Nápady na tetování

Inspirativní nápady pro tetování zvěrokruhu – jaký motiv vám vyhovuje?

Zodiac tattoo aquarius-symbol-vlny-zápěstí-voda

Rozhodli jste se nechat si udělat nové tetování a teď nevíte, jaký motiv chcete? Tetování zvěrokruhu ztělesňuje naše vlastnosti a přednosti a je stále oblíbenější. Znamení zvěrokruhu jsou přiřazena čtyřem známým prvkům života, a to ohni, vodě, zemi a vzduchu. Oheň znamená teplo a vášeň, mezi něž patří Beran, Střelec a Lev. Býk, Panna a Kozoroh patří k Zemi a jsou známí svou spolehlivostí a odhodláním. Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou připisováni živlu vzduch, který znamená změnu. Koneckonců, Štír, Ryby a Rak jsou počítáni mezi vodoznaky a vyznačují se chladem a hloubkou. Čtěte dál a zjistěte, jaký motiv vám nejvíce vyhovuje a inspirujte se naší obrázkovou galerií!

Nápad na tetování zvěrokruhu pro Vodnáře

Zodiac tattoo aquarius-lotus-flower-thigh-man-water-arm arm

Nejprve začněme svobodomilným a odvážným Vodnářem. Jeho vhodným symbolem jsou vlny, které mohou být zastoupeny v různých tvarech. Bez ohledu na velikost a část těla by v tetování Vodnáře rozhodně měl být vodní motiv. Silná osobnost Vodnáře je zobrazena pomocí mimořádných návrhů tetování. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu jsou individualisté a rádi hrají podle svých vlastních pravidel. Proto může být tetování trochu okázalé a bláznivé a může obsahovat jméno nebo datum narození milované osoby. Vhodný je například chaotický styl tetování popelnice.

souhvězdí tetování zvěrokruhu

Pokud jde o tetování zvěrokruhu, souhvězdí různých znamení zvěrokruhu jsou vždy dobrý nápad. Souhvězdí je znázorněno čarami a hvězdami, a proto je považováno za filigránský tetovací nápad. Je odlišný pro každé znamení zvěrokruhu a je vhodný jak jako samostatné tetování, tak jako součást většího designu. Souhvězdí tetování může být bodnuto na různých částech těla a nabízí dobrou variantu pro minimalistický design.

Tattoo znamení zvěrokruhu – oblíbené tetování pro Ryby

Tetování zvěrokruhu ryby-symboly-krk-klíční kost-záda-černo-bílá

Ryby jsou kreativní lidé, kteří rádi sní a téměř vždy se řídí svou intuicí. Populární tetování pro toto znamení zvěrokruhu jsou jak odpovídající symbol, tak různé kresby odpovídajících ryb na krku, klíční kosti a lopatce.

zodiac-tattoo-fish-koi-fish-geometric

Rybu lze znázornit různými způsoby a vypadat krásně jak černým inkoustem, tak barvou. Symbol se krásně kombinuje s vodou a vlnami a je také označován jako znak rovnováhy a harmonie.

Znamení zvěrokruhu Ryby a odpovídající tetování

Tetování zvěrokruhu ryby-filigránové-romantické-motivy-rčení-láska-rodina

Tetování zvěrokruhu pro Ryby může také obsahovat romantické a hravé motivy, které jsou většinou zobrazeny ve formě srdcí a květin. Obzvláště populární je tetování výroků nebo citátů, které dotyčnou osobu inspirují.

Beran tetování nápady se symboly

Tetování zvěrokruhu beran-symboly-síla zvířat-lopatka-předloktí-lýtko

Ti, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu Beran, chtějí být vždy nejlepší v tom, co děláte. Jste velmi sebevědomí a vždy si stanovujete konkrétní cíle. Beran je symbolem síly a je vytetován na různých částech těla.

tetování zvěrokruhu Beran stehno

Sebevědomí zástupci tohoto znamení zvěrokruhu si troufají na velká tetování na viditelných částech těla, které jsou nápadné. Beran jako zvíře je proto často vybrán jako motiv pro tetování, protože symbolizuje sílu a energii. Tento motiv se velmi dobře kombinuje s jinými motivy, ale vždy by měl být středem pozornosti.

Tetování zvěrokruhu Beran se silným motivem

meč zvěrokruhu-tetování-beran-síla-bohyně-bojovník-anděl-šíp

Pro Berana je vhodné tetování ve znamení zvěrokruhu, které odráží jeho povahové vlastnosti. Příkladem jsou tetování bohyň a válečníků, kteří inspirují svou energií a silou. Jelikož znamení zvěrokruhu Beran patří k ohnivým znamením, máte pravdu i s motivy ohně a barevným tetováním.

Osobnost býka

zodiac-tattoo-taurus-symbol-small-rameno-back-předloktí

Býk je známý svou spolehlivou a loajální osobností. Jsou to lidé, kteří si váží své rodiny a přátel a mají silný smysl pro realitu. Mužské tetování je relativně malé a většinou se tetuje na rameno, krk nebo předloktí.

zvěrokruh-tetování-taurus-geometrické-předloktí

Mírně větší tetování je samozřejmě také naprosto v pořádku a může dobře odrážet charakter býka. Býčí hlava vyzařuje mužnost a je často volena jako motiv tetování. Na obrázku můžete najít skvělý nápad na tetování pro muže, na kterém je býk vyobrazen pomocí geometrických tvarů. Zůstat věrný sám sobě je pro ty, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu, nesmírně důležitý. Proto by pro ni byla kotva dokonalým motivem, protože představuje obětavost a bezpečí.

Odpovídající tetování zvěrokruhu pro ženu Taurus

zvěrokruh-tetování-taurus-mini-tetování-skrytý-bodový krk

Taurus tolik nemiluje honosné tetování a dává přednost mini tetování, které se provádí na skrytém místě. Hvězdy, srdce, ptáčci nebo motýli na krku nebo za uchem jsou dobrým nápadem na tetování zvěrokruhu pro ženu Taurus.

Gemini nápady tetování pro muže a ženy

zodiac-tattoo-dvojčata-znamení-žena-krk-muž-předloktí-abstrakt

Blíženci jsou známí jako komunikativní a zvědaví lidé, kteří jsou vždy otevření novým nápadům. Symbol Gemini lze použít buď jako malé tetování zvěrokruhu, nebo jej integrovat do abstraktního tetování.

Tetování zvěrokruhu Gemini odráží vášně

tetování zvěrokruhu dvojčata vášně symboly hudba poznámky kotvy

Tetování s notami je pro dvojčata ideální volbou, protože oceňují kulturu a hudbu. Světelné motivy jako motýli, ptáci, peří nebo křídla odrážejí svobodu a vynalézavého ducha zástupců tohoto znamení zvěrokruhu.

tetování zvěrokruhu dvojčata barvy hudby

Blíženci obvykle mají rádi vlastní návrhy určené přímo pro ně. Přitom by vaše tetování mělo mít motiv, kterému v životě přikládáte velkou hodnotu. Tetování dvojčete může mít také několik barevných akcentů, pokud vylepšují design. Například akvarel tetování, které také vypadá velmi jemně a žensky, je naprosto hip.

Získejte symboly rakoviny na různých částech těla

zvěrokruh-tetování-rakovina-nápady-symbol-zápěstí-krk-dráp-pata

Pro lidi se znameními zvěrokruhu Rak existuje neuvěřitelné množství možností designu tetování. Můžete si nechat udělat tetování kraba, nebo protože rakovina je vodoznak, můžete se dokonce rozhodnout pro vodní tetování.

tetování zvěrokruhu muži rakovinové trhliny

Díky své tvrdé skořápce je krab chráněn v přírodě, ale pod ním se skrývá měkký interiér. Totéž platí pro zástupce znamení zvěrokruhu. Zvenku vypadají přísně a vážně, ale jsou obzvláště emocionální a romantičtí. Krab proto velmi dobře reprezentuje osobnost tohoto znamení zvěrokruhu. Muži se obvykle rozhodují pro větší, nápadnější provedení zad nebo nadloktí.

Rodina a přátelé jako návrhy tetování zvěrokruhu

zvěrokruh-tetování-rakovina-shoda-tetování-přátel-nekonečno-kotník

Pro emoční rakovinu je rodina vždy na prvním místě. Proto se často rozhoduje pro tetování se jmény nebo daty narození, která buď připomínají rodinu, milovanou osobu nebo přátele. Vzhledem k tomu, že Rak je opravdu velký romantik, bude také rád, když si nechá vytetovat odpovídající tetování se svým partnerem nebo nejlepším přítelem.

Tetování zvěrokruhu pro Lva

tetování zvěrokruhu-lví motiv-ženy-kotník-poutavé-tetování

Leoši jsou extrovertní lidé, kteří jsou rádi středem pozornosti. Vyzařuje z nich vášeň a nebojácnost a přímost je jednou z jejich největších předností. Z tohoto důvodu pro ně není vhodné obyčejné nebo malé tetování zvěrokruhu. Správné tetování by mělo být provedeno na viditelném místě a zaujmout speciálním designem.

Lvovi sluší honosné tetování

zodiac-tattoo-lion-symbol-zápěstí-lví-hlava-akvarel-záda

Velká tetování se lvími hlavami nebo kreativní interpretace symbolu lva ladí s osobností lva. Barevná nebo dokonce akvarelová tetování podtrhují charakter tohoto znamení zvěrokruhu. Vzhledem k tomu, že lev je skutečný vůdce a věrný přítel, koruna by pro něj byla dokonalým tetováním – je naprosto hoden tohoto královského symbolu!

tetování zvěrokruhu lev mandala lví hlava

Vzhledem k tomu, že lví hlava může být dokonale vyobrazena jako mandala, tetování mandaly je pro toto znamení zvěrokruhu velmi vhodné. Lev je často zobrazován společně se sluncem kvůli jeho velké síle. Pro muže jsou pro tento symbol síly záda a horní část paže vhodnými částmi těla.

Malé panenské znamení jako tetování

zvěrokruh-tetování-panenský symbol-zápěstí-krk-malá srdíčka

Panna pracuje velmi tvrdě a je skutečným perfekcionistou. S dotwork tetováním nejsou nakresleny žádné souvislé čáry, ale mnoho malých bodů je nastaveno jednotlivě. Protože tato technika vyžaduje zvláštní přesnost, je ideální pro lidi s tímto znamením zvěrokruhu. Protože Panna není velkým fanouškem současných trendů v tetování, jednoduchý symbol zvěrokruhu je pro ně jako stvořený. Může být buď skrytý pod vlasy, nebo dokonce použit jako ruční tetování pro muže.

zvěrokruh tetování panna souhvězdí předloktí

Kromě symbolu zvěrokruhu lze tetovat i odpovídající souhvězdí. Jelikož je souhvězdí obzvláště jemné a tolik nevyniká, je souhvězdí pro Pannu jako stvořené. S metodou dotwork vypadá toto tetování velmi elegantně.

Tetování s osobním významem pro Pannu

tetování zvěrokruhu-tetování-panna-malé-abstraktní-jemné-bílé

Panna volí buď tetování s osobním významem, nebo abstraktní motivy s jednoduchými tvary. Pro toto znamení zvěrokruhu jsou vhodná bílá tetování, protože nejsou tak nápadná.

Nápady na tetování zvěrokruhu váhy

zvěrokruh-tetování-libra-vícebarevná-lopatka-zápěstí-dvoudílná

Lidé Vah se vyznačují velkou inteligencí a mohou se zajímat o celou řadu věcí. Většinu času jsou všímaví a kladou velký důraz na spravedlnost. V této souvislosti tetování Vah odpovídá skutečnému charakteru osoby. Tetování zvěrokruhu Libra by mělo být estetické a v případě několika tetování vytvořit celkový obraz.

geometrický vzor tetování zvěrokruhu libra

Geometrické vzory jsou velmi vhodné pro tetování Libra, protože vypadají obzvláště stylově a elegantně. V tomto případě se pro jemný design doporučuje šedý nebo černý inkoust. Nejlepší část těla na to je předloktí, protože úspěšně tetuje tetování.

Cestovní motivy jako tetování na váhu

tetování zvěrokruhu libra zeměkoule mandala cestovní motiv předloktí

Umělecké činnosti, jako je malování nebo hudba, patří mezi oblíbené činnosti Vah. Takže s tetováním v těchto směrech neuděláte chybu! Další dobrý nápad na tetování pro Váhy jsou cestovní motivy. Glóby, kompasy s hlavními body a různé varianty mapy světa jsou perfektní jako tetování na předloktí nebo na zádech.

Tetování zvěrokruhu Štír

zvěrokruh-tetování-štír-geometrické motivy-černo-bílé

Štír má ambiciózní osobnost a velké sebevědomí. Má velmi silnou potřebu úspěchu ve všem, co dělá, a je pro něj snadné dosáhnout stanovených cílů. Štír jako tetování mluví o síle a dá se tetovat v různých interpretacích.

zodiac tattoo scorpio zpět

Důležitými rysy štíra jsou nohy a ocas. Může být orientován v různých směrech nebo srolován dohromady. Štírové tetování lze skvěle kombinovat se symboly vody, protože se jedná o vodoznak. Většina tetování zvěrokruhu Scorpion je černá, ale nic není proti barevné variantě. Větší vzory jsou velmi vhodné pro muže i ženy a oblíbenou částí těla jsou záda. Takové tetování také vypadá velmi esteticky na noze.

Nápad na tetování pro Štíra

zvěrokruh-tetování-štír-středník-tetování-význam-zápěstí-noha

Tetování štíra má odrážet jeho pocity a povahu. Proto se obvykle volí jednotlivé motivy, které mají hluboký význam. Například tetování s odrážkou nebo takzvaný středník nejsou módním trendem, ale symbolizují podporu lidem, kteří v minulosti trpěli depresí.

Tetování pro znamení zvěrokruhu Střelec

zvěrokruh-tetování-střelec-znamení-šíp-krk-zápěstí-horní část paže-uvnitř

Střelec je kosmopolitní člověk, který stále hledá nová dobrodružství a nové způsoby, jak prozkoumat svět kolem sebe. Tetování se šipkami představuje jak symbol znamení zvěrokruhu, tak také odráží jeho přímost a sílu. Šipku lze ukázat s lukem i bez a ozdobit různými symboly.

tetování zvěrokruhu žena střelec zápěstí

Místo pouhého luku a šípu si mohou nechat vytetovat skutečného Střelce. Střelec je často zobrazován na koni nebo jako řecká bohyně nebo válečník. Zápěstí nebo předloktí je docela vhodné pro menší vzory, zatímco zadní nebo lopatka je lepší pro větší vzory.

Znamení zvěrokruhu Střelec – tetování pro svobodu

tetování zvěrokruhu nápady střelec mapa světa ptáci symbol svobody

Tetování zvěrokruhu Sagittarius má sloužit jako symbol a znázornění vašeho volného ducha. Proto se doporučuje tetování jednoho nebo více létajících ptáků. Nebo co takhle tetování, které odpovídá jeho vnitřní cestovní chybě? Všechny mapy světa jsou k tomu ideální – ať už černobílé nebo barevné, záleží na vašem vlastním vkusu.

Tetování zvěrokruhu Kozoroh se symbolem

zodiac-tattoo-capricorn-symbol-let-pierce-krk-zápěstí

Vytrvalost, prameny a trpělivost jsou vlastnosti, které z Kozoroha dělají velmi stabilní znamení zvěrokruhu. Protože má v životě obě nohy a není impulzivní osobou, malé tetování symbolu zvěrokruhu je pro něj ideální.

Kozorohovi vyhovují minimalistické tetování

zvěrokruh-tetování-kozoroh-nápady-filigránové-minimalistické-černo-bílé

Tetování pro Kozoroha by mělo mít minimalistický design a být co nejjednodušší. Kozoroh má obzvláště rád motivy jako slunce a měsíc, malé geometrické linie a černobílé postavy jako tetování. Kozoroh je také skutečným odborníkem na řízení času a dělá pro něj tetování hodin dokonalým motivem!

Tetování zvěrokruhu tetování malé ruce tetování nápady tetování trendy 2019

Tetování ve zvěrokruhu, tetování, nápady na tetování, tetování, trendy v tetování, ženy

Nápady na tetování zvěrokruhu Panna Malé dotwork tetování zápěstí akvarely

Nápady na tetování ve znamení zvěrokruhu, tetování Mandaly, tetování na ruce a tetování

Znamení zvěrokruhu tetování nápady rakovina zpět tetování akvarely tetování design malý

Tetování zvěrokruhu tetování Rakovina nápady tetování ramen tetování malé tetovací trendy 2019

Tetování zvěrokruhu tetování lva zpět tetování ženy trendy tetování design tetování

Zodiac Tattoo Leo Nápady na tetování na předloktí Geografické vzory Trendy v tetování

Tetování zvěrokruhu Nápady na tetování Střelce Rameno Tetování Šipky Dot Práce Tattootrends 2019

Tetování zvěrokruhu tetování střelec nápady zpět tetování bolest tetování rameno ženy

Zodiac Tattoo Scorpion Myšlenky na tetování nohou Abstraktní design tetování

Znamení zvěrokruhu Nápady na tetování Scorpion Trendy tetování nohou Tetování Ženy

Zodiac Tattoo Scorpion Watercolors Noha Tattoo Ženy Panda Tattoo Trends

Tetování zvěrokruhu tetování ramene tetování s geometrickým vzorem 2019 ženy

Zodiac Tattoo Kozoroh Rameno Tattoo Geometrický vzor Tattootrendsd

Zodiac Tattoo Kozoroh Zpět Nápady na tetování Růže Černá Bílá Trendy tetování Ženy

Malé tetování tetování zvěrokruhu taurus paže tetování mandala lotosový květ

Tetování zvěrokruhu tetování na paži tetování předloktí nápady tetování design ženy

Trendy tetování zvěrokruhu taurus zpět tetování mandala tetování design 2019

Tetování zvěrokruhu tetování libra paže tetování nápady tetování návrhy tetování trendy 2019

Tetování zvěrokruhu tetování libra trendy paže tetování mandala tetování trendy 2019 ženy

Zodiac Tattoo Aquarius Zpět Tattoo Akvarely Tattootrends 2019

Tetování ve znamení zvěrokruhu Gemini tetování na paži předloktí dotwork malé tetovací trendy Zodiac Tattoo Gemini Zpět Nápady na tetování Peří Tattoo Design ženy

Zodiac Tattoo Gemini Rameno Tattoo Design Nápady Japonský styl tetování trendy

Tetování zvěrokruhu tetování nápady tetování tetování trendy tetování 2019

Tetování znamení zvěrokruhu Nápady na Pannu tetování na paži trendy v malém tetování 2019

Nápady na tetování

Inspirativní nápady pro tetování zvěrokruhu – jaký motiv vám vyhovuje?

Zodiac tattoo aquarius-symbol-vlny-zápěstí-voda

Rozhodli jste se nechat si udělat nové tetování a teď nevíte, jaký motiv chcete? Tetování zvěrokruhu ztělesňuje naše vlastnosti a přednosti a je stále oblíbenější. Znamení zvěrokruhu jsou přiřazena čtyřem známým prvkům života, a to ohni, vodě, zemi a vzduchu. Oheň znamená teplo a vášeň, mezi něž patří Beran, Střelec a Lev. Býk, Panna a Kozoroh patří k Zemi a jsou známí svou spolehlivostí a odhodláním. Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou připisováni živlu vzduch, který znamená změnu. Koneckonců, Štír, Ryby a Rak jsou počítáni mezi vodoznaky a vyznačují se chladem a hloubkou. Čtěte dál a zjistěte, jaký motiv vám nejvíce vyhovuje a inspirujte se naší obrázkovou galerií!

Nápad na tetování zvěrokruhu pro Vodnáře

Zodiac tattoo aquarius-lotus-flower-thigh-man-water-arm arm

Nejprve začněme svobodomilným a odvážným Vodnářem. Jeho vhodným symbolem jsou vlny, které mohou být zastoupeny v různých tvarech. Bez ohledu na velikost a část těla by v tetování Vodnáře rozhodně měl být vodní motiv. Silná osobnost Vodnáře je zobrazena pomocí mimořádných návrhů tetování. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu jsou individualisté a rádi hrají podle svých vlastních pravidel. Proto může být tetování trochu okázalé a bláznivé a může obsahovat jméno nebo datum narození milované osoby. Vhodný je například chaotický styl tetování popelnice.

souhvězdí tetování zvěrokruhu

Pokud jde o tetování zvěrokruhu, souhvězdí různých znamení zvěrokruhu jsou vždy dobrý nápad. Souhvězdí je znázorněno čarami a hvězdami, a proto je považováno za filigránský tetovací nápad. Je odlišný pro každé znamení zvěrokruhu a je vhodný jak jako samostatné tetování, tak jako součást většího designu. Souhvězdí tetování může být bodnuto na různých částech těla a nabízí dobrou variantu pro minimalistický design.

Tattoo znamení zvěrokruhu – oblíbené tetování pro Ryby

Tetování zvěrokruhu ryby-symboly-krk-klíční kost-záda-černo-bílá

Ryby jsou kreativní lidé, kteří rádi sní a téměř vždy se řídí svou intuicí. Populární tetování pro toto znamení zvěrokruhu jsou jak odpovídající symbol, tak různé kresby odpovídajících ryb na krku, klíční kosti a lopatce.

zodiac-tattoo-fish-koi-fish-geometric

Rybu lze znázornit různými způsoby a vypadat krásně jak černým inkoustem, tak barvou. Symbol se krásně kombinuje s vodou a vlnami a je také označován jako znak rovnováhy a harmonie.

Znamení zvěrokruhu Ryby a odpovídající tetování

Tetování zvěrokruhu ryby-filigránové-romantické-motivy-rčení-láska-rodina

Tetování zvěrokruhu pro Ryby může také obsahovat romantické a hravé motivy, které jsou většinou zobrazeny ve formě srdcí a květin. Obzvláště populární je tetování výroků nebo citátů, které dotyčnou osobu inspirují.

Beran tetování nápady se symboly

Tetování zvěrokruhu beran-symboly-síla zvířat-lopatka-předloktí-lýtko

Ti, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu Beran, chtějí být vždy nejlepší v tom, co děláte. Jste velmi sebevědomí a vždy si stanovujete konkrétní cíle. Beran je symbolem síly a je vytetován na různých částech těla.

tetování zvěrokruhu Beran stehno

Sebevědomí zástupci tohoto znamení zvěrokruhu si troufají na velká tetování na viditelných částech těla, které jsou nápadné. Beran jako zvíře je proto často vybrán jako motiv pro tetování, protože symbolizuje sílu a energii. Tento motiv se velmi dobře kombinuje s jinými motivy, ale vždy by měl být středem pozornosti.

Tetování zvěrokruhu Beran se silným motivem

meč zvěrokruhu-tetování-beran-síla-bohyně-bojovník-anděl-šíp

Pro Berana je vhodné tetování ve znamení zvěrokruhu, které odráží jeho povahové vlastnosti. Příkladem jsou tetování bohyň a válečníků, kteří inspirují svou energií a silou. Jelikož znamení zvěrokruhu Beran patří k ohnivým znamením, máte pravdu i s motivy ohně a barevným tetováním.

Osobnost býka

zodiac-tattoo-taurus-symbol-small-rameno-back-předloktí

Býk je známý svou spolehlivou a loajální osobností. Jsou to lidé, kteří si váží své rodiny a přátel a mají silný smysl pro realitu. Mužské tetování je relativně malé a většinou se tetuje na rameno, krk nebo předloktí.

zvěrokruh-tetování-taurus-geometrické-předloktí

Mírně větší tetování je samozřejmě také naprosto v pořádku a může dobře odrážet charakter býka. Býčí hlava vyzařuje mužnost a je často volena jako motiv tetování. Na obrázku můžete najít skvělý nápad na tetování pro muže, na kterém je býk vyobrazen pomocí geometrických tvarů. Zůstat věrný sám sobě je pro ty, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu, nesmírně důležitý. Proto by pro ni byla kotva dokonalým motivem, protože představuje obětavost a bezpečí.

Odpovídající tetování zvěrokruhu pro ženu Taurus

zvěrokruh-tetování-taurus-mini-tetování-skrytý-bodový krk

Taurus tolik nemiluje honosné tetování a dává přednost mini tetování, které se provádí na skrytém místě. Hvězdy, srdce, ptáčci nebo motýli na krku nebo za uchem jsou dobrým nápadem na tetování zvěrokruhu pro ženu Taurus.

Gemini nápady tetování pro muže a ženy

zodiac-tattoo-dvojčata-znamení-žena-krk-muž-předloktí-abstrakt

Blíženci jsou známí jako komunikativní a zvědaví lidé, kteří jsou vždy otevření novým nápadům. Symbol Gemini lze použít buď jako malé tetování zvěrokruhu, nebo jej integrovat do abstraktního tetování.

Tetování zvěrokruhu Gemini odráží vášně

tetování zvěrokruhu dvojčata vášně symboly hudba poznámky kotvy

Tetování s notami je pro dvojčata ideální volbou, protože oceňují kulturu a hudbu. Světelné motivy jako motýli, ptáci, peří nebo křídla odrážejí svobodu a vynalézavého ducha zástupců tohoto znamení zvěrokruhu.

tetování zvěrokruhu dvojčata barvy hudby

Blíženci obvykle mají rádi vlastní návrhy určené přímo pro ně. Přitom by vaše tetování mělo mít motiv, kterému v životě přikládáte velkou hodnotu. Tetování dvojčete může mít také několik barevných akcentů, pokud vylepšují design. Například akvarel tetování, které také vypadá velmi jemně a žensky, je naprosto hip.

Získejte symboly rakoviny na různých částech těla

zvěrokruh-tetování-rakovina-nápady-symbol-zápěstí-krk-dráp-pata

Pro lidi se znameními zvěrokruhu Rak existuje neuvěřitelné množství možností designu tetování. Můžete si nechat udělat tetování kraba, nebo protože rakovina je vodoznak, můžete se dokonce rozhodnout pro vodní tetování.

tetování zvěrokruhu muži rakovinové trhliny

Díky své tvrdé skořápce je krab chráněn v přírodě, ale pod ním se skrývá měkký interiér. Totéž platí pro zástupce znamení zvěrokruhu. Zvenku vypadají přísně a vážně, ale jsou obzvláště emocionální a romantičtí. Krab proto velmi dobře reprezentuje osobnost tohoto znamení zvěrokruhu. Muži se obvykle rozhodují pro větší, nápadnější provedení zad nebo nadloktí.

Rodina a přátelé jako návrhy tetování zvěrokruhu

zvěrokruh-tetování-rakovina-shoda-tetování-přátel-nekonečno-kotník

Pro emoční rakovinu je rodina vždy na prvním místě. Proto se často rozhoduje pro tetování se jmény nebo daty narození, která buď připomínají rodinu, milovanou osobu nebo přátele. Vzhledem k tomu, že Rak je opravdu velký romantik, bude také rád, když si nechá vytetovat odpovídající tetování se svým partnerem nebo nejlepším přítelem.

Tetování zvěrokruhu pro Lva

tetování zvěrokruhu-lví motiv-ženy-kotník-poutavé-tetování

Leoši jsou extrovertní lidé, kteří jsou rádi středem pozornosti. Vyzařuje z nich vášeň a nebojácnost a přímost je jednou z jejich největších předností. Z tohoto důvodu pro ně není vhodné obyčejné nebo malé tetování zvěrokruhu. Správné tetování by mělo být provedeno na viditelném místě a zaujmout speciálním designem.

Lvovi sluší honosné tetování

zodiac-tattoo-lion-symbol-zápěstí-lví-hlava-akvarel-záda

Velká tetování se lvími hlavami nebo kreativní interpretace symbolu lva ladí s osobností lva. Barevná nebo dokonce akvarelová tetování podtrhují charakter tohoto znamení zvěrokruhu. Vzhledem k tomu, že lev je skutečný vůdce a věrný přítel, koruna by pro něj byla dokonalým tetováním – je naprosto hoden tohoto královského symbolu!

tetování zvěrokruhu lev mandala lví hlava

Vzhledem k tomu, že lví hlava může být dokonale vyobrazena jako mandala, tetování mandaly je pro toto znamení zvěrokruhu velmi vhodné. Lev je často zobrazován společně se sluncem kvůli jeho velké síle. Pro muže jsou pro tento symbol síly záda a horní část paže vhodnými částmi těla.

Malé panenské znamení jako tetování

zvěrokruh-tetování-panenský symbol-zápěstí-krk-malá srdíčka

Panna pracuje velmi tvrdě a je skutečným perfekcionistou. S dotwork tetováním nejsou nakresleny žádné souvislé čáry, ale mnoho malých bodů je nastaveno jednotlivě. Protože tato technika vyžaduje zvláštní přesnost, je ideální pro lidi s tímto znamením zvěrokruhu. Protože Panna není velkým fanouškem současných trendů v tetování, jednoduchý symbol zvěrokruhu je pro ně jako stvořený. Může být buď skrytý pod vlasy, nebo dokonce použit jako ruční tetování pro muže.

zvěrokruh tetování panna souhvězdí předloktí

Kromě symbolu zvěrokruhu lze tetovat i odpovídající souhvězdí. Jelikož je souhvězdí obzvláště jemné a tolik nevyniká, je souhvězdí pro Pannu jako stvořené. S metodou dotwork vypadá toto tetování velmi elegantně.

Tetování s osobním významem pro Pannu

tetování zvěrokruhu-tetování-panna-malé-abstraktní-jemné-bílé

Panna volí buď tetování s osobním významem, nebo abstraktní motivy s jednoduchými tvary. Pro toto znamení zvěrokruhu jsou vhodná bílá tetování, protože nejsou tak nápadná.

Nápady na tetování zvěrokruhu váhy

zvěrokruh-tetování-libra-vícebarevná-lopatka-zápěstí-dvoudílná

Lidé Vah se vyznačují velkou inteligencí a mohou se zajímat o celou řadu věcí. Většinu času jsou všímaví a kladou velký důraz na spravedlnost. V této souvislosti tetování Vah odpovídá skutečnému charakteru osoby. Tetování zvěrokruhu Libra by mělo být estetické a v případě několika tetování vytvořit celkový obraz.

geometrický vzor tetování zvěrokruhu libra

Geometrické vzory jsou velmi vhodné pro tetování Libra, protože vypadají obzvláště stylově a elegantně. V tomto případě se pro jemný design doporučuje šedý nebo černý inkoust. Nejlepší část těla na to je předloktí, protože úspěšně tetuje tetování.

Cestovní motivy jako tetování na váhu

tetování zvěrokruhu libra zeměkoule mandala cestovní motiv předloktí

Umělecké činnosti, jako je malování nebo hudba, patří mezi oblíbené činnosti Vah. Takže s tetováním v těchto směrech neuděláte chybu! Další dobrý nápad na tetování pro Váhy jsou cestovní motivy. Glóby, kompasy s hlavními body a různé varianty mapy světa jsou perfektní jako tetování na předloktí nebo na zádech.

Tetování zvěrokruhu Štír

zvěrokruh-tetování-štír-geometrické motivy-černo-bílé

Štír má ambiciózní osobnost a velké sebevědomí. Má velmi silnou potřebu úspěchu ve všem, co dělá, a je pro něj snadné dosáhnout stanovených cílů. Štír jako tetování mluví o síle a dá se tetovat v různých interpretacích.

zodiac tattoo scorpio zpět

Důležitými rysy štíra jsou nohy a ocas. Může být orientován v různých směrech nebo srolován dohromady. Štírové tetování lze skvěle kombinovat se symboly vody, protože se jedná o vodoznak. Většina tetování zvěrokruhu Scorpion je černá, ale nic není proti barevné variantě. Větší vzory jsou velmi vhodné pro muže i ženy a oblíbenou částí těla jsou záda. Takové tetování také vypadá velmi esteticky na noze.

Nápad na tetování pro Štíra

zvěrokruh-tetování-štír-středník-tetování-význam-zápěstí-noha

Tetování štíra má odrážet jeho pocity a povahu. Proto se obvykle volí jednotlivé motivy, které mají hluboký význam. Například tetování s odrážkou nebo takzvaný středník nejsou módním trendem, ale symbolizují podporu lidem, kteří v minulosti trpěli depresí.

Tetování pro znamení zvěrokruhu Střelec

zvěrokruh-tetování-střelec-znamení-šíp-krk-zápěstí-horní část paže-uvnitř

Střelec je kosmopolitní člověk, který stále hledá nová dobrodružství a nové způsoby, jak prozkoumat svět kolem sebe. Tetování se šipkami představuje jak symbol znamení zvěrokruhu, tak také odráží jeho přímost a sílu. Šipku lze ukázat s lukem i bez a ozdobit různými symboly.

tetování zvěrokruhu žena střelec zápěstí

Místo pouhého luku a šípu si mohou nechat vytetovat skutečného Střelce. Střelec je často zobrazován na koni nebo jako řecká bohyně nebo válečník. Zápěstí nebo předloktí je docela vhodné pro menší vzory, zatímco zadní nebo lopatka je lepší pro větší vzory.

Znamení zvěrokruhu Střelec – tetování pro svobodu

tetování zvěrokruhu nápady střelec mapa světa ptáci symbol svobody

Tetování zvěrokruhu Sagittarius má sloužit jako symbol a znázornění vašeho volného ducha. Proto se doporučuje tetování jednoho nebo více létajících ptáků. Nebo co takhle tetování, které odpovídá jeho vnitřní cestovní chybě? Všechny mapy světa jsou k tomu ideální – ať už černobílé nebo barevné, záleží na vašem vlastním vkusu.

Tetování zvěrokruhu Kozoroh se symbolem

zodiac-tattoo-capricorn-symbol-let-pierce-krk-zápěstí

Vytrvalost, prameny a trpělivost jsou vlastnosti, které z Kozoroha dělají velmi stabilní znamení zvěrokruhu. Protože má v životě obě nohy a není impulzivní osobou, malé tetování symbolu zvěrokruhu je pro něj ideální.

Kozorohovi vyhovují minimalistické tetování

zvěrokruh-tetování-kozoroh-nápady-filigránové-minimalistické-černo-bílé

Tetování pro Kozoroha by mělo mít minimalistický design a být co nejjednodušší. Kozoroh má obzvláště rád motivy jako slunce a měsíc, malé geometrické linie a černobílé postavy jako tetování. Kozoroh je také skutečným odborníkem na řízení času a dělá pro něj tetování hodin dokonalým motivem!

Tetování zvěrokruhu tetování malé ruce tetování nápady tetování trendy 2019

Tetování ve zvěrokruhu, tetování, nápady na tetování, tetování, trendy v tetování, ženy

Nápady na tetování zvěrokruhu Panna Malé dotwork tetování zápěstí akvarely

Nápady na tetování ve znamení zvěrokruhu, tetování Mandaly, tetování na ruce a tetování

Znamení zvěrokruhu tetování nápady rakovina zpět tetování akvarely tetování design malý

Tetování zvěrokruhu tetování Rakovina nápady tetování ramen tetování malé tetovací trendy 2019

Tetování zvěrokruhu tetování lva zpět tetování ženy trendy tetování design tetování

Zodiac Tattoo Leo Nápady na tetování na předloktí Geografické vzory Trendy v tetování

Tetování zvěrokruhu Nápady na tetování Střelce Rameno Tetování Šipky Dot Práce Tattootrends 2019

Tetování zvěrokruhu tetování střelec nápady zpět tetování bolest tetování rameno ženy

Zodiac Tattoo Scorpion Myšlenky na tetování nohou Abstraktní design tetování

Znamení zvěrokruhu Nápady na tetování Scorpion Trendy tetování nohou Tetování Ženy

Zodiac Tattoo Scorpion Watercolors Noha Tattoo Ženy Panda Tattoo Trends

Tetování zvěrokruhu tetování ramene tetování s geometrickým vzorem 2019 ženy

Zodiac Tattoo Kozoroh Rameno Tattoo Geometrický vzor Tattootrendsd

Zodiac Tattoo Kozoroh Zpět Nápady na tetování Růže Černá Bílá Trendy tetování Ženy

Malé tetování tetování zvěrokruhu taurus paže tetování mandala lotosový květ

Tetování zvěrokruhu tetování na paži tetování předloktí nápady tetování design ženy

Trendy tetování zvěrokruhu taurus zpět tetování mandala tetování design 2019

Tetování zvěrokruhu tetování libra paže tetování nápady tetování návrhy tetování trendy 2019

Tetování zvěrokruhu tetování libra trendy paže tetování mandala tetování trendy 2019 ženy

Zodiac Tattoo Aquarius Zpět Tattoo Akvarely Tattootrends 2019

Tetování ve znamení zvěrokruhu Gemini tetování na paži předloktí dotwork malé tetovací trendy Zodiac Tattoo Gemini Zpět Nápady na tetování Peří Tattoo Design ženy

Zodiac Tattoo Gemini Rameno Tattoo Design Nápady Japonský styl tetování trendy

Tetování zvěrokruhu tetování nápady tetování tetování trendy tetování 2019

Tetování znamení zvěrokruhu Nápady na Pannu tetování na paži trendy v malém tetování 2019