Nápady na tetování

Neo Traditional Tattoo jako moderní interpretace nadčasového stylu

neo tradiční tetování wiking-back-man-colorful

Tetování není jen módní výstřelek, pro některé je to na určité kůži velmi zvláštní závazek. Existuje téměř nekonečné množství šablon a motivů, které se postupem času stanou krásnějšími, detailnějšími, propracovanějšími a extravagantnějšími. Tatér také stále více rozvíjí svou představivost, což vede k novým směrům a stylům tetování. Níže vám představíme moderní styl Neo tradiční tetování prozradit a představit skvělé motivy pro inspiraci.

Co je Neo Tradiční tetování?

paže-žena-šedá-černá-modrá-motýli

Neo Traditional Tattoo je styl tetování, který je moderní a úspěšnou směsicí jiných stylů tetování. Neo Traditional je umělecký realista s jasnými vlivy ze staré a nové školy. Abyste měli jasnou představu o tom, co nový styl tetování obnáší, stručně vám představíme další tři styly, které tvoří Neo Traditional Tattoo.

Fascinující prolínání stylů – styl tetování staré školy

black-grey-yellow-woman-moon-neo-traditional-tattoo

Styl tetování oldschool, známý také jako tradiční, je jedním z deseti hlavních směrů, které zahrnují motivy tetování námořníka, které byly moderní v letech 1920 až 1960. typickými motivy jsou kotvy, plachetnice, děla a námořníci. Maorské a kmenové motivy přivezené zpět námořními plavbami z asijských zemí byly mezi námořníky velmi aktuální. Motivy, které byly zpočátku ovlivněny křížením rovníku, majáku a plachetnic, se stále více zaměřovaly na přání a touhy námořníků.

muž-paže-tetování-neo-slon

Byly přidány motivy jako palmový ostrov, srdce s plamenem nebo dýkou nebo kříž a obohatily styl. Motivy polykají s milostným dopisem, růže, ruce, tygří a panterská hlava, stejně jako pin-up dívky jsou z této doby. Všechny tyto motivy jsou v jednoduchých strukturách spíše minimalistické. Styl tetování oldschool se vyznačuje tlustými, výraznými černými hraničními linkami a výraznými barvami výplně, jako je modrá, červená nebo zelená. Hrubé barevné přechody jsou také charakteristické pro tradiční

Newschool tetování styl

žena-lev-hlava-zarážející-horní část paže-neo

Styl New School je pokračováním Old School a je považován za moderní Old School. Rozdíl mezi těmito dvěma styly tetování je ve způsobu, jakým jsou vyobrazeny návrhy tetování. Vypadají moderně, detailněji a expresivněji. Tento styl používá stejnou metodu tetování jako tetování ze staré školy. Obrázky jsou ještě barevnější a jsou představeny nové barevné přechody a odstíny.

Realistická tetování

neo-tradiční-nová-škola-orel-prsa

Realistická je rozhodně nejvyšší disciplínou mezi všemi styly. realistická tetování vypadají matoucím způsobem jako realita a zapůsobí svou bohatostí detailů. V tomto stylu jsou často tetovány portréty, přírodní motivy a mnoho dalších předmětů. Obrázky mohou být buď černobílé v černé a šedé barvě, nebo mohou být také prezentovány jako živé a barevné obrázky.

neo-ruční granát-moderní-citron-plátek-listy

Propojením těchto směrů tetování je Neo Traditional Tattoo moderní adaptací klasického a nadčasového stylu. Díky jedinému zobrazení lze prakticky všechny motivy použít a prezentovat „tradičním“ moderním způsobem. Neo Traditional Tattoo se neustále vyvíjí, protože nová tetovací ticha nadále ovlivňují uměleckou scénu. I když motivy zůstanou stejné, budou vypadat odlišně interpretované kvůli různým způsobům zobrazení.

Motivy v Neo Tradiční a jejich význam

neo-tradiční-tetování-žena-kouř-nadloktí

Pokud jde o symboliku obrázků, již není tak důležité znát význam vybraného motivu. Symbolický význam zůstává samozřejmě pro svého nositele většinou podstatnější, ale v dnešní době je kladen důraz na provedení, s nímž barvy a vzory. Jako Neo Tradiční tetování můžete mít jakýkoli obrázek a symbol za předpokladu, že si můžete zvyknout na nápadné obrysy a detailní snímky dosažené barvou a prostorem. Tetování v tomto stylu má velmi výraznou texturu a stínování. Obrázky nejsou zdaleka rozmazané a sdělení, které sdělují, je jasné.

Motiv kompasu

kompas-růže-červeno-nápisové lano

Jedním z nejznámějších motivů Neo Traditional Tattoo je kompas. Původně je tento tetovací motiv klasickým starým školním tetováním, které lze různě rozšiřovat a může být kvalifikováno jako neo tradiční. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je mít na pozadí detailní a barevnou květinu. Kompas tetování symbolizuje rozhodnou akci a správnou cestu nebo správný směr. Na druhou stranu kompas může znamenat naději a ochranu. Kompas by měl svému nositeli vždy připomínat, odkud vlastně pochází a kam směřuje.

Portrét v tradičním stylu neo tetování

paže-žena-motýl-barevná

V neo tradiční kultuře je portrét nejnovějším trendem. Portrétové tetování je obtížné realizovat a rozhodně patří mezi nejtěžší tetování ze všech. z tohoto důvodu je důležité vybrat si kvalifikovaného a opravdu talentovaného umělce, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Pokud chcete zvěčnit osobu, kterou milujete, na kůži, portrétové tetování je dobrá volba.

Různé květinové motivy

růže-žlutá-hnědá-moderní-čepice-rameno

Ačkoli lidé stále častěji zdobí svá těla květinovými motivy, jediná pestrobarevná růže je populární Neo Traditional Tattoo. Jednoduše vyniká mezi nesčetnými druhy květin a je v tomto stylu zobrazen mnohem větší, detailnější a barevnější. růže je nejoblíbenějším motivem tetování květiny a je naprosto nadčasová a plná smyslu, který vlastně není nikomu cizí. jako symbol lásky, náklonnosti a obdivu je růže motivem, který se pro milence znovu a znovu opakuje. Krásná květina znamená nejen lásku a krásu, ale růžové trny symbolizují temnou stránku života.

Motiv mořské panny

zpět tetování-kouř-zvířata-člověk-neo-tradiční

Mořské panny byly vždy fascinovány celou svou bytostí. Jsou to skvělý tetovací motiv, který vypadá velmi pěkně nakreslený umělýma rukama. Pokud chcete dát mořské panně neo tradiční nádech, měli byste, aby mýtické stvoření vypadalo jako moderní žena a v tetování používalo hodně barev. Tetování mořské panny je vintage námořní symbol, který byl původně považován za mužské tetování. Časem také představuje ženskost a je pravděpodobnější, že bude k vidění u žen. Mořská panna je často spojována s jinými symboly. Tento motiv symbolizuje emoce, intuici, svobodu a nezávislost.

Přesýpací hodiny

Tiger-head-upper-arm-man-colored-texture

Dalším oblíbeným motivem v neo tradičním tetování jsou přesýpací hodiny. Má hluboce symbolickou hodnotu a jeho význam se může lišit v závislosti na osobnosti a nositeli vnímání. Přesýpací hodiny obecně znamenají rovnováhu, čas a pomíjivost života. Tento motiv může být zdrojem inspirace, abychom z každého dne mohli vytěžit maximum a naučit se vážit si času.

Symboly indiánů

neo-tradiční-tetovací-motiv-indiáni-zbarvení nadloktí

Indický symbol je důležitou součástí kultury. Indický motiv se často používá v tradičním tetování Neo a přidáním dalších podrobností vytvořil báječný symbol Neo. Aby si mnoho detailů indického tetování přišlo na své, tetování by nemělo postrádat určitou velikost. Indické portréty jsou jedním z nejpůsobivějších tetování, která si můžete nechat udělat na kůži. Indiáni jako motiv symbolizují nutkání po svobodě, vnitřní síle, statečnosti a blízkosti k přírodě.

Části těla pro neo tradiční tetování – paže

moderní-pohádka-dům-dívka-liška-příroda

Tetování v tomto stylu potřebuje dostatek prostoru, aby vypadalo atraktivně, a dokonce i ten nejmenší detail může rozvinout jeho nádheru. Jedním z nejlepších míst na těle, kde si Neo Traditional Tattoo opravdu přijde na své, jsou paže. Vždy byly jedním z oblíbených míst k tetování. Ramena nabízejí dostatek prostoru pro střední a velké obrázky. I tvar ramen umožňuje detailní znázornění motivů.

přestěhovat se

zadní žena-růže-žlutá-šperky

Chtěli byste barevné a velké tetování nebo jste se rozhodli pro propracovaný neotradiční motiv, záda nabízejí prostor pro body art víc než dost. Také záda jsou jedním z nejméně bolestivých míst k tetování.

hruď

muž tetování na hrudi neo mandala listy

Tetování na hrudi také vypadá velmi atraktivně a je tím pravým místem k bodnutí, pokud chcete vidět své Neo Traditional Tattoo zalapat po dechu v zrcadle. Ať už chcete obrázky pouze na jedné straně hrudníku nebo na klíční kosti, tetování tam vypadá skvěle.

Tetování celého těla

neo-colored-man-whole-body-kite-eye

Tetování celého těla je nyní rozšířeným jevem. Neo tradiční tetování po celém těle jsou novým trendem a vypadají velmi stylově. Na takto rozsáhlé ozdoby těla je samozřejmě potřeba více času, ale konečný výsledek je o to více fascinující.

noha

tetování nohou-stehno-abstraktní-barevné-neo-tradiční

Vytetovat si na nohu je bolestivé, ale pokud se s bolestí smiřujete, budete odměněni vynikajícími neokresbami. Zda dostanete bodnutí na stehně, bérci nebo kotníku, závisí na vašich osobních preferencích.

Čím je Neo Traditional Tattoo jedinečné?

konvice-květina-žena-horní část paže-barevná

Neo Traditional Tattoo je bezpochyby velmi atraktivní typ zdobení těla. Co je však jedinečné, je skutečnost, že tetování v tomto stylu jsou naprosto trendy. Díky odvážným obrysům, bohatým barvám a skutečnosti, že této dokonalé úrovni detailů odpovídá jen několik stylů tetování, jsou tato tetování jedinečná a okouzlující. Pokud tedy hledáte něco moderního, co má stále tradiční vlastnosti amerického tetování, je to pravděpodobně styl pro vás.

Nápady na tetování

Neo Traditional Tattoo jako moderní interpretace nadčasového stylu

neo tradiční tetování wiking-back-man-colorful

Tetování není jen módní výstřelek, pro některé je to na určité kůži velmi zvláštní závazek. Existuje téměř nekonečné množství šablon a motivů, které se postupem času stanou krásnějšími, detailnějšími, propracovanějšími a extravagantnějšími. Tatér také stále více rozvíjí svou představivost, což vede k novým směrům a stylům tetování. Níže vám představíme moderní styl Neo tradiční tetování prozradit a představit skvělé motivy pro inspiraci.

Co je Neo Tradiční tetování?

paže-žena-šedá-černá-modrá-motýli

Neo Traditional Tattoo je styl tetování, který je moderní a úspěšnou směsicí jiných stylů tetování. Neo Traditional je umělecký realista s jasnými vlivy ze staré a nové školy. Abyste měli jasnou představu o tom, co nový styl tetování obnáší, stručně vám představíme další tři styly, které tvoří Neo Traditional Tattoo.

Fascinující prolínání stylů – styl tetování staré školy

black-grey-yellow-woman-moon-neo-traditional-tattoo

Styl tetování oldschool, známý také jako tradiční, je jedním z deseti hlavních směrů, které zahrnují motivy tetování námořníka, které byly moderní v letech 1920 až 1960. typickými motivy jsou kotvy, plachetnice, děla a námořníci. Maorské a kmenové motivy přivezené zpět námořními plavbami z asijských zemí byly mezi námořníky velmi aktuální. Motivy, které byly zpočátku ovlivněny křížením rovníku, majáku a plachetnic, se stále více zaměřovaly na přání a touhy námořníků.

muž-paže-tetování-neo-slon

Byly přidány motivy jako palmový ostrov, srdce s plamenem nebo dýkou nebo kříž a obohatily styl. Motivy polykají s milostným dopisem, růže, ruce, tygří a panterská hlava, stejně jako pin-up dívky jsou z této doby. Všechny tyto motivy jsou v jednoduchých strukturách spíše minimalistické. Styl tetování oldschool se vyznačuje tlustými, výraznými černými hraničními linkami a výraznými barvami výplně, jako je modrá, červená nebo zelená. Hrubé barevné přechody jsou také charakteristické pro tradiční

Newschool tetování styl

žena-lev-hlava-zarážející-horní část paže-neo

Styl New School je pokračováním Old School a je považován za moderní Old School. Rozdíl mezi těmito dvěma styly tetování je ve způsobu, jakým jsou vyobrazeny návrhy tetování. Vypadají moderně, detailněji a expresivněji. Tento styl používá stejnou metodu tetování jako tetování ze staré školy. Obrázky jsou ještě barevnější a jsou představeny nové barevné přechody a odstíny.

Realistická tetování

neo-tradiční-nová-škola-orel-prsa

Realistická je rozhodně nejvyšší disciplínou mezi všemi styly. realistická tetování vypadají matoucím způsobem jako realita a zapůsobí svou bohatostí detailů. V tomto stylu jsou často tetovány portréty, přírodní motivy a mnoho dalších předmětů. Obrázky mohou být buď černobílé v černé a šedé barvě, nebo mohou být také prezentovány jako živé a barevné obrázky.

neo-ruční granát-moderní-citron-plátek-listy

Propojením těchto směrů tetování je Neo Traditional Tattoo moderní adaptací klasického a nadčasového stylu. Díky jedinému zobrazení lze prakticky všechny motivy použít a prezentovat „tradičním“ moderním způsobem. Neo Traditional Tattoo se neustále vyvíjí, protože nová tetovací ticha nadále ovlivňují uměleckou scénu. I když motivy zůstanou stejné, budou vypadat odlišně interpretované kvůli různým způsobům zobrazení.

Motivy v Neo Tradiční a jejich význam

neo-tradiční-tetování-žena-kouř-nadloktí

Pokud jde o symboliku obrázků, již není tak důležité znát význam vybraného motivu. Symbolický význam zůstává samozřejmě pro svého nositele většinou podstatnější, ale v dnešní době je kladen důraz na provedení, s nímž barvy a vzory. Jako Neo Tradiční tetování můžete mít jakýkoli obrázek a symbol za předpokladu, že si můžete zvyknout na nápadné obrysy a detailní snímky dosažené barvou a prostorem. Tetování v tomto stylu má velmi výraznou texturu a stínování. Obrázky nejsou zdaleka rozmazané a sdělení, které sdělují, je jasné.

Motiv kompasu

kompas-růže-červeno-nápisové lano

Jedním z nejznámějších motivů Neo Traditional Tattoo je kompas. Původně je tento tetovací motiv klasickým starým školním tetováním, které lze různě rozšiřovat a může být kvalifikováno jako neo tradiční. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je mít na pozadí detailní a barevnou květinu. Kompas tetování symbolizuje rozhodnou akci a správnou cestu nebo správný směr. Na druhou stranu kompas může znamenat naději a ochranu. Kompas by měl svému nositeli vždy připomínat, odkud vlastně pochází a kam směřuje.

Portrét v tradičním stylu neo tetování

paže-žena-motýl-barevná

V neo tradiční kultuře je portrét nejnovějším trendem. Portrétové tetování je obtížné realizovat a rozhodně patří mezi nejtěžší tetování ze všech. z tohoto důvodu je důležité vybrat si kvalifikovaného a opravdu talentovaného umělce, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Pokud chcete zvěčnit osobu, kterou milujete, na kůži, portrétové tetování je dobrá volba.

Různé květinové motivy

růže-žlutá-hnědá-moderní-čepice-rameno

Ačkoli lidé stále častěji zdobí svá těla květinovými motivy, jediná pestrobarevná růže je populární Neo Traditional Tattoo. Jednoduše vyniká mezi nesčetnými druhy květin a je v tomto stylu zobrazen mnohem větší, detailnější a barevnější. růže je nejoblíbenějším motivem tetování květiny a je naprosto nadčasová a plná smyslu, který vlastně není nikomu cizí. jako symbol lásky, náklonnosti a obdivu je růže motivem, který se pro milence znovu a znovu opakuje. Krásná květina znamená nejen lásku a krásu, ale růžové trny symbolizují temnou stránku života.

Motiv mořské panny

zpět tetování-kouř-zvířata-člověk-neo-tradiční

Mořské panny byly vždy fascinovány celou svou bytostí. Jsou to skvělý tetovací motiv, který vypadá velmi pěkně nakreslený umělýma rukama. Pokud chcete dát mořské panně neo tradiční nádech, měli byste, aby mýtické stvoření vypadalo jako moderní žena a v tetování používalo hodně barev. Tetování mořské panny je vintage námořní symbol, který byl původně považován za mužské tetování. Časem také představuje ženskost a je pravděpodobnější, že bude k vidění u žen. Mořská panna je často spojována s jinými symboly. Tento motiv symbolizuje emoce, intuici, svobodu a nezávislost.

Přesýpací hodiny

Tiger-head-upper-arm-man-colored-texture

Dalším oblíbeným motivem v neo tradičním tetování jsou přesýpací hodiny. Má hluboce symbolickou hodnotu a jeho význam se může lišit v závislosti na osobnosti a nositeli vnímání. Přesýpací hodiny obecně znamenají rovnováhu, čas a pomíjivost života. Tento motiv může být zdrojem inspirace, abychom z každého dne mohli vytěžit maximum a naučit se vážit si času.

Symboly indiánů

neo-tradiční-tetovací-motiv-indiáni-zbarvení nadloktí

Indický symbol je důležitou součástí kultury. Indický motiv se často používá v tradičním tetování Neo a přidáním dalších podrobností vytvořil báječný symbol Neo. Aby si mnoho detailů indického tetování přišlo na své, tetování by nemělo postrádat určitou velikost. Indické portréty jsou jedním z nejpůsobivějších tetování, která si můžete nechat udělat na kůži. Indiáni jako motiv symbolizují nutkání po svobodě, vnitřní síle, statečnosti a blízkosti k přírodě.

Části těla pro neo tradiční tetování – paže

moderní-pohádka-dům-dívka-liška-příroda

Tetování v tomto stylu potřebuje dostatek prostoru, aby vypadalo atraktivně, a dokonce i ten nejmenší detail může rozvinout jeho nádheru. Jedním z nejlepších míst na těle, kde si Neo Traditional Tattoo opravdu přijde na své, jsou paže. Vždy byly jedním z oblíbených míst k tetování. Ramena nabízejí dostatek prostoru pro střední a velké obrázky. I tvar ramen umožňuje detailní znázornění motivů.

přestěhovat se

zadní žena-růže-žlutá-šperky

Chtěli byste barevné a velké tetování nebo jste se rozhodli pro propracovaný neotradiční motiv, záda nabízejí prostor pro body art víc než dost. Také záda jsou jedním z nejméně bolestivých míst k tetování.

hruď

muž tetování na hrudi neo mandala listy

Tetování na hrudi také vypadá velmi atraktivně a je tím pravým místem k bodnutí, pokud chcete vidět své Neo Traditional Tattoo zalapat po dechu v zrcadle. Ať už chcete obrázky pouze na jedné straně hrudníku nebo na klíční kosti, tetování tam vypadá skvěle.

Tetování celého těla

neo-colored-man-whole-body-kite-eye

Tetování celého těla je nyní rozšířeným jevem. Neo tradiční tetování po celém těle jsou novým trendem a vypadají velmi stylově. Na takto rozsáhlé ozdoby těla je samozřejmě potřeba více času, ale konečný výsledek je o to více fascinující.

noha

tetování nohou-stehno-abstraktní-barevné-neo-tradiční

Vytetovat si na nohu je bolestivé, ale pokud se s bolestí smiřujete, budete odměněni vynikajícími neokresbami. Zda dostanete bodnutí na stehně, bérci nebo kotníku, závisí na vašich osobních preferencích.

Čím je Neo Traditional Tattoo jedinečné?

konvice-květina-žena-horní část paže-barevná

Neo Traditional Tattoo je bezpochyby velmi atraktivní typ zdobení těla. Co je však jedinečné, je skutečnost, že tetování v tomto stylu jsou naprosto trendy. Díky odvážným obrysům, bohatým barvám a skutečnosti, že této dokonalé úrovni detailů odpovídá jen několik stylů tetování, jsou tato tetování jedinečná a okouzlující. Pokud tedy hledáte něco moderního, co má stále tradiční vlastnosti amerického tetování, je to pravděpodobně styl pro vás.