Náhrdelníky

9 Různých typů náhrdelníků se jmény pro ženy a muže

Jak tam může člověk v životě projevovat lásku svým milovaným ??? Může to být různými způsoby, buď s květinami, jídlem, šperky, ale nic nemůže být více přizpůsobeno tím, že projevíte svou lásku s Personalizovanými šperky. Vytváření vlastních milostných šperků!!

jmenné náhrdelníky

Název Návrhy náhrdelníků pro dívky a kluky:

Pojmenujte náhrdelník podle názvu, jedná se o přizpůsobený ornament vyrobený na míru. Jméno náhrdelník může být z Monogram náhrdelníku, náhrdelníků, rodinné sbírky, ke dni matek nebo ke dni otců. Zde je pár nejlepších zakoupených návrhů.

1. Zlatý náhrdelník se jménem:

Zlatý náhrdelník se jménem

Darování šperku pro ženu může být matka, manželka nebo holčička bude zlatým klenotem na našem seznamu jako první. Učinit její zvláštní den zapamatovatelnějším je hodit dárek a zajímavý způsob, jak to udělat, je získat náhrdelník se jménem. Jméno náhrdelník může být vyrobeno s páry začínajícím písmenem jména, což je náhrdelník s názvem Monogram nebo psacím jménem, ​​kterým je náhrdelník. Název náhrdelníku může být jako přívěsek uprostřed nebo může být jméno napsáno na boku náhrdelníku.

2. Název řetízku náhrdelník diamant:

Název řetízek náhrdelník diamant

Diamanty jeden z nejdražších kamenů. Rozhodně chce člověk darovat diamanty pouze svému drahocennému v životě. Chcete -li dát drahocennému nádherné překvapení, může být prostřednictvím diamantového náhrdelníku a aby bylo romantičtější, když je pro jeho manželku, pak jeho prostřednictvím náhrdelníku s diamantovým jménem. Její jméno napsané na náhrdelníku s diamanty na něm určitě udělá den z květu nebo slovo, které k ní prostřednictvím náhrdelníku přináší jeho emoce, je také romantickým způsobem vyjádření lásky.

3. Náhrdelníky se stříbrnými jmény pro páry:

Náhrdelníky se stříbrným jménem pro páry

Jednoduchý stříbrný náhrdelník může vypadat krásněji s dobrým přívěskem uprostřed, přívěsek může být se jménem napsán stříbrnou tyčinkou nebo odlitou stříbrnou jmenovkou s napsaným jménem, ​​tento druh náhrdelníku může být ve skutečnosti „Představte téma sebe “.

4. Řetízek na náhrdelník s názvem krystaly:

Náhrdelník s krystaly na jmenovce

Krystaly jsou dalším nejvýznamnějším klenotním kamenem žen. Replikuje záři originálních broušených leštěných diamantů a ženy za to a za relativně dostupnou cenu šílí. Tento typ řetězce jmen je většinou darován muži během svatebního dne nebo narozenin jejich milým dámám. Nejoblíbenější značka krystalů Swarovski s krystaly jemné kvality.

5. Kolekce zlatých náhrdelníků a rodiny:

Aby to bylo zajímavější, když někdo dosáhne své rodinné funkce a je zmatený, jaký dárek je možné koupit, přichází rodinná kolekce Název náhrdelník. Na rozdíl od několika dárků, které lze uschovat pouze ve vitríně, je náhrdelník se jménem mnohem těsnější, protože náhrdelník může nosit s napsaným příjmením, ať už jde o jméno páru nebo jméno jejich dítěte, které se k nim více sentimentálně váže.

Zlaté náhrdelníky-rodinné sbírky

Jména jsou obvykle vyryta do obyčejného přívěsku, protože jde o rodinnou sbírku, do sbírky jmen se bude spíše psát malým kouskem zlatého bloku. V závislosti na zájmu může být náhrdelník ve stříbrném, zlatém nebo diamantovém provedení

6. Náhrdelník se jménem dítěte:

Náhrdelník pro jméno dítěte

Jedním z nejlepších dárků, když se blízcí přátelé nebo příbuzní zúčastní obřadu pojmenování dětí, je náhrdelník se jménem s vyrytým jménem dítěte. Tento druh dárku neudělá rodiče šťastnými, ale bude to jedna z nejlepších kolekcí pro dítě v jeho pozdějších letech.

7. Řetízek dřevěného náhrdelníku:

Dřevěný řetízek na náhrdelník

Nyní je trendem psát jména na rýži, mýdlo a dárky, které lze mít ve vitrínách, ale spíše inovativnější nápad, jak obdarovat drahé, je obdarovat je dřevěným vyřezávaným náhrdelníkem. které si můžete objednat v obchodě, nebo když je člověk více umělecký, může si vyřezat své vlastní, aby vyjádřil své emoce pro lásku svého života. Vyřezávaný kus jména se obvykle hodí k černému řetízku nebo lanu. tento druh náhrdelníku obvykle milují mladí lidé a může se jednat o každodenní nošení a v cenově dostupném rozsahu pro řadu lidí.

8. Název korálkového náhrdelníku:

Název náhrdelníku z korálků

Nejoblíbenější činností pro děti během letních nebo zimních prázdnin je výroba šperků, jedním z jejich oblíbených a snadno vyrobitelných šperků jsou Řetězy a vyplňování jejich jmen uprostřed řetězu jako pedant pomocí korálků s abecedami to činí přitažlivějším. Děti dokonce prezentují náhrdelník se jménem korálků během oslavy narozenin svého přítele a je to pro děti rozhodně radostný okamžik.

9. Náhrdelník ke jménu ke dni matek Zlato:

Náhrdelník ke dni matek Zlatý

Každá matka ukazuje srdce a ruku, aby vychovala své dítě. Pochválit jejich lásku během jiného výjimečného dne, než jsou její narozeniny, je den matek. Sdílení lásky a radosti je podle ní největší dar, ale sdílení lásky prostřednictvím daru je další okamžik radosti. Obdarovat její šperky a saree, které už má v šatníku, to není zajímavé. Místo toho sdílení emoce lásky prostřednictvím náhrdelníku a slova lásky spolu s jejím napsaným jménem rozhodně způsobí, že jedna kapka slzy v jejích očích zachová celoživotní.

S ohledem na tuto myšlenku je darování náhrdelníku se jménem zcela cenné. Slova, která nelze vyjádřit prostřednictvím řeči, jsou vyjádřena slovy. Rozhodli jste se obdarovat svého blízkého náhrdelníkem se jménem?