Náhrdelníky

9 roztomilých robustních náhrdelníků v různých provedeních

Chunky šperky jsou odvážné a odvážné kousky. Chunky náhrdelníky jsou vyrobeny tak, aby vás odlišily a dodaly vám módní nádech. Tyto náhrdelníky jsou vyrobeny z velkých odvážných kamenů nebo perel.

Top 9 nejnovějších robustních náhrdelníků v nových stylech:

Můžete si vybrat robustní náhrdelníky, které se budou hodit k vašemu návrhářskému oblečení nebo tradičnímu oblečení. Zde vyberte svůj nejlepší a vyberte si ho.

1. Vintage robustní náhrdelník:

Vintage robustní náhrdelník

Tento vintage robustní náhrdelník je vyroben z dutých zlatých květin a filigránské práce. Zlatý robustní náhrdelník je vyroben ze dvou vrstev se spodní vrstvou ve vroubkovaném okraji. Zlatá práce má také pávový design, který je umístěn na obou stranách. Tento vintage náhrdelník dobře sedí na krku jako límec.

2. Chunky Pearl náhrdelník:

Masivní perlový náhrdelník

Pořiďte si tento nádherný ohromující perlový náhrdelník s řadami perel propletenými kamínky a mléčným sklem. Náhrdelník je robustní a hodí se nejlépe na párty. Použité perly jsou šampaňské barvy a vypadají dech. Vyberte si toto mistrovské dílo a určitě se vám zatočí hlava.

3. Chunky Silver Náhrdelník:

Masivní stříbrný náhrdelník

Tento robustní stříbrný náhrdelník, který je výrazným náhrdelníkem, si zamilujete. Stříbrný robustní náhrdelník má velké odvážné vzory a kameny. Oválné kameny v řetízku a přívěsku jsou velké a vypadají naprosto úchvatně. Vyberte si tento stříbrný náhrdelník, který se bude hodit k tradičnímu oblečení a také k návrhářským šatům.

4. Zlatý robustní náhrdelník:

Zlatý robustní náhrdelník

Vydejte se do odvážného a pouličního stylu s tímto robustním zlatým náhrdelníkem, který bude ladit s designovým oblečením. Tento robustní náhrdelník je ideální i pro běžné nošení, jako jsou džíny a bílý top. Zlatý náhrdelník je vyroben ze silných zlatých článků, které jsou spojeny dohromady.

5. Korálkové robustní náhrdelníky:

Korálkové robustní náhrdelníky

Tento černý robustní náhrdelník má tři řady černých korálků různých velikostí. Černé korálky jsou spojeny černým řetízkem. Je skvělé kombinovat je s černými náušnicemi a oblečením, které ladí s černou. Chunky černý náhrdelník je skvělý pro příležitostné večírky a večeře.

6. Kamenný robustní náhrdelník:

Kamenný robustní náhrdelník

Použijte tento robustní náhrdelník z nefritového kamene, abyste vypadali oslnivě a působivě. Krásná modrá barva vzácného nefritu vyráží dech. Jedná se o vrstvený náhrdelník, který má styl plovoucího límce. Hlavní řetízek má kulaté nefritové korálky, které jsou velké velikosti.

7. Náhrdelník Chunky s barevným blokem:

Hluboký náhrdelník s barevným blokem

Vyberte si tento barevný blok velký robustní náhrdelník, který se bude hodit k jakémukoli oblečení, které nosíte. Náhrdelník má tři barevné korálky, které jsou umístěny dohromady ve tvaru vzoru. Barvy zvolené pro tento typ náhrdelníku jsou obvykle ty, které se mísí dohromady.

8. Náhrdelník s cetkou Chunky:

Cetkový robustní náhrdelník

Styl cetky je také jedním z nejpoužívanějších designů u robustních náhrdelníků. Zde vyrobené ozdoby jsou z kamenů a také z korálků. Ozdoby jsou položeny v jednoduchém vzoru, ale každá cetka má malý rámeček ze zlatých korálků, díky kterému vypadá úžasně. Konce každého z korálků mají také zlatou síťovinu.

9. Crystal Chunky náhrdelník:

Křišťálový robustní náhrdelník

S tímto robustním náhrdelníkem vyrobeným z drahokamu a krystalu budete vypadat překvapivě krásně. Náhrdelník zasazený do stříbra je nejkrásnějším šperkem, který si nevěsta oblékne. Kamínky a krystaly použité v náhrdelníku jsou ve tvaru slzy a kruhu. Jsou spojeny ve formě květin. Není vidět žádný řetěz, pouze květiny, které jsou spojené až do konce.

Můžete si vybrat robustní náhrdelníky, které se budou hodit k vašemu návrhářskému oblečení nebo tradičnímu oblečení. Tyto robustní náhrdelníky jsou barevné a mohou být také vyrobeny z drahých kamenů, jako je nefrit. Vyberte si robustní náhrdelníky, které doplní oděv, který je jednoduchý. Díky tomu bude propracovanější.