Náhrdelníky

9 nejnovějších návrhů náhrdelníků s chrámovými šperky

Chrámové šperky jsou v zásadě inspirovány bohem a bohyní indické kultury. Krásné starodávné vzory jim dodávají starožitný vzhled. Tyto šperky jsou široce nakupovány v jižní části Indie. Tento druh těžkých šperků je však nyní k dispozici také v jednoduchých designech náhrdelníků Temple.

náhrdelník z chrámových šperků

Návrhy náhrdelníku chrámu:

Pojďme se podívat na některé krásné vzory náhrdelníků z chrámových šperků, které vás určitě chytí za srdce.

1. Royal Kundan Haar:

chrám-šperky-náhrdelník-návrhy-královský-kundan-haar

Tento nádherný design si určitě získá vaše srdce, jakmile se na něj podíváte svýma očima. Vyrobeno z kundanu a poseté červenými diamanty, dává královský pocit. To vám poskytne nový klasický vzhled s elegancí při nošení na etnických designérech sarees.

2. Náhrdelník Ruby Lalitha:

chrám-šperky-náhrdelník-vzory-rubín-lalitha-náhrdelník

Chcete mít střízlivý vzhled s těžkým náhrdelníkem! Poté vyberte zlatý náhrdelník s designem chrámu Lalitha, který je k dispozici v různých provedeních. Přívěsek bohyně Lakshmi navržený s různými červenými rubíny dává jednoduchý a propracovaný vzhled. Takový náhrdelník vám poskytne diva pohled na manželství, stejně jako další takové malé náboženské funkce na sarees nebo lehengas.

3. Sada šperků Pearl Temple:

sada perlových chrámů a šperků

Tato sada náhrdelníků v chrámovém designu je dodávána s krásnými náušnicemi a mang tikkou. Sada nese několik designů bohyně Lakshmi s mořskou perlou visící na konci. Tato jednoduchá sada vypadá úžasně s jednoduchým etnickým oblečením. Takové jednoduché, ale módní sady se staly trendem mezi teenagery v této sezóně.

4. Náhrdelník s hroty Pink Diamond:

chrámový šperk-náhrdelník-vzory-růžový-diamant-posetý-náhrdelník

Tato sada návrhů náhrdelníku chrámu je vyrobena z úžasných růžových tuhých rubínů, zlatého designu bohyně Lakshmi, perel a růžových korálků pro krásné dokončení. Středně velké náušnice se stanou bonusem k vašemu elegantnímu vzhledu s sarees Kanjivaram.

5. Rubínový náhrdelník s Jhumarem:

chrámový šperk-náhrdelník-vzory-rubínový náhrdelník-s-jhumar

Takové sady náhrdelníků s chrámovým designem vám poskytnou nejen starožitný vzhled, ale také vám poskytnou klasický styl při nošení na etnickém nebo designovém oblečení. Náhrdelník má tři proužky. První a poslední jsou posety zlatými kuličkami, zatímco prostřední nese v sobě rubíny Kemp. Přívěsek bohyně Lakshmi je navržen s krásnými mořskými perlami pod ním.

6. Náhrdelník Lord Ganesha Nakshi:

lord-ganesha-nakshi-náhrdelník

Okouzlující design má náhrdelník z chrámového šperku s krásným přívěskem Lord Ganesha s pávy na obou stranách a s velkými smaragdovými korálky, diamanty, rubíny a perlami. Jedná se o krátký náhrdelník, který se nosí speciálně na festivalech souvisejících s Ganapati. Poskytuje pohled na starodávný design šperků s drobnou prací nakshi, která dává rozkošný design.

7. Maharani Haar:

maharani-haar

Nevěsty nyní nosí takové dlouhé kusy náhrdelníku, lidově známého jako haar. To dává okouzlující pohled na nevěsty. Je to haar, který byl velmi dobře vidět na krku královen Rajwady. Náhrdelník má dva přívěsky. Jedna z bohyň Lakshmi a druhá z mangového designu s bundi Mala místo řetězu.

8. Barevný design náhrdelníku z páva a manga:

designový náhrdelník s barevnými pávy a mangem

Tento úžasný náhrdelník by přidal na vaší kráse, když ho nasadíte na designové sarees nebo lehengas. Toto je také svatební náhrdelník pro malé funkce. Náhrdelník je poset barevnými rubíny, smaragdovou a nakshi prací s designem páva a manga.

9. Náhrdelník starožitného chrámu Haram:

chrám-šperky-náhrdelník-vzory-starožitný-haram-chrám-náhrdelník

Toto je skutečná kombinace tradiční práce nakshi, designu haramu a designu chrámu. Přívěsek dává pohled na lorda Shivu s jeho rodinou, bohyní Parvati, Ganesha a Kartikey. Náhrdelník je opatřen několika rubíny, smaragdem a kundanem.

Návrhy náhrdelníků z chrámových šperků se staly trendovějšími, aby na festivalech vypadaly nábožensky. Rozmanitost designů a závěsných designů vás na vteřinu nechá v dilematu, co si vybrat a co ne. Vyzkoušejte tedy jeden takový chrámový design, který vám dodá ženský a diva vzhled.