Nail Art

9 obrázků designů Easy Water Marble Nail art

Ženy po celém světě dobře vědí, jak důležité jsou pro ně jejich nehty. Aby je tedy udrželi, musí navštívit manikérku, aby si vytvarovali nehty. Ve skutečnosti jsou nehty jednou z prvních věcí, kterých si mnoho mužů na ženách všimne. Dobře udržované a neposkvrněné nehty obvykle odrážejí osobnost prim a správných žen. Zatímco štípané a lámané nehty mají tendenci znamenat bezcitnější osobnost.

Umělecké designy vodního mramoru:

V dnešní době ženy posouvají nail art na zcela novou úroveň. Aby ženy pokračovaly v trendu a představily svéráznější styl nehtů, vystupují ze své komfortní zóny při oblékání nehtového umění, které skutečně odráží náladu, ve které se nacházejí.

1. Mramorový nehtový den vzpomínky na mák:

Poppy Remembrance Day Mramor Nail Art

Tento typ mramorového nehtového umění znamená, že jsou zvláštnějším způsobem zobrazení květu máku. Základní tvar květiny byl citován jako referenční a namalovaný v tmavých tónech červené a černé barvy, přičemž převládající barvou je bílá. Vypadá to svérázně, stylově a cool.

2. Rainbow Water Marble Nail Art:

Duhové vodní mramorové nehtové umění

Kousky různě barevných laků, inspirované barvami duhy, jsou natřeny vodorovně jemnými tahy. Tento vícebarevný design nail art bude určitě hitem pro ženy, které se nebojí riskovat. Toto je nejlepší umění vodního mramoru na nehty pro začátečníky.

3. Zimní květinový mramorový design nehtů:

Zimní květinový mramorový design nehtů

Toto nehtové umění obsahuje polovinu květiny, která je na nehtu svisle namalovaná. Používají se uklidňující barvy, jako je modrá a bílá, aby vypadaly „zimněji“. Strana hřebíku se používá jako výchozí bod pro toto nehtové umění. Tento typ designu nehtů je ideální pro ty ženy, které nejsou příliš riskantní s výběrem.

4. Ohnivé květinové vodní mramorové nehtové umění:

Fire Flower Water Mramor Nail Art

Nechte své nehty pohltit módní plameny. Toto nehtové umění, připomínající hořící plameny, je natřeno přes nehet vodorovně v ohnivých tónech – červené, oranžové, žluté a černé. Toto nehtové umění je ideální pro ženy, které se rozhodnou vyrazit do nočního klubu na celonoční párty. Tento vzhled je hluboký, temný a tajemný.

5. Valentýna inspirované umění vodního mramoru na nehty:

Umění nehtů z vodního mramoru inspirované Valentýnem

Pro den věnovaný lásce mohou toto nehtové umění obléknout ženy, které se musí zúčastnit rande se svou drahou polovičkou. Namalovaný přes nehet téměř jako listový, navržený v neutrálnějších tónech světle růžové, krémové a bílé, mezi jednotlivými motivy je dostatečná mezera, aby se zabránilo nepořádku. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů umění Water Marble Nail.

6. Psychedelic Swirl Water Marble Nail Art:

Psychedelic Swirl Water Marble Nail Art

Tento funky nail art je na nehet namalován swoosh módem, který představuje víření. Pozornost na detaily je nutností, protože jeden špatný pohyb by mohl zkazit celý vzor. Funky barvy jako modrá, oranžová žlutá a červená jsou ideální pro dívky, které chtějí trochu koketovat se svými nehty.

7. Červená & Krémový mramorový nehtový umění:

Červená & amp; Krémová voda Mramor Nail Art

Tento design je uklidňující a velmi elegantní. Tyto vzory, namalované přes nehty v různě velkých pruzích, které vycházejí ze všech koutů nehtu, budou vyhovovat dívkám, které chtějí hezké nehty pro chladný letní den. Jahody a krém by skvěle doplňovaly design nail art.

8. Den svatého Patrika – inspirované nehtové umění z vodního mramoru:

Den svatého Patrika inspirovaný uměním na nehty z vodního mramoru

Slavný jetelový list spojený s patronem svatého Irska je velkou inspirací pro toto nehtové umění. Čtyřlístek je velkoryse malován přes hřebík v souladu s duchem dne svatého Patrika. Chladný, lehký ležák pro dívky, které mohou konzumovat alkohol, dokonale doplní tento design nail art.

9. Vánoční Candy Cane Water Mramor Nail Art:

Vánoční cukroví Cane Water Mramor Nail Art

Při oslavě pravého ducha Vánoc jsou cukrové barevné pruhy namalovány vodorovně přes hřebík. Popová zelená, červená a bílá bude čerstvá jako máta peprná, kterou je inspirována.

Umělecké designy Water Marble Nail jsou velmi populární a vy se díváte na nejlepší nail art. A rádi komentujete svůj názor.