Nápady na tetování

Nejnovější trendy tetování podle Pinterestu – 70+ inspirací!

Body Art Malba Noha Stehna Tetování Trendy Dámské tetování

Mnoho lidí na celém světě používá Pinterest jako platformu pro nové vizuální objevy a získává inspiraci pro všechno – od jednoduchých receptů na brunch přes nejnovější módní trendy až po oblíbené destinace. Ale „tetování“ je letos nejvyhledávanější kategorií a hledalo různé návrhy tetování více než miliardukrát. V tomto článku jsme pro vás sestavili nejoblíbenější trendy tetování roku. Jaké jsou nejvyhledávanější motivy mužů a žen a kterou část těla si lidé chtějí nechat vytetovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek odhalíme během chvilky!

Trendy v tetování – Dočasné tetování je v módě

Inkbox Německo semi trvalé trendy tetování nápady paže tetování malé ženy

Vždycky jste se chtěli nechat tetovat, ale nějak si na to netroufáte nebo si nejste úplně jistí motivem? Pak jsou dočasná tetování vaší spásou. Inkbox je americká společnost založená Bradenem a Tylerem Handleym. Funguje s přírodním barvivem, které se získává z plodů Jenipapo a slibuje realistické a dobře vypadající tetování. Tento koncept trochu připomíná lepicí tetování, které každý zná ze svého dětství. Ale místo na kůži jsou dočasná tetování v kůži. Na rozdíl od skutečného tetování se při této metodě inkoust ukládá do horní kůže (epidermis) a zdobí vaše tělo asi 18 dní.

Semi permanentní trendy tetování Pinterest Inkbox Germany zkušenosti

Web Inkboxu je velmi přehledně strukturován a nabízí na výběr kolem 300 malých motivů. Společnost má ve své nabídce také sadu Free Hand Set pro ty z vás, kteří chtějí jedinečný design. S touto sadou můžete aplikovat své tetování zcela nezávisle – podobně jako tetování hennou. Jak to ale funguje? Aplikace tetovacího motivu je ve skutečnosti relativně snadná.

  • V prvním kroku odlepte ochrannou fólii z tetování a přiložte ji na požadovanou část těla.
  • Poté krátce ohřejte v mikrovlnné troubě vlhký hadřík, který je také dodáván. Stiskněte jej na tetování asi 30 sekund.
  • Utěrka nyní musí zůstat na obtisku 30 minut a během této doby se nesmíte hýbat.
  • Poté odstraňte ochrannou fólii a máte hotovo. Přebytečnou barvu můžete smýt asi po 10 minutách.
  • Na začátku je z motivu vidět jen bledý dojem, který se však během následujících 36 hodin vyvine v silné tetování.

Více dočasných trendů tetování

Polotrvalé trendy tetování Pinterest Inkbox zažívá ženy s tetováním

Jelikož jsou dočasná tetování stále oblíbenější, rádi bychom vás ve stručnosti seznámili s další metodou.

  • Dočasné tetování airbrush (TAT) jsou aplikovány na pokožku, aniž by ji poškodily, a právě proto jste jedním z nejnovějších trendů tetování na Pinterestu. Na požadovanou část těla se umístí šablona a tetovací inkoust se nanese pomocí airbrush. Připomíná trvalé tetování, lze jej však velmi snadno odstranit přípravkem na bázi oleje nebo alkoholu. Takové tetování vydrží na kůži asi 3 týdny.

Oslava vašeho těla uměním – Body Art a Body Art Painting

Body Art Body Painting Tattoo Trends Noha Tattoo Design ženy

První věc, která většině lidí napadne, když se řekne „body art“, je pravděpodobně mnoho tetovacích studií. Ale jeden z posledních letošních trendů tetování se jmenuje Body Art Painting. Vzhledem k tomu, že barva není trvale aplikována na vaši pokožku, umožňuje vám zkoušet nové a krásné motivy znovu a znovu. Bodypaint má v kulturní historii lidstva velmi dlouhou tradici. Namalovaná kůže byla považována za výraz obrany, útoku nebo radosti. I dnes v Jižní Americe stále žijí indiáni, kteří praktikují rituální malování na tělo. Profesionální malíři těla vykouzlí na těle vašich zákazníků krásná umělecká díla. Obvykle to však trvá několik hodin a je to pro model docela vyčerpávající. Abychom proces neovlivnili, musíme hodiny stát nebo sedět bez hnutí a to je docela fyzická výzva.

Body Paint Arm Tattoo Trends Nápady Art Body Art

Jaké motivy jsou namalovány, je samozřejmě na vás. Oblíbená jsou zejména zvířata, květiny, různá umělecká díla nebo krajinné motivy. Jak dlouho trvá malování na tělo, závisí na použitém typu. Jedna varianta se skládá z barev na vodní bázi a obvykle vydrží jeden den. Snadno a rychle se na konci dne smyje mýdlem, vodou a houbou. Existují ale i speciální, voděodolné barvy, které vydrží na pokožce až týden. To vám například může pomoci při rozhodování pro nebo proti tetování.

Inspirativní trendy tetování pro pomoc sebelásky

Sebe láska tetování trendy Sebeláska tetování nápady paže ženy

Jediný vztah, který si můžete být jistý, bude trvat věčně a jediný, který máte zcela pod svou kontrolou, je vztah se sebou samým. Mnoho lidí, kteří měli osudové rány, používá vaše tetování jako prostředek komunikace a zpracování a v naději, že být schopen rozpoznat, co bylo prožíváno jako součást života. Vyjádření určitých situací, okolností nebo pocitů nevyžaduje vždy mnoho slov. To platí i pro inspirativní tetování, která se téměř vždy věnují právě těmto věcem. Stručně řečeno, motiv vypadá na kůži mnohem hezčí, než když si na sebe necháte vytetovat román. Malé tetování vyjadřuje konkrétní sdělení a pomáhá nositeli snáze projít těžkými životními okamžiky.

Inspirational Tattoo Trends – What is the Self Love Club?

Tetovací trendy Sebe love klub tetování nápady tetování design paže ženy

To, co začalo jako soukromé tetování, se nyní stalo symbolem, který znamená ženskou sebelásku, solidaritu a sebeúctu. Umělkyně Frances Cannon se před mnoha lety rozhodla věnovat tématu sebelásky a naučit se přijímat a vážit si vlastního těla. Dostala slova „Self Love Club“, aby šířila pozitivní poselství po celém světě. Pokud se vám tento nápad líbí, můžete se jednoduše připojit. Žádost o členství není vyžadována, ale je třeba dodržovat následující pravidla:

  • Vždy musíte prokazovat lásku, respekt, odpuštění a porozumění.
  • Ke svému tělu je třeba vždy dobře zacházet a starat se o své duševní zdraví.
  • K ostatním členům musíte přistupovat s láskou, odpuštěním, respektem a porozuměním.

Buďte na sebe hrdí! – Pýcha Trendy v tetování

Hrdé tetovací trendy Tetovací výroky Inspirativní ženy, tetování na paži

LGBT (zkratka pro lesbičky, gaye, bisexuály a transgender) tetování jsou stále oblíbenější. Je to hlavně proto, že stále více lidí je hrdých na to, že světu ukazuje svoji sexualitu. Všichni jsme stejní a to, co nás spojuje, je láska – to je motto tohoto hnutí. Jak již pravděpodobně víte, duha je hlavním symbolem LGBT. Abyste si mohli nechat udělat takové tetování, nemusíte být členem LGBT komunity. Je to skvělý způsob, jak podpořit a povzbudit dobrého přítele nebo člena rodiny, aby byli sami sebou.

Povzbuzující trendy tetování dívky

grl pwr tetování trendy nápady ženy nadlaktí tetování design malé

Tetování je perfektní způsob, jak ukázat světu, v co věříte a co milujete. Přesto může být výběr správného předmětu někdy skutečná výzva. „Grl Pwr“ je zkratka pro Girl Power a nebyl jen jedním z oblíbených sloganů skupin jako Spice Girls, ale od začátku devadesátých let znamená něco úplně jiného. Stala se symbolem posílení postavení a nezávislosti žen. Byla vytvořena hudební skupinou „Bikini Kill“ jako reakce na vyhnání žen z punkového hudebního průmyslu, ale během let se vyvinula v populární tetovací motiv.

Nejoblíbenější tetování – Dermální piercing s tetováním

Dermální piercing na krk Trendy v tetování Ženy Rose Tattoo Design IDEAS

Není pochyb o tom, že tetování vypadá skvěle, když je spárováno s piercingem. Že je dermální piercing jedním z největších trendů tetování na Pinterestu, je toho jasným důkazem. Dermální piercing (známý také jako dermální nebo kožní kotva) neuvěřitelně krásným způsobem doplní každé tetování. Jelikož jsou malé piercingy umístěny přímo do kůže a spojeny s tkání pod kůží, mají pouze jeden výchozí bod. Proto také patří do skupiny „jednobodových piercingů“. Na horní konec, který vypadá z vaší kůže, lze přišroubovat cokoli – od malých kamínků po třpytivé hvězdy, vše je součástí.

Krásné 3D tetovací trendy

Tattoo Trends 3D Tattoo Spider Pinterest Nápady na tetování na paži

V posledních několika letech se svět tetování opravdu změnil a vyvinul a objevilo se mnoho nových trendů v tetování. Nádherná a jedinečná 3D tetování se stala obzvláště populární az dobrého důvodu – prostě vypadají úžasně.

Jednoduché jednořádkové tetování

jednořadé tetovací trendy pinterest paže tetování předloktí tetování design ženy

Některé věci jsou tak účinné právě proto, že jsou tak jednoduché. Jednořádkové tetování je ideální volbou pro ty, kteří to mají rádi jednoduché a minimalistické. Skládají se z velmi filigránských linií a jsou dokončeny mnohem rychleji než konvenční motivy. Tento trend proslavil tetovač Mo Ganji z Berlína a v současné době se těší velké popularitě po celém světě. V tomto stylu jsou obzvláště oblíbené kresby rostlin a listů, zvířat nebo tváří.

Trendy v tetování na Pinterestu – což jsou preferované části těla?

Trendy v tetování na krku ženy tetování rčení tetování design pinterest

Části těla, jako jsou horní a dolní končetiny nebo záda, jsou pro ženy pravděpodobně klasikou. Ale překvapivě jsou stále oblíbenější také tetování na krku nebo krku. Patří mezi nejtrúfalejší tetovací trendy a donedávna byly většinou spojovány se členy gangu nebo plně potetovanými lidmi. Pokud si také pohráváte s myšlenkou tetování na tuto část těla, pak je kromě společenského přijetí velmi důležitou otázkou také bolest. Vzhledem k tomu, že hrdlo je velmi citlivá oblast s menším obsahem tuku a svalů než krk, bolí to mnohem více. Trend tetování lze navíc buď skrýt tlustým šátkem, rolákovým svetrem nebo speciálním make-upem, což může být také problematické.

Spine Tattoo Women Rose Tattoo Trends Pinterest

Pokud chcete obzvlášť elegantní a ženské tetování, pak byste určitě měli zvážit tetování na páteři. Vypadá to poutavě a jemně zároveň a je odhaleno pouze v letních šatech bez zad nebo na pramenu.

Nejoblíbenější návrhy tetování mezi ženami

Trendy v tetování Pinterest Motivy tetování Ženy Slunečnice Význam tetování

Podle Pinterestu letos většina žen hledá malé, nenápadné prsty nebo tetování růží. Slunečnice je velmi zvláštní rostlina, která dokáže změnit svou polohu tak, že na ni dopadá největší množství slunečního světla a dokáže tak optimálně využít sluneční energii. V různých kulturách je považován za symbol duchovní víry a přijetí pozitivních myšlenek a energie. V symbolice ale hraje roli i velikost tetování – velké slunečnice obvykle představují věrnost, zatímco ty menší představují uctívání.

Trendy vlčího tetování mezi muži

Wolf Tattoo Trends Muži Tattoo Design Nápady na akvarely

Vlčí tetování je bezpochyby dlouhodobě oblíbeným mezi nejoblíbenějšími tetovacími motivy pro muže. Ne všichni vlci jsou však stejní – existuje nekonečné množství různých motivů a vzorů a všechny mají jiný význam. Takové tetování může například znamenat moc, sílu, loajalitu a rodinné vazby.

Tetování lva pro muže

Lion tattoo design muži trendy tetování realistické nápady tetování paže

Lví tetování ve skutečnosti není novým trendem tetování, ale spíše patří k nadčasové klasice. Za motivem může být opět mnoho různých významů, například moudrost, moc a autorita nebo naděje.

Trendy keltského tetování v Německu

Keltské tetování trendy tetování na krk malé ženy tetování design

Vyhledávání keltských tetování na Pinterestu se v Německu za poslední rok zvýšilo o celých 250%. Za každým motivem se skrývá úplně jiný význam. Sestavili jsme pro vás krátké shrnutí nejoblíbenějších motivů keltského tetování:

  • Keltská spirála představuje slunce a představuje věčný koloběh života.
  • Triskele pochází z řečtiny a znamená „třínohý“. V mytologii tři symetrické spirály znamenají různé věci: minulost, přítomnost a budoucnost nebo tělo, mysl a duši.
  • Triquetta skládá se ze tří propojených oblouků. Jejich význam sahá až k magickému významu čísla tři a znamená ženskost i zrození, život a smrt.

Milující tetování ohana

Ohana Tattoo Family Arm Tattoo Women Tattoo Trends 2019

„Ohana“ znamená „rodina“. „Rodina znamená, že nikdo nezůstane pozadu.“ – Tento citát pochází z Disneyho filmu „Lilo a Stitch“. Slovo „Ohana“ se z tohoto filmu stalo velmi populárním a stalo se jedním z nejpopulárnějších trendů tetování roku. Pochází z havajské kultury, a proto je nejen rodina chápána v tradičním smyslu. Patří sem i přátelé, kteří jsou si tak blízcí, že se považují za rodinu.

Dermální piercing tetování trendy korunky nápady na tetování nohou ženy

Samoobslužné tetovací trendy nápady Sebeláska tetování design ženy předloktí

Self Care Tattoo Trends Pinterest Tattoosrpüche Ideen women

Trendy v tetování inspirativní tetování malé nápady

Body Art Noha Stehna Tetování Trendy Spongebob Tattoo Design ženy

3D trendy tetování růže s inkoustem tatoodesign

Body art malování trendy tetování stehna tetování design léto

Malování na tělo Umění Ruční tetování Henna Trendy v tetování Pinterest Tattoo Design ženy

Malování na tělo Body Art Ruční vlny Trendy v tetování Pinterest 2019

Malování na tělo Ruční umění Trendy tetování Slunečnice Tattoo Design Ženy předloktí

Celtic Tattoo Trends Pinterest 2019 tetování zápěstí malé ženy

Girl Power Tattoo Ideas Shoulder Tattoo Trends Summer 2019 Pinterest

Trendy v oblasti tetování na krk Nápady na tetování 3D Motýl s motivem tetování růže

Trendový tetovací trend pro ženy, trojúhelníkový tetovací design Illuminati

Trendy v tetování Girl Power Pin Up nápady pro tetování přes rameno

Dívčí trendy v tetování 2019 tetování design ženy malé

inspirativní tetovací trendy paže tetování předloktí ženy tetování design

inspirativní tetovací trendy nápady tetování nohou tetování malý design

inspirativní tetovací trendy nápady malé tetování na zápěstí

Inspirativní trendy v oblasti tetování Pinterest Ženy v tetování v říši divů

Tetování na stehně Ženy Růže Tattoodesign Trendy v tetování Pinterest 2019

inspirativní tetování pořekadla trendy tetování ženy 2019 tetování přes rameno

Letní trendy tetování na stehnech, nápady na tetování pro ženy v létě

Inspirace tetováním na staré škole tetování paže tetování předloktí

Ohana tetování trendy rodinné tetování design ženy paže tetování

Pride Tattoo Trends 2019 Akvarel tetování design Pinterest

Pride Tattoo Ideas Armtattoo Tattoo Trends 2019 Pinterest

Ohana trendy tetování rodinné nápady tetování akvarelem malé ženy

Pýcha tetování trendy nápady tetování paže tetování předloktí

Trendy v tetování červeným inkoustem 2019 Nápady na tetování paží pro ženy na Pinterestu

Zpět trendy tetování výroky nápady tetování ženy

Sebe Love Tattoo Trends Pinterest Sebe Love Tattoo Ideas Small Women

semi trvalé trendy tetování Inkbox Německo tetování paže ženy

Pýcha Trendy v tetování Pár Tetování Design Tetování na zápěstí malé

Pýcha tetování trendy tetování rčení nápady předloktí tetování design ženy

Jednořadé trendy v tetování Nápady na tetování Dámské paže

Jednořádkové trendy v tetování Pinterest Tetování na předloktí Sebeláska

Trendy v tetování Pinterest Nápady na tetování s vlastní láskou Ruční tetování

Malé tetování tetování paže tetování předloktí ženy tetování design malé

Wolf tetování trendy geometrický design tetování ženy

Trendy tetování tetování vlka na tetování v roce 2019

Nápady na tetování

Nejnovější trendy tetování podle Pinterestu – 70+ inspirací!

Body Art Malba Noha Stehna Tetování Trendy Dámské tetování

Mnoho lidí na celém světě používá Pinterest jako platformu pro nové vizuální objevy a získává inspiraci pro všechno – od jednoduchých receptů na brunch přes nejnovější módní trendy až po oblíbené destinace. Ale „tetování“ je letos nejvyhledávanější kategorií a hledalo různé návrhy tetování více než miliardukrát. V tomto článku jsme pro vás sestavili nejoblíbenější trendy tetování roku. Jaké jsou nejvyhledávanější motivy mužů a žen a kterou část těla si lidé chtějí nechat vytetovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek odhalíme během chvilky!

Trendy v tetování – Dočasné tetování je v módě

Inkbox Německo semi trvalé trendy tetování nápady paže tetování malé ženy

Vždycky jste se chtěli nechat tetovat, ale nějak si na to netroufáte nebo si nejste úplně jistí motivem? Pak jsou dočasná tetování vaší spásou. Inkbox je americká společnost založená Bradenem a Tylerem Handleym. Funguje s přírodním barvivem, které se získává z plodů Jenipapo a slibuje realistické a dobře vypadající tetování. Tento koncept trochu připomíná lepicí tetování, které každý zná ze svého dětství. Ale místo na kůži jsou dočasná tetování v kůži. Na rozdíl od skutečného tetování se při této metodě inkoust ukládá do horní kůže (epidermis) a zdobí vaše tělo asi 18 dní.

Semi permanentní trendy tetování Pinterest Inkbox Germany zkušenosti

Web Inkboxu je velmi přehledně strukturován a nabízí na výběr kolem 300 malých motivů. Společnost má ve své nabídce také sadu Free Hand Set pro ty z vás, kteří chtějí jedinečný design. S touto sadou můžete aplikovat své tetování zcela nezávisle – podobně jako tetování hennou. Jak to ale funguje? Aplikace tetovacího motivu je ve skutečnosti relativně snadná.

  • V prvním kroku odlepte ochrannou fólii z tetování a přiložte ji na požadovanou část těla.
  • Poté krátce ohřejte v mikrovlnné troubě vlhký hadřík, který je také dodáván. Stiskněte jej na tetování asi 30 sekund.
  • Utěrka nyní musí zůstat na obtisku 30 minut a během této doby se nesmíte hýbat.
  • Poté odstraňte ochrannou fólii a máte hotovo. Přebytečnou barvu můžete smýt asi po 10 minutách.
  • Na začátku je z motivu vidět jen bledý dojem, který se však během následujících 36 hodin vyvine v silné tetování.

Více dočasných trendů tetování

Polotrvalé trendy tetování Pinterest Inkbox zažívá ženy s tetováním

Jelikož jsou dočasná tetování stále oblíbenější, rádi bychom vás ve stručnosti seznámili s další metodou.

  • Dočasné tetování airbrush (TAT) jsou aplikovány na pokožku, aniž by ji poškodily, a právě proto jste jedním z nejnovějších trendů tetování na Pinterestu. Na požadovanou část těla se umístí šablona a tetovací inkoust se nanese pomocí airbrush. Připomíná trvalé tetování, lze jej však velmi snadno odstranit přípravkem na bázi oleje nebo alkoholu. Takové tetování vydrží na kůži asi 3 týdny.

Oslava vašeho těla uměním – Body Art a Body Art Painting

Body Art Body Painting Tattoo Trends Noha Tattoo Design ženy

První věc, která většině lidí napadne, když se řekne „body art“, je pravděpodobně mnoho tetovacích studií. Ale jeden z posledních letošních trendů tetování se jmenuje Body Art Painting. Vzhledem k tomu, že barva není trvale aplikována na vaši pokožku, umožňuje vám zkoušet nové a krásné motivy znovu a znovu. Bodypaint má v kulturní historii lidstva velmi dlouhou tradici. Namalovaná kůže byla považována za výraz obrany, útoku nebo radosti. I dnes v Jižní Americe stále žijí indiáni, kteří praktikují rituální malování na tělo. Profesionální malíři těla vykouzlí na těle vašich zákazníků krásná umělecká díla. Obvykle to však trvá několik hodin a je to pro model docela vyčerpávající. Abychom proces neovlivnili, musíme hodiny stát nebo sedět bez hnutí a to je docela fyzická výzva.

Body Paint Arm Tattoo Trends Nápady Art Body Art

Jaké motivy jsou namalovány, je samozřejmě na vás. Oblíbená jsou zejména zvířata, květiny, různá umělecká díla nebo krajinné motivy. Jak dlouho trvá malování na tělo, závisí na použitém typu. Jedna varianta se skládá z barev na vodní bázi a obvykle vydrží jeden den. Snadno a rychle se na konci dne smyje mýdlem, vodou a houbou. Existují ale i speciální, voděodolné barvy, které vydrží na pokožce až týden. To vám například může pomoci při rozhodování pro nebo proti tetování.

Inspirativní trendy tetování pro pomoc sebelásky

Sebe láska tetování trendy Sebeláska tetování nápady paže ženy

Jediný vztah, který si můžete být jistý, bude trvat věčně a jediný, který máte zcela pod svou kontrolou, je vztah se sebou samým. Mnoho lidí, kteří měli osudové rány, používá vaše tetování jako prostředek komunikace a zpracování a v naději, že být schopen rozpoznat, co bylo prožíváno jako součást života. Vyjádření určitých situací, okolností nebo pocitů nevyžaduje vždy mnoho slov. To platí i pro inspirativní tetování, která se téměř vždy věnují právě těmto věcem. Stručně řečeno, motiv vypadá na kůži mnohem hezčí, než když si na sebe necháte vytetovat román. Malé tetování vyjadřuje konkrétní sdělení a pomáhá nositeli snáze projít těžkými životními okamžiky.

Inspirational Tattoo Trends – What is the Self Love Club?

Tetovací trendy Sebe love klub tetování nápady tetování design paže ženy

To, co začalo jako soukromé tetování, se nyní stalo symbolem, který znamená ženskou sebelásku, solidaritu a sebeúctu. Umělkyně Frances Cannon se před mnoha lety rozhodla věnovat tématu sebelásky a naučit se přijímat a vážit si vlastního těla. Dostala slova „Self Love Club“, aby šířila pozitivní poselství po celém světě. Pokud se vám tento nápad líbí, můžete se jednoduše připojit. Žádost o členství není vyžadována, ale je třeba dodržovat následující pravidla:

  • Vždy musíte prokazovat lásku, respekt, odpuštění a porozumění.
  • Ke svému tělu je třeba vždy dobře zacházet a starat se o své duševní zdraví.
  • K ostatním členům musíte přistupovat s láskou, odpuštěním, respektem a porozuměním.

Buďte na sebe hrdí! – Pýcha Trendy v tetování

Hrdé tetovací trendy Tetovací výroky Inspirativní ženy, tetování na paži

LGBT (zkratka pro lesbičky, gaye, bisexuály a transgender) tetování jsou stále oblíbenější. Je to hlavně proto, že stále více lidí je hrdých na to, že světu ukazuje svoji sexualitu. Všichni jsme stejní a to, co nás spojuje, je láska – to je motto tohoto hnutí. Jak již pravděpodobně víte, duha je hlavním symbolem LGBT. Abyste si mohli nechat udělat takové tetování, nemusíte být členem LGBT komunity. Je to skvělý způsob, jak podpořit a povzbudit dobrého přítele nebo člena rodiny, aby byli sami sebou.

Povzbuzující trendy tetování dívky

grl pwr tetování trendy nápady ženy nadlaktí tetování design malé

Tetování je perfektní způsob, jak ukázat světu, v co věříte a co milujete. Přesto může být výběr správného předmětu někdy skutečná výzva. „Grl Pwr“ je zkratka pro Girl Power a nebyl jen jedním z oblíbených sloganů skupin jako Spice Girls, ale od začátku devadesátých let znamená něco úplně jiného. Stala se symbolem posílení postavení a nezávislosti žen. Byla vytvořena hudební skupinou „Bikini Kill“ jako reakce na vyhnání žen z punkového hudebního průmyslu, ale během let se vyvinula v populární tetovací motiv.

Nejoblíbenější tetování – Dermální piercing s tetováním

Dermální piercing na krk Trendy v tetování Ženy Rose Tattoo Design IDEAS

Není pochyb o tom, že tetování vypadá skvěle, když je spárováno s piercingem. Že je dermální piercing jedním z největších trendů tetování na Pinterestu, je toho jasným důkazem. Dermální piercing (známý také jako dermální nebo kožní kotva) neuvěřitelně krásným způsobem doplní každé tetování. Jelikož jsou malé piercingy umístěny přímo do kůže a spojeny s tkání pod kůží, mají pouze jeden výchozí bod. Proto také patří do skupiny „jednobodových piercingů“. Na horní konec, který vypadá z vaší kůže, lze přišroubovat cokoli – od malých kamínků po třpytivé hvězdy, vše je součástí.

Krásné 3D tetovací trendy

Tattoo Trends 3D Tattoo Spider Pinterest Nápady na tetování na paži

V posledních několika letech se svět tetování opravdu změnil a vyvinul a objevilo se mnoho nových trendů v tetování. Nádherná a jedinečná 3D tetování se stala obzvláště populární az dobrého důvodu – prostě vypadají úžasně.

Jednoduché jednořádkové tetování

jednořadé tetovací trendy pinterest paže tetování předloktí tetování design ženy

Některé věci jsou tak účinné právě proto, že jsou tak jednoduché. Jednořádkové tetování je ideální volbou pro ty, kteří to mají rádi jednoduché a minimalistické. Skládají se z velmi filigránských linií a jsou dokončeny mnohem rychleji než konvenční motivy. Tento trend proslavil tetovač Mo Ganji z Berlína a v současné době se těší velké popularitě po celém světě. V tomto stylu jsou obzvláště oblíbené kresby rostlin a listů, zvířat nebo tváří.

Trendy v tetování na Pinterestu – což jsou preferované části těla?

Trendy v tetování na krku ženy tetování rčení tetování design pinterest

Části těla, jako jsou horní a dolní končetiny nebo záda, jsou pro ženy pravděpodobně klasikou. Ale překvapivě jsou stále oblíbenější také tetování na krku nebo krku. Patří mezi nejtrúfalejší tetovací trendy a donedávna byly většinou spojovány se členy gangu nebo plně potetovanými lidmi. Pokud si také pohráváte s myšlenkou tetování na tuto část těla, pak je kromě společenského přijetí velmi důležitou otázkou také bolest. Vzhledem k tomu, že hrdlo je velmi citlivá oblast s menším obsahem tuku a svalů než krk, bolí to mnohem více. Trend tetování lze navíc buď skrýt tlustým šátkem, rolákovým svetrem nebo speciálním make-upem, což může být také problematické.

Spine Tattoo Women Rose Tattoo Trends Pinterest

Pokud chcete obzvlášť elegantní a ženské tetování, pak byste určitě měli zvážit tetování na páteři. Vypadá to poutavě a jemně zároveň a je odhaleno pouze v letních šatech bez zad nebo na pramenu.

Nejoblíbenější návrhy tetování mezi ženami

Trendy v tetování Pinterest Motivy tetování Ženy Slunečnice Význam tetování

Podle Pinterestu letos většina žen hledá malé, nenápadné prsty nebo tetování růží. Slunečnice je velmi zvláštní rostlina, která dokáže změnit svou polohu tak, že na ni dopadá největší množství slunečního světla a dokáže tak optimálně využít sluneční energii. V různých kulturách je považován za symbol duchovní víry a přijetí pozitivních myšlenek a energie. V symbolice ale hraje roli i velikost tetování – velké slunečnice obvykle představují věrnost, zatímco ty menší představují uctívání.

Trendy vlčího tetování mezi muži

Wolf Tattoo Trends Muži Tattoo Design Nápady na akvarely

Vlčí tetování je bezpochyby dlouhodobě oblíbeným mezi nejoblíbenějšími tetovacími motivy pro muže. Ne všichni vlci jsou však stejní – existuje nekonečné množství různých motivů a vzorů a všechny mají jiný význam. Takové tetování může například znamenat moc, sílu, loajalitu a rodinné vazby.

Tetování lva pro muže

Lion tattoo design muži trendy tetování realistické nápady tetování paže

Lví tetování ve skutečnosti není novým trendem tetování, ale spíše patří k nadčasové klasice. Za motivem může být opět mnoho různých významů, například moudrost, moc a autorita nebo naděje.

Trendy keltského tetování v Německu

Keltské tetování trendy tetování na krk malé ženy tetování design

Vyhledávání keltských tetování na Pinterestu se v Německu za poslední rok zvýšilo o celých 250%. Za každým motivem se skrývá úplně jiný význam. Sestavili jsme pro vás krátké shrnutí nejoblíbenějších motivů keltského tetování:

  • Keltská spirála představuje slunce a představuje věčný koloběh života.
  • Triskele pochází z řečtiny a znamená „třínohý“. V mytologii tři symetrické spirály znamenají různé věci: minulost, přítomnost a budoucnost nebo tělo, mysl a duši.
  • Triquetta skládá se ze tří propojených oblouků. Jejich význam sahá až k magickému významu čísla tři a znamená ženskost i zrození, život a smrt.

Milující tetování ohana

Ohana Tattoo Family Arm Tattoo Women Tattoo Trends 2019

„Ohana“ znamená „rodina“. „Rodina znamená, že nikdo nezůstane pozadu.“ – Tento citát pochází z Disneyho filmu „Lilo a Stitch“. Slovo „Ohana“ se z tohoto filmu stalo velmi populárním a stalo se jedním z nejpopulárnějších trendů tetování roku. Pochází z havajské kultury, a proto je nejen rodina chápána v tradičním smyslu. Patří sem i přátelé, kteří jsou si tak blízcí, že se považují za rodinu.

Dermální piercing tetování trendy korunky nápady na tetování nohou ženy

Samoobslužné tetovací trendy nápady Sebeláska tetování design ženy předloktí

Self Care Tattoo Trends Pinterest Tattoosrpüche Ideen women

Trendy v tetování inspirativní tetování malé nápady

Body Art Noha Stehna Tetování Trendy Spongebob Tattoo Design ženy

3D trendy tetování růže s inkoustem tatoodesign

Body art malování trendy tetování stehna tetování design léto

Malování na tělo Umění Ruční tetování Henna Trendy v tetování Pinterest Tattoo Design ženy

Malování na tělo Body Art Ruční vlny Trendy v tetování Pinterest 2019

Malování na tělo Ruční umění Trendy tetování Slunečnice Tattoo Design Ženy předloktí

Celtic Tattoo Trends Pinterest 2019 tetování zápěstí malé ženy

Girl Power Tattoo Ideas Shoulder Tattoo Trends Summer 2019 Pinterest

Trendy v oblasti tetování na krk Nápady na tetování 3D Motýl s motivem tetování růže

Trendový tetovací trend pro ženy, trojúhelníkový tetovací design Illuminati

Trendy v tetování Girl Power Pin Up nápady pro tetování přes rameno

Dívčí trendy v tetování 2019 tetování design ženy malé

inspirativní tetovací trendy paže tetování předloktí ženy tetování design

inspirativní tetovací trendy nápady tetování nohou tetování malý design

inspirativní tetovací trendy nápady malé tetování na zápěstí

Inspirativní trendy v oblasti tetování Pinterest Ženy v tetování v říši divů

Tetování na stehně Ženy Růže Tattoodesign Trendy v tetování Pinterest 2019

inspirativní tetování pořekadla trendy tetování ženy 2019 tetování přes rameno

Letní trendy tetování na stehnech, nápady na tetování pro ženy v létě

Inspirace tetováním na staré škole tetování paže tetování předloktí

Ohana tetování trendy rodinné tetování design ženy paže tetování

Pride Tattoo Trends 2019 Akvarel tetování design Pinterest

Pride Tattoo Ideas Armtattoo Tattoo Trends 2019 Pinterest

Ohana trendy tetování rodinné nápady tetování akvarelem malé ženy

Pýcha tetování trendy nápady tetování paže tetování předloktí

Trendy v tetování červeným inkoustem 2019 Nápady na tetování paží pro ženy na Pinterestu

Zpět trendy tetování výroky nápady tetování ženy

Sebe Love Tattoo Trends Pinterest Sebe Love Tattoo Ideas Small Women

semi trvalé trendy tetování Inkbox Německo tetování paže ženy

Pýcha Trendy v tetování Pár Tetování Design Tetování na zápěstí malé

Pýcha tetování trendy tetování rčení nápady předloktí tetování design ženy

Jednořadé trendy v tetování Nápady na tetování Dámské paže

Jednořádkové trendy v tetování Pinterest Tetování na předloktí Sebeláska

Trendy v tetování Pinterest Nápady na tetování s vlastní láskou Ruční tetování

Malé tetování tetování paže tetování předloktí ženy tetování design malé

Wolf tetování trendy geometrický design tetování ženy

Trendy tetování tetování vlka na tetování v roce 2019