Nápady na tetování

Hvězdy s tetováním – celebrity před body art a po tetování

hvězdy celebrit s tetováním angelina jolie ariana grande

Od Kylie Jennerové po Dame Judi Dench se zdá, že všechny hvězdy s tetováním a každá celebrita mají alespoň jedno nebo dvě tetování. Ale tyto slavné tváře posunuly svůj závazek k body artu na zcela novou úroveň tím, že v podstatě používaly svoji kůži jako velké plátno. Můžeme si však také vzpomenout na doby, kdy měli zcela neoznačená těla. Například Justin Bieber si nyní úplně zakryl hrudník a ruce. Když však začínal, nic takového nebylo v dohledu. Jen si přečtěte, jak vypadaly tyto slavné napuštěné hvězdy s tetováním před a po.

Slavné hvězdy s tetováním

rihanna a miley cyrus s tetováním na zádech a pažích

S výjimkou několika přátel a příbuzných nikoho ve skutečnosti nezajímá vnitřní fungování našeho osobního života. Totéž však nelze říci o celebritách, které jsou stálým zdrojem zábavy pro ty, kteří je milují nebo nenávidí. Když jsou všechny jejich činy zdokumentovány a veřejně prozkoumány v týdenících drbů, existuje několik věcí, které si musí nechat pro sebe. I když je to něco jako kus sentimentálního inkoustu nebo v jiných případech trvalá chyba.

Justin Bieber tetuje

justin bieber jako mladý před a po je jednou z hvězd s tetováním a používá své tělo jako plátno

Poté, co popová hvězda Justin Bieber odhalil nové tetování, reagovali jeho fanoušci šokem. Mnozí se snažili 25letému mladíkovi na sociálních sítích říci, že s tím zašel příliš daleko. Bieber je nejmladší z dlouhé řady celebrit a sportovních hvězd, které používaly svá těla jako plátno. Ale kde přesně je hranice, pokud jde o tetování?

justin bieber tetování za ucho nadloktí a záda s koktejlem v ruce

Například módní stylistka Donny Galella říká, že problém nastává, když si slavní lidé nechají udělat tetování příliš brzy. Stejně jako u Biebera si myslí, že to šlo příliš rychle. Z tohoto důvodu si každý vybral šokový režim. Když hvězdy s tetováním v zásadě tetováním pokrývají pouze kůži, překročí určitou hranici a někdy se to zdá trochu moc. Bieber mohl mít téměř 60 malých tetování po celém těle. Je to však tak velká hmota, že v podstatě vše je vidět inkoustem a ne holou kůží.

Body art od Lady Gaga

lady gaga na jevišti oblečená jako malá červená karkulka a později s tetováním na zádech

Lady Gaga má pro své fanoušky, kteří si říkají „malá monstra“, několik tetování. Zpěvačka má nejméně 21 tetování, včetně obrovské tlapky, která je poctou jejím fanouškům. Gaga je navíc jednou z hvězd s tetováním, které mají tetování od své matky. Kromě svých fanoušků má portrét Davida Bowieho, který je jedním z jejích hudebních idolů.

dáma-gaga s tetováním na zádech a paži jako pocta fanouškům

Na její kůži je také potetovaná trubka, připomínající dobu s ikonickým zpěvákem Tony Bennettem. Ti dva spolu pracovali v roce 2014 na albu „Cheek to Cheek“.

Tělo plátno Davida Beckhama

David Beckham jako mladý před a po je jednou z hvězd s tetováním a používá své tělo jako plátno

Tělo Davida Beckhama je opravdu jeho plátno – má na to přes 40 tetování. Daily Mail vytvořil grafiku, která vysvětluje, co každé ze 40 Beckhamových tetování znamená. Mezi naše oblíbené patří jeho sanskrtské tetování, které v překladu znamená „Victoria“, dva putti představující dva z jeho synů Brooklyna a Romea, „Pretty Lady“ pro jeho dceru Harper a lyriku Jay-Z „Dream big, realistic“. První tetování si nechal udělat po narození svého prvního syna Brooklyna v roce 1999. Nejnověji přidal šablonu tetovacímu umělci Marku Mahoneymu.

Hvězdy s tetováním – Angelina Jolie

angelina jolie s tetováním na zádech ve formě písem

Hollywoodská herečka Angelina Jolie je již dlouho fanouškem body art, má kolem 20 tetování – včetně několika na horní části zad a velkého bengálského tygra na spodní části zad. Přiznala, že udělala špatná rozhodnutí ohledně výběru tetování. Někteří z nich byli z tohoto důvodu odstraněni, včetně velkého draka pojmenovaného po jejím druhém manželovi Billym Bobovi Thorntonovi. Přísahala, že už si nikdy nenechá vytetovat mužské jméno.

Rihanna tetování

Rihanna jako mladá před a po je jednou z hvězd s tetováním a používá své tělo jako plátno

Zpěvačka a herečka, která si v roce 2006 dala poprvé vytetovat malý houslový klíč a notu na noze, má nyní přes 20 tetování. Rihanna přiznala, že má také něco pro tetování. Jednou řekla, že se ráda potlouká v tetovacím salonu. Body art ji tedy naprosto fascinuje.

Rihanna a její tetování bang bang představují společně v tetovacím studiu

Jedním z jejích kontroverznějších tetování je malá zbraň po jejím boku. Získala to poté, co ji v té době zbil její přítel Chris Brown. Toto tetování má spíše představovat sílu a moc než násilí. Na památku své babičky si také nechala pod prsy vytetovat egyptskou bohyni Isis. Údajně má také vhodného maskovacího žraloka s rapperem a poté přítelem Drakem. Rihanně se také připisuje zásluha na umístění tetovacího umělce „Bang Bang“ na mapu jako hvězdného umělce s tetováním.

Tetování Miley Cyrus

natáčení miley cyrus jako hvězdy z Disneyho a poté s tetováním na obou pažích

Bývalá hvězda Disney se zřekla image dobré dívky a nahradila ho twerkováním a stále rostoucí sbírkou tetování. Mezi nimi je několik malých tetování, jako je měsíc, kočka, planety Saturn, kotva a avokádo. Po celém těle má také několik frází a slov jako „dýchat“, „láska nikdy neumírá“ a „om“.

tetování-z-miley-cyrus-jako-jedné-z-hvězd-s-tetováním

Miley má dokonce na vnitřním rtu smutné emotikony kočky. Její největší tetování je lapač snů na pravé straně hrudního koše a obličej její babičky na jejím předloktí jako menší tetování. Jejím nejhřejivějším tetováním by mohla být nádoba na Vegemite, kterou dostala na počest svého současného manžela Liama ​​Hemswortha. Australská svačinka je hercovým oblíbencem.

Body art od Adama Levina

Adam Levine před a po s tetováním na břiše a pažích

Není žádným tajemstvím, že zpěvák Maroon 5 je také velkým fanouškem permanentního tělového inkoustu. Svou sbírku však posunul na zcela novou úroveň, když v roce 2016 odhalil umělecké dílo, které pokrývalo celé jeho dílo. V příspěvku na Instagramu sdílel své aktuální tetování s názvem „6 měsíců ve výrobě“. Také si nechal na břiše vytetovat slovo „Kalifornie“ obrovským písmem.

adam levine je jednou z hvězd bez tetování

Ale ne všechny hvězdy s tetováním jsou tak vážné a mají skryté, hlubší významy. Perlový náhrdelník, který má Levine kolem krku, je toho příkladem. Inked Magazine řekl: „Byl jsem v Japonsku a dostal jsem tento náhrdelník. Nejsem si jistý, proč jsem to dostal – myslím, že jsem se nudil. “

Ed Sheeran tetuje

fotografie Eda Sheerana ukazujícího na jeho tetování na rameni

V neposlední řadě zpěvák a skladatel Sheeran, stejně jako jeho kolega Bieber, nashromáždil na svém těle kolem 60 různých tetování. Tvrdí však, že by si je nikdy nenechal udělat na krku nebo na obličeji. Fanoušky jeho tetování lví hlavy pobouřilo. Ed to dostal na hruď u příležitosti svého vyprodaného turné na londýnském stadionu Wembley v roce 2015.

barevné-tetování-od-ed-sheeran-s-lego-hlava-a-tlapa-tetování

Zpěvák „Shape Of You“ má na levé paži také drobnou lego hlavu. Dále si hvězda nechala vytetovat nápis „Galway Grill“ a kozu.