Nail Art

Jak používat olivový olej na nehty?

Nehty jsou velmi významným faktorem našeho těla a pomáhají přidat na propracovanosti a kráse, kterou tělo nabízí. Bez našich nehtů by naše ruce vypadaly holé a prázdné. Používají se pro různé práce, které by bez nich nebyly možné. Nehty rostou přirozeně a musí být upravené, aby vypadaly krásně. Někdy lidé čelí určitým problémům souvisejícím s jejich nehty, od pomalého růstu po žloutnutí, které lze snadno vyřešit pomocí jednoduchých domácích prostředků, které fungují rychle a efektivně. Níže je uveden podrobný popis toho, jak používat olivový olej k efektivnímu zlepšení nehtů.

Olivový olej

Olivový olej je velmi přírodní a oxidační činidlo, které je dokonalým prostředkem při jakémkoli problému s nehty, se kterým se můžete potýkat:-

Zahřívaný olivový olej:

 • Do misky nalijte trochu olivového oleje a zahřejte ho v mikrovlnné troubě, dokud nebude olivový olej pěkný a horký.
 • Poté prsty ponořte do olivového oleje a nechte ho tam 15–20 minut.
 • Udělejte to alespoň třikrát týdně, aby vaše nehty byly zdravé.

Zahřátý olivový olej poskytuje vašemu nehtu dostatečné množství hydratace. Zahřívaný olivový olej je skvělým oxidačním činidlem, které pomáhá zvlhčit vaši kůžičku kolem nehtů, čímž stimuluje zvlhčení a také stimuluje růst nehtů. Pokud se to udělá správně, pokožka kolem nehtů spolu s nehty bude časem ve fantastickém stavu.

Masáž:

 • Masáž je další účinný způsob, jak udržet nehty zdravé.
 • Vmasírujte olivový olej do kůžičky a nehtů každý den, abyste zajistili vlhkost.
 • Udělejte to v noci a nechte to přes noc. Případně si ji nechte vmasírovat v kteroukoli denní dobu, kdy nic neděláte.

Neustálá masáž vám pomůže získat více zvlhčených nehtů ve srovnání s tím, co jste měli předtím. Masáž olivového oleje je snadný proces a lze jej rychle dokončit. Masáž nehtů olivovým olejem je skvělý způsob, jak si olej ručně rozetřít po pokožce a konečcích prstů, což vám umožní dostat olej do všech koutů prstů.

Vyrovnávací paměť:

 • Chcete -li na nehty prstů aplikovat nový lesk, naneste olivový olej přímo na nehty a poté očistěte a poté použijte čistý hadřík jako pufr. To dodá vašim nehtům nový lesk, jaký jste ještě neviděli.
 • Můžete také použít suchou houbičku k pomalému hladení pokožky, abyste předešli vzniku kožních lézí. Čím jemnější budete, tím čistší a zdravější budou vaše nehty.

Ukládání do vyrovnávací paměti je perfektní způsob, jak se připravit na jakoukoli akci, kde chcete blýsknout čistým a dobře ošetřeným nehtem. Dokončení vyžaduje velmi málo času a je jedním z nejjednodušších domácích prostředků pro vaše nehty na olivovém oleji.

Zakrýt:

Chcete -li přidat nový lesk,

 • zvyšte hydrataci nehtů a prstů, namočte konečky prstů na 15 až 20 minut do teplého olivového oleje a poté si ruce přirozeně osušte bez otírání.
 • Poté si na ruce položte dvě rukavice a nechte to přes noc.
 • Udělejte to alespoň dvakrát týdně, abyste získali skvělé výsledky.

Vždy používejte čisté rukavice a ráno si umyjte rukavice, které jste použili, aby nezůstaly zbytky olivového oleje zpět, když je budete muset znovu použít. Rukavice mají zachytit olivový olej tak, aby prsty zůstaly po čase vlhké. Pokud máte tento konkrétní problém, je to skvělý prostředek ke stimulaci růstu nehtů.

Pokud je to možné, používejte nenasákavé rukavice, aby z vaší ruky po celou noc odešlo velmi malé množství olivového oleje.

Oleje jako olej z čajovníku a olivový olej jsou známé pro posílení nehtů. Olivový olej na nehty na nohou je také dobrým způsobem, jak udržet nehet na noze zdravý. Může se rychle vstřebat do pokožky a vyřeší lámavé nehty. Pomáhají také obnovit vlhkost a účinně ji zabalit do nehtů. Vyzkoušejte to ještě dnes a uvidíte nejlepší výsledky za měsíc.