Náhrdelníky

Návrhy zlatých náhrdelníků – 25 trendových a ohromujících modelů

Nejlákavějším prvkem pro výrobu šperků pro muže i ženy je zlato, lépe známé jako žlutý kov. Je atraktivní především pro svou barvu a šťastný odstín, který vystavuje. Odstín zlata, který doplní váš vzhled, vás udělá elegantním a v mnoha ohledech vylepší váš vzhled. Samotné slovo „zlato“ znamená ryzost, svatby, příležitosti, festivaly atd. Zlato se hojně a výhradně používá při výrobě všech šperků v řetízcích, prstenech, náušnicích nebo náhrdelnících. Zlato je velmi příznivé; lidé proto dávají přednost nákupu zlata při různých příležitostech. Nákup zlata je víc než jen kousek fantazie a je to další investice, o které se mluví jen zřídka. Ale co když si koupíte ten ozdobný kousek nejnovějšího zlatého náhrdelníku, který se vám líbí?

nejnovější návrhy zlatých náhrdelníků

Různé typy zlatých náhrdelníků pro ženy s obrázky:

Zlato nemůže nikdy vyjít z módy. Podívejte se na některé z nejlepších návrhů zlatých náhrdelníků pro dámy.

1. Jednoduchý design zlatého náhrdelníku pro ženy:

Jednoduchý design zlatého náhrdelníku pro ženy

Eleganci a krásu zlata lze dokonale zachytit v tomto jednoduchém zlatém náhrdelníku. Náhrdelník nemusí být designově příliš propracovaný, ale musí být hezký, ale vzhledově jednoduchý. Může to být jen jednoduchý vzor jako list, pupeny, květiny, abstraktní design atd. Řetěz může být trochu tlustý pro zlatý náhrdelník, díky kterému bude vzor vyniknout a hezky padne na krk.

2. Těžké zlaté náhrdelníky pro nevěsty:

Těžké zlaté náhrdelníky pro nevěsty

Když přemýšlíte a hovoříte o zlatě a čemkoli zlatém, mohou zůstat těžké náhrdelníky z čistého zlata? Těžké zlaté náhrdelníky jsou nutností pro festivaly, zejména pro svatby atd. Nevěsty nosí těžké a krásně vyřezávané zlaté náhrdelníky. Saree z čistého hedvábí Kanjivaram dokonale ladí s těžkými zlatými šperky. Čistý lesk a lesk v tomto zlatém designu šperků jej odlišuje a dodává mu nádherný a krásný vzhled. Náhrdelník krásně sedí na krku a dodává vašemu kouzlu. Ve spojení s dalšími dlouhými řetězy, náušnicemi atd. Tyto těžké zlaté náhrdelníky dotvářejí konečný vzhled nevěsty.

3. Sada lehkých zlatých náhrdelníků:

Lehký zlatý náhrdelník

Sada zlatých šperků obvykle obsahuje jednoduchý zlatý náhrdelník a odpovídající náušnice. Lehké zlaté náhrdelníky se obvykle nosí pro jednoduché funkce, malá společenská setkání, kancelářské oblečení nebo mohou být i pro každodenní nošení. Přívěsek a náušnice nemusí být příliš těžké. Jsou jemné a mají opravdu nízkou hmotnost. Jedná se o jednoduchý design náhrdelníku ve zlaté barvě.

4. Zlatý náhrdelník Kundan Choker:

Náhrdelník Kundan Choker zlatý

Kundan je velmi oblíbený a důležitý šperk se zlatými náhrdelníky pro svatby a jiné tradiční příležitosti. Stačí se podívat na tento nádherný obrázek zlatého náhrdelníku, zamilujete si mistrovské dílo. Kundanské šperky jsou dílem drahých kamenů vyrobených ve zlatě ručně se spoustou přesnosti a jemné přesnosti. Přidávají zvláštní charisma a jsou showstoppery dne. Tyto chokery jsou těžké a jsou obvykle oblíbeným kouskem žen. Vypadají krásně s drahými kameny z ryzího zlata a dodávají vám královský vzhled.

5. Sada zlatých a rubínových náhrdelníků:

Sada náhrdelníku ze zlata a rubínu

Zlato s rubínem je klasická kombinace. Zlato se svou brilancí a leskem dokonale splývá s leskem a jasem luxusních rubínů. Jsou nezbytnou součástí kolekce šperků. Skvěle se hodí k jakémukoli oblečení nebo příležitosti. Tento perfektně zpracovaný a navržený kousek je preferovanou volbou pro mnoho nevěst. Je velkolepý a vyniká svou barevnou vlastností. Toto je preferovaný nejnovější zlatý náhrdelník.

6. Design zlatých náhrdelníků ve zlatě:

Zlatý náhrdelník se zlatými mincemi

Náhrdelník se zlatými mincemi je také známý jako „kaasu maala“. Kaasu znamená mince/peníze a Maala znamená, že řetěz/náhrdelník lze volně přeložit do peněžního řetězce/náhrdelníku. Je součástí dědictví šperků již mnoho let. Tyto starožitné náhrdelníky se zlatými náhrdelníky mají malé kulaté mince s obrazem bohyně Laxmi (bohyně bohatství) na obličeji náhrdelníku, který je krásně spojen a tvoří krásný zlatý náhrdelník. Tyto návrhy náhrdelníků na mince se velmi dobře hodí k tradičním tanečním vystoupením, tradičním oděvům, slavnostním oděvům atd. Jelikož je to považováno za součást klenotů dědictví, hodí se i k tradičnímu svatebnímu oblečení a je považováno za indický zlatý design.

7. Náhrdelník s designem Peacock Gold:

Peacock Design náhrdelník zlatý

Krokové náhrdelníky nebo náhrdelníky design šperků s vrstvami jsou novými vstupujícími do módního centra. V dnešní době byste našli spoustu dam, které by se pro to rozhodly. Tyto náhrdelníky vypadají velkolepě a královsky, když se spojily s brilantními barevnými pavími vzory. Královské barvy v páva jsou dokonale smíchány se zlatou barvou náhrdelníku umělecky vyrobeného ve stupňovitém vzoru. Toto je rozhodně jeden jedinečně vyrobený zlatý šperkový náhrdelník.

8. Nejnovější návrhy zlatých náhrdelníků Jali:

Nejnovější návrhy zlatých náhrdelníků Jali

Návrhy zlatých náhrdelníků Jali jsou stále velmi v módě. Nejsou tak nové v designu zlatých náhrdelníků. Tyto zlaté jali náhrdelníky jsou tam už nějakou dobu. Náhrdelníky Jali jsou složité ozdobné otevřené šperky ve zlatě. Tyto náhrdelníky mají vzory v malých čtverečcích ze zlatých řetízků propletených do zlatého náhrdelníku. Vypadají nádherně a jsou oblíbenou volbou pro festivaly a rodinné funkce a nabízejí špičku mezi katalogem návrhů zlatých náhrdelníků.

9. Tradiční zlatý náhrdelník s náhrdelníkem:

Tradiční zlatý náhrdelník

Jednou z nejdražších a největších zlatých šperků jsou náhrdelníky. Zlaté náhrdelníky a šperky Choker jsou velkolepé a vypadají brilantně ohromující na každém, kdo nosí tyto šperky. Drahé a vyrobené z vrstev a vzorů zlata, tyto zlaté náhrdelníky vypadají krásně s tradičním oblečením a vypadají úžasně na nevěstách. Ty jsou vyrobeny pouze ze zlata, a proto mají krásný zlatý odstín. Trendy ve stylu a vpřed v módě, chokers jsou vždy oblíbeným.

10. Náhrdelník z perel a křišťálu:

Náhrdelník z perel a křišťálu

Perly je krása sledovat. Perlové zlaté šperky jsou symbolem královské hodnosti, třídy a krásy. Crystal také dává krásný brilantní vzhled náhrdelníku spolu s perlami. Sady perel a zlatých šperků tu byly odpradávna jako mazlíčky královen a princezen. Krystaly jsou od nedávné doby také spojovány s výrobou šperků. Takže kombinace perel s krystaly v náhrdelnících může být moderní, ale mít královský vzhled. Opravdu, indický zlatý náhrdelník. Že jo?

11. Náhrdelník se starožitnými zlatými šperky:

Náhrdelník se starožitnými zlatými šperky

Od starověku králové a královny milují žluté kovové ozdoby. Králové a královny nosili šperky ze zářícího zlata, které odrážely jejich královskou linii a milost. Od té doby byl starožitný náhrdelník ve zlatě vždy žádaný a řemeslné zpracování bylo úžasné a nechávalo lidi řeč. Tento typ náhrdelníku je ideální k nošení při zvláštní příležitosti, jako je svatba, abyste vypadali elegantně, elegantně a jako bohyně.

12. Zlatý náhrdelník návrháře s květinovým designem:

Zlatý náhrdelník s designovým květinovým designem

Květiny a ženy jsou dvě krásná Boží stvoření. Oba jsou nadčasové krásky a spojit květiny se zlatem v náhrdelníku pro ženu je promyšlený mozek kreativity. Tyto náhrdelníky jsou navrženy designérem a květiny jsou strategicky umístěny v náhrdelníku pro tuto krásu a milost. Květinový vzor vypadá nebesky, když se kombinuje s příležitostným oblečením nebo společenským oblečením a je dalším oblíbeným nejnovějším zlatým náhrdelníkem.

13. Návrhy náhrdelníku zlatého chrámu:

Návrhy náhrdelníku ze zlatého chrámu

Šperky se zlatým chrámovým designem z jižní Indie jsou jedinečné a nápadně se liší od jiných návrhů zlatých šperků, které jste viděli. Tyto návrhy jsou inspirovány starodávným chrámovým dílem a nosili je předkové. Obvykle na svém náhrdelníku představují obrázky bohů a bohyň. Střihy, designy, značka a vzory jsou velmi výrazné a velkolepé, což může skutečně vzbuzovat bázeň. Kvalita zlata, lesk, lesk a provedení designu a šperků jsou úžasné. Noste je pro tento nádherný, ale etnický vzhled.

14. Zlatý náhrdelník Filigree:

Filigránový náhrdelník zlatý

Filigree je další zlatý náhrdelník pro ženy, vyrobený z jemného druhu šperků s kovy, jako je zlato a stříbro, obvykle s nitěmi, korálky, které tvoří složitý vzor nebo umělecký motiv. Filigránská práce je po špercích velmi žádaná. Jedná se o umělecké dílo z jemných drátěných nebo síťových útvarů do jemného vzoru. Filigránská práce je oblíbená pro náušnice, náramky, skříňky atd. Tyto jemné zlaté náhrdelníky mohou vypadat úchvatně a přitom být jednoduché. Můžete také požádat o přizpůsobené možnosti.

15. Náhrdelník Jadau pro ženy:

Náhrdelník Jadau pro ženy

Nejdůležitější v každé svatební šperky je práce Kundan a Jadau. Jadau je drahá vysoce řemeslně kvalifikovaná bižuterie ze severní Indie. Jadau je šperkařská práce, která převládala od Mughalovy éry a hojně se nachází v knížecích státech Rádžasthán a Gudžarát. Práce Jadau má drahé, vysoce kvalitní kameny broušené s vysokou přesností a dovedně umístěné v čistě zlatých náhrdelnících pro dokonalý vzhled královny pro nevěstu.

16. Zlatý náhrdelník Meenakari:

Náhrdelník Meenakari zlatý

Meenakari práce je specialitou ve státě Rádžasthán. Tato speciální práce je malování a barvení smaltu prováděné na kovovém povrchu pomocí brilantních barev ve velmi složitých provedeních. Náhrdelníky ve zlatě s krásným designem Meenakari vypadají úžasně se sarees a etnickým oblečením pro malé setkání, večerní funkce atd. Jsou fantastické a krásné a podívejte se na obrázek pro výrobu repliky nejnovějšího designu zlatého náhrdelníku.

17. Vzory náhrdelníku Bajirao Mastani zlaté:

Náhrdelník Bajirao Mastani má zlatou barvu

Tenhle inspirovaný vzhledem princezny válečníka Mastani; v milostné sáze Bajirao Mastani tyto zlaté náhrdelníky odrážejí královskou hodnotu a vznešenost svým pouhým vzhledem. Jedná se o královskou linii a v náhrdelnících mají ten královenský vzhled. Náhrdelníky jsou těžké, obrovské a elegantní.

18. Designérské bengálské zlaté náhrdelníky:

Návrhy bengálského zlatého náhrdelníku

Tyto šperky jsou typickou bengálskou kráskou. Jejich zlaté šperky jsou jedinečné stejně jako jejich kultura. Mají jedinečný způsob výroby zlatých šperků a jsou velmi patrné v jejich náhrdelnících. Na svatby a všechny ostatní rituály hojně používají zlato.

19. Diamond Chokers in Brilliant Gold:

Diamantové náhražky v brilantním zlatě

Tento jeden kus je skutečnou brilancí kreativity. Tyto šperky ukazují lesk diamantů kombinovaný do jednoho diamantového náhrdelníku. Tento jednoduchý design zlatého náhrdelníku je opravdu krásný a bohatý. Třpytivé diamanty umístěné strategicky a vytvořené v dokonalém zlatém náhrdelníku dávají pozor na kreativitu. Cítit se jako diva a ukrást show.

20. Klasické smaragdové náhrdelníky ve zlatě a diamantech:

Klasické smaragdové náhrdelníky ve zlatě a diamantech

Lze na smaragd zapomenout, pokud jde o kameny jiskrně zelené s jasně žlutým kovem v náhrdelníku? Emerald vysílá naprostou třídu a královské hodnosti s touto královskou jasně zelenou barvou kamene. Nejlépe se spojí na večerní párty s šaty nebo jsou ideální pro svatební oblečení. Náhrdelník má záři pod světly, která odrážejí záři smaragdů.

21. Zlatý náhrdelník Polki:

Polki náhrdelník zlatý

Polki je v podstatě nebrusené diamanty po těžbě používané výhradně pro svatební šperky. Jsou to svatební šperky, které jsou těžké a bohaté. Jejich tvrdá práce a úžasné řemeslné zpracování se odráží v mistrovském díle. Polki kameny mají ten surový vzhled, a proto jsou náhrdelníky s ryzím zlatem na drahé straně. Má čistou starožitnou povrchovou úpravu, která je ideální pro tento etnický vzhled s tradičním svatebním oblečením, a pro tento úžasný vzhled červeného koberce se bude cítit jako celebrita pro nevěstu.

22. Návrhy srílanských náhrdelníků ve zlatě:

Srílanské vzory náhrdelníků ve zlatě

Tyto náhrdelníky moderní doby z jiného ostrova patří Srí Lance a návrhy jsou inspirovány srílanskou kreativitou. Nejsou těžké ani obrovské, ale jsou trendy, módní s řadou abstraktních designů. Jsou docela lehké na nošení a krásně sedí na krku. Tyto zlaté náhrdelníky jsou stylové. Spárujte to, abyste zvýšili svůj chladný kvocient.

23. Zlaté náhrdelníky Elakkathali:

Zlaté náhrdelníky Elakkathali

Tradiční zlatá bižuterie Keraly je Elakkathali. Tyto designy z ryzího zlata jsou krátké náhrdelníky jednotného designu vyrobené s velkou přesností, navržené k dokonalosti. Tyto náhrdelníky Elakkathali má nosit nevěsta ve svatební den. Tento konkrétní náhrdelník je součástí svatební tradice Kerala. Náhrdelník z ryzího zlata, který neobsahuje žádné další prvky a vyniká spolu s dalšími šperky na nevěstě.

24. Zlatý design náhrdelníku Nagapadam:

Nagapadam náhrdelník Design Gol

Nagapadam znamená hadí kápě. Říká se mu Nagapadam, protože tvar přívěsku/náhrdelníku připomíná hada. Tyto jedinečné tradice Keraly inspirovaly zlaté náhrdelníky se sedmi diamanty posetými modrými / zelenými / červenými barevnými kameny ve tvaru hadí kukly. Je to jeden z nejstarších ornamentů komunity Nairů v Kerale.

25. Zlatý náhrdelník Palakka s kamínky:

Zlatý náhrdelník Palakka s kamínky a kamínky

Náhrdelník Palakka je dalším tradičním designem náhrdelníku, který vypadá velmi podobně jako nagapadam. Tyto tradiční náhrdelníky se vzorem listů ve stylu Kerala jsou známé jako Palakka. Originální náhrdelník má krásnou kombinaci smaragdu a rubínu, ale ty moderní mají nyní různé druhy kamenů a vzorů. Modely náhrdelníků ze starožitného listového zlata jsou vyrobeny z malých zelených drahých kamenů s červenými rubíny nahoře a poté jsou krásně zpracovány, aby z nich byl náhrdelník. Má také odpovídající sadu náušnic ve stejném vzoru. Ty se velmi dobře hodí k tradiční bílé Saree se zlatým okrajem známějším jako Kerala Saree.

Ozdoby, ať už jednoduché nebo složité, mají svůj vlastní lesk a krásu. Vyzkoušejte řadu návrhů a kolekcí, které jsou k dispozici z různých nejnovějších návrhů zlatých náhrdelníků, které jsme představili. Oblečte své šperky vhodným oblečením a budete mít jistotu, že se vám budou otáčet hlavy. Cítit to!