Nápady na tetování

3D tetování pro ženy a muže – nápady pro různé oblasti těla

3D tetování superhrdina dámy pěst předloktí zápěstí

Pokud chcete svým tetováním vytvořit skutečný poutač, můžete zvážit 3D návrhy. Zatímco 2D návrhy mohou být bezpochyby velmi atraktivní, díky trojrozměrným motivům budete vypadat alespoň dvakrát. Existují neuvěřitelně realistické varianty, kde zpočátku jen těžko očekáváte vytetovaný obrázek. A v tomto článku bychom vám chtěli představit některé takové působivé návrhy pro 3D tetování. Pro muže a ženy existují inspirativní nápady, které lze kopírovat nebo použít jako základ pro vlastní nápady. Vytvořte jedinečné zvýraznění pomocí nejtrendovějšího umění těla za posledních několik desetiletí!

3D obrázky tetování z přírody

3D tetování spodní noha-nápad-červená-růže-dámy

Motivy z přírody jsou pro tetování velmi oblíbené. A zejména růže se svým romantickým vzhledem jsou často voleným motivem. Bujné květiny jsou také ideální pro zajímavé 3D návrhy a v jakékoli barvě. Ti, kteří dávají přednost klasickému černobílému designu, mohou získat působivý motiv, stejně jako ti, kteří hledají něco barevného.

Potetovaná barevná růže

3D tetování romantická růže-oranžová-růžová-realistická květina

V tomto příkladu můžete vidět například krásný motiv růže s jasnými barvami. To také dokazuje, že růže jsou vhodné nejen pro návrh ženských těl, ale také oblíbené u mužů a neméně atraktivní. Správně umístěné stínování tetování vytváří požadovaný 3D efekt. Motivy lze také úžasně kombinovat s určitými částmi těla, aby se účinek zvýšil. Na titulním obrázku je pěst takříkajíc součástí tetování, ale také ne na druhé straně, protože nebylo tetováno.

Jemný list kapradiny

3D tetovací list-kapradiny-příroda-skutečná-optika-zelená-barva

I zde můžete vidět nádherné 3D tetování, které je na jedné straně jemné a jemné, ale zároveň díky své realistické implementaci také poutá pozornost. S motivy z přírody můžete nepochybně vytvářet dechberoucí designy, kterými můžete ozdobit své tělo. Toto tetování může vypadat ještě realističtěji, pokud je opatřeno stíny jako ty, které vrhá skutečný list.

Rose po ruce

3D tetování originál-stimulace-růže-realistický-ruční design

Tato růže je také na mužském těle a tentokrát na ruce. Místo jasných barev byly použity neutrály, díky nimž není tetování o nic méně atraktivní. Růže zabírá celý povrch ruky a je opatřena dvěma kapkami vody. Nápaditý design, který je spojen s přírodou a také s romantikou nebo dokonce nostalgií.

3D tetování motýla

3D tetování ramenní něha-motýl-realistický-růžovo-růžovo-červený-stínový design

Podobně oblíbené tetovací motivy jsou hmyz, protože jsou zvláště vhodné pro jemné a menší tetování. Velmi působivá implementace pro motýla, viz obrázek výše. Motýl byl vytetovaný na jednom rameni. Stínování samozřejmě vytváří realistický efekt. Vypadá to, že ti na rameni sedí skutečný motýl.

Ozdobte nohu

3D tetování dámy-příslušenství-noha-motýl-modrá-růžová-křídla

3D tetování s motýlem lze samozřejmě navrhnout kdekoli na těle. Je jen na vás, kam se tím chcete pochlubit. Někteří dávají přednost části těla, kterou lze v případě potřeby snadno skrýt oblečením, zatímco někteří dávají přednost tomu, aby své tetování ukázali kdykoli. Rozhodující roli hraje také velikost tetování.

Skutečně vypadající pavouk

3D tetování pavouk-černá-vdova-červený-stín

Možná jste již viděli tetování 3D pavouka. Pavouk je jedním z nejoblíbenějších motivů a některé může vyděsit realistickým vzhledem. Štíři jsou ale stejně populární. Oba tetovací motivy jsou vhodné pro různé velikosti a jakoukoli část těla.

Tetování na zápěstí

3D tetování subtilní-malá-beruška-zápěstí-červená

Takové tetování 3D berušky je skvělé pro ty, kteří dávají přednost něčemu jemnému. Jakýkoli motiv lze samozřejmě zobrazit v malém formátu, ale u některých návrhů je výhodnější větší plocha, aby se lépe znázornily zejména menší detaily. Ne tak u hmyzu. Ve většině případů si tyto také přijdou na své v malém formátu.

Vážka v pastelových barvách

3d-tetování-vážka-fialová-tyrkysová-hmyzí křídla

Vážka je jako motýl a většina ostatních hmyzu: Jsou ideální pro jemné tetování pro ženy. Výše uvedený nápad byl vybrán pro rameno a je ozdoben světlými pastelovými barvami. Takové barvy jsou opět dobrou alternativou k odvážným, které nejsou pro každého. Nechte si od tetovače poradit a podívejte se na příklady s barvou i bez ní, abyste našli tu nejlepší variantu.

Tetování had

3d-tetování-hadí-noha-design-realistický-obojživelník

Pokud se postavíte před tuto osobu, můžete zprvu věřit, že se k vám dostane skutečný had. S trochou barvy by tetování mohlo vypadat ještě realističtěji. Had je na jedné noze, ale stejně zajímavý může být i na jiných částech těla. Velmi vhodné je například předloktí.

Malá hvězdice

3d-tetování-malé motyky-design-hvězdice-světle modrá

Tato světle modrá hvězdice vypadá navzdory své malé velikosti neméně realisticky. Je to perfektní motiv pro chodidlo, zápěstí, krk a podobné oblasti těla. 3D efekt je jemným způsobem dosažen pomocí stínování světla. Hvězdice také vypadá obzvláště jemně díky své světlé pastelové barvě. Všechny tóny, které se vyskytují v přírodě, jsou vhodné.

Abstraktní 3D nápady a motivy tetování

3d-tetování-realistický-zip-zadní-design-ženy-muži

Místo přírodních motivů můžete samozřejmě pro 3D tetování zvolit také něco velmi neobvyklého, abstraktního a bláznivého nebo jiné každodenní motivy. Originální nápad, který jsme vám absolutně museli ukázat, je tento dvojitý zip, který byl vybrán na zadní straně. Design vypadá tak reálně, že člověk věří, že kůže je opravdu jen nasazená a lze ji libovolně otevírat a zavírat.

Vyberte si 3D tetování na paži

3d-tetování-barevné-barvy-hvězda-abstraktní-geometrické

Opět zde můžete vidět barevný a abstraktní motiv. Několik hvězd různých velikostí, které byly rovněž navrženy v duhových barvách, leží na sobě a tvoří takříkajíc takříkajíc stupňovitý tvar. Je to skutečné umělecké dílo, které zdobí vnitřní část paže. Inspirujte se nápadem, pokud hledáte abstraktní design.

Nápad na stehno

3D-tetování-stehno-koleno-noha-řezba-vzor-dřevěný efekt

Je těžké vyjádřit slovy, jak působivý je tento nápad. Je to tetování na stehně, díky kterému noha vypadá, jako by byla ze dřeva. Samotné 3D tetování vytváří vzor, ​​který je známý z vyřezávaných uměleckých děl. Jak často se na motiv díváte, těžko uvěříte, že jde „jen“ o tetování.

3D tetování na předloktí

3d-tetování-logo-hayabusa-motocykl-plamen-čínské znaky-imitace kamene

Přírodní materiály lze také nádherně napodobit tetováním. V tomto případě byl kámen jednoduše navržen s prasklinami. Uvnitř je logo Suzuki Hayabusa. Tímto způsobem lze ve scéně nastavit také nápisy z jakýchkoli čínských znaků. Černobílý design je pro tuto myšlenku skvělý a zdůrazňuje přirozenost kamene.

kompas

3d-tetování-kompas-ruka-motiv-hvězdy-černé-tetování

Místo růže v tomto příkladu zdobí ruku kompas. Je oblíbený zejména u námořníků, protože prý námořní symbol přináší štěstí a chrání je. Tento kompas je kombinován s hvězdou uprostřed, která může být pravděpodobně spojena s polární hvězdou, důležitým rozcestníkem na obloze pro námořníky.

Tetovací písma

3d-tetování-nápad-pánové-list-javor-písmo-výroky

Toto tetování představuje druh roztrhané kůže, která tímto způsobem vyzařuje nápisy. Odstíny byly navrženy podél okrajů, aby vytvářely trojrozměrný vzhled. Pro nápisy lze použít důležité věci v životě. V tomto případě jde o rodinu, lásku, poctivost, radost a přátelství.

Hvězda jako tetování

3d-tetování-hvězda-písmo-láska-rodinné přátelství

Toto 3D tetování ve tvaru hvězdy je také vybaveno písmem. V zásadě jde o stejnou myšlenku, pouze byl zvolen jiný základní tvar. Odstíny na vnitřní straně tetování vytvářejí trojrozměrný efekt. Zdá se, jako by psaní bylo pod kůží a jako by kůže praskala a drolila se jako kámen.

Tetování koníčky a preference

3d-tetování-dámy-stehenní-krajka-stuha-šicí stroj-žlutá

Svými tetováním můžete ukázat své preference a koníčky. Skvělým příkladem je toto 3D tetování na noze, které zobrazuje krajkovou stuhu a šicí stroj. Barvy byly také použity velmi dobře. Nenápadně zvýrazní šicí stroj, aniž by příliš poutaly, což je dobré rozhodnutí, zvláště pokud nechcete barevný design, ale bez barev se úplně neobejdete.

Kolo jako motiv

3d-tetování-zpět-design-kolo-černá-červená-ženy

Stejným způsobem lze mapovat i sporty, které jsou vaším koníčkem. Pokud se věnujete cyklistice, můžete si například nechat vytetovat kolo. Kdo rád běhá, volí běžecké boty a kdo rád tancuje, může mu přijít něco vhodného. Navrženo ve 3D vzhledu, váš osobní motiv pak vypadá ještě atraktivněji.

Vlastenecký motiv

3d-tattoo-scratch-claw-flag-american-skin

Jste obzvláště hrdí na svou zemi nebo máte určitou oblíbenou zemi, pak to můžete také ukázat všem pomocí odpovídajících 3D tetování. Tyto praskliny, které jako by byly přidány drápy, a tak vynesly americkou vlajku, jsou velmi originální. To lze samozřejmě také provést s jakoukoli jinou vlajkou nebo můžete přijít s vlastním designem.

Přehrávač

3d-tetování-vinylová deska-gramofon-inspirace-ruka-černobílá

Na tuto ruku byl velmi efektivně vytetován gramofon. Pro trojrozměrné tetování použijte přirozený tvar různých oblastí těla a hrajte si s vytetovanými i netetovanými oblastmi. Z motivu sálá určitá nostalgie, které můžete dosáhnout i u jiných retro předmětů.

Abstraktní 3d

3d-tetování-stín-optická iluze-ženy-obličej-horní paže-schody

Toto tetování kombinuje abstrakt s optickým klamem a 3D efekty. Napůl zastíněná, napůl osvětlená tvář je orámována trojrozměrnými kroky, které zase vedou jednak nahoru, ale zároveň i dolů, pokud sledujete jejich průběh. Zobrazena je také silueta muže sestupujícího ze schodů.

Nápad pro věřící

3d-tetování-růženec-kotník-noha-kříž-křesťanské téma

Místo skutečného kotníku si můžete snadno vybrat tetování, které se velmi blíží skutečnému, ale je méně otravné. Samozřejmě můžete sami rozhodnout, jak přesně by měl řetěz vypadat. Pokud jste například věřící, můžete si vybrat takový růženec a natrvalo si ozdobit kotník.

Zajímavý kousek skládačky

3D tetování loga nohy design modré váhy vzor

Kousek skládačky, který byl vytažen z nohy, aby odhalil rybí šupiny. To je to, co toto zajímavé tetování představuje. Ale nevypadá to dobře jen na nohou. Můžete si také vybrat nápadnější oblast. Kousek skládačky i výsledná „díra“ byla navržena ve 3D stylu a velmi se přibližují skutečným předmětům.

Propracované 3D tetování

3d-tetování-originální-optika-kamenná deska-dláto-lebka

Záda tohoto gentlemana napodobují kamennou desku se zajímavými motivy a propracovanými vzory. Tetování navíc zabírá celá záda. Jak je pro přírodní kámen typické, tento motiv se skládá z odstínů šedé. Pouze jedna rostlina, která vypadá, že roste z kamene, byla navržena zeleně a skvěle doplňuje design.

Zbraň jako motiv

3d-tetování-předloktí-uvnitř-zbraň-šedá-muži-nápad

Tato pistole, která byla vytetovaná na předloktí, vypadá velmi reálně. Můžete kombinovat 3D tetování s jiným tetováním. Pokud však chcete, aby si určitý motiv přišel na své, je nejlepší ho nechat na pokoji. V zásadě, jak vidíte, si můžete nechat vytvořit jakýkoli motiv ve 3D za předpokladu, že najdete vhodného tatéra.

Nápady na tetování

3D tetování pro ženy a muže – nápady pro různé oblasti těla

3D tetování superhrdina dámy pěst předloktí zápěstí

Pokud chcete svým tetováním vytvořit skutečný poutač, můžete zvážit 3D návrhy. Zatímco 2D návrhy mohou být bezpochyby velmi atraktivní, díky trojrozměrným motivům budete vypadat alespoň dvakrát. Existují neuvěřitelně realistické varianty, kde zpočátku jen těžko očekáváte vytetovaný obrázek. A v tomto článku bychom vám chtěli představit některé takové působivé návrhy pro 3D tetování. Pro muže a ženy existují inspirativní nápady, které lze kopírovat nebo použít jako základ pro vlastní nápady. Vytvořte jedinečné zvýraznění pomocí nejtrendovějšího umění těla za posledních několik desetiletí!

3D obrázky tetování z přírody

3D tetování spodní noha-nápad-červená-růže-dámy

Motivy z přírody jsou pro tetování velmi oblíbené. A zejména růže se svým romantickým vzhledem jsou často voleným motivem. Bujné květiny jsou také ideální pro zajímavé 3D návrhy a v jakékoli barvě. Ti, kteří dávají přednost klasickému černobílému designu, mohou získat působivý motiv, stejně jako ti, kteří hledají něco barevného.

Potetovaná barevná růže

3D tetování romantická růže-oranžová-růžová-realistická květina

V tomto příkladu můžete vidět například krásný motiv růže s jasnými barvami. To také dokazuje, že růže jsou vhodné nejen pro návrh ženských těl, ale také oblíbené u mužů a neméně atraktivní. Správně umístěné stínování tetování vytváří požadovaný 3D efekt. Motivy lze také úžasně kombinovat s určitými částmi těla, aby se účinek zvýšil. Na titulním obrázku je pěst takříkajíc součástí tetování, ale také ne na druhé straně, protože nebylo tetováno.

Jemný list kapradiny

3D tetovací list-kapradiny-příroda-skutečná-optika-zelená-barva

I zde můžete vidět nádherné 3D tetování, které je na jedné straně jemné a jemné, ale zároveň díky své realistické implementaci také poutá pozornost. S motivy z přírody můžete nepochybně vytvářet dechberoucí designy, kterými můžete ozdobit své tělo. Toto tetování může vypadat ještě realističtěji, pokud je opatřeno stíny jako ty, které vrhá skutečný list.

Rose po ruce

3D tetování originál-stimulace-růže-realistický-ruční design

Tato růže je také na mužském těle a tentokrát na ruce. Místo jasných barev byly použity neutrály, díky nimž není tetování o nic méně atraktivní. Růže zabírá celý povrch ruky a je opatřena dvěma kapkami vody. Nápaditý design, který je spojen s přírodou a také s romantikou nebo dokonce nostalgií.

3D tetování motýla

3D tetování ramenní něha-motýl-realistický-růžovo-růžovo-červený-stínový design

Podobně oblíbené tetovací motivy jsou hmyz, protože jsou zvláště vhodné pro jemné a menší tetování. Velmi působivá implementace pro motýla, viz obrázek výše. Motýl byl vytetovaný na jednom rameni. Stínování samozřejmě vytváří realistický efekt. Vypadá to, že ti na rameni sedí skutečný motýl.

Ozdobte nohu

3D tetování dámy-příslušenství-noha-motýl-modrá-růžová-křídla

3D tetování s motýlem lze samozřejmě navrhnout kdekoli na těle. Je jen na vás, kam se tím chcete pochlubit. Někteří dávají přednost části těla, kterou lze v případě potřeby snadno skrýt oblečením, zatímco někteří dávají přednost tomu, aby své tetování ukázali kdykoli. Rozhodující roli hraje také velikost tetování.

Skutečně vypadající pavouk

3D tetování pavouk-černá-vdova-červený-stín

Možná jste již viděli tetování 3D pavouka. Pavouk je jedním z nejoblíbenějších motivů a některé může vyděsit realistickým vzhledem. Štíři jsou ale stejně populární. Oba tetovací motivy jsou vhodné pro různé velikosti a jakoukoli část těla.

Tetování na zápěstí

3D tetování subtilní-malá-beruška-zápěstí-červená

Takové tetování 3D berušky je skvělé pro ty, kteří dávají přednost něčemu jemnému. Jakýkoli motiv lze samozřejmě zobrazit v malém formátu, ale u některých návrhů je výhodnější větší plocha, aby se lépe znázornily zejména menší detaily. Ne tak u hmyzu. Ve většině případů si tyto také přijdou na své v malém formátu.

Vážka v pastelových barvách

3d-tetování-vážka-fialová-tyrkysová-hmyzí křídla

Vážka je jako motýl a většina ostatních hmyzu: Jsou ideální pro jemné tetování pro ženy. Výše uvedený nápad byl vybrán pro rameno a je ozdoben světlými pastelovými barvami. Takové barvy jsou opět dobrou alternativou k odvážným, které nejsou pro každého. Nechte si od tetovače poradit a podívejte se na příklady s barvou i bez ní, abyste našli tu nejlepší variantu.

Tetování had

3d-tetování-hadí-noha-design-realistický-obojživelník

Pokud se postavíte před tuto osobu, můžete zprvu věřit, že se k vám dostane skutečný had. S trochou barvy by tetování mohlo vypadat ještě realističtěji. Had je na jedné noze, ale stejně zajímavý může být i na jiných částech těla. Velmi vhodné je například předloktí.

Malá hvězdice

3d-tetování-malé motyky-design-hvězdice-světle modrá

Tato světle modrá hvězdice vypadá navzdory své malé velikosti neméně realisticky. Je to perfektní motiv pro chodidlo, zápěstí, krk a podobné oblasti těla. 3D efekt je jemným způsobem dosažen pomocí stínování světla. Hvězdice také vypadá obzvláště jemně díky své světlé pastelové barvě. Všechny tóny, které se vyskytují v přírodě, jsou vhodné.

Abstraktní 3D nápady a motivy tetování

3d-tetování-realistický-zip-zadní-design-ženy-muži

Místo přírodních motivů můžete samozřejmě pro 3D tetování zvolit také něco velmi neobvyklého, abstraktního a bláznivého nebo jiné každodenní motivy. Originální nápad, který jsme vám absolutně museli ukázat, je tento dvojitý zip, který byl vybrán na zadní straně. Design vypadá tak reálně, že člověk věří, že kůže je opravdu jen nasazená a lze ji libovolně otevírat a zavírat.

Vyberte si 3D tetování na paži

3d-tetování-barevné-barvy-hvězda-abstraktní-geometrické

Opět zde můžete vidět barevný a abstraktní motiv. Několik hvězd různých velikostí, které byly rovněž navrženy v duhových barvách, leží na sobě a tvoří takříkajíc takříkajíc stupňovitý tvar. Je to skutečné umělecké dílo, které zdobí vnitřní část paže. Inspirujte se nápadem, pokud hledáte abstraktní design.

Nápad na stehno

3D-tetování-stehno-koleno-noha-řezba-vzor-dřevěný efekt

Je těžké vyjádřit slovy, jak působivý je tento nápad. Je to tetování na stehně, díky kterému noha vypadá, jako by byla ze dřeva. Samotné 3D tetování vytváří vzor, ​​který je známý z vyřezávaných uměleckých děl. Jak často se na motiv díváte, těžko uvěříte, že jde „jen“ o tetování.

3D tetování na předloktí

3d-tetování-logo-hayabusa-motocykl-plamen-čínské znaky-imitace kamene

Přírodní materiály lze také nádherně napodobit tetováním. V tomto případě byl kámen jednoduše navržen s prasklinami. Uvnitř je logo Suzuki Hayabusa. Tímto způsobem lze ve scéně nastavit také nápisy z jakýchkoli čínských znaků. Černobílý design je pro tuto myšlenku skvělý a zdůrazňuje přirozenost kamene.

kompas

3d-tetování-kompas-ruka-motiv-hvězdy-černé-tetování

Místo růže v tomto příkladu zdobí ruku kompas. Je oblíbený zejména u námořníků, protože prý námořní symbol přináší štěstí a chrání je. Tento kompas je kombinován s hvězdou uprostřed, která může být pravděpodobně spojena s polární hvězdou, důležitým rozcestníkem na obloze pro námořníky.

Tetovací písma

3d-tetování-nápad-pánové-list-javor-písmo-výroky

Toto tetování představuje druh roztrhané kůže, která tímto způsobem vyzařuje nápisy. Odstíny byly navrženy podél okrajů, aby vytvářely trojrozměrný vzhled. Pro nápisy lze použít důležité věci v životě. V tomto případě jde o rodinu, lásku, poctivost, radost a přátelství.

Hvězda jako tetování

3d-tetování-hvězda-písmo-láska-rodinné přátelství

Toto 3D tetování ve tvaru hvězdy je také vybaveno písmem. V zásadě jde o stejnou myšlenku, pouze byl zvolen jiný základní tvar. Odstíny na vnitřní straně tetování vytvářejí trojrozměrný efekt. Zdá se, jako by psaní bylo pod kůží a jako by kůže praskala a drolila se jako kámen.

Tetování koníčky a preference

3d-tetování-dámy-stehenní-krajka-stuha-šicí stroj-žlutá

Svými tetováním můžete ukázat své preference a koníčky. Skvělým příkladem je toto 3D tetování na noze, které zobrazuje krajkovou stuhu a šicí stroj. Barvy byly také použity velmi dobře. Nenápadně zvýrazní šicí stroj, aniž by příliš poutaly, což je dobré rozhodnutí, zvláště pokud nechcete barevný design, ale bez barev se úplně neobejdete.

Kolo jako motiv

3d-tetování-zpět-design-kolo-černá-červená-ženy

Stejným způsobem lze mapovat i sporty, které jsou vaším koníčkem. Pokud se věnujete cyklistice, můžete si například nechat vytetovat kolo. Kdo rád běhá, volí běžecké boty a kdo rád tancuje, může mu přijít něco vhodného. Navrženo ve 3D vzhledu, váš osobní motiv pak vypadá ještě atraktivněji.

Vlastenecký motiv

3d-tattoo-scratch-claw-flag-american-skin

Jste obzvláště hrdí na svou zemi nebo máte určitou oblíbenou zemi, pak to můžete také ukázat všem pomocí odpovídajících 3D tetování. Tyto praskliny, které jako by byly přidány drápy, a tak vynesly americkou vlajku, jsou velmi originální. To lze samozřejmě také provést s jakoukoli jinou vlajkou nebo můžete přijít s vlastním designem.

Přehrávač

3d-tetování-vinylová deska-gramofon-inspirace-ruka-černobílá

Na tuto ruku byl velmi efektivně vytetován gramofon. Pro trojrozměrné tetování použijte přirozený tvar různých oblastí těla a hrajte si s vytetovanými i netetovanými oblastmi. Z motivu sálá určitá nostalgie, které můžete dosáhnout i u jiných retro předmětů.

Abstraktní 3d

3d-tetování-stín-optická iluze-ženy-obličej-horní paže-schody

Toto tetování kombinuje abstrakt s optickým klamem a 3D efekty. Napůl zastíněná, napůl osvětlená tvář je orámována trojrozměrnými kroky, které zase vedou jednak nahoru, ale zároveň i dolů, pokud sledujete jejich průběh. Zobrazena je také silueta muže sestupujícího ze schodů.

Nápad pro věřící

3d-tetování-růženec-kotník-noha-kříž-křesťanské téma

Místo skutečného kotníku si můžete snadno vybrat tetování, které se velmi blíží skutečnému, ale je méně otravné. Samozřejmě můžete sami rozhodnout, jak přesně by měl řetěz vypadat. Pokud jste například věřící, můžete si vybrat takový růženec a natrvalo si ozdobit kotník.

Zajímavý kousek skládačky

3D tetování loga nohy design modré váhy vzor

Kousek skládačky, který byl vytažen z nohy, aby odhalil rybí šupiny. To je to, co toto zajímavé tetování představuje. Ale nevypadá to dobře jen na nohou. Můžete si také vybrat nápadnější oblast. Kousek skládačky i výsledná „díra“ byla navržena ve 3D stylu a velmi se přibližují skutečným předmětům.

Propracované 3D tetování

3d-tetování-originální-optika-kamenná deska-dláto-lebka

Záda tohoto gentlemana napodobují kamennou desku se zajímavými motivy a propracovanými vzory. Tetování navíc zabírá celá záda. Jak je pro přírodní kámen typické, tento motiv se skládá z odstínů šedé. Pouze jedna rostlina, která vypadá, že roste z kamene, byla navržena zeleně a skvěle doplňuje design.

Zbraň jako motiv

3d-tetování-předloktí-uvnitř-zbraň-šedá-muži-nápad

Tato pistole, která byla vytetovaná na předloktí, vypadá velmi reálně. Můžete kombinovat 3D tetování s jiným tetováním. Pokud však chcete, aby si určitý motiv přišel na své, je nejlepší ho nechat na pokoji. V zásadě, jak vidíte, si můžete nechat vytvořit jakýkoli motiv ve 3D za předpokladu, že najdete vhodného tatéra.