Náhrdelníky

9 nejlepších způsobů, jak vyrobit náhrdelník z korálků

Přemýšlíte, jak vyrobit náhrdelník z korálků! Ano, náhrdelník z korálků byl docela snadný, protože dodal vašemu outfitu nový a hodnotný vzhled. Tkaní korálků je nejlepší způsob, jak vyrobit své oblíbené šperky v požadovaném designu. Korálky mohou být buď prošité, nebo tkané pro dokonalé přilnutí k náhrdelníku.

Jednoduché a snadné způsoby, jak vyrobit náhrdelník z korálků:

Zde je pár nápadů, jak vyrobit náhrdelník z korálků.

1. Náhrdelník se zahradními perlami a korálky:

Náhrdelník se zahradními perlami a korálky

Tento náhrdelník ze zahradních korálků je vyroben úplným sešitím korálků a perel a dává zelenou, bílou a jinou barevnou kombinaci. Zelený korálek je podáván ve formě listů bílých, perly jsou připevněny, aby poskytly zářící efekt. Můžete použít jakékoli jiné barevné květinky vhodné k vašemu outfitu.

2. Náhrdelník z korálkových cihel:

Náhrdelník z korálkových korálků

Rádi nosíte něco geometrického! Zde je náhrdelník z korálkového korálkového stehu. Náhrdelník je vyroben z několika trojúhelníkových přívěsků s korálky ve fialové, černé, modré a bílé barvě. Trojúhelníky jsou pak navzájem ohraničeny pomocí řetězu.

3. Náhrdelník z křišťálových korálků:

Náhrdelník z křišťálových korálků

Přidejte do svého korálkového náhrdelníku trochu krystalu a dodejte svému oblékání zářivý vzhled. Náhrdelník se nejlépe nosí v létě na pláže. Náhrdelník s korálkovým náhrdelníkem je vyroben splétáním krystalů a korálků, které dodávají náhrdelníku podobná kouzla uprostřed.

4. Náhrdelník z rokajlu:

Náhrdelník z rokajlu

Náhrdelník z mořských korálků se široce nosí na příležitostných příležitostech, jako jsou džíny a šortky. Náhrdelník je vyroben z několika korálkových provázků, které jsou vzájemně protkány a vytvářejí jarní vzhled. Můžete také použít korálky různých velikostí s různými barvami, aby byly barevné.

5. Náhrdelník s korálky Tiger Lily:

Náhrdelník z tygří lilie

Tygří lilie je oblíbeným designem v designu náhrdelníku z korálků. Náhrdelník je vyroben z malých křišťálových korálků. Jednoduchý provázek vyrobený z korálků dále dostane přívěsek vyrobený z korálků tvořících vzor lilie. Pro celkový vzhled můžete také vytvořit odpovídající náušnice.

6. Náhrdelník z černé labutí korálky:

Náhrdelník z černé labutí korálky

Černé korálky vždy zůstávaly ve sklonu od starověku. Náhrdelník je vyroben z různých tvarů černých korálků pomocí drátěného závitu. Náhrdelník má také oválný střední korálek s barvou. Uprostřed jsou také použity korálky ve tvaru srdce, které dodávají kouzlo.

7. Náhrdelník z afrických korálků:

Náhrdelník z afrických korálků

Náhrdelník vyrobený z několika středně velkých korálků ve žluté a bílé barvě má ​​třívrstvý design pramenů. Všechny tři prameny jsou propojeny pomocí malých stříbrných korálků. Africký design je protkán drátěnou šňůrkou, aby byl odolný při nošení na svatbách a jiných příležitostech. Dávají skvělou kombinaci etnického oblečení nebo efektních šatů.

8. Náhrdelník z plastových korálků:

Náhrdelník z plastových korálků

Chcete obdarovat svůj úhel něčím velmi jemným! Zde je design náhrdelníku z plastových korálků, který si můžete jednoduše vyrobit doma. Design je vyroben z několika kulatých plastových korálků jejich pouhým tkaním. Můžete také přidat korálky různých tvarů, jako je srdce, prsteny, mašle atd., Aby to bylo rozkošnější.

9. Náhrdelník s korálkovým korálkem:

Náhrdelník z korálkových korálků

Pro standardní vzhled převládal náhrdelník s výstřihem na krk. Náhrdelník je inspirován choker designem, a proto dostal nákrčník. Výstřih je tvořen kruhovými vzory s černými perlami. Je také dána závěsná kouzla s korálky, řetízkem a krystaly. Jsou široce nošeny na značkových šatech nebo příležitostných.

Výroba náhrdelníku z korálků je poměrně jednoduchá, ale při vytváření vzorů vyžaduje maximální soustředění. Při výrobě náhrdelníku z korálků jsou k dispozici různé stehy. K dispozici jsou také různé korálky, jako jsou polnice, chatony, křišťálové korálky, delikatesy atd., Které lze vybrat podle oblečení. Letos v létě si tedy udělejte ten nejlepší korálkový náhrdelník a zazářte.