Nápady na tetování

Heartbeat tattoo – význam a 30 skvělých nápadů na oblíbený motiv

Tattoo heartbeat lopatka žena řada EKG

Tetování se specifickým významem je oblíbené, protože může vyprávět individuální příběh nositele nebo pro něj mít zvláštní význam. S Tlukot srdce Tetování můžete vykreslit důležitý bod svého života, jako je narození dítěte, nebo si můžete každý den pamatovat na vzácnost života. Více o různých významech tetování tlukot srdce, stejně jako mnoho krásných designů a nápadů na kombinaci s jinými motivy najdete v článku.

Význam předmětu

Počáteční písmeno tetování tepu zápěstí EKG

Tetování srdce je specifický design tetování, který má zvláštní význam. Je zobrazen pomocí řádku EKG, tj. Displeje srdečního tepu, který měří počet srdečních tepů za minutu. Motiv tedy souvisí se životem jako celkem, protože člověk žije, dokud mu bije srdce. Srdce tetování připomíná nositeli, že jsou stále naživu. Někteří si nechávají tento symbol vytetovat, aby si na někoho vzpomněli nebo oslavili nový život. Motiv tepu stále popisuje radost ze života a to, co vám v životě dělá radost.

Zkombinujte tetování EKG s jinými symboly

Tetovací srdeční tep minimalistický-ekg-line-srdce-červený

Pokud je tetování tepu kombinováno s jinými symboly, pak získá hlubší význam, který by mohl být pro každého člověka velmi individuální. Přitom byste se měli i nadále vzdělávat o významu zvoleného symbolu, aby vám tetování dobře vyhovovalo.

3D tetování pro ženy & Pánové – nápady pro různé oblasti těla

40 nápadů na jemné tetování pro ženy na různých částech těla

Hvězdné tetování: význam tetování s hvězdami a šablonami

Tetování srdce na zápěstí

Tetovací tep srdce-minimalistický-zápěstí-strana

Zápěstí je jednou z nejoblíbenějších částí těla pro tetování srdce. V tomto okamžiku je tetování viditelné po celou dobu a vlastní srdeční tep cítíte jen letmým pohledem. Tetování EKG spolu s malým srdíčkem symbolizuje důležitost lásky ve vlastním životě. Rozhodnout se pro tetování se srdcem znamená, že láska dává vašemu životu smysl.

Tetování srdce jako symbol lásky

Tetovací srdeční tep pár-tetování-přátelství-linky-zápěstí

Samotný tep může také symbolizovat lásku, pokud je použit jako motiv pro párové tetování. S takovým designem je linie EKG napíchnutá na zápěstí obou partnerů, takže obě ruce vedle sebe dokončují linku. V tomto smyslu je pár spojen v srdci a tetování symbolizuje „společný“ srdeční tep.

EKG tetování pro hudební nadšence

tetování tep srdce klíč hudebník tetování nápady

S tetováním srdce můžete nejen reprezentovat svou lásku k jiné osobě, ale také pro koníček. Hudebníci a hudební nadšenci mohou dostat tlukot srdce notami a klíči, které symbolizují jejich lásku k hudbě.

Nápady na tetování předloktí s klíčem

hudební motiv tetování tepu předloktí klíč

Pokud chcete větší tetování srdce, můžete si nechat vytetovat předloktí. V této části těla je tetování zcela viditelné, zejména v teplejších měsících. Větší tetování EKG lze skvěle kombinovat s písmem nebo jiným motivem.

Nechte si udělat EKG tetování

tetování srdeční tep předloktí tetování nápisy

Pokud jste si již nechali udělat EKG lékařem, můžete si tetování tepu udělat ještě osobnějším, když si necháte napíchnout vlastní srdeční frekvenci. Tatér pak může začlenit nápisy do EKG a vytvořit jedinečný design tetování. Obzvláště krásné jsou nápisy, které vypadají jako srdeční frekvence nebo alespoň její část.

Liniové tetování se jmény dětí

Tattoo-Heartbeat-name-Child-Heart-Tattoos-Child Jména

Velmi oblíbenou myšlenkou pro tetování EKG je kombinace se jménem dítěte. Takový design je nejen oduševnělý, ale také velmi osobní. Vztah mezi rodiči a dětmi trvá věčně a určitě nebudete v budoucnu tohoto tetování litovat, jak se to u tetování často stává.

Dětské tetování srdce

tattoo-heartbeat-nápady-tetování-jména-děti-datum

Mladé matky si mohou nechat vytetovat tlukot srdce svého dítěte a přidat k tetování své jméno a datum narození. Srdce dítěte lze odebrat z porodního CTG, takže pro návrh můžete použít přesnou řadu EKG. Vzhled písma a čísel si zvolíte sami.

Tetování jména dítěte s tlukotem srdce

tetování-tep-jméno-dítě-datum narození-rodiče

Tetování EKG se jmény dětí a srdečními zvuky dítěte je vhodné nejen pro matku, ale také jako párové tetování pro oba rodiče. Také si můžete nechat udělat tetování na různých částech těla. Pro muže je vhodné tetování srdce na hrudi, zatímco ženy si mohou nechat vytetovat zápěstí nebo předloktí.

Bílé EKG tetování

tattoo-heartbeat-white-tattoos-nápady-ekg-line

Pokud nejste fanouškem propracovaných tetování, která okamžitě vyniknou, pak se můžete nechat tetovat bílým inkoustem. Bílé tetování vypadá obzvláště krásně a není tak rušivé jako černé. Bílé tetování tepu je jemné a je ideální pro jakoukoli část těla.

Tetovací srdeční tep pro páry

tetování-tep-krásný-pár-tetování-nápady

Tetování srdce je skvělý nápad pro párové tetování, protože symbolizuje společný život a lásku mezi partnery. Pár tetování s tlukotem srdce se obvykle provádí na zápěstí nebo předloktí. Vhodnými symboly pro tato párová tetování jsou zejména srdce nebo jména partnerů.

Pár tetování s významem

tetování-tlukot srdce-pár-tetování-barva-srdce-středník

Tetování prezenčního signálu pro páry může mít také velmi osobní a individuální význam. V kombinaci se středníkem znamená tetování, že příběh těchto dvou ještě nekončí a oni se rozhodli pokračovat společně.

Nápad na tetování pro sestry

tetování-tlukot srdce-předloktí-sestra-tetování

Sourozenci mají velmi zvláštní vztah. Sestra je často první kamarádka a láska mezi sourozenci je velká. Pokud byste chtěli získat odpovídající sourozenecké tetování se svou sestrou, pak je k tomu ideální tetování prezenčního signálu. Spolu se srdcem a odpovídajícím písmem je toto tetování jako vyznání lásky na kůži.

Heartbeat tetování s horami

tetování-tlukot srdce-pár-tetování-hory-dobrodružství-význam

Dobrodruzi, kteří rádi cestují a chtějí objevovat svět, si mohou nechat vytetovat tlukot srdce s horami nebo vlnami symbolizujícím zemi a vodu. Řada EKG se může sloučit do vybraného symbolu a tím je vytvořen kreativní design tetování.

Tetování srdce se srdíčky a jmény

tattoo-heartbeat-name-ekg-line-design-heart-forearm

Jména a další nápisy mohou být stejně kreativně vetkány do designu a sloučeny do řady EKG. Můžete si nechat vygravírovat jména svých dětí, rodičů, blízkých nebo nejlepších přátel.

Krásné malé tetování pro ženy

tetování-tep-krásná-malá-tetování-srdce-předloktí

Pro ženy je nejlepší jemné tetování na předloktí nebo zápěstí. Řada EKG jako tetování může také vypadat minimalisticky a je dobrou volbou pro malá, hezká tetování pro ženy.

Tetování srdeční frekvence se zvířecím motivem

tetování-srdeční tep-pes-tlapka-srdce-milovník zvířat-tetování

Pokud jste skutečným milovníkem zvířat a chcete ukázat svou lásku ke zvířatům, pak je tetování pro to ideální. Tetování můžete kombinovat s malým psem, kočkou nebo jen s pár tlapkami. Tento roztomilý nápad na tetování je ideální pro ženy a bude vypadat krásně na předloktí nebo lopatce.

Minimalistické tetování EKG pro muže

tetování-tep-muž-horní část paže-myšlenka-řada EKG-minimalistická

Muži se také mohou rozhodnout pro minimalistické tetování srdce, které symbolizuje zvláštní okamžik jejich života. Nadloktí je oblíbenou částí těla pro menší pánská tetování. Tetování si můžete nechat udělat horizontálně i vertikálně.

Tetovací EKG na krku

tetování-tlukot srdce-linka-krk-tetování-žena

Pokud nechcete mít tetování před očima každý den, pak si můžete nechat vytetovat krk. Požadovaný motiv tedy vždy nosíte na kůži, i když ho nemůžete pořád vidět. Tetovací srdeční tep na krku je minimalistický a je viditelný pouze pomocí krátkých účesů nebo aktualizací.

Tetování tepové frekvence na zádech

tetování-tep-linie-svislé-jméno-žena-páteř

Pokud chcete větší tetování srdce, pak je pro vás nejlepší tetování na zádech. Ženy si mohou nechat vytetovat páteř například delší čárou EKG a písmem. Pro muže jsou naopak vhodná záda pro tetování celá záda.

Tetování srdeční frekvence na klíční kosti

tetování-tlukot srdce-klíční kost-žena-láska-motiv

Tetování srdce je skvělý způsob, jak projevit lásku svému partnerovi. Se symbolem srdce jako vyznáním lásky se tetování stává něčím velmi zvláštním. Tetování na klíční kosti vypadá elegantně a je obzvlášť nápadné.

Minimalistické tetování s nápisem

tetování-tep-nápis-motivace-srdce-klíční kost

Pro tetování na klíční kost jsou vhodné také motivy a nápisy, které symbolizují sílu. Můžete tedy ukázat, že bez ohledu na to se nikdy nevzdáte. Toto tetování srdce stále ukazuje sebevědomí a vnitřní sílu.

Žebrové tetování 

tetování tep srdce žena žebra srdce nápisy

Další částí těla, která je vhodná pro krásné tetování tepu pro ženy, jsou žebra. Takové tetování je obzvláště ženské a je hezkým doplňkem pro dny na pláži.

Láska víra naděje na lopatku

tetování srdce s křížovým srdcem, což znamená motivy písma

Tetování můžete kombinovat s jinými motivy, které dávají životu smysl. Především jsou to láska, víra a naděje. Zde můžete vidět vhodný nápad, kde lásku představuje srdce, víru kříž a naději tlukot srdce.

Tetování na lopatce

tetování tep srdce nápisy rodinný motiv

Použití tlukotu srdce jako motivu pro tetování je dobré jako projev lásky k rodině. Toto tetování na lopatce by vypadalo opravdu hezky. Pokud máte rádi barevné tetování, pak si můžete nechat celý design nebo jeho části probodnout barvou.

Záchranné tetování za uchem

tetování-tlukot srdce-za-uchem-linka-barvy-srdce

Pokud máte rádi malá tetování, která se snadno skrývají, pak je pro vás ideální tetování tepu za uchem. V závislosti na umístění mohou být taková tetování skryta za vlasy, pokud je to žádoucí, a znovu se zobrazí, když jsou vlasy připnuté.

Nápad na tetování prstem 

tetování-tep-prst-tetování-srdce-černé

Můžete si také nechat udělat tetování srdce jako tetování prstem. Sami se rozhodnete, zda prstem nebo prstenem. Dvojice si například mohou nechat na prsteníky vytetovat tlukot srdce místo snubních prstenů.

Tetování nohou s čárou EKG a písmem

tetování-tep-noha-nápis-rodina-srdce-láska

Noha je další částí těla pro tlukot srdce, která není vidět po celý rok. Vzhledem k tomu, že toto tetování je považováno za skutečně osobní, jsou pro něj ideální skryté části těla.

Nápady na tetování

Heartbeat tattoo – význam a 30 skvělých nápadů na oblíbený motiv

Tattoo heartbeat lopatka žena řada EKG

Tetování se specifickým významem je oblíbené, protože může vyprávět individuální příběh nositele nebo pro něj mít zvláštní význam. S Tlukot srdce Tetování můžete vykreslit důležitý bod svého života, jako je narození dítěte, nebo si můžete každý den pamatovat na vzácnost života. Více o různých významech tetování tlukot srdce, stejně jako mnoho krásných designů a nápadů na kombinaci s jinými motivy najdete v článku.

Význam předmětu

Počáteční písmeno tetování tepu zápěstí EKG

Tetování srdce je specifický design tetování, který má zvláštní význam. Je zobrazen pomocí řádku EKG, tj. Displeje srdečního tepu, který měří počet srdečních tepů za minutu. Motiv tedy souvisí se životem jako celkem, protože člověk žije, dokud mu bije srdce. Srdce tetování připomíná nositeli, že jsou stále naživu. Někteří si nechávají tento symbol vytetovat, aby si na někoho vzpomněli nebo oslavili nový život. Motiv tepu stále popisuje radost ze života a to, co vám v životě dělá radost.

Zkombinujte tetování EKG s jinými symboly

Tetovací srdeční tep minimalistický-ekg-line-srdce-červený

Pokud je tetování tepu kombinováno s jinými symboly, pak získá hlubší význam, který by mohl být pro každého člověka velmi individuální. Přitom byste se měli i nadále vzdělávat o významu zvoleného symbolu, aby vám tetování dobře vyhovovalo.

3D tetování pro ženy & Pánové – nápady pro různé oblasti těla

40 nápadů na jemné tetování pro ženy na různých částech těla

Hvězdné tetování: význam tetování s hvězdami a šablonami

Tetování srdce na zápěstí

Tetovací tep srdce-minimalistický-zápěstí-strana

Zápěstí je jednou z nejoblíbenějších částí těla pro tetování srdce. V tomto okamžiku je tetování viditelné po celou dobu a vlastní srdeční tep cítíte jen letmým pohledem. Tetování EKG spolu s malým srdíčkem symbolizuje důležitost lásky ve vlastním životě. Rozhodnout se pro tetování se srdcem znamená, že láska dává vašemu životu smysl.

Tetování srdce jako symbol lásky

Tetovací srdeční tep pár-tetování-přátelství-linky-zápěstí

Samotný tep může také symbolizovat lásku, pokud je použit jako motiv pro párové tetování. S takovým designem je linie EKG napíchnutá na zápěstí obou partnerů, takže obě ruce vedle sebe dokončují linku. V tomto smyslu je pár spojen v srdci a tetování symbolizuje „společný“ srdeční tep.

EKG tetování pro hudební nadšence

tetování tep srdce klíč hudebník tetování nápady

S tetováním srdce můžete nejen reprezentovat svou lásku k jiné osobě, ale také pro koníček. Hudebníci a hudební nadšenci mohou dostat tlukot srdce notami a klíči, které symbolizují jejich lásku k hudbě.

Nápady na tetování předloktí s klíčem

hudební motiv tetování tepu předloktí klíč

Pokud chcete větší tetování srdce, můžete si nechat vytetovat předloktí. V této části těla je tetování zcela viditelné, zejména v teplejších měsících. Větší tetování EKG lze skvěle kombinovat s písmem nebo jiným motivem.

Nechte si udělat EKG tetování

tetování srdeční tep předloktí tetování nápisy

Pokud jste si již nechali udělat EKG lékařem, můžete si tetování tepu udělat ještě osobnějším, když si necháte napíchnout vlastní srdeční frekvenci. Tatér pak může začlenit nápisy do EKG a vytvořit jedinečný design tetování. Obzvláště krásné jsou nápisy, které vypadají jako srdeční frekvence nebo alespoň její část.

Liniové tetování se jmény dětí

Tattoo-Heartbeat-name-Child-Heart-Tattoos-Child Jména

Velmi oblíbenou myšlenkou pro tetování EKG je kombinace se jménem dítěte. Takový design je nejen oduševnělý, ale také velmi osobní. Vztah mezi rodiči a dětmi trvá věčně a určitě nebudete v budoucnu tohoto tetování litovat, jak se to u tetování často stává.

Dětské tetování srdce

tattoo-heartbeat-nápady-tetování-jména-děti-datum

Mladé matky si mohou nechat vytetovat tlukot srdce svého dítěte a přidat k tetování své jméno a datum narození. Srdce dítěte lze odebrat z porodního CTG, takže pro návrh můžete použít přesnou řadu EKG. Vzhled písma a čísel si zvolíte sami.

Tetování jména dítěte s tlukotem srdce

tetování-tep-jméno-dítě-datum narození-rodiče

Tetování EKG se jmény dětí a srdečními zvuky dítěte je vhodné nejen pro matku, ale také jako párové tetování pro oba rodiče. Také si můžete nechat udělat tetování na různých částech těla. Pro muže je vhodné tetování srdce na hrudi, zatímco ženy si mohou nechat vytetovat zápěstí nebo předloktí.

Bílé EKG tetování

tattoo-heartbeat-white-tattoos-nápady-ekg-line

Pokud nejste fanouškem propracovaných tetování, která okamžitě vyniknou, pak se můžete nechat tetovat bílým inkoustem. Bílé tetování vypadá obzvláště krásně a není tak rušivé jako černé. Bílé tetování tepu je jemné a je ideální pro jakoukoli část těla.

Tetovací srdeční tep pro páry

tetování-tep-krásný-pár-tetování-nápady

Tetování srdce je skvělý nápad pro párové tetování, protože symbolizuje společný život a lásku mezi partnery. Pár tetování s tlukotem srdce se obvykle provádí na zápěstí nebo předloktí. Vhodnými symboly pro tato párová tetování jsou zejména srdce nebo jména partnerů.

Pár tetování s významem

tetování-tlukot srdce-pár-tetování-barva-srdce-středník

Tetování prezenčního signálu pro páry může mít také velmi osobní a individuální význam. V kombinaci se středníkem znamená tetování, že příběh těchto dvou ještě nekončí a oni se rozhodli pokračovat společně.

Nápad na tetování pro sestry

tetování-tlukot srdce-předloktí-sestra-tetování

Sourozenci mají velmi zvláštní vztah. Sestra je často první kamarádka a láska mezi sourozenci je velká. Pokud byste chtěli získat odpovídající sourozenecké tetování se svou sestrou, pak je k tomu ideální tetování prezenčního signálu. Spolu se srdcem a odpovídajícím písmem je toto tetování jako vyznání lásky na kůži.

Heartbeat tetování s horami

tetování-tlukot srdce-pár-tetování-hory-dobrodružství-význam

Dobrodruzi, kteří rádi cestují a chtějí objevovat svět, si mohou nechat vytetovat tlukot srdce s horami nebo vlnami symbolizujícím zemi a vodu. Řada EKG se může sloučit do vybraného symbolu a tím je vytvořen kreativní design tetování.

Tetování srdce se srdíčky a jmény

tattoo-heartbeat-name-ekg-line-design-heart-forearm

Jména a další nápisy mohou být stejně kreativně vetkány do designu a sloučeny do řady EKG. Můžete si nechat vygravírovat jména svých dětí, rodičů, blízkých nebo nejlepších přátel.

Krásné malé tetování pro ženy

tetování-tep-krásná-malá-tetování-srdce-předloktí

Pro ženy je nejlepší jemné tetování na předloktí nebo zápěstí. Řada EKG jako tetování může také vypadat minimalisticky a je dobrou volbou pro malá, hezká tetování pro ženy.

Tetování srdeční frekvence se zvířecím motivem

tetování-srdeční tep-pes-tlapka-srdce-milovník zvířat-tetování

Pokud jste skutečným milovníkem zvířat a chcete ukázat svou lásku ke zvířatům, pak je tetování pro to ideální. Tetování můžete kombinovat s malým psem, kočkou nebo jen s pár tlapkami. Tento roztomilý nápad na tetování je ideální pro ženy a bude vypadat krásně na předloktí nebo lopatce.

Minimalistické tetování EKG pro muže

tetování-tep-muž-horní část paže-myšlenka-řada EKG-minimalistická

Muži se také mohou rozhodnout pro minimalistické tetování srdce, které symbolizuje zvláštní okamžik jejich života. Nadloktí je oblíbenou částí těla pro menší pánská tetování. Tetování si můžete nechat udělat horizontálně i vertikálně.

Tetovací EKG na krku

tetování-tlukot srdce-linka-krk-tetování-žena

Pokud nechcete mít tetování před očima každý den, pak si můžete nechat vytetovat krk. Požadovaný motiv tedy vždy nosíte na kůži, i když ho nemůžete pořád vidět. Tetovací srdeční tep na krku je minimalistický a je viditelný pouze pomocí krátkých účesů nebo aktualizací.

Tetování tepové frekvence na zádech

tetování-tep-linie-svislé-jméno-žena-páteř

Pokud chcete větší tetování srdce, pak je pro vás nejlepší tetování na zádech. Ženy si mohou nechat vytetovat páteř například delší čárou EKG a písmem. Pro muže jsou naopak vhodná záda pro tetování celá záda.

Tetování srdeční frekvence na klíční kosti

tetování-tlukot srdce-klíční kost-žena-láska-motiv

Tetování srdce je skvělý způsob, jak projevit lásku svému partnerovi. Se symbolem srdce jako vyznáním lásky se tetování stává něčím velmi zvláštním. Tetování na klíční kosti vypadá elegantně a je obzvlášť nápadné.

Minimalistické tetování s nápisem

tetování-tep-nápis-motivace-srdce-klíční kost

Pro tetování na klíční kost jsou vhodné také motivy a nápisy, které symbolizují sílu. Můžete tedy ukázat, že bez ohledu na to se nikdy nevzdáte. Toto tetování srdce stále ukazuje sebevědomí a vnitřní sílu.

Žebrové tetování 

tetování tep srdce žena žebra srdce nápisy

Další částí těla, která je vhodná pro krásné tetování tepu pro ženy, jsou žebra. Takové tetování je obzvláště ženské a je hezkým doplňkem pro dny na pláži.

Láska víra naděje na lopatku

tetování srdce s křížovým srdcem, což znamená motivy písma

Tetování můžete kombinovat s jinými motivy, které dávají životu smysl. Především jsou to láska, víra a naděje. Zde můžete vidět vhodný nápad, kde lásku představuje srdce, víru kříž a naději tlukot srdce.

Tetování na lopatce

tetování tep srdce nápisy rodinný motiv

Použití tlukotu srdce jako motivu pro tetování je dobré jako projev lásky k rodině. Toto tetování na lopatce by vypadalo opravdu hezky. Pokud máte rádi barevné tetování, pak si můžete nechat celý design nebo jeho části probodnout barvou.

Záchranné tetování za uchem

tetování-tlukot srdce-za-uchem-linka-barvy-srdce

Pokud máte rádi malá tetování, která se snadno skrývají, pak je pro vás ideální tetování tepu za uchem. V závislosti na umístění mohou být taková tetování skryta za vlasy, pokud je to žádoucí, a znovu se zobrazí, když jsou vlasy připnuté.

Nápad na tetování prstem 

tetování-tep-prst-tetování-srdce-černé

Můžete si také nechat udělat tetování srdce jako tetování prstem. Sami se rozhodnete, zda prstem nebo prstenem. Dvojice si například mohou nechat na prsteníky vytetovat tlukot srdce místo snubních prstenů.

Tetování nohou s čárou EKG a písmem

tetování-tep-noha-nápis-rodina-srdce-láska

Noha je další částí těla pro tlukot srdce, která není vidět po celý rok. Vzhledem k tomu, že toto tetování je považováno za skutečně osobní, jsou pro něj ideální skryté části těla.