Nail Art

9 jednoduchých návrhů velikonočních nehtů s obrázky

Velikonoce jsou známým svátkem křesťanské církve. Oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista a koná se mezi 21. březnem a 25. dubnem v neděli, která přichází jako první bezprostředně po prvním úplňku po severní jarní rovnodennosti. Některé známé předměty Velikonoc byly vždy velikonoční zajíček, velikonoční vajíčka a podobně. Můžete vyzkoušet velikonoční Nail Art Designs pro letní čas, protože tyto se nejlépe hodí k jakémukoli světlému oblečení.

Zde je našich 9 nejlepších inspirací pro návrhy velikonočních nehtů.

1. Puntíky a velikonoční zajíček:

Puntíky a velikonoční zajíček

Velikonoční zajíček nail art může vypadat opravdu krásně. Vytvořte dva velikonoční zajíčky pro dva prsty na každé ruce. U ostatních nehtů prstů udělejte normální puntíky v bílé barvě na světle růžové nebo oranžové bázi. To se může hodit k vašim letním pastelovým oranžovým, žlutým, bílým a jiným pastelově zbarveným kombinézám a šortkám.

2. Puntíky a vylíhlé kuře z velikonočního vejce:

Puntíky a vylíhlé kuře z velikonočního vejce

Vejce vylíhlé kuře je velmi známým symbolem Velikonoc. Vyzkoušejte si nail art jako ten výše. Chcete -li přidat více lesku a lesku, použijte na některé nehty kvalitní třpytky.

3. Velikonoční hřebíky s francouzskými tipy:

Velikonoční hřebíky s francouzskými tipy

Francouzské tipy s velikonočním vzorem pro vás mohou být něčím novým. Začněte s normálním francouzským designem nehtů. Poté, co skončíte s francouzskými tipy, udělejte malého zajíčka a malé kuře na dva nehty. Dokončete detaily s přesností a svými tečkovacími nástroji. Dokončete vrchním nátěrem pro lesk a lesk.

4. Velikonoční hřebíky s aztéckým vzorem:

Aztécký vzor velikonoční hřebíky

Hřebíky na velikonoční vajíčka se dělají snadno. Můžete si to vyzkoušet sami bez cizí pomoci. Na základní nehty použijte kontrastní aztécké vzory. Použijte různé barvy, aby to bylo barevnější.

5. Velikonoční hřebíky zdarma:

Volné velikonoční hřebíky

Pomocí cvočků a kamínků vytvořte krásný velikonoční vzor nehtů, jako je ten výše. Vyzkoušejte volné malování pro zajíčka, vajíčko, květiny a kuře.

6. Snadné velikonoční nehty:

Snadné velikonoční hřebíky

Snadné velikonoční nehty, jako je tento, lze snadno vytvořit pomocí barevných teček. Můžete vytvořit vejce vylíhnuté kuře pro jeden prst a ostatní prsty držet jednoduchými puntíky. Noste tento design ke všem svým letním outfitům. Je to jasné a krásné.

7. Volná ruka a Fimo velikonoční hřebíky:

Volná ruka a Fimo velikonoční hřebíky

Jednoduchý zajíček na trávě a některá velikonoční vajíčka mohou být na Velikonoce docela hřebíkem. Kreslení také není příliš složité. Vyzkoušejte pro vejce vajíčka Fimo, které vás zbaví vytahování vajec. K vytvoření trávy použijte některé pruhy.

8. Květinové velikonoční hřebíky se zajíčkem a kuřetem:

Květinové velikonoční hřebíky se zajíčkem a kuřetem

Můžete vyzkoušet květinové vzory v kombinaci s velikonočním nail artem. Použijte několik nástrojů pro ruční kreslení. Vytvořte nadýchaného vypadajícího zajíčka a žluté kuře v košíku. Detaily budou časově náročné, ale za pokus to stojí. Může se hodit k vašemu dennímu outfitu, protože toto je jasný nail art se stříkající žlutou a jasně modrou barvou. Můžete vytvořit květinové vzory, jako výše, pomocí technik mramorování nehtů.

9. Velikonoční hřebíky s puntíky s hlavou králíka:

Puntíky Velikonoční hřebíky s hlavou králíka

Vyzkoušejte snadno proveditelné puntíky a velikonoční hřebíček. To lze snadno znovu vytvořit. Pomocí tečkovacího nástroje a kartáče na nehty vytvořte zajíčkovou hlavu. U puntíků ponechte základní barvu na nehty v různých barvách, aby ladila s vaším oblečením.

Velikonoční Nail Art Design se velmi snadno zdobí na nehtech. Vyberte si ten nejlepší a vyzkoušejte.