Náhrdelníky

9 různých typů náhrdelníků pro muže

Náhrdelníky byly vždy součástí lidského oděvu. V poslední době jsou náhrdelníky součástí pouze dámského šatníku. Muži také nosí náhrdelníky, také známé jako řetízky na krk. V dávných dobách byli muži obdarováváni náhrdelníky, aby projevili úctu nebo uctili své místo. Pánské náhrdelníky nejsou určeny k doplnění jejich oblečení. Místo toho se pánské náhrdelníky používají k doplnění a ne k potlačení jejich vzhledu.

pánské náhrdelníky

Jednoduché a nejnovější návrhy pánských náhrdelníků:

Dnes uvedeme 9 nejlepších pánských náhrdelníků, které jsou cenným doplňkem pánského šatníku.

1. Silver Dog Tags náhrdelník Muži:

Stříbrné psí známky Náhrdelník Muži

Psí známky se používají v armádě. Funkčně jsou to jen přívěsky, které nesou jméno a další informace o osobě, která je nosí. Náhrdelník se stříbrnými korálky je opatřen dvojitým přívěskem s černými okraji, díky čemuž je u chlapců a kolegů z ulice pravděpodobnější zábavný vzhled.

2. Pánské náhrdelníky ve stříbře:

Pánské náhrdelníky ve stříbrné barvě

Obyčejné a nezdobené náhrdelníky jsou obrovským hitem mezi pánskou módou. V závislosti na vzhledu, délce a použitém materiálu lze pánské náhrdelníky přizpůsobit vašemu vzhledu. Jednoduchý stříbrný ohnutý řetízek poskytuje zjednodušený vzhled i na formálním oblečení, a proto se nosí také pro oficiální večírky a také pro běžné nošení.

3. Pánské náhrdelníky s přívěskem stříbro:

Pánské přívěsky náhrdelníky stříbrné

Náhrdelníky pro muže jsou většinou tvořeny dlouhým jednoduchým nebo pružinovým řetízkem s jednoduchým a jemným kouzlem. Tento typ náhrdelníků je velmi dobře patrný díky neformálnímu oblečení pěti z deseti mužů. Muži, kteří mají rádi starodávné symboly mincí, obvykle hledají takové náhrdelníky, aby si vylepšili ikonu stylu nebo pirátský vzhled.

4. Náboženské emblémy:

Náboženské emblémy

Tyto náhrdelníky jsou stejné jako přívěskové náhrdelníky. Ale přívěsky v těchto náhrdelnících nejsou jen pro stylový vzhled. Ve většině případů se tyto náhrdelníky nosí pod výstřihem. Náboženské symboly se obvykle nosí kvůli duchovnímu vzhledu nebo kvůli ochraně před zlem. Mezi oblíbené náboženské znaky patří Ježíšovy kříže, Davidovy hvězdy, starověké symboly, hinduistické symboly atd.

5. Chokers náhrdelníky pro muže:

Chokers náhrdelníky pro muže

Chokery jsou opakem přívěskových náhrdelníků. Chokery se nosí kolem krku a nevisí. Nejen ženy, ale i muži jsou přitahováni designem a odvážným vzhledem daným choker designem. Černý pramen, který má stříbrný korálkový design, vypadá skvěle na běžné i formální oblečení. Obecně si jej vybírají brouci a rockové hvězdy a často se nosí v Americe, Anglii a Africe.

6. Pánské náhrdelníky s korálky:

Pánské náhrdelníky z korálků

Korálkové náhrdelníky jsou obrovským hitem v pánských doplňcích. Tyto typy náhrdelníků jsou vyráběny s použitím jedné nebo více barev korálků. Můžete experimentovat s délkou těchto náhrdelníků, abyste získali dokonalý vzhled. Ty lze nosit přes jakékoli oblečení, aby poskytly jednoduchou a charismatickou osobnost.

7. Náhrdelníky pro muže z peří:

Pánské náhrdelníky z peří

Náhrdelníky z peří poskytují osobě, která je nosí, velmi umělecký vzhled. Tyto náhrdelníky používají místo přívěsků peří. Použité peří může být přírodní nebo dokonce vyrobené z kovů. Na rozdíl od náhrdelníků z peří, které nosí ženy, které používají velké peří, mají tyto náhrdelníky malé peří, které doplňuje vzhled.

8. Zlaté náhrdelníky pro muže:

Zlaté náhrdelníky pro muže

Zlaté náhrdelníky nebo náhrdelníky jsou stálezelenou součástí mužského šatníku. Od starověku muži nosí zlaté náhrdelníky. Zlaté náhrdelníky, které nosí muži, nemají žádný zvláštní přívěsek ani design. Mají být jednoduché a nosí se pod výstřihem.

9. Tradiční náhrdelníky pro muže:

Tradiční náhrdelníky pro muže

Kmenoví muži jsou zvyklí zdobit různé druhy náhrdelníků. Tyto náhrdelníky jsou vyrobeny z přirozeně dostupných zdrojů. Většina těchto náhrdelníků je vyrobena ze slonoviny, kamene nebo zvířecího zubu. Takové náhrdelníky poskytují svému nositeli drsnou auru, aniž by byly příliš honosné.

Od nynějška nejen ženy, ale i muži jsou nyní funky s různými návrhy doplňků. Velké náhrdelníky se staly velmi populární mezi muži, zvláště mezi těmi, kteří jsou spojeni s uměleckým světem. Každý, kdo nosí takové šperky, by proto měl dbát na to, aby své šperky sladil se svým oblečením, aby působil správným dojmem.