Náhrdelníky

50 gramů zlatých náhrdelníků – nejnovější kolekce pro svatby

Dívky vždy velmi rády nosí takovéto druhy autentických zlatých šperků. Zde zobrazené návrhy náhrdelníků jsou nižší než 50 gramů a určitě by to byla velká pomoc těm, kteří hledají nejlepší návrhy z nejlepších sbírek.

Krásné a trendové vzory zlatých náhrdelníků v 50 gramech:

Níže najdete nejlepší Top 9 designů zlatých náhrdelníků v 50 gramech, které jsou dobře popsány.

1. Nádherný zlatý náhrdelník Design:

Nádherný design zlatého náhrdelníku

Najděte tento krásně zdobený design náhrdelníku Emerald, který má tradiční vzhled. V dnešní době je preferována většinou mladých lidí, protože díky svému jedinečnému designu, který se pohodlně nosí, má tento výrazný vzhled. Tyto 50 gramů zlatých náhrdelníků jsou cenově dostupné.

2. Design zlatého náhrdelníku Polki Diamond:

Design zlatého náhrdelníku Polki Diamond

V tomto konkrétním designu zlatého náhrdelníku jsou zde posety diamanty různých barev. Tento 50 g zlatý náhrdelník vypadá velmi elegantně a také by byl velmi krásný, když je nošený. Je velmi lehký a nemá tuhost, takže se těžko nosí.

3. Ruby and Emerald Gold náhrdelník Design:

Ruby and Emerald Gold náhrdelník Design

Zaměřte se na tento 50 g zlatý náhrdelník, který má na svém vzhledu vyrytý Ruby i Emerald. Tento zlatý náhrdelník má ten úžasný povrch, který je opravdu mimo svět. Ti, kdo se na to podívají, by jejich nákup nikdy neignorovali.

4. Design zlatého náhrdelníku:

Designový zlatý náhrdelník

Položte oči na tuto nádhernou sadu náhrdelníků, ve které jsou vloženy světle zastíněné červené drahokamy. Jedná se doslova o kus návrhářské sady, na které by upoutaly pozornost všechny dívky a dámy. Je to nejlepší volba pro bohatou trendovou párty v kombinaci s bohatým oblečením.

5. Design zlatého náhrdelníku:

Nádherný zlatý náhrdelník Design

Objevte tento zlatý dlouhý náhrdelník v 50 gramech, který má nebeskou a neuvěřitelnou povrchovou úpravu. Nikdo nemůže tento vzorec odmítnout, protože poskytuje úžasný pohled na celkový vzhled. Může velmi dobře vyhovovat jakémukoli oblečení a také pro ženy všech věkových kategorií.

6. Design zlatého náhrdelníku Baajirao Mastaani:

Zlatý náhrdelník Baajirao Mastaani

Tato jedinečná sbírka slavných bollywoodských filmů, Bajirao Mastani, je základním konceptem tohoto vzoru. Jedná se o zcela starožitný druh designu, který je však vyroben z ryzího 22kt zlata. Tento zlatý náhrdelník o hmotnosti 50 g se velmi dobře hodí k tradičnímu oblečení, jako je saree nebo ghagra cholis.

7. Tradiční zlatý náhrdelník Design:

Tradiční zlatý náhrdelník

Podívejte se na tento čistě zlatý náhrdelník o hmotnosti 50 gramů, ve kterém nejsou vloženy žádné barevné kameny nebo diamanty. Tento design náhrdelníku je připevněn malými zlatými kuličkami a uprostřed je malá květina. Nemají příliš komplikovaný design a jsou velmi pohodlné na nošení, většinou se všemi kódy oblékání.

8. Design svatebního zlatého náhrdelníku:

Design svatebního zlatého náhrdelníku

Toto je také obyčejná sbírka zlatého náhrdelníku v 50 gramech, který je většinou preferován jako svatební sada. Lze jej kombinovat buď s moderním a trendovým svatebním oblečením, nebo s tradičním vzhledem. Tento design 50 gramů zlatého náhrdelníku tvoří tři dolary s náušnicemi stejného konceptu.

9. Design zlatého náhrdelníku inspirovaný květinou:

Design zlatého náhrdelníku inspirovaný květinami

Obrovská květina se pro celý vzhled náhrdelníku volí jako středový dolar. Celková hmotnost náhrdelníku se sadou je přibližně 50 gramů. Zde použitý boční řetěz je ručně vyrobený a je také flexibilní.

Zde se podíváte, všechny dámy, na tuto úžasnou a úžasnou kolekci náhrdelníků se zlatem v 50 gramech. Zjednodušili jsme vaši práci tím, že jsme shromáždili sadu těch nejlepších řad modelů. Můžete se podívat a rozhodnout se koupit vhodné, které vám nejlépe vyhovují.