Náhrdelníky

25 nejnovějších indických návrhů šperků pro dámy

Máte umělecky založenou mysl a vášeň pro šperky? Jedním ze způsobů, jak si můžete dopřát lásku ke šperkům, je kombinace různých vzorů náhrdelníků. Nosit náhrdelník s náušnicemi není moderní balíček. Před více než několika lety lidé viděli různé kategorie náhrdelníků ze zlata, diamantu, rubínu, stříbra a platiny, které zdobí jejich nositele..

Existuje široká škála sad náhrdelníků módních šperků, které budou obvykle vyrobeny z korálků a zlata. Existuje také několik jednoduchých a elegantních designů s přívěsky solitaire a složitými vzory, které také s nekonečnými možnostmi pro zvláštní příležitosti. Kromě toho jsou návrhářské náhrdelníkové sady ze zlata a stříbra vzteky mezi všemi dnešními ženami, které si uvědomují módu!

sada náhrdelníku

Jednoduché návrhy náhrdelníkových sad pro ženy:

Dnes s rychlejším a nejnovějším rozvojem internetu můžete získat mnoho návrhů a stylů náhrdelníků, které mohou být perfektním dárkem pro vaši přítelkyni nebo příbuznou. Zde můžete získat 25 nejlepších návrhů náhrdelníků jako perfektní doplněk, který se hodí pro každou příležitost. Díky těmto vlastnostem bude jejich nositel vypadat elegantně a elegantně, čímž se projeví kreativita a osobnost osoby. Tyto návrhy také vysoce zdůrazní krásu osoby všech věkových kategorií a jakéhokoli stylu.

1. Sada náhrdelníku Terracotta Ganesha s Jhumkou:

Souprava náhrdelníku Terracotta Ganesha s Jhumkou

Tento terakotový náhrdelník Ganesha s odpovídající Jhumkou je považován za jedinečné a mimořádné umělecké dílo ze slavných návrhů chrámových šperků. Jedná se o přívěsek s přívěskem Ganéša, který bude uctíván indickými božstvy. Ručně tvarovaný design s vypálenou hlínou pro tvrdost šperku, tento náhrdelník je také neuvěřitelně lehký a hypoalergenní

2. Náhrdelník a náušnice bohyně Lakšmí:

Náhrdelník a náušnice bohyně Lakšmí

Tato sada náhrdelníků Goddess Lakshmi bude velmi příjemná na nošení, protože jí bude důvěřovat bohatství, štěstí a prosperita. Jednalo se o velmi jedinečný a inspirovaný náhrdelník s přívěskem bohyně Lakshmi v ručně vyřezávaném vzoru. Nátěr je natřen netoxickými barvami a patentovanou akrylovou barvou, aby byl odolnější.

3. Sada náhrdelníků s designem Peacock:

Sada náhrdelníku s designem Peacock

Existují různé návrhy náhrdelníků. Nejstandardnější návrhy náhrdelníků se dodávají v terakotových provedeních s designem pavího peří, které jsou vyrobeny v atraktivní barvě. Tato sada náhrdelníků klouže s ozdobným přívěskem páva dodá jemný a jemný vzhled. Tato sada náhrdelníků je skvělým kouskem pro příležitostné a svatební nošení. K dispozici je nastavitelný háček; to dává trendový a elegantní vzhled.

4. Sada náhrdelníku s perlou a křišťálovým zlatem Palm Beach s náramky:

Sada náhrdelníku s perlou a křišťálovým zlatem Palm Beach s náramky

Výše uvedený náhrdelník ze žlutého zlata byl krásně vyroben z bohatých červených rubínových kamenů, které lze ozdobit náramkem. Tyto šperky byly vyrobeny z klasického 14karátového žlutého zlata. Nosit tento náhrdelník dodá svému nositeli krásu tím, že do vašeho každodenního šatníku přidá dávku zářivě červené barvy. Pokud jste závislí na módě, bude tato volba tou nejlepší volbou pro váš šatník.

5. Sada náhrdelníku se svatebním stříbrem s náušnicí:

Sada náhrdelníku se svatebním náhrdelníkem

Svatební stříbrné náhrdelníky pro ženy jsou velmi krásným výběrem šperků, které vždy někoho nadchnou. Pro nejlepší výběr šperků pro zvláštní účely může být perfektní volbou sada stříbrných náhrdelníků. Tato sada náhrdelníků ze svatebního stříbra je vyrobena ze sterlingového stříbra a je ozdobena spoustou čerstvých bílých kamenů, což poskytuje atraktivní pohled na celý váš vzhled.

6. Sada 3-dílného náhrdelníku Fashion Diamond:

Módní diamantová sada 3 kusů náhrdelníku

Tato sada 3-dílných náhrdelníků ve stylu Elegant Diamond s elegantním kouzlem byla vybavena velmi detailně navrženým listem a spárována s odpovídajícími cvočky podle vašeho výběru designu. To dává elegantní a poutavější vzhled a je spojeno s tenkým řetízkem. To je také k dispozici v různých provedeních, na stříbrném výplňovém řetězci. Je to krásná a nejlepší volba pro družičky a můžete nosit tuto sadu náhrdelníků.

7. Sada zlatých květinových náhrdelníků:

Sada zlatých květinových náhrdelníků

Sada náhrdelníků se zlatým květinovým vzorem byla vyrobena v květinovém designu a bude vypadat oslnivě, když ji nositelé nosí při všech příležitostech. Topaz ve tvaru květovaného přívěsku je další krásou, díky které je perfektním doplňkem mnoha různých outfitů tím, že nositelka mnohem více zdokonalí svůj vzhled a vzhled..

8. Sada diamantových náhrdelníků s kamínky:

Sada diamantového náhrdelníku s kamínky

Sada diamantových náhrdelníků byla vyrobena způsobem, který jednoduše dotváří eleganci, kterou chce každá žena vyjádřit při svých zvláštních příležitostech. Sada diamantových náhrdelníků bude vhodná pro všechny ženy, které chtějí vylepšit svoji krásu. Elegantní a krásná sada diamantových náhrdelníků byla vyrobena z diamantových kamenů a dává ostatním nádherný nádherný vzhled.

9. Náhrdelník s tradičním designem mincí ve zlatě:

Náhrdelník s tradičním designem mincí ve zlaté barvě

Jednoduše geometrická sada zaobleného náhrdelníku byla složena ze dvou pěti zaoblených přívěsků a zavěšena na zlatém řetízku. Tento zlatý kulatý náhrdelník je jednoduchý a krásný kousek, který je ideální pro obdarování někoho zvláštního nebo jako dárek pro blízké. Tato sada náhrdelníků dodává vašemu krku jednoduchý a elegantní vzhled a je vhodná pro jakoukoli příležitost. Tento řetěz můžete také použít k částečnému opotřebení.

10. Sada diamantových náhrdelníků s otevřeným srdcem:

Sada diamantových náhrdelníků s otevřeným srdcem

Diamantové šperky mluví o hřejivosti slunce a vášni vašeho srdce. Tyto 4vrstvé designy náhrdelníkových souprav z vás udělají hrdý a oblíbený design mezi ostatními náhrdelníkovými sadami. Krásná a kvalitně vrstvená sada náhrdelníků dodá jedinečný vzhled. Čtyřvrstvé zlaté náhrdelníky se skládají z diamantových kamenů, které jsou omotány tenkým řetízkem.

11. Náhrdelník s perlou se zavěšením na ucho:

Perlový náhrdelník se zavěšením na ucho

Perlový náhrdelník je velmi známý pro svou přirozenou barvu a kvalitu. Ženy rády nosí sady perlových náhrdelníků. Okouzlující sada perlových náhrdelníků je vybavena řetízkem ze sladkovodních perel a zdobena stříbrnými kameny; přívěsek řetízku obsahuje perlu s kamínky, která poskytuje elegantní pohled na krk nositele.

12. Sada tyrkysových náhrdelníků:

Sada tyrkysových náhrdelníků

Tato stylová tyrkysová náhrdelníková sada měděného zeleného náhrdelníku předvede zářivé zelené barevné korálky v zaobleném střihu, které byly navlečeny na delší vlákno. Tato sada náhrdelníků byla vysoce zajištěna spárou humra ze 14 karátového žlutého zlata. To lze nosit ke všem outfitům od ležérního salwaru až po dokonalý svatební kostým, protože to bylo krásně udělané v elegantním vzhledu.

13. Sada moderních stříbrných náhrdelníků:

Moderní stříbrná sada náhrdelníků    

Soupravy náhrdelníků ze stříbra jsou univerzální kousky, které lze nosit pro zvláštní příležitosti a každodenní použití. Jsou obdařeni jedinečnými osobnostmi a vzory. Tato sada stříbrných náhrdelníků byla ozdobena tyrkysovými kameny, které dodávají moderní a trendový vzhled; to může být perfektní doplněk pro jakýkoli druh oblečení.

14. Sada náhrdelníků z jantarového křišťálu:

Sada náhrdelníku z jantarového křišťálu

Unikátní sada náhrdelníku z jantarového křišťálu navržená s malými kamínky červené barvy a spojená s tenkými bílými kameny v oblasti obrysu, která poskytuje jedinečný výhled. Tato sada náhrdelníků může být vyrobena se zaobleným designem; spona je vyrobena ze stříbra. Tuto sadu červených náhrdelníků můžete nosit na jakékoli svatební obřady, které dodávají jedinečný vzhled než ostatní.

15. Náhrdelník ze žlutého zlata s černou a šedou barvou:

Náhrdelník ze žlutého zlata s černou a šedou barvou

Náhrdelník se žlutou zlatou černou a šedou barvou je navržen se selektivními a odpovídajícími barevnými cvočky je skutečně návrhářským uměním. Tato jedinečně navržená černá sada náhrdelníků obsahuje design černých kamenů a každý kámen je zvýrazněn. To dává atraktivnější a poutavější vzhled než jiné designy náhrdelníků.

16. Sada náhrdelníku s pozlaceným náhrdelníkem:

Sada náhrdelníku s pozlaceným náhrdelníkem

Jedná se o jeden z perfektních setů náhrdelníků na párty, který byl navržen s kundánskými kameny a vzory. Může to být ručně vyrobený náhrdelník na párty, který může být ozdoben různými třpytkami a kameny. Tento design náhrdelníku může být navržen s pozlaceným řetízkem a zakončen černými korálky, které nositelům dodávají perfektní tradiční vzhled.

17. Jednoduchá a lákavá sada náhrdelníků:

Jednoduchá a lákavá sada náhrdelníků

Tento jednoduchý a lákavý diamantový náhrdelník byl vyroben z diamantových kamenů a přívěsek je ozdoben unikátními kameny. Tento přívěsek můžete nosit i s běžným řetízkem. Tato sada diamantových náhrdelníků je velmi krásná a stylově zakončená. Tento diamantový přívěsek je méně barevný, což dává nejlepší jasnost.

18. Zlaté a bílé kruhové náušnice a náhrdelník:

Zlaté a bílé kruhové náušnice a náhrdelník

Sada náhrdelníku s kulatým tvarem je vyrobena z amerických kamenů v matně bílých stínovaných kamenech. Vzor je stejný na přední i zadní straně. Tato elegantní sada náhrdelníků dodá každému outfitu eleganci. Tuto sadu náhrdelníků můžete nosit pro běžné použití i pro zvláštní příležitosti.

19. Sada náhrdelníků ze svatebního bílého diamantu:

Sada náhrdelníku z bílého diamantu

Sady diamantových náhrdelníků jsou jedinečné z jiných sbírek šperků. Existují různé styly a designy jsou k dispozici s americkým diamantovým náhrdelníkem, který byl navržen s červeným diamantem a dokonalým povrchem. Tato sada diamantových náhrdelníků je dokonalým doplňkem pro párty a svatební funkce. Tuto sadu náhrdelníků můžete darovat každé nevěstě, což je perfektní dárek pro jejich svatební obřad.

20. Sady zlatých a diamantových náhrdelníků na svatbu:

Sady zlatých a diamantových náhrdelníků na svatbu

Tento ručně vyrobený náhrdelník se dvěma odpovídajícími náušnicemi je jedním z oblíbených stylů nádherný řetízek na krk. Možná budete překvapeni, když uslyšíte, že náhrdelníky s řetízky jsou k dispozici již velmi dlouho. Jedná se o jedinečný ručně vyrobený předmět z postříbřených materiálů spolu s krystaly a diamantovými kameny. Tato sada náhrdelníků má komplexní design a mohou ji použít ženy pro všechny příležitosti od svatby po večírky.

21. Sada náhrdelníku Curb Link:

Sada náhrdelníku s obrubníkem

Výběr správné sady svatebních náhrdelníků je důležitý, protože výběrem správného svatebního šátku získáte ucelený obraz a celkový vzhled. Existují různé typy sad svatebních náhrdelníků, které by nevěsta měla zvážit. Tato sada náhrdelníků s úplným zapínáním je velmi oblíbená mezi všemi návrhy náhrdelníků. To může být navrženo s omezeným vzorem, který dává elegantní vzhled.

22. Sada náhrdelníků ve stylu Abbey Style:

Smaragdový náhrdelník ve stylu opatství

Sada náhrdelníku ve stylu Abbey byla vyrobena ze vzácných novozélandských smaragdů. Jedná se o vícebarevnou sadu náhrdelníků ve stylu opatství, spojenou s drobnými čerstvými smaragdy a lze ji ovinout měděným tenkým zaobleným řetízkem. Smaragd na náhrdelníku dodává sadě zvláštní vzhled. Tento druh vysoce kvalitní náhrdelníkové sady skutečně přinese nositeli eleganci a eleganci.

23. Sada náhrdelníků ve fialové barvě:

Sada náhrdelníku ve fialové barvě

Tato sada náhrdelníků z pravé purpurové barvy byla vyrobena z tmavě fialových kamenů a skončila s dokonalým povrchem. Můžete si vybrat různé délky. Tato sada náhrdelníků se perfektně hodí pro módní ženy všech věkových kategorií.

24. Sada náhrdelníků a náušnic se zlatým listem:

Sada náhrdelníku a náušnic se zlatým listem

Tato sada náhrdelníků s listy byla zakončena leštěným povrchem, který byl skutečnou atraktivní součástí tohoto náhrdelníku. Každý list je 100% jedinečný, takže je skvělým dárkem pro přítele nebo družičku! Tato sada náhrdelníku s náušnicemi je dokonalým doplňkem k jakémukoli outfitu. Sada řetízkových náhrdelníků je široce vytvořena pro dospívající dívky a všechny věkové kategorie žen. Na trhu jsou k dispozici různé sady náhrdelníků, které jsou vytvořeny pro živý vzhled osob.

25. Sada náhrdelníků Deco Art:

Sada náhrdelníků ve stylu Art

Sada náhrdelníků ve stylu art deco byla velmi známá z počátku 20. let minulého století, která byla pozlacená v purpurově purpurové barvě, a při každé příležitosti opravdu poskytne sofistikovaný vzhled. Také to bylo připevněno k roztomilé odpovídající purpurové organzové stuze, která umožní nositeli upravit nošení v případě potřeby. S touto verzí sad náhrdelníků můžete získat mnoho barev.

Soupravy náhrdelníků jsou skvělý způsob, jak přilákat další lidi. Díky obrovské konkurenci a módním trendům lidi více přitahují návrhy náhrdelníků. Soupravy náhrdelníků jsou perfektní volbou pro ženy jakéhokoli věku a pro každou příležitost. Zvláště to naznačuje vaši osobnost a vaši náladu. Díky tomu budete vypadat energicky a úžasně. Můžete si vybrat svůj vlastní design náhrdelníku, který předvede nejen vaši kreativitu, osobnost a náladu; ale jsou v mezích vašich komerčních omezení.

V tomto článku jsou uvedeny různé návrhy náhrdelníků. Na trhu jsou k dispozici nové a trendové návrhy náhrdelníků. Pokud jde o výběr náhrdelníkové sady, můžete v obchodech provést mírné úpravy, protože o výběr není nouze. Můžete si vybrat svůj nejlepší design náhrdelníku a užít si každou příležitost s touto sadou náhrdelníků.