Nail Art

9 jednoduchých a snadných návrhů nail art pro začátečníky

Říká se, že ženská noha určuje její osobnost. Říká se, že pouhým pohledem na nohy se dá hodně poznat. Dobře udržovaná nebo pedikurovaná noha prozrazuje, že žena má na chodidlech stejnou pozornost jako na zbytku těla, zatímco ošklivě vypadající nohy jen projevují nedbalost. Ženské nohy jsou stejně důležité a krásné jako zbytek jejího těla a je třeba s nimi zacházet stejně pečlivě. Mnoho žen po celém světě se v dnešní době začíná osobně starat o své nohy a čerstvě nalakované nehty dobře sedí na dokonale čistých nebo pedikurovaných chodidlech.

toe nail art

Letní čas je obdobím nošení sandálů a pantoflí, a tak jedna věc, kterou by každá dívka měla mít během letní sezóny, je pár nádherně vypadajících nohou. Je úžasné, co krásně malované prsty dokážou udělat se ženou a nehtové umění může dojít tak daleko, že se žena bude cítit žensky a sexy, kromě toho, že nohy budou vypadat přitažlivě.

Umění nehtů černé a horké růžové špičky:

Black and Hot Pink Toe Nail Art

Žhavá růžová a černá je skvělá barevná kombinace pro prsty na nohou. Vypadá to zábavně a koketně. Černý odstín nehtů je namalován pod úhlem směrem k základně prstů a je ozdoben cvočky, které mu dodávají působivý vzhled, zatímco růžový odstín provedený ohnivými černými linkami vypadá téměř jako vixen. Perfektní nehtové umění pro ty, kteří jsou ochotni udělat něco navíc.

Umění na nehty z máty peprné:

Peppermint Candy Toe Nail Art

Nic jako design na nehty z peprmintových bonbónů, abyste se dostali do prázdninového ducha. Krémový odstín máty peprné dobře doplňuje barvu nehtů s cukrovou růžovou špičkou, takže vaše nohy vypadají jako skutečná lahůdka. Přidaný dotek zlatých cvočků pod úhlem na palci na noze dodává tomuto jiskru navíc.

Zebra Toe Nail Art:

Zvířecí potisky vypadají na nohou stejně fenomenálně jako na rukou. Design nehtů na zebře patří mezi nejjednodušší ze zvířecích vzorů. Vypadá to roztomile a rozhodně vyniká. Pro ty, kteří chtějí ustoupit od konvenčního černobílého vzoru, mohou jít do horké růžové nebo červené barvy nehtů s černými pruhy pro jasný a odvážnější vzhled.

Umění nehtů na špičkách:

Nail Art Toe

Udržujte to jednoduché s designem jen na špičce nehtu. Může to vypadat jako okouzlující a je to snadné nehtové umění pro začátečníky. Díky červené horké barvě nehtů s bílým vzorem na palci na noze vypadají nohy roztomilým způsobem sexy.

Butterfly Toe Nail Art:

Butterfly Toe Nail Art

Nechte své přátele zezelenat závistí s tímto třpytivým designem nehtů na motýlích špičkách. Francouzská manikúra se provádí v netradičním a elegantním stylu s průsvitnou základnou a žlutými špičkami, takže motýl v čistém černém obrysu a ozdobený zlatými třpytkami vypadá nápadně. Černé hranaté linie doprovázené dvěma hvězdami na špičkách nehtu na noze přispívají k efektu, který vrcholí majestátním vzhledem.

Květinové nehtové umění:

Floral Toe Nail Art

Květinová špička na nehty namaluje nejhezčí obrázky ve všech stylech a barvách. Metalicky modrá barva nehtů vyhazuje elegantně provedené bílé květy, takže nohy vypadají „Toerific“.

Nehtové umění Star Toe:

Hvězdný prst Nail Art

Když se podíváte na tento design nehtů na nohou, vybaví se vám „Hvězdné noci“. Stříbrný třpytivý základní nátěr s různými odstíny modrých hvězd vytváří efekt hvězdného efektu, zatímco jedna špička v třpytivě modré barvě zvětšuje vzhled.

Ladybug Toe Nail Design:

Ladybug Toe Nail Design

Berušky, často považovány za symbol štěstí, se běžně vyskytují ve všech formách nehtového umění. Na nehtech na nohou vypadají ještě nádherněji. Díky své typické barevné kombinaci červené a černé jsou dokonalým designem pro nehty pro dívky náchylné k žhavému, smyslnému vzhledu.

Polka Dot Toe Nail Art:

Polka Dot Toe Nail Art

Puntíky jsou vintage trend, který nikdy nevyjde z módy. Od oblečení po tašky a boty chce každá dívka svůj podíl puntíků. Je tedy vhodné, aby byly začleněny do nail art. Dělají nejjednodušší a nejroztomilejší návrhy. Ozdobte je cvočky a podívejte se, pro co by každá dívka zemřela.