Nail Art

9 nejlepších návrhů mozaiky na nehty s obrázky

Mozaikový design nehtů vypadá na nehtech fantasticky. Ve většině případů to vyžaduje trochu vašeho úsilí, protože k vytvoření těch dokonalých mozaikových nehtů je potřeba hodně barev a určitý čas z vašeho nabitého programu. Na mozaikové nehty potřebujete spoustu barev. Vytvořit je není vždy obtížné, protože na tvarech nakonec příliš nezáleží.

Jakkoli chcete, můžete vytvořit okraje pro design mozaiky, pokud se neuspokojíte s něčím jiným, jako je vyplnění speciálního designu jako srdce v mozaice. Pak si musíte dávat větší pozor na hranici a ujistit se, že se svým obrysem nevycházíte mimo obrys.

Mozaikové nehtové umění:

Zde jsou naše top 9 tipů na krásné mozaikové designy pro nehtová umění. Podívejte se a vyzkoušejte několik.

1. Design mozaiky srdce:

Srdce Mosaic Design

To vypadá nádherně, ale trochu obtížná forma umění nehtů, protože musíte dávat pozor, abyste sledovali tvar srdce a nepřekročili s barvou na základní barvu. Vyzkoušejte to na rande nebo na Valentýna.

2. Design mozaiky flitrů:

Design mozaiky flitrů

Pokud se dokážete chytit flitrů na nehty, nebudete muset jít ručně malovat na mozaiku. Mozaikové nehty můžete snadno vytvořit nastavením flitrů na transparentní lak na stejnou nebo různě barevnou základní barvu.

3. Kostkovaný mozaikový vzor:

Kostkovaný mozaikový vzor

Pokud si můžete dát trochu práce a času, zkuste tohle. Pro tento budete muset jít volnou rukou a dávat pozor, abyste vytvořili krabice pro ty kostkované vzory. Mějte po ruce různé barvy a také třpytivé laky na nehty. Utěsněte v designu za sucha průhledným leštidlem.

4. Design mozaiky s více barvami:

Vícebarevný mozaikový design

Sedět nečinně v neděli nebo ležet líně odpoledne? Vyzkoušejte si nail art takto, protože jeho vytvoření bude ve skutečnosti trvat docela dlouho. Vytvořte malé mezery pro různé barvy a poté je vyplňte barvami pomocí tupého konce párátka. Nyní znovu definujte obrys pomocí černé striptérky. K utěsnění designu použijte transparentní leštidlo.

5. Design s volným třpytem a třpytem:

Třpytivý a třpytivý design volné ruky

Pokud milujete třpytivé a třpytivé vzory, vyzkoušejte toto mozaikové nehtové umění. Použijte třpyt nebo třpyt podle svého výběru na stříbrném podkladu.

6. Umělecký design Mosaic Nails Sunny Day:

Umělecký design mozaikových nehtů za slunečného dne

Pokud dáváte přednost světlejším barvám než tmavším odstínům, můžete vyzkoušet mozaikový vzor, ​​jako je tento. Jedná se o jeden z nejdůležitějších návrhů mozaikového nehtového umění.

7. Netradiční mozaikový vzor:

Netradiční mozaikový vzor

Vyzkoušejte mozaikový vzor, ​​jako je tento, který je zcela odlišný, pokud jde o barevnou kombinaci hnědé, červené a kůže nebo masové barvy na bílém podkladu. Kromě toho jsou tomuto vzoru přiděleny pouze dva nehty a zbytku 3 zbývá krvavě červený lak.

8. Art Design A Maze Nails:

Umělecký design bludiště

Maze vzor na nehty vypadá hezky a trendy. Vyzkoušejte pečlivě nakreslený vzor bludiště v mozaice, jako je ten výše.

9. Umění stříkat nehty v mozaice:

Postříkání nehtů umění v mozaice

Vyzkoušejte stříkací nehtové umění netradičním způsobem. Můžete si vybrat jednu barvu najednou a při zachování přesného designu dávat malé tečky špičkou vašeho štětce nebo striptéru na nehty u každé z barev. Může to být docela jistá forma mozaikového stříkání nehtů, kde místo stříkání barev opatrně dáváme na nehty tečky vybraných barev, abychom zachovali design, který chceme.

Který nail art vyzkoušíte? Dejte nám zpětnou vazbu!