva může také vyjadřovat sílu nepřímo, jako v tomto příkladu. „Důvěřuj svému boji / svému úsilí“ také nepřímo znamená, že musíš být silný. Kromě toho je zde otevřené orlí křídlo s podobným charisma.

Zvířata jako symbol síly

symbol-síla-zvířata-síla-lev-vlk-prst-tetování

Existuje poměrně málo zvířat, která symbolizují sílu a sílu. V těchto prstových tetováních můžete vidět dva z nich. Jde o vlka a lva. V závislosti na víře nebo kultuře lze také vybrat jiná zvířata. Nakonec to závisí na vašich představách. Několik dalších jsme představili níže v článku. Velmi originální najdeme i část těla, která byla zvolena. Jak viditelné může být tetování, závisí mimo jiné na vaší profesi, bez ohledu na to, jak malý je motiv.

symbol-síla-triforce-zelda-nintendo-síla-čínské znaky

Tato myšlenka tetování je trochu hravější. Je to takzvaná Triforce, která je známá z hry Nintendo „The Legend of Zelda“ a také se jí říká „The Golden Power“ a představuje tři zlaté bohyně. Zda je takový hravý design něco pro vás, je vaše rozhodnutí. Trojúhelník lze také použít jako základ pro jiné motivy.

Africký symbol síly

symbol síly se změnou velikosti africké skromnosti

Přestože se čínské symboly zdají být nejoblíbenější, postavy z jiných kultur se stále častěji stávají první volbou, pokud jde o originální tetování. Například africký symbol síly nejenže vypadá jedinečně, ale také symbolizuje přesně to, co chcete: vaši silnou povahu.

Kombinujte symboly

symbol-síla-africké-symboly-kombinovat-znamení-tetování-nápady

Pokud vám síla jako zpráva nestačí, můžete samozřejmě v tetování kombinovat několik symbolů. Co třeba symboly svobody a síly blízko sebe. Nebo můžete na jedné ruce navrhnout symbol síly a na druhé například symbol úspěchu. Možnosti jsou nekonečné!

Křesťanské tetování

symbol-síla-roh-křesťanský-design-severský

Pokud jste věřící a chtěli byste to na svém těle reprezentovat, můžete místo klasického kříže použít takzvaný roh. Tento symbol je také severského původu. Symbolizuje Boží moc, a proto je dokonalý jako symbol síly. V zásadě se skládá ze tří propletených rohů, které mohou být navrženy jakýmkoli způsobem ve formě tetování. Nabízejí také možnost kombinování. Vhodné jsou také modlící se ruce, Panna Maria nebo Ježíš.

Severské tetování

symbol-síla-severský-vikingský kompas-sluneční kámen-černá

Když se mluví o severských kmenech, Vikingové si obvykle okamžitě vybaví. Už tato první myšlenka ukazuje, jaký vliv měli v historii, a dokazuje sílu a sílu, kterou vyzařují dodnes. Velmi atraktivní symbol síly ve vztahu k severskému tetování je sluneční kámen, kompas používaný Vikingy. Ale samotný Viking je také dokonalým motivem, který vyzařuje sílu, sílu a odvahu.

Síla u indiánů

symbol-síla-ruka-indián-indiánské znamení

Protože mezi Indiány existuje mnoho různých kmenů, symboly síly jsou různé. Vhodná je červená barva, která se používala ve válkách. Ruka je také často používána jako symbol a zároveň představuje ochranu, duchovní sílu, moc a nadvládu. Medvěd a orel jsou dalším způsobem zdobení těla a zobrazování síly. Vhodná je i péřová čelenka, která je pro indiány typická.

Keltský symbol síly

symbol-síla-keltské motivy-dubové znaky-kořeny

Propletené linie keltského symbolu síly vypadají mimořádně přitažlivě, jak se často stává u starodávných znamení. Symbol síly lze opět použít jako jediné tetování nebo začlenit do většího tetování. Velmi oblíbenou oblastí pro jediné tetování je zápěstí. Keltové také používali dub jako symbol síly, který také velmi dobře funguje jako tetování. Meč znamená fyzickou sílu.

symbol-síla-ženský nápad-dámy-zápěstí-body-art

Keltské silové tetování je k dispozici v různých variantách a lze jej také podle potřeby změnit v barvě. Motiv bude na vašem těle působit dost mysticky, protože bez podrobnějšího vysvětlení stěží někdo bude vědět, co se rozumí keltským symbolem, pokud k němu nepřidáte další nápis. Pokud chcete kombinovat znak s dubem, můžete to udělat také zajímavým způsobem. Pokud vám chybí představivost, můžete spolu se svým tetováním pracovat také na designu.

Buddhistické tetování

symbol síly zen-kruh-buddhista-vnitřní síla

V buddhismu je mnoho symbolů, které představují sílu, včetně některých zvířat zvlášť. Jednoduchý, ale smysluplný symbol je také zenový kruh. Jedná se o kruh, který není zcela uzavřen, ale je otevřen v jednom bodě. S tímto symbolem síly symbolizujete obzvláště dobře sílu, kterou v sobě všichni máme, a připomínáte tuto skutečnost sobě i všem ostatním.

Síla ve starověkém Egyptě

symbol-síla-egyptský-djed-zadní-design

Pilíř Djed je egyptský symbol, který také představuje sílu. Představuje páteř lidského těla a byla vyobrazena na sarkofágech mumií, aby zesnulému dodala sílu a sílu pro posmrtný život. Tento symbol síly je nejlepší pro záda. Jako alternativu lze také vybrat prsa.

Síla jako čínský symbol

symbol-síla-čínské znaky-body-art-tetování-stimulace

Zdá se, že čínské znaky neztrácejí svou popularitu. Jakmile si vyberete tento design, můžete použít horní symbol síly k ozdobení těla. Lze jej skvěle kombinovat s jinými symboly, takže můžete navrhovat i delší zprávy. Význam je často napsán kromě čínského znaku.

Maorské tetování

symbol-síla-he-matua-maori-design-vzor-ryba

Unikátní vzory pro tetování nabízejí také symboly Maorů. Významů je mnoho, každý je propracovaný a atraktivní. Jako symbol síly lze zvolit takzvanou Hei Matua. Svým tvarem připomíná háček, jehož vnitřek lze navrhnout podle přání. Každý vzor má svůj vlastní význam, takže lze integrovat různé zprávy.

Arabské písmo

symbol-síla-arabský-krk-inspirace-nápis

Arabské písmo se vyznačuje jedinečným celkovým vzhledem a je stále oblíbenější při navrhování tetování. Pokud jste se rozhodli pro takové písmo, můžete jako šablonu použít horní tetování. Znamená „sílu“ a je dokonalou variantou pro symbol síly.

Zvířecí symbol síly

symbol-síla-baer-půlměsíc-měsíc-čínský styl-hvězdy

V závislosti na kultuře jsou různá zvířata považována za symboly síly. S takovým tetováním tedy můžete spojit svou lásku nebo respekt ke zvířatům se zprávou. Zvířata jsou také dokonalá, pokud zvažujete propracovanější tetování. Rádi bychom vám představili ta zvířata, která představují sílu v závislosti na jejich kultuře a zemi.

Tetovací zvířata

symbol-síla-slon-stehno-barevný-čínský design

V buddhismu je zejména lev symbolem síly. Medvěd symbolizuje sílu v různých kulturách, včetně Číňanů. Ale to také vidí jiná zvířata jako takové symboly. Kůň je například symbolem síly a rychlosti, symbol síly a síly získáte s orlem nebo slonem. Nezapomíná se na hada.

Pěst pro sílu

symbol-síla-pěst-zelená-hromada-kámen-prorazit-síla

Nemohlo to představovat sílu lépe než pěst. Pokud je také navržen ve formě tetování takovým způsobem, že něco prorazí, je symbol dokonce posílen. Tento symbol síly je často vytetován na hrudi. Tetování lze také dobře zobrazit na jiných částech těla.

Kotva na tetování

symbol-síla-kotva-idea-stabilita-námořní

Ve srovnání s velikostí lodi je kotva docela malá. Přesto má sílu udržet na moři mocnou loď. Kotva je proto také velmi vhodná jako symbol síly a stability. Variací je zde mnoho. Použijte předdefinovaný, vymyslete něco sami nebo společně s tetováním promyslete, který design by vám nejvíce vyhovoval.

Zamávejte silou

symbol-síla-vlna-prvek-vodní-nohy-jednoduché-malé-tetování

Každý ví, že voda má obrovskou sílu. Proč tedy tento prvek nevyužít pro tetování? Voda může být zvláště dobře zastoupena ve formě vlny. Tento symbol síly také představuje matku přírodu a lze jej snadno kombinovat s jinými designy nebo jednoduše samostatně.

symbol síly znamení lásky nápady nápisy

symbol respektu věrnost symbol tetování na hrudi