Nápady na tetování

Diamantové tetování: přehled významu a nejkrásnějších motivů pro vaše další tetování!

Emma Goldmann jednou řekla „Raději budu mít na stole růže než diamanty na krku“. Slavný spisovatel a aktivista chtěl upozornit na nespravedlnosti ve společnosti. Kdyby mluvila o tetování, pravděpodobně by zvolila svá slova jinak. Diamanty jsou považovány za nejcennější a nejvyhledávanější drahokamy na světě. Není tedy divu, že už léta patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším návrhům tetování. Ať už malé, velké, vyryté samostatně nebo v kombinaci s dalšími prvky, jako je tetování růží – s velkým výběrem motivů můžete rychle ztratit přehled o věcech. Ale právě proto jsme tu pro vás! Čtěte dál a dozvíte se více o významu diamantového tetování a nechte se inspirovat naší galerií obrázků pro příští schůzku s tetováním!

Malé tetování diamantového zápěstí pro ženy

Slovo „diamant“ pochází ze starořeckého slova „adamas“, což v němčině znamená „neporazitelný“ a „neměnný“. Ve starověku se věřilo, že pokud člověk nosí diamant, kámen ho chrání před zlými silami a dává mu sílu překonat strach a potíže. Drahé kameny jsou nezbytnou součástí západní kultury a vždy byly symbolem míru, bohatství a neporazitelnosti. Egyptští faraoni umístili diamant do středu ankhského kříže, symbolu života. Možnosti tetování diamantem se zdají být nekonečné. V závislosti na tom, které další symboly jsou integrovány do designu, se může význam tetování také odpovídajícím způsobem změnit.

Význam diamantového tetování – co znamená oblíbený motiv?

Srdce Diamond Tattoo Flowers Tattoo Design znamená tetování předloktí pro ženy

Diamanty jsou nejen neuvěřitelně krásné a opravdu drahé – jako kameny jsou také velmi odolné a prakticky nezničitelné. Ne nadarmo jsou diamanty považovány za krále drahých kamenů – díky své hustotě je diamant tou nejtvrdší látkou, která se v přírodě vyskytuje. Proto je většina významů tetování odvozena od vysoké hodnoty a tvrdosti materiálu drahých kamenů. Nejviditelnějšími významy diamantového tetování jsou síla, moc a nadvláda. Mnoho lidí, kteří si vybrali tento motiv tetování, chce vyjádřit, že prošli těžkou fází a překážky z nich udělaly silnější osobu.

Motiv je ideální pro minimalistické rodinné nebo partnerské tetování

Diamantový tetovací prst, malé tetování s významem pro rodinné tetování

Tvrdost a síla diamantů fascinovala již staré Řeky a v řecké mytologii stála za láskou a čistotou. Hledáte tetování s významem pro zvěčnění lásky ke svému partnerovi nebo členovi rodiny na kůži navždy? Pak jsou diamantová tetování přesně to, co potřebujete! Pro milostný vztah je drahokam symbolem loajality, stability a silného pouta mezi dvěma lidmi, které nemůže nic zlomit. S vyrytým jménem, ​​iniciálami nebo datem nositel ukazuje, že osoba nebo den jsou pro něj velmi důležité a vzácné. Nebo co třeba jiný zásnubní prsten? Místo super drahého diamantového prstenu se můžete rozhodnout pro hezké diamantové tetování na prst, zatímco budete čekat na originál. Minimalistické designy, kde jsou pouze okraje prošpikované jemnými liniemi, vypadají krásně a velmi elegantně.

Drahé kameny symbolizují lesk, krásu a vzácnost

Diamantové tetování na předloktí akvarel tetování design rodinné nápady tetování

„Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy!“ – téměř nikdo neslyšel rčení legendární Marylin Monroe. Díky lomu světla se drahé kameny třpytí a třpytí jedinečným a pohádkovým způsobem a také představují krásu, exkluzivitu a luxus.

Tetovací diamant s křídlem 

Tetování křídla, což znamená nápady na tetování diamantů

Diamantové tetování s křídly je velmi oblíbeným motivem, který nejen vypadá neuvěřitelně krásně, ale má pro nositele také hluboký význam. Zatímco drahokam znamená bohatství a nadvládu, křídla jako tetování jsou symbolem svobody mysli a opuštění špatných myšlenek. Většina lidí většinou chce, aby jejich tetování ukázalo, že chtějí ve svém životě něco změnit a že se toho nebojí. Tetování však lze považovat i za připomínku toho, že v životě jsou mnohem důležitější věci než peníze a moc.

Diamantové tetování s barvami

Diamond Tattoo znamená tetování na předloktí pro ženy

Aby se zdůraznila specialita diamantového tetování, často se používají barvy. Ačkoli jsou diamanty obecně bezbarvé, stále existují takzvané „ozdobné diamanty“ v barvách červené, růžové, žluté, oranžové, zelené, modré a hnědé. Různé barvy však mají také různé významy. Například tetování diamantem srdce v červené barvě znamená lásku, vášeň a naději. Zelená je většinou spojována s přírodou, zatímco modrá znamená bohatství, moc a mír. Černá je spojena se smutkem a ti, kteří nosí tetování černým diamantem, ji chtějí použít k vyjádření lásky a úcty k zesnulému.

Malé tetování na tetování kotníku na noze pro ženy

Většina diamantových tetování je obvykle malá, hezká a má jemný design. Obzvláště dívčí a neuvěřitelně cool vypadá například diamantové tetování na kotníku.

Diamantové tetování tetování rukou srdce znamená malé rodinné tetování

Zatímco různé barvy změní význam vašeho tetování, je nejlepší jít po těch nuancích, které vás nejvíce oslovují.

Diamantové tetování za ucho malé tetování pro ženy

Ať už na noze, předloktí nebo diamantové tetování za uchem – geometrická tetování, ve kterých jsou píchnuty pouze okraje, jsou velmi trendy a všude vypadají báječně.

Význam diamantového tetování růže motiv tetování význam

Červeno-růžový diamant je považován za nejcennější ze všech drahokamů a obvykle stojí přibližně 50krát tolik. Co takhle drahocenný diamant, který bude navždy vaší součástí? V kombinaci s jemnou růží vypadá perfektně vybroušený kámen o to krásněji!

Ruční tetování na rameno pro ženy s diamantovým tetováním

Nejlepší na diamantových tetováních je, že se při tvorbě designu fantazii absolutně meze nekladou. Tetování nemusí mít vždy super hluboký význam – někdy stačí, když jen vypadá krásně a poutavě.

Diamond Tattoo – Další skvělé nápady a inspirace pro vaše další tetování!

Tetování na rameni pro ženy tetování diamantem s malým srdcem

Malá rčení nebo fráze jsou dalším skvělým způsobem, jak získat jedinečné diamantové tetování

Tattoo diamond význam tetování výroky nápady ženy tetování design

Zatímco malá a minimalistická tetování vypadají naprosto roztomilá, větší návrhy jsou také skvělou volbou

Srdce diamant tetování růže tetování design význam

Diamantové tetování na předloktí se těší stále větší oblibě mezi lidmi ženy

Tattoo diamond, což znamená, tetování na předloktí, trendy tetování pro ženy

Tetování srdce diamantem může být navrženo s dalšími detaily, jako jsou ozdoby, pro vytvoření jedinečného a filigránského motivu

Tetování diamantového tetování srdce na předloktí, což znamená malé tetování žen na předloktí

Ne nadarmo jsou akvarel tetování v módě už léta – dávají designu veselý nádech a dávají tetování na výsluní

Nápady na tetování a malé diamantové tetování pro ženy

Vidíte se jako dobrodružný člověk? Pak by pro vás bylo to pravé diamantové tetování na noze s peřím! Motiv znamená svobodu, sílu a odvahu

Akvarel tetování design trend diamant tetování kotník

Někdy jsou nejkrásnější tetování velmi jednoduchá a jednoduchá. Malé diamantové tetování na zápěstí vypadá elegantně a naprosto vesele

Šablona návrhu diamantového tetování akvarel tetování