Náhrdelníky

9 stylových vzorů náhrdelníku ze stříbra pro ženy

Čistý stříbrný kov je měkký a poddajný díky tomu, že návrháři představili šperky vyrobené ze stříbra s kombinací slitin, což je obvykle měď, která se nazývá Sterling Silver, má obsah stříbra 92,55 a procento slitiny 7,5, což usnadnilo odlévání mincovního stříbra do návrhů náhrdelníku. Zde jsou top 9 návrhů stříbrných náhrdelníků, které získaly lidem oči skrz jejich báječné designy Pro kluky, kteří se chystají dát jí překvapivý dárek, který se bude hodit k tloušťce vaší peněženky, pak je to rozhodně stříbrný náhrdelník!!

Nejnovější a tradiční návrhy stříbrných náhrdelníků pro dívky v trendu:

Podívejme se na nejlepší návrhy náhrdelníků ze sterlingového stříbra.

1. Náhrdelník se třemi řádky stříbra:

Náhrdelník se třemi řádky ze stříbra

Trojřadý náhrdelník vždy dodává krásu a ladnost v kombinaci s oblečením pro westernovou párty. Dívky rády předvádějí své šperky více než muži, což přimělo designéry vytvořit třířadý náhrdelník se stříbrnými korálky s perlami z každého pramene.

2. Singapurský design mincovního stříbra:

Řetěz ze stříbra v Singapuru

Singapurský design je slavný střih řetízku, který řetěz zkroutí s lesklým a lesklým povrchem. Tyto zkroucené dlouhé řetězy běžně nosí muži i ženy.

3. Náhrdelník se stříbřitými korálky:

Náhrdelník se stříbřitými korálky

Odstupňované stříbrné korálky o sobě mluví svým úžasným designem a strukturou. Korálky sledují odstupňování počínaje tlustou kuličkou od středu a končí jako nejmenší stříbrný korálek s háčkem nebo šňůrkou. Stříbro může být vyrobeno v lesklém nebo matném provedení.

4. Náhrdelník se stříbrným náhrdelníkem:

Stříbrný náhrdelník s designem obrubníku

Obrubník je běžně používaný design šperků k výrobě řetízků, náramků a kotníků. Mezi muži je nejoblíbenější vzor náhrdelníku s háčkem. Řetěz je vyroben spojením plochého identicky navrženého článku. Tento vzor náhrdelníku je silný a silný.

5. Krátký náhrdelník s přívěskem na půlměsíc:

Stříbrný krátký náhrdelník s přívěskem na půlměsíc

Tento typ náhrdelníku přívěsek běží spolu s řetízkem místo toho jako závěsný přívěsek. Půlměsícový design má silnější tvar než řetěz, díky čemuž je výjimečný a atraktivní. Tento typ šperku má krátký vzor náhrdelníku.

6. Náhrdelník s límečkem ze stříbra:

Náhrdelník s límečkem ze stříbra

Tkané stříbro poskytuje matný povrch s prohlubněmi na náhrdelníku způsobenými procesem zatloukání. Tato metoda příklepu činí kov silnějším. Tento typ náhrdelníku s límečkem je dodáván jako samostatně nastavitelný šperk, který se nosí kolem krku jako náhrdelník s límečkem.

7. Náhrdelník se stříbrným přívěskem se slzami v matném provedení:

Náhrdelník se stříbrným přívěskem se slzami v matném provedení

Matný povrchový přívěsek se v dnešní době stal běžným a módním, spíše než nosit matný povrchový řetízek s lesklým přívěskem. Tento přívěsek je vyroben z pevného jednodílného kovu bez jakékoli prohlubně, díky čemuž je pevnější.

8. Vintage Design přívěsek medailon Sterling Silver dlouhý řetěz:

Stříbrný přívěsek se stříbrným přívěskem

Vintage lockets si také díky svému jedinečnému vzhledu udržely své postavení v módním průmyslu. Přední část medailonu může být navržena s geometrickým vzorem nebo květinovým vzorem, který má výhled na oxidovaný stříbrný kov. Tento typ přívěsku na medailon se hodí k jednoduchému dlouhému řetízku ze stříbra.

9. Visací náhrdelník se stříbrným přívěskem Rolo:

Visací náhrdelník se stříbrným přívěskem Rolo

Spousta náhrdelníku se stříbrným srdcem, který může mít plný tvar stříbrného přívěsku nebo středních dutých přívěsků srdce, které jsou ve středu opatřeny řetízkem navrženým jako rolo, dodává jazzový vzhled, který mladé dívky a dámy velmi milují. Počet odkazů je obvykle větší než 15, což dává spoustu hroznů.

Stříbrné šperky byly vždy nejprodávanějším klenotem než jiné drahé kovy, a to díky své ceně a lehkému efektnímu designu. Tyto dva faktory mají a způsobí, že stříbrné šperky budou špičkou ve světě módy. Vyzkoušení nového náhrdelníku vyrobeného ze stříbra je praktičtější než zlaté šperky.