Nápady na tetování

Skvělé nápady na tetování přátelství – symboly a motivy na věčnost

Přátelství tetování nejlepší přítel dýky žebra

Nejen páry si mohou vybrat design tetování pro dva – přátelé také! Vztahy přicházejí a odcházejí, ale skuteční přátelé trvají celý život. Tak … proč ne? Někteří lidé, které pojí silná přátelství, používají tetování přátelství, aby zdůraznili sílu vzájemné náklonnosti. Ať už jde o přátelství mezi mužem a ženou, nejlepšími přáteli nebo skupinou 3 nebo 4 přátel – možnosti jsou neomezené.

Přátelství tetování muž žena půlměsíc

Oblíbenost tetování pro přátele každým rokem roste, protože představují skvělý způsob, jak si navzájem prokazovat loajalitu a loajalitu. Tetování je velmi symbolický proces a toto rozhodnutí je třeba pečlivě zvážit. Výběr dokonalého tetování přátelství je v mnoha ohledech obtížnější než u běžného tetování, protože je třeba vzít v úvahu přání obou. Přátelé musí společně rozhodnout o umístění tetování, jeho stylu a velikosti.

Proč si dva lidé nechají vytetovat tetování přátelství??

Přátelství tetování ženy malé postavy na zápěstí

Věří se, že dříve nebo později se každý člověk setká se svou spřízněnou duší, která čeká někde na cestě životem. Je těžké najít přátele, kteří vás budou provázet a podporovat vás po celý život. Ti, kteří jsou tak šťastní, že našli skutečného přítele, to však chtějí sdílet s celým světem. Každý si však sám rozhodne, co představuje skutečné přátelství.

40 nápadů na tetování v Ohaně: symbol rodiny a přátelství

Papírové letadlo tetování: Skvělý motiv pro skutečné dobrodruhy

50 malých partnerských tetování: Romantické nápady pro partnerské tetování

Socha přátelství pro 3 symboly nekonečna okoření předloktí

Přátelé se vždy navzájem konkrétně a emocionálně podporují svými problémy. Dobrá přátelství se někdy rodí v dětství a vyvinou se do vysokého věku. Skutečného přítele si můžete najít i v dospělosti. Bez ohledu na to je upřímné přátelství zdrojem velké radosti.

Společný výlet do tetovacího studia bude pro vás a vaše přátele nezapomenutelnou událostí, po které vám na těle zůstane krásný symbol paměti.

Nejlepší část těla pro tetování přátelství

Přátelské tetování malá nožní vlna

Při výběru tetování musíte vzít v úvahu nejen význam předmětu, ale také rozhodnout o velikosti a vlastnostech tetování. Chtěli byste malé tetování, které lze také snadno skrýt? Nebo byste raději měli středně velký motiv na stehně?

Například malá tetování jsou ideální pro tyto části těla:

 • na zápěstí
 • na prst
 • u kotníku
 • za ucho
 • v krku

nejlepší přítel tetování malé zápěstí dívka houpačka

Ale pokud chcete střední nebo velký motiv, části těla, které jsou malé, nebudou fungovat.

 • Na stehně
 • na ramena
 • pod klíční kostí
 • pod hrudník
 • na předloktí
 • Středně velké tetování přátelství na lýtku vypadá dobře.

Ať už jde o zábavný motiv, vícedílné tetování puzzle, nezapomenutelné události související s přátelstvím, společné zájmy nebo stejná tetování-možnosti jsou nekonečné. V následujícím textu vám dáme pár nápadů na skvělé tetování na znamení věčného přátelství.

Nechte si vytetovat stejné motivy

nejlepší přítel tetování roztomilý slon s tetováním srdce balónové paže

Nejoblíbenější variantou tetování přátelství je vybrat si stejné tetování pro vás oba. S takovým tetováním je jasné, že hrajete důležitou roli v životě toho druhého. Vaše přátelství je jako silný vztah. Pro tetování přátelství se obvykle volí symboly, kresby nebo hieroglyfy, které znamenají přátelství. Můžete si také vybrat něco, co vědí jen vy dva.

Fanouškovské tetování – když se vám vaše společná vášeň dostane pod kůži!

Nejlepší přítel tetování na zápěstí hvězdy Harry Potter

Láska k Harrymu Potterovi nebo Hvězdným válkám je věčná. A jak je hezké mít někoho blízkého, kdo sdílí tuto lásku! Disney filmy také poskytují spoustu nápadů pro dobré přátele: Bambi a Klopfer, Timon a Pumba, Medvídek a Tygr, Nemo a Dori. Tyto motivy jsou mimochodem zvláště vhodné pro přátelství z dětství.

Různé tetování, ale ve stejném stylu

Přátelské tetování malé origami lodní letadlo

Tetování přátelství nemusí být vždy stejné. Mohou být navrženy pouze v jednom stylu nebo vyhrazeny stejnému tématu. Zde se například plachetnice a letadlo ve vzhledu origami hodí k tématu cestování.

Tetování přátelství, které představuje dvě poloviny celku

Přátelství tetování malé ženy Yin Yang

Koncept je jednoduchý: vyberte si design, který se skládá ze dvou částí, a rozhodněte, kdo získá kterou polovinu. Oblíbený je například symbol jin-jang, dva dílky skládačky a dvě poloviny srdce.

Přátelství tetování ženy avokádo polovinu paže

V poslední době se tato myšlenka stala velmi populární: dvě poloviny avokáda – jedna s jádrem, druhá bez. Dohromady tvoří dokonalý celek. Tetování může být černobílé nebo barevné.

nejlepší přítel tetování avokádo rozpůlí žebra paže

nejlepší přítel tetování avokádo na zápěstí

Věci, které patří k sobě

Přátelské tetování vtipné motivy chlebová marmeláda arašídové máslo

Zamyslete se také nad věcmi, které k sobě obvykle patří, jako jsou arašídy a džemy, šálky a talíře, slunce a měsíc, hrnec a poklice, růže a trny, duha a déšť, klíč a klíčová dírka atd..

Souřadnice nebo důležité datum

Přátelství tetování muž žena koordinuje čísla

Dlouhé přátelství má své nezapomenutelné dny, na které nechcete zapomenout. Důležité datum lze vytetovat římskými číslicemi. Dobrým nápadem je také tetování souřadnic, které představuje významné místo jako zeměpisná délka a šířka. Souřadnice mohou ukazovat místo prvního setkání nebo rodné město, kde jste oba vyrostli.

Událost souřadnic tetování hory

Přátelství tetování datum paže římské číslice ženy

Co se jim oběma líbí

Přátelství tetování jednorožec barevné žebra paže

Máte rádi roztomilé jednorožce v duhových barvách? Je dobré mít někoho, kdo se s vámi o tuto neobvyklou lásku podělí. Zamyslete se nad tím, co vás spojuje. I když je to jen sklenka vína na konci dlouhého dne v práci nebo o víkendu čajový dýchánek. Vy a vaše přítelkyně nebo přítel jste povinni mít mnoho společných zájmů a příběhů.

Přátelské tetování šálků čaje pro 3 ženy

Symboly tetování přátelství

symbol shody malé tetování různé, ale stejné

Existuje mnoho různých symbolů přátelství – od dvou srdcí po šípy přátelství a další motivy vynalezené v různých částech světa. Bez ohledu na to, zda jsou symboly vyryty na špercích nebo jako tetování – všechny znamenají totéž: přátelství, loajalitu a důvěru. Níže jsou uvedeny některé z nejčastěji používaných symbolů pro tetování přátelství.

Symbol Claddagh

Claddagh znamení symbolu přátelství srdce ruce korunu

Tento keltský (nebo irský) symbol představuje dvě ruce držící korunované srdce. Podle některých zdrojů je význam symbolu vyjádřen následující větou: „Oběma rukama ti dávám své srdce a korunuji ho svou oddaností.“ Tento symbol je ztělesněním přátelství, lásky a věrnosti. Při návrhu snubních prstenů se často používá symbol Claddages. Ale pokud je vaše přátelství stejně silné jako láska, pak bude takový motiv skvělým nápadem pro tetování.

Šipky přátelství

Přátelství tetování muž žena šípy zkřížené zápěstí

Pro indiány jsou dva šípy, které se kříží uprostřed, symbolem spojení dvou klanů nebo dvou lidí. Tyto dva šípy představují přátelství. Motiv není složitý a může být zastoupen v různých variantách.

Symboly anděla Zibu

Zibu znamení přátelství žena manžel nejlepší přítel

Symboly Zibu původně vytvořila Debbie Zylstra Almstedt z Arizony v USA, která tvrdí, že komunikovala s andělskými průvodci, aby objevila toto umělecké dílo. Výše uvedený symbol představuje přítomnost Boha v každé osobě. Když spřátelíme, ctíme tyto božské vlastnosti v rámci druhé osoby a totéž dělají oni.

Shrivatsa (sanskrt श्रीवत्स śrīvatsa) – Nekonečný uzel

Symbol přátelství sanskrtský věčný uzel

Buddhistický nekonečný uzel, v sanskrtu také známý jako „Shrivatsa“, je jedním z osmi příznivých symbolů buddhistické kultury (Ashtamangala). V tomto kontextu je to symbol věčné lásky a přátelství, jakož i vzájemné závislosti mezi těmito dvěma.

Čínské znaky pro přátelství

Čínská postava tetování přátelství

Tyto dva znaky (友谊) znamenají v čínštině přátelství a jsou psány jako Yǒuyì. Toto tetování je malé a může vypadat skvěle na téměř jakékoli části těla. Lze také napsat jméno nejlepšího přítele a přidat tak tetování osobnější efekt. Existuje také další symbol věčného přátelství.

Všimněte si, že tetování není profesionální lingvista a nerozumí různým významům čínských znaků. Za správnost překladu odpovídáte vy. Pečlivě proto zkontrolujte pravopis hieroglyfu.

Co znamená „Ohana“??

Tetování přátelství říká Ohana květiny muž žena

Havajské slovo z filmu Disney „Lilo a Stitch“ se stalo světově proslulým. Ohana znamená rodinu a rodina znamená, že nikdo není zapomenut ani pozadu. Mnozí považují své blízké přátele za rodinu, takže Ohana je také ideální jako tetování přátelství.

Přátelské tetování Ohana paže srdce

Přátelství tetování ženy Ohana kombinace motivů

Unalome

Přátelské tetování Umelome spirála symboly muž žena

V buddhismu představuje Unalome cestu, kterou každý člověk v průběhu svého života kráčí. Tato cesta může být rovná nebo klikatá. Mohl tam být strach, překážky, štěstí nebo láska. Tato cesta začíná ve středu spirály, která ukazuje, jak jsme uvězněni ve svém vlastním strachu a nejistotě. Jak se cesta rozvíjí, mysl najde jasnost a nakonec se osvobodí od utrpení. Tento symbol je vizuální metaforou této životní cesty.

Pořekadla o tetování přátelství

Tetování přátelství říká lopatka

Přísloví v angličtině:

Navždy spolu nikdy od sebe, možná na dálku, ale nikdy v srdci.

Přítel je jedna z nejhezčích věcí, které můžete mít, a jedna z nejlepších věcí, kterými můžete být.

Věci nejsou nikdy tak děsivé, když máte nejlepšího přítele.

Dvě srdce, jedna duše.

Do nekonečna a ještě dál.

Přísloví v latině:

Nejlepší přátelé navždy:

(Muži) AMICI OPTIMI V AETERNU

(ŽENY) AMICAE OPTIMAE V AETERNU

Ubi amici, ibi opes. – Kde jsou (jsou) přátelé, tam je (je) bohatství.

Novos parans amicos, ne obliviscere veterum. – Každý, kdo si najde nové přátele, by neměl zapomenout na ty staré.

Starý ipse amicus. – Přítel je druhé já.

Venku vyznívá tetování o přátelství

Přátelství tetování rčení muž žena zápěstí paže

Tetování přátelství říká nekonečno zápěstí

Přátelské tetování s nápisem rameno nejlepšího přítele

Tetování přátelství říká žebra ženy malé

Další návrhy na tetování přátelství

Drobné přátelství tetování symbol květiny nejlepší přítel

Přátelské tetování tetris akvarel legrační

Přátelské tetování stejného stylu, různé motivy

Přátelské tetování pro 3 symboly nekonečna

Přátelství tetování náramek motivy origami

Puzzle přátelství tetování srdce jin -jang

Přátelské tetování pro 3 přátele s barevnými motivy

Kompas lapač snů přátelství tetování

Ikony přátelství tetování nejlepšího přítele

nejlepší přítel tetování růže srdce říká

nejlepší přítel malé tetování návrhy cestování štěstí

Přátelské tetování pro 4 přítelkyně srdce paže noha

Nápady na tetování

Skvělé nápady na tetování přátelství – symboly a motivy na věčnost

Přátelství tetování nejlepší přítel dýky žebra

Nejen páry si mohou vybrat design tetování pro dva – přátelé také! Vztahy přicházejí a odcházejí, ale skuteční přátelé trvají celý život. Tak … proč ne? Někteří lidé, které pojí silná přátelství, používají tetování přátelství, aby zdůraznili sílu vzájemné náklonnosti. Ať už jde o přátelství mezi mužem a ženou, nejlepšími přáteli nebo skupinou 3 nebo 4 přátel – možnosti jsou neomezené.

Přátelství tetování muž žena půlměsíc

Oblíbenost tetování pro přátele každým rokem roste, protože představují skvělý způsob, jak si navzájem prokazovat loajalitu a loajalitu. Tetování je velmi symbolický proces a toto rozhodnutí je třeba pečlivě zvážit. Výběr dokonalého tetování přátelství je v mnoha ohledech obtížnější než u běžného tetování, protože je třeba vzít v úvahu přání obou. Přátelé musí společně rozhodnout o umístění tetování, jeho stylu a velikosti.

Proč si dva lidé nechají vytetovat tetování přátelství??

Přátelství tetování ženy malé postavy na zápěstí

Věří se, že dříve nebo později se každý člověk setká se svou spřízněnou duší, která čeká někde na cestě životem. Je těžké najít přátele, kteří vás budou provázet a podporovat vás po celý život. Ti, kteří jsou tak šťastní, že našli skutečného přítele, to však chtějí sdílet s celým světem. Každý si však sám rozhodne, co představuje skutečné přátelství.

40 nápadů na tetování v Ohaně: symbol rodiny a přátelství

Papírové letadlo tetování: Skvělý motiv pro skutečné dobrodruhy

50 malých partnerských tetování: Romantické nápady pro partnerské tetování

Socha přátelství pro 3 symboly nekonečna okoření předloktí

Přátelé se vždy navzájem konkrétně a emocionálně podporují svými problémy. Dobrá přátelství se někdy rodí v dětství a vyvinou se do vysokého věku. Skutečného přítele si můžete najít i v dospělosti. Bez ohledu na to je upřímné přátelství zdrojem velké radosti.

Společný výlet do tetovacího studia bude pro vás a vaše přátele nezapomenutelnou událostí, po které vám na těle zůstane krásný symbol paměti.

Nejlepší část těla pro tetování přátelství

Přátelské tetování malá nožní vlna

Při výběru tetování musíte vzít v úvahu nejen význam předmětu, ale také rozhodnout o velikosti a vlastnostech tetování. Chtěli byste malé tetování, které lze také snadno skrýt? Nebo byste raději měli středně velký motiv na stehně?

Například malá tetování jsou ideální pro tyto části těla:

 • na zápěstí
 • na prst
 • u kotníku
 • za ucho
 • v krku

nejlepší přítel tetování malé zápěstí dívka houpačka

Ale pokud chcete střední nebo velký motiv, části těla, které jsou malé, nebudou fungovat.

 • Na stehně
 • na ramena
 • pod klíční kostí
 • pod hrudník
 • na předloktí
 • Středně velké tetování přátelství na lýtku vypadá dobře.

Ať už jde o zábavný motiv, vícedílné tetování puzzle, nezapomenutelné události související s přátelstvím, společné zájmy nebo stejná tetování-možnosti jsou nekonečné. V následujícím textu vám dáme pár nápadů na skvělé tetování na znamení věčného přátelství.

Nechte si vytetovat stejné motivy

nejlepší přítel tetování roztomilý slon s tetováním srdce balónové paže

Nejoblíbenější variantou tetování přátelství je vybrat si stejné tetování pro vás oba. S takovým tetováním je jasné, že hrajete důležitou roli v životě toho druhého. Vaše přátelství je jako silný vztah. Pro tetování přátelství se obvykle volí symboly, kresby nebo hieroglyfy, které znamenají přátelství. Můžete si také vybrat něco, co vědí jen vy dva.

Fanouškovské tetování – když se vám vaše společná vášeň dostane pod kůži!

Nejlepší přítel tetování na zápěstí hvězdy Harry Potter

Láska k Harrymu Potterovi nebo Hvězdným válkám je věčná. A jak je hezké mít někoho blízkého, kdo sdílí tuto lásku! Disney filmy také poskytují spoustu nápadů pro dobré přátele: Bambi a Klopfer, Timon a Pumba, Medvídek a Tygr, Nemo a Dori. Tyto motivy jsou mimochodem zvláště vhodné pro přátelství z dětství.

Různé tetování, ale ve stejném stylu

Přátelské tetování malé origami lodní letadlo

Tetování přátelství nemusí být vždy stejné. Mohou být navrženy pouze v jednom stylu nebo vyhrazeny stejnému tématu. Zde se například plachetnice a letadlo ve vzhledu origami hodí k tématu cestování.

Tetování přátelství, které představuje dvě poloviny celku

Přátelství tetování malé ženy Yin Yang

Koncept je jednoduchý: vyberte si design, který se skládá ze dvou částí, a rozhodněte, kdo získá kterou polovinu. Oblíbený je například symbol jin-jang, dva dílky skládačky a dvě poloviny srdce.

Přátelství tetování ženy avokádo polovinu paže

V poslední době se tato myšlenka stala velmi populární: dvě poloviny avokáda – jedna s jádrem, druhá bez. Dohromady tvoří dokonalý celek. Tetování může být černobílé nebo barevné.

nejlepší přítel tetování avokádo rozpůlí žebra paže

nejlepší přítel tetování avokádo na zápěstí

Věci, které patří k sobě

Přátelské tetování vtipné motivy chlebová marmeláda arašídové máslo

Zamyslete se také nad věcmi, které k sobě obvykle patří, jako jsou arašídy a džemy, šálky a talíře, slunce a měsíc, hrnec a poklice, růže a trny, duha a déšť, klíč a klíčová dírka atd..

Souřadnice nebo důležité datum

Přátelství tetování muž žena koordinuje čísla

Dlouhé přátelství má své nezapomenutelné dny, na které nechcete zapomenout. Důležité datum lze vytetovat římskými číslicemi. Dobrým nápadem je také tetování souřadnic, které představuje významné místo jako zeměpisná délka a šířka. Souřadnice mohou ukazovat místo prvního setkání nebo rodné město, kde jste oba vyrostli.

Událost souřadnic tetování hory

Přátelství tetování datum paže římské číslice ženy

Co se jim oběma líbí

Přátelství tetování jednorožec barevné žebra paže

Máte rádi roztomilé jednorožce v duhových barvách? Je dobré mít někoho, kdo se s vámi o tuto neobvyklou lásku podělí. Zamyslete se nad tím, co vás spojuje. I když je to jen sklenka vína na konci dlouhého dne v práci nebo o víkendu čajový dýchánek. Vy a vaše přítelkyně nebo přítel jste povinni mít mnoho společných zájmů a příběhů.

Přátelské tetování šálků čaje pro 3 ženy

Symboly tetování přátelství

symbol shody malé tetování různé, ale stejné

Existuje mnoho různých symbolů přátelství – od dvou srdcí po šípy přátelství a další motivy vynalezené v různých částech světa. Bez ohledu na to, zda jsou symboly vyryty na špercích nebo jako tetování – všechny znamenají totéž: přátelství, loajalitu a důvěru. Níže jsou uvedeny některé z nejčastěji používaných symbolů pro tetování přátelství.

Symbol Claddagh

Claddagh znamení symbolu přátelství srdce ruce korunu

Tento keltský (nebo irský) symbol představuje dvě ruce držící korunované srdce. Podle některých zdrojů je význam symbolu vyjádřen následující větou: „Oběma rukama ti dávám své srdce a korunuji ho svou oddaností.“ Tento symbol je ztělesněním přátelství, lásky a věrnosti. Při návrhu snubních prstenů se často používá symbol Claddages. Ale pokud je vaše přátelství stejně silné jako láska, pak bude takový motiv skvělým nápadem pro tetování.

Šipky přátelství

Přátelství tetování muž žena šípy zkřížené zápěstí

Pro indiány jsou dva šípy, které se kříží uprostřed, symbolem spojení dvou klanů nebo dvou lidí. Tyto dva šípy představují přátelství. Motiv není složitý a může být zastoupen v různých variantách.

Symboly anděla Zibu

Zibu znamení přátelství žena manžel nejlepší přítel

Symboly Zibu původně vytvořila Debbie Zylstra Almstedt z Arizony v USA, která tvrdí, že komunikovala s andělskými průvodci, aby objevila toto umělecké dílo. Výše uvedený symbol představuje přítomnost Boha v každé osobě. Když spřátelíme, ctíme tyto božské vlastnosti v rámci druhé osoby a totéž dělají oni.

Shrivatsa (sanskrt श्रीवत्स śrīvatsa) – Nekonečný uzel

Symbol přátelství sanskrtský věčný uzel

Buddhistický nekonečný uzel, v sanskrtu také známý jako „Shrivatsa“, je jedním z osmi příznivých symbolů buddhistické kultury (Ashtamangala). V tomto kontextu je to symbol věčné lásky a přátelství, jakož i vzájemné závislosti mezi těmito dvěma.

Čínské znaky pro přátelství

Čínská postava tetování přátelství

Tyto dva znaky (友谊) znamenají v čínštině přátelství a jsou psány jako Yǒuyì. Toto tetování je malé a může vypadat skvěle na téměř jakékoli části těla. Lze také napsat jméno nejlepšího přítele a přidat tak tetování osobnější efekt. Existuje také další symbol věčného přátelství.

Všimněte si, že tetování není profesionální lingvista a nerozumí různým významům čínských znaků. Za správnost překladu odpovídáte vy. Pečlivě proto zkontrolujte pravopis hieroglyfu.

Co znamená „Ohana“??

Tetování přátelství říká Ohana květiny muž žena

Havajské slovo z filmu Disney „Lilo a Stitch“ se stalo světově proslulým. Ohana znamená rodinu a rodina znamená, že nikdo není zapomenut ani pozadu. Mnozí považují své blízké přátele za rodinu, takže Ohana je také ideální jako tetování přátelství.

Přátelské tetování Ohana paže srdce

Přátelství tetování ženy Ohana kombinace motivů

Unalome

Přátelské tetování Umelome spirála symboly muž žena

V buddhismu představuje Unalome cestu, kterou každý člověk v průběhu svého života kráčí. Tato cesta může být rovná nebo klikatá. Mohl tam být strach, překážky, štěstí nebo láska. Tato cesta začíná ve středu spirály, která ukazuje, jak jsme uvězněni ve svém vlastním strachu a nejistotě. Jak se cesta rozvíjí, mysl najde jasnost a nakonec se osvobodí od utrpení. Tento symbol je vizuální metaforou této životní cesty.

Pořekadla o tetování přátelství

Tetování přátelství říká lopatka

Přísloví v angličtině:

Navždy spolu nikdy od sebe, možná na dálku, ale nikdy v srdci.

Přítel je jedna z nejhezčích věcí, které můžete mít, a jedna z nejlepších věcí, kterými můžete být.

Věci nejsou nikdy tak děsivé, když máte nejlepšího přítele.

Dvě srdce, jedna duše.

Do nekonečna a ještě dál.

Přísloví v latině:

Nejlepší přátelé navždy:

(Muži) AMICI OPTIMI V AETERNU

(ŽENY) AMICAE OPTIMAE V AETERNU

Ubi amici, ibi opes. – Kde jsou (jsou) přátelé, tam je (je) bohatství.

Novos parans amicos, ne obliviscere veterum. – Každý, kdo si najde nové přátele, by neměl zapomenout na ty staré.

Starý ipse amicus. – Přítel je druhé já.

Venku vyznívá tetování o přátelství

Přátelství tetování rčení muž žena zápěstí paže

Tetování přátelství říká nekonečno zápěstí

Přátelské tetování s nápisem rameno nejlepšího přítele

Tetování přátelství říká žebra ženy malé

Další návrhy na tetování přátelství

Drobné přátelství tetování symbol květiny nejlepší přítel

Přátelské tetování tetris akvarel legrační

Přátelské tetování stejného stylu, různé motivy

Přátelské tetování pro 3 symboly nekonečna

Přátelství tetování náramek motivy origami

Puzzle přátelství tetování srdce jin -jang

Přátelské tetování pro 3 přátele s barevnými motivy

Kompas lapač snů přátelství tetování

Ikony přátelství tetování nejlepšího přítele

nejlepší přítel tetování růže srdce říká

nejlepší přítel malé tetování návrhy cestování štěstí

Přátelské tetování pro 4 přítelkyně srdce paže noha