Nail Art

9 jednoduchých vzorů na nehty se zvířecím potiskem

Nehtová umění jsou novým vztekem a stylem mezi dívkami od známých osobností až po dívku od vedle. Je na čase, abyste svým běžným lakům dodali nádech živé kreativity. Nebojte se; nemusíte být nehtovým umělcem, abyste na nehtech znovu vytvořili trendy designy nail art. Nehtová umění ve zvířecích potiscích patří k jednomu z nejmodernějších designů nail artů, které dívky rády sportují. Je také snadné je znovu vytvořit.

Vzory zvířecího tisku na nehty:

Dnes vám poskytujeme nejlepších 9 obrázků umění nehtů na zvířatech a jednoduché malé tipy, jak je znovu vytvořit. Podívej se!

1. Jednoduchý černobílý design leopardího tisku:

Jednoduchý černobílý design leopardího tisku

To může být snadné dělat nail art na cestách. Tak jednoduché a dobré se na to dívat, alespoň byste to určitě chtěli zkusit alespoň jednou, i když na nehtové umění příliš nejste. To lze snadno znovu vytvořit pomocí pouze 1 párátka a černobílého laku na nehty. Pro základnu můžete použít i jiné barvy. Nejlepší je však použít světlou barvu pro základnu a tmavou barvu pro body. Pokusit se!

2. Glitter Leopard Print Nail Art:

Glitter leopard tisk nail art

Vyzkoušejte toto nehtové umění v třpytivé základní barvě a použijte své tečkovací nástroje nebo zubní trsátka pro duo funky vypadající leopardí potisky. Vytvořte nespojené kruhy pomocí párátka v hnědé nebo černé barvě a vyplňte střed akvamarínovou barvou.

3. Abstrakt Zebra Print Nail Design:

Abstrakt Zebra Print Nail Design

Stejný design můžete znovu vytvořit pomocí 2 barev pro základnu viz. Bílá a oranžová. K efektu vzduchových štětců základních barev použijte houbu. Nakonec můžete pomocí štětce na kreslení nehtů nakreslit tvary větví stromů z obou stran přetažené do středu pro vzor zebry. Úžasný nápad na nail art!

4. Zábavné zvířecí tváře Nail Art Design:

Zábavné zvířecí tváře Nail Art Design

Pokud máte dobré ruce v malování, můžete se pokusit vytvořit tento zábavný design zvířecích nehtů pomocí akrylových barev nebo laků na nehty různých barev.

5. Jednoduchý design nehtů Zebra:

Jednoduchý design nehtů Zebra

Jedná se o kombinaci designu zebra a drobného leopardího potisku. Vyzkoušejte tento design pomocí štětce na nehty a zubů. To je velmi poutavý design nail art. Tohle musíte vyzkoušet !

6. Giraffe Face Nail Art Design:

Art design nehtů na obličeji žirafy

Vyzkoušejte roztomilý design žirafy a ohromte všechny. Není to tak těžké, pokud máte své tečkovací nástroje, párátko a štětec na nehty. Pro kresbu návrhu můžete použít akrylové barvy.

7. Leopard a Zebra Tri Color Mix and Match Nail Design:

Leopard a zebra tri color mix and match design

Vyzkoušejte tento úžasný a skvělý design nail art pomocí 3 barev pro základnu. Dejte ty zebra vzory pomocí černého laku a štětce na nehty. Na leopardí potisk můžete použít tupý konec párátka. Vyzkoušej to!

8. Easy Panda Bear Animal Print Design:

Snadný design panda bear animal print

Tento druh roztomilého a sladkého designu medvídka pandy lze snadno znovu vytvořit pomocí vašich tečkovacích nástrojů a/nebo tupých konců párátka. Navíc přidejte několik luků na hlavu jedné pandy, abyste ji přeměnili na medvědici pandy. Je to roztomilé a jednoduché. Vyzkoušejte to dnes!

9. Roztomilý obličejový design nehtů pro zvířata:

Roztomilý obličejový design nehtů pro zvířata

Pokud máte dobrou ruku pro malování a kreslení, můžete tento umělecký design nehtů snadno obnovit. Dejte svým nehtům různé tvary, jako je medvěd panda, medvídek, kočičí tváře, králičí tváře, housenkové tváře, žáby, motýli, žirafa, motýli atd..

Líbila se vám tato sladká kompilace vzorů zvířecího tisku na nehty? Které vyzkoušíte? Zanechte nám svůj názor.