Nail Art

9 nejlepších designů Shellac Nail Art

Pokud jde o skvělé nehtové výrobky a skvělý design nehtů, konkurence na trhu je obrovská. Každý kosmetický salon vám poskytne svůj vlastní názor na to, který design nehtů je nejlepší, který vám poskytne nejlepší výsledky a který vás nebude později litovat. Toto byla scéna, dokud nevstoupil Shellac. Po pěti letech zpracování to konečně přišlo. U Shellacu je problém nošení a trhání a blednutí nehtů vymýcen. Jsou fantastické, poskytují skvělé výsledky a zákazníci jsou s tímto produktem vždy spokojeni. Zaručuje vám čtrnáctidenní manikúru, která je naprosto ohromující. Zde jsme zařadili několik úžasných návrhů umění šelakových nehtů jen proto, abyste se dostatečně inspirovali, abyste jeden získali.

1. Design nehtů Hello Kitty Shellac:

Hello Kitty Shellac Nail Design

Díky šelaku je kvalita vašich nehtů naprosto ohromující. Jsou tak dobře vyleštěné, čisté a upravené. Červená s bílými puntíky vypadá perfektně a přitažlivě. Obrázek Hello Kitty s hezkou mašlí na hlavě je velmi roztomilý design nehtů.

2. Leopard Print Shellac Nail Design:

Leopardí tisk Shellac Nail Design

Design šelakového nehtu s leopardím potiskem vypadá tak elegantně a mladě. Vaše nehty vypadají úžasně díky skvělé technice, kterou tento produkt představil. Prezentace a kvalita jsou téměř záviděníhodné.

3. Tečkovaný design šelaku na nehty:

Tečkovaný design nehtů Shellac

Pořiďte si zcela nový tečkovaný design šelakového nehtu a sledujte, jak se dav šílí! Tento konkrétní design vypadá tak trendy a módní. Oslňují, když jsou drženy pod světly, a vzhled je tak lesklý a čistý. Pokud plánujete pokračovat se svými přáteli, určitě byste si měli vybrat tento design.

4. Butterfly Shellac Nail Art:

Butterfly Shellac Nail Art

Šelakové nehtové umění je v dnešní době docela vztek. Zkrášlují kvalitu vašich nehtů a povznesou ji na zcela novou úroveň. Po dokončení procesu vypadají leskle a třpytivě a dobře vyleštěné; zejména umění motýlích šelaků. Barvy a tvar motýlích křídel jsou atraktivní a jedinečné.

5. Elegantní a chladný design nehtů Shellac:

Elegantní a chladný design nehtů Shellac

Použijte kombinaci svých oblíbených barev spolu se šelakovými výrobky a pořiďte si něco skvělého, elegantního a zábavného, ​​jako je toto. Jedná se o jeden z nejunikátnějších návrhů nehtového umění, jaký jsme dosud viděli. Zatímco dva hřebíky mají jeden design, ostatní dva hřebíky mají jiný design. Vypadají skvěle, lehce a velmi propracovaně.

6. Design nehtů se šelakovou vlajkou Velké Británie:

Design nehtů Shellac na vlajku Velké Británie vypadá naprosto úžasně. To by vypadalo skvěle, pokud fandíte Anglii na zápase nebo možná jen vyjadřujete svou lásku k zemi. Design je tak dobře vybroušený, jedinečný a pokaždé, když se na něj podíváte, je okouzlující.

7. Složitý design nehtů Shellac:

Složitý design nehtů Shellac

Složité vzory nehtů Shellac mohou provádět pouze profesionálové. Jsou umělecké, hezké a vypadají na vás velmi přirozeně. Použijte hezkou barvu, jako je růžová, a přidejte několik skvělých a trendových tvarů, abyste přeháněli a zvýraznili brilantní kvalitu vašich nehtů, kterou může poskytnout pouze Shellac. To je jeden z velkých nápadů Shellac nail art

8. Úžasný design nehtů Shellac:

Úžasný design nehtů Shellac

Skvělá věc na designu nehtů se šelakem je, že zlepšují strukturu vašich nehtů. Mají vyšší trvanlivost než jiné výrobky a jsou licencovanou, kvalifikovanou a dobře vyrobenou péčí o nehty. Z tohoto důvodu také jejich návrhy, jako je tento, vycházejí báječně. Toto je nejlepší design nehtového umění Shellac.

9. Jednoduchý design šelakového nehtu:

Jednoduchý design nehtů Shellac

Pro jednoduchý design šelakových nehtů vyberte svou oblíbenou barvu šelaku a naneste ji na nehty. Jakmile je proces dokončen, určitě si všimnete rozdílu mezi jinými produkty na nehty a šelakem.