Nail Art

9 nejlepších návrhů korzetových nehtů s obrázky

Korzetové nehty představují ženskou formu stylu vnitřních šatů vintage éry. V dnešní době to považujeme za rostoucí módu v oblékání nebo dokonce v nehtovém umění. Ano, umění korzetových nehtů se snadno vytváří, i když nejste odborníkem na nehtové umění. Můžete vytvářet návrhy korzetů. Existují také razicí soupravy v korzetových vzorech. Ty na nehtech vypadají velmi sladce a navíc k nim můžete přidat Deco na nehty jako „mašle“ a kamínky. Tyto designy si zamilujete stejně jako my je.

Podívejte se na naše top 9 ručně vybíraných korzetových vzorů na nehty. Možná můžete také vyzkoušet některé z nich pro vaši osvěžující noc, ples nebo rande.

1. Jednoduchý korzet s volnou rukou:

Jednoduchý bezplatný ruční korzetový design

Můžete vyzkoušet tento jednoduchý design volného ručního korzetu s cik cak proužkováním se stříbrným striptérkou. Pro tyto designy tlačítek navíc použijte malé malé kamínky. Pokud je to možné, použijte malou mašličku na nehty nebo si pomocí mašlí na nehty vyrobte malou mašli. Hrajte si s nehty a užijte si korzetový design.

2. Snadný design korzetového nehtu pomocí odizolovače:

Snadno proveditelný korzetový design pomocí stripu

Tento design korzetu můžete snadno vytvořit pomocí striptérky v černé barvě a párátka. Použijte barvy podle svého výběru a vytvořte design pro boky korzetového oblečení. Pomocí tupého konce zubu vložte tečky na 3 na obě strany bílou barvou. Nyní ve středu použijte pruh v cikcakové formě k vytvoření šňůr pro korzet. Nyní použijte k utěsnění designu transparentní leštidlo.

3. Sexy růžový korzetový design nehtů:

Sexy růžový korzetový design

Pokud chcete vytvořit sexy korzetový design pro nehty, vyzkoušejte tento design. To vypadá skvěle, když je provedeno pouze na základním nátěru. Na podklad nepoužívejte žádné jiné barvy. Na korzet použijte třpytivou růžovou a na tečky nebo knoflíky na obou stranách v bílé barvě použijte tupé konce. K vytvoření strun použijte štětec na nehty nebo striptérku v tmavě hnědé barvě. Nyní udělejte konec strun nahoře křivým způsobem. Díky tomu design ožije. Utěsněte design transparentním vrchním nátěrem.

4. Mašle na nehty a francouzské korzety v kombinaci s designem Leopard:

Mašle na nehty a korzet ve francouzštině

Jedná se o francouzský tip kombinovaný s leopardími nehty. Můžete vyzkoušet tento design nehtů, pokud máte s sebou ty dekorativní mašle a trochu neonové zeleně, aby leopardí body ožily. Zkuste to. Malá obměna od běžných francouzských tipů.

5. Sexy Full Nails Bow Design:

Sexy plné nehty luk vzory

Pokud se vám nelíbí udržovat nehty příliš jednoduché a rádi kreslíte celé nehty, vyzkoušejte tento sexy design na celé délce nehtů. Budete milovat, jak to dopadne. Použijte svůj štětec na nehty, černý odlakovač a světle růžový základní nátěr. Zkuste to dnes!

6. Třpytivý korzetový design nehtů:

Třpytivý korzetový design nehtů

Fond třpytu? Vyzkoušejte tedy tento design. Vytvořte malé vzory volných ručních mašlí a doprostřed luků nastavte kámen Rýn v oranžové nebo červené barvě.

7. Květinové nehty s francouzským tipem v korzetu:

Květinové nehty ve francouzském korzetu

Máte rádi francouzské tipy a květinové vzory? Vyzkoušejte tento korzetový design na nehty. Na květinové vzory můžete použít vodní obtisky. Nepokoušejte se svůj design utěsnit krycím nátěrem.

8. Disco Star Diagonální korzetové hřebíky:

Disco star diagonální korzetové hřebíky

Vyzkoušejte funky diskotékovou sadu na nehty v korzetovém designu, jako je ta výše, na večer v hospodě nebo na tanečním parketu.

9. Razítkování korzetových nehtů kamínky:

Razítkování korzetových nehtů kamínky

Velmi krásný design k vyzkoušení a také snadné s dokonalými razítkovými deskami pro obrázky vzorů mašle a stuhy. Budete však muset použít černý striptér na struny a párátka nebo tečkovací nástroje na knoflíky. Poté, co do středu luků umístíte nějaké nehtové umění Rhinestones, uzavřete vrchní vrstvu.

Líbil se vám tento příspěvek? Zanechte svou zpětnou vazbu!