Nail Art

Vzory na nehty pro děti – kolekce Top 9 pro vaše dítě

Nemáte někdy chuť vrátit se do dětství? Samozřejmě, že ano. Je dobré se někdy chovat jako dítě a dělat hlouposti. Ale ještě lepší je zkusit dát svým nehtům několik dětských stylů, které se snadno vytvářejí a sportují.

Vzory na nehty pro děti:

Zde jsou naše top 9 nail art pro děti, které si dívky všech věkových kategorií mohou vyzkoušet. Zkuste to!

1. Rainbow and Clouds Nail Art:

Duhové a mraky Nail Art

To je velmi sladce vypadající nail art, který si každý může vyzkoušet s pěknou modrou barvou, bílým leskem, některými červenými, žlutými, zelenými, tmavě modrými a fialovými pro duhy a navíc na něj můžete použít nějaké třpytky. Nakreslete nějaké mraky s připojenými tečkami svými tečkovacími nástroji a obličejem. Dokončete pěknou vrstvou krycího laku.

2. Butterfly Free Hand Nail Art:

Ruční nail art bez motýlů

Vyzkoušejte si pěkné ruční motýlkové nehtové umění, jako je toto. Je to velmi úžasné nehtové umění pro děti, které jej nakreslí štětcem a tečkovacími nástroji. Dokončete třpytivým leskem podle svého výběru.

3. Puntíky a snadné francouzské tipy:

Puntíky a snadné francouzské tipy

Můžete to zkusit. Puntíky bílé na červené a černé základní barvě, ohraničení štětcem na nehty a další barva na špičce. Nemusíte používat stejné barvy. Použijte barvy dle vlastního výběru. Dokončete vrchním nátěrem.

4. Sweet Panda Nail Arts:

Sladké pandové nehtové umění

Panda nehty jsou velmi efektivní a snadno se vytvářejí pomocí vašich tečkovacích nástrojů. Jako základ použijte bílou barvu. Tento design se vám bude určitě líbit a můžete jej nosit k různobarevným oděvům.

5. Snadné vytváření tučňáků:

Snadné vytváření tučňákových nehtů

Pěkné tučňákové nehty můžete vytvořit podle výše uvedeného postupu. Pokusit se. Vypadá to opravdu sladce. Udělejte to na prostředníčku a ostatní prsty mějte jednoduché. Kroky jsou na obrázku dobře vysvětleny. Na celý design můžete použít tečkovací nástroj a štětec na nail art nebo jen párátko.

6. Francouzské tipy Hello Kitty:

Snadno proveditelné ahoj kočičí francouzské tipy

Můžete vyzkoušet ahoj kočičí francouzské tipy, jako je tento. Stačí nakreslit body pro oči, některé čáry s proužkem pro vousy a tečkovanou žlutou pro nos. Na luk Hello Kitty navíc použijte mašličku ve stylu nail art.

7. Snadné melounové nehty:

Snadné melounové nehty

Melounové nehty můžete snadno vyzkoušet pouhou růžovou nebo červenou základní barvou podle svého výběru, párátkem nebo štětcem na nehty na tečky a proužkem na bílé ohraničení. Tipy udělejte v odstínu tmavě zelené nebo mechově zelené. Pokusit se.

8. Ombre Nail Arts:

Nehtová umění Ombre

Ombre nehty nebo gradientové nehty mohou snadno vytvořit nováčci ve světě nehtového umění a nevidí váš věk, aby je sportovali. Každý může dělat a sportovat. Na vzestupnou nebo sestupnou intenzitu odstínů budete potřebovat 2–3 barvy. Zde jsou barvy modrá, fialová a růžová. Pro přechodový efekt použijte houbu. Dokončete vrchním nátěrem.

9. Splatter Nail Designs:

Stříkání nehtů vzory

Puntíky v různých barvách a tvarech jsou to, co dělá stříkací hřebík. Ke stříkání barev můžete použít svůj štětec na nehty nebo můžete také použít tečkovací nástroje k použití různých barev na nehty. Pokud používáte bodkovací nástroj, získáte rovnoměrné tečky, jako výše, a pokud používáte postřikovací vzorec, získáte nerovnoměrné tečky. Oba vypadají dobře. Dokončete vrchním nátěrem.

Líbil se vám tento článek? Který jednoduchý design vyzkoušíte?