Nail Art

12 trendových návrhů a nápadů na letní nehty v roce 2021

Léto je tady. Zapomeňte na své večírky a útulný vzhled. Je to všechno o jasných, teplých a přirozených barvách. Jakkoli je tato sezóna tropická, v létě se mění i prohlášení o kráse a módě, a tady jsme dnes s nejnovějšími trendy v letním nehtovém umění. Léta pro dívky jsou obecně o udržování vzhledu, hydrataci pokožky a vlasů a ochraně před opálením a pigmentací. Uprostřed těchto obav a starostí často zapomínáme užívat si a chlubit se časy v náš prospěch.

Díky těmto letním návrhům nail art vám dáme nové důvody a nápady, jak to celé proměnit ve svůj prospěch. Nasaďte si ty sandály, zamiřte do mani a připravte to, dívky! Protože jsme tady s trendovým vzhledem nehtů!

12 nejnovějších a nejlepších světlých galerií nápadů na letní nehty:

I když je po celém světě k dispozici několik forem nehtového umění, jedná se o nejjednodušší, nejsnadnější a nejroztomilejší letní nail art designy pro tuto sezónu. Ty právě patří k nejlépe hodnoceným vzhledům laků na webu. Jsou zábavné a jsou docela hezké pro letní sezónu, výhradně pro všechny dívky.

1. Nádherný sluncem políbený vzhled:

Nádherný sluncem políbený vzhled Summer Nail Art Designs Sun 1

Když přemýšlíme o letním období, nejčastěji si do mysli můžeme vybavit jen horké vlny, špatné a vlhké teploty a klimatické podmínky. Ale zapněte to ve svůj prospěch a chlubte se v našem stylu i v tuto chvíli. Zajímá vás jak? Tady je nápad! Co takhle jen přesunout pozornost z horkého a škodlivého slunce na jeho zabití prostřednictvím svého krásného umění? Tyto nápady sluneční umělecké práce jsou o lásce, kráse a kreativitě. V závislosti na vašem vkusu a preferencích si můžete snadno vybrat ten, který se vám líbí, podle barvy a umění a rozhodnout se pro design nehtů. Co myslíš?

2. Klasické letní gely:

Klasické letní gely Letní gel na nehty

Máte rádi jednoduchý a přesto elegantní vzhled? Gely a průsvitné akty a pastely jsou novou láskou města pozlátka. Zde je pár našich oblíbených letních nápadů na gelové nehty. Nyní, kromě použití transparentního gelu pro teplé letní klima, můžete dokonce pokračovat s minimálním uměním nebo nástavci, jako jsou drobné bliny a kamínky. Ty určitě zaujmou a vylepší vzhled na zcela novou úroveň.

3. Barevné pouště a krásné kaktusy:

Letní design nehtů Desert Tree Letní vzory na nehty Desert Tree 1

Jasný a přirozený vzhled je teď o sezóně. Je to nový trend a my se jím samozřejmě chceme chlubit nahlas. Zde jsou dvě možnosti pro takové volby. V závislosti na vašich osobních barevných preferencích a preferencích tyto dvě pouštní tématické umění milujeme. Vzhledem k tomu, že pouště jsou o suchém podnebí, kaktusech a rušném prostředí, tyto návrhy jsou docela úspěšné v jejich zobrazení nejkrásnějším a nejženštějším způsobem.

4. Beach Vibed Pearl Shades:

Summer Nail Art Designs Pearls 1 Letní Nail Art navrhuje perly

V době pastelů, světlic a zemitých tónů jsme často zapomněli na ten nejtradičnější perleťový odstín. Zde je ten krásný, nadčasový a jednoduchý vzhled nejvinotičtějším způsobem. Pokud milujete slunění, vyrazte na dovolenou na pláž a nechte se opálit, tyto perlové barvy na nehty jsou novým stylem. Určitě zůstanou neutrální, a přesto vám poskytnou nejjednodušší a nejjednodušší vzhled. Tyto letní vzory nail art se nejlépe hodí pro krátké nehty.

5. Světlice 70. a Ombres:

Summer Nail Art Designs Ombre Summer Nail Art Designs Ombre 1

Ombre nehty jsou nový styl. Ať už je to mix barev s různými nehty nebo přechod barev; určitě vám ukradnou pohledy všech k vám. Díky úžasným slunečním pohledům v létě zůstanou ombre nehty s dětským blues, bílým, růžovým, levandulovým a pastelovým stylem nadčasové i pro další generace. Tyto letní vzory pro nail art obstály ve zkoušce časem a nikam nechodí, tak proč čekat, tohle je nutnost vyzkoušet všechny dívky! Ty jsou lepší s dlouhými nehty.

6. Pláž a dovolená Speciální:

Summer Nail Art Designs Beach Summer Nail Art Designs Beach 1

Nejčastější prázdninovou destinací několika mladých dívek v létě jsou pláže. Zapomeňte na vlhkost a teplo, plážová místa a prázdniny určitě vyniknou jako nejžhavější volba pro generaci nového tisíciletí z několika zjevných důvodů. Ale nezapomeňte, nesmíte v tuto dobu zapomenout na přípravu na své mani’s a nail art. Vychloubejte se v našem letním vzhledu s těmito plážovými nápady na letní nehty. Od potápění v hluboké vodě přes pískovce až po vody, tyto nehty jsou skvělou inspirací.

7. Styl melounu:

Summer Nail Art Designs Meloun Letní vzory na nehty Meloun 1

Nejoblíbenějším letním ovocem pro mnohé z nás zůstává meloun. Proč neopakovat naši volbu a zvýhodňování ve formě kreativního umění a vzhledu krásy? Zde je inspirace, kterou všichni potřebujete. Barevné melounové nehtové umění je něco, co zůstane navždy roztomilé a krásné. Dívky všech věkových kategorií, od dětí po mladé ženy, to mohou vyzkoušet, a to bude i nadále dost důležité pro nadcházející léto!

8. Zachycený čas a příliv:

Summer Nail Art Designs Beach Water Summer Nail Art Designs Beach Water 1

Pokud se divíte, proč jsme tu zase s pláží, tak seznam funkcí a krásy obklopené tímto je nekonečný. Zde jsme zachytili návrhy s krásnými vlnami a tvory poblíž břehů. Pro ty, kteří chtějí elegantní a klidný vzhled, vložený do nejpokojnějšího umění, to může být volba! Co myslíš?

9. Letní prsty na nohou:

Summer Nail Art Designs Toe 1 Letní design nehtů na noze

Nebojte se; jsme zde také s nápady na inspiraci nail art pro nehty na nohou. Ať už jde o nejjednodušší vzhled nebo nejvýraznější barevný a jasný nápad, tyto vzory a umění nehtů na nohou budou vynikat jako oblíbené u mnoha žen. Snadno se dělají, a přesto vypadají nejvíce klasicky a přímočaře. Pokračujte v zemitých barvách nebo navždy oblíbených aktech a čisté černé. Myšlenka na letní nehty zde však není o nic menší než nadčasový design.

10. Třpytky a zlato:

Letní vzory na nehty se třpytkami Summer Nail Art Designs 1 Glitter

Třpytivé designy jsou nyní zpět v módním městě. Zatímco většina z nás je viděla zmizet ze scénáře v posledním desetiletí, dnes vidíme většinu dívek, které dávají přednost prskavému a oslnivému odvážnému vzhledu. Pokud jste někdo, kdo upřednostňuje takové nápady a chce módní a současný módní styl uměleckého designu, nic nemůže být lepší než tyto letní akrylové nehty. Všechny odvážné a sebevědomé ženy by si je neměly nechat ujít.

11. Květiny a květy:

Letní design nehtů květiny Summer Nail Art Designs Flower 1

Všichni, kteří milujete květiny, květy, přírodní prostředí a přírodu jako takovou, tady je nápad pro vás. Teplé klima jen mění naši náladu nahoru a dolů a krásná příroda často vychází ze svého hnízda, aby nás rozveselila. Zde tyto letní květinové nehty vzaly inspiraci pouze z takových nálad a přirozeného vzhledu a vytvořily tyto fantastické nápady. Jsme také v absolutním úžasu s barvami, co si myslíte?

12. Francouzská léta a krása:

Letní design nehtů na prázdniny Letní design nehtů na dovolenou 1

Krásná francouzská léta, charismatický venkov a přirozená blaženost je něco, co nelze vysvětlit jednoduchými slovy. Ti, kteří milují poezii, se k ní mohou velmi dobře připojit, a pro všechny mladé romantické ženy, které hledají takový ráj, zde jsou nádherné vzory nehtů. Tyto oblasti mohou být barevné, zobrazovat světový pohled na krásu a romantiku v létě a docela úspěšně zachytit mírné a skryté okamžiky v této sezóně.

Další tipy:

No, i když jsme v této sezóně narazili na nejkrásnější a nejjednodušší designy na nehty, musíme také vědět, jak je udržovat, aby vypadaly co nejlépe. Zde je pár tipů,

  1. Nehty vždy udržujte čisté a zářivé. Ujistěte se, že nejsou špinavé, což může zkazit nehty a kůži kolem nich.
  2. Manikúra jednou za měsíc se nejvíce doporučuje těm, kteří dávají přednost krásným a nádherným nehtům.
  3. Na nehty použijte také zvlhčovač. Pro lepší hydrataci pokožky vetřete nehty a kůžičku.
  4. Zastřihněte a vytvarujte nehty tak, jak rostou. Neignorujte, protože mohou způsobit poškození.

Doufáme, že díky těmto fantastickým a přitom jednoduchým a snadným letním návrhům nail art jste zde našli svůj oblíbený design a nápad. Patří mezi nejpopulárnější a nejvyhledávanější na webu a určitě dobře zapadají do požadavků a funkcí sezóny. Sdělte nám také své myšlenky a rádi vás uslyšíme!

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Můžete dělat nail art s běžným lakem na nehty?

Odpověď: Ano, můžete velmi dobře pokračovat v nail art hladce přes lak na nehty. Tyto krásné nehtové designy na léto můžete udělat sami doma nebo s pomocí profesionála. Jsou docela snadné a většina tohoto umění dobře zapadá, dokonce i pro začátečníky. Mezi další možné nápady pro toto umění patří ražení nehtů a samolepky.

Q2. Kolik vrstev je zapotřebí k dokonalému dokončení?

Odpověď: Obecně platí, že 2 až 3 vrstvy jsou dostačující pro dokonalou povrchovou úpravu. Před nanesením dalšího nátěru se ujistěte, že necháte barvu důkladně zaschnout.

Q3. Jaký je rozdíl mezi lakem na nehty a lakem na nehty?

Odpověď: Lak na nehty je něco, co dělá nehty atraktivní. Je spojena s krásou. Lak na nehty, na druhé straně, je o ochraně nehtů. Ve srovnání s lakem se laky na nehty dodávají v několika odstínech a barvách.

Q4. Můžeme udělat letní nehtové designy pro děti?

Odpověď: Ano, můžete pokračovat v provádění těchto nápadů i pro děti a děti mladší věkové skupiny. Určitě by se jim líbilo zábavné a živé provedení.

Q5. Jaké jsou nejběžnější letní barvy pro vzhled nehtů?

Odpověď: Mezi nejběžnější umělecké návrhy v této sezóně patří červená, modrá, bílá, růžová, zelená a pastelové barvy. Vzory na nehty s těmito barvami budou určitě vypadat výjimečně!