Náhrdelníky

25 nejnovější kolekce designů zlatých náhrdelníků v 15 gramech

Moderní módní trendy a průmysl jsou právě teď o složitých, jednoduchých, ale elegantních a efektních ozdobách. Pryč jsou ty doby, kdy se člověk těší těžkému a odvážnému vzhledu, a nyní je na čase, aby byla dána důležitost eleganci a královskému vzhledu. Souběžně s tím se několik moderních žen po celém světě těší fantazii 15 gramů náhrdelníků, což dává důraz na celkový vzhled než na váhu. Tyto zlaté náhrdelníky jsou jednoduché, ale krásně vyřezávané, dobře dostupné několika preferencím a věkovým skupinám. Pokud vás zajímá, jak to může vypadat, zde je náš průvodce, který vám poskytne pohled na trendový zlatý náhrdelník v 15 gramech.

Nejnovější návrhy zlatých náhrdelníků v 15 gramech – 2020:

Většina zlatých náhrdelníků v těchto vážích krásně přichází v trendu s moderními preferencemi a drsným vzhledem. Jsou nádherně ohromující a mohou se hodit pro ženy s různými stylovými prohlášeními. Zde je náš top a prestižní seznam 15 až 20 gramů zlatých náhrdelníků, které si v této sezóně nesmíte nechat ujít! Jsou naprosto nádherné a jsou to jak možnosti v rozpočtu, tak i drahé špičkové.

1. Design zlatého náhrdelníku s perlami:

Zlatý náhrdelník s perlami

KUP NYNÍ

Všichni rádi chválíme ostrý a moderní vzhled poměrně často. Pokud přemýšlíte, jak udělat totéž se zlatými ozdobami, zde je tajná stopa. Perly jsou vždy nadčasovou krásou, která nikdy nevyjde z trendu. Tento zlatý náhrdelník ve spojení s perlou má za následek tak složitý a nádherně provedený náhrdelník, vhodný pro všechny okouzlující a půvabné moderní ženy, které hledají eleganci a zářivý vzhled.

 • Design: Složitě vyřezávaný zlatý náhrdelník s perlou a krystaly v květinovém designu
 • Kov: 22 kt žluté zlato
 • Příležitost: Večírky
 • Styl tip: Noste to s hlubokými šaty nebo šaty, abyste získali elegantní vzhled.

2. Zlatý náhrdelník Signity:

Zlatý náhrdelník Signity

KUP NYNÍ

Pokud nejste upřednostňováni příliš moderní a elegantní vzhled, ale přesto dáváte přednost mírnému konvenčnímu tónu, co je lepší než tento design zlatého náhrdelníku 17 gramů! Krystaly a kameny vložené do tohoto nákrčníku dále pomáhají vylepšit celkový vzhled a určitě vypadají velmi královsky a královsky bez námahy!

 • Design: Kruhový a kapkovitý tvar s kameny a červenými krystaly
 • Kov: 22 kt žluté zlato
 • Příležitost: Svatby
 • Styl tip: Noste to s tradičními oblečky, jako jsou sarey.

3. Zlatý náhrdelník Aamrapali:

Zlatý náhrdelník Aamrapali

KUP NYNÍ

Všichni jsme už slyšeli o jménu, Aamrapali. Tito známí výrobci náhrdelníků jsou zpět s tímto nádherným kmenovým designem náhrdelníku. Vypadá jedinečně a nepochybně nám krade srdce designem a plyšovým vzhledem. Pokud jste někdo, kdo nemá rád tradiční a obvyklý vzhled, tento je nepochybně pro vás!

 • Design: Zlatý náhrdelník s kruhovými vzory po celém těle
 • Kov: Žluté zlato
 • Příležitost: Společenské oblečení
 • Styl tip: Noste to k šatům a polotradičním outfitům, abyste získali živý vzhled

4. Sada jednoduchých náhrdelníků Tanishq:

Jednoduchá sada náhrdelníků Tanishq

KUP NYNÍ

Pokud jste spíše člověkem, který miluje jednoduchost a jednoduchý vzhled, co je lepší než tato sada náhrdelníků? Tyto návrhy zlatých náhrdelníků o hmotnosti přibližně 18 gramů jsou ideální pro všechny ženy, které upřednostňují elegantní a okouzlující vzhled bez námahy. Pokud jste jedním z nich, nesmí se o tom přemýšlet. Nepochybně patří mezi nejvyhledávanější vzhled. Co myslíš?

 • Design: Složitě tvarovaný nákrčník čtvercového tvaru
 • Kov: Žluté zlato 22 kt
 • Příležitost: Slavnostní oblečení
 • Styl tip: Noste to s jednoduchým etnickým oblečením, abyste získali příjemný vzhled

5. Louisův náhrdelník od Blue Stone:

Louis náhrdelník od Blue Stone

KUP NYNÍ

Ti, kteří dávají přednost efektnímu a luxusnímu vzhledu, by si neměli nechat ujít tento nádherný, a přitom drahý kousek. Tento náhrdelník je srdeční tep pro mnoho žen, dává okamžité kouzlo a milost každému, kdo ho nosí. Lesk a vzhled tohoto náhrdelníku nelze popsat slovy. Do tohoto jsme absolutně zamilovaní!

 • Design: Náhrdelník s květinovým designem s kamínky
 • Kov: žluté zlato
 • Příležitost: High-end akce
 • Styl tip: Noste to se západními a indo-západními outfity, abyste dobře vynikli.

6. Sada zlatých náhrdelníků Becca:

Sada zlatých náhrdelníků Becca

Tento nádherný zlatý náhrdelník má kolem 19 gramů a nemůžeme přestat slintat. Unikátní design je docela fantastický na pohled a určitě dává smíšený vzhled elegance a přesto jednoduchý přímočarý styl. Pro ty, kteří chtějí jedinečný a mimo zónový nákrčník, to musí mít!

 • Design: Polokvětý náhrdelník se složitým designem
 • Kov: 22 kt žluté zlato
 • Příležitost: Svatby
 • Styl tip: Noste to se sarees nebo polovičními sarey, abyste získali velkolepý vzhled

7. Náhrdelník Regal Gold od Malabar:

Zlatý náhrdelník Regal od Malabar

KUP NYNÍ

No, pro všechny, kteří chtějí květinový náhrdelník, ale neobvyklé a party luxusní styl prohlášení, to může být konečná volba. Tento nákrčník vypadá jedinečně, ale elegantně a je nejlepší pro ženy, které chtějí mírný vzhled. Má vynikající jihoindický nádech, což dále posiluje tradiční prvek v novém stylu a vybaveném vzhledu

 • Design: Kruhový design se složitým květinovým stylem
 • Kov: Žluté zlato
 • Příležitost: Svatby a slavnostní oblečení
 • Styl tip: To vypadá dobře s tradičním i slavnostním nošením konvenčním způsobem.

8. Zlatý náhrdelník s blingem:

Zlatý náhrdelník s blingem

KUP NYNÍ

Pokud milujete bling a zářivý vzhled, rozumíme vašim preferencím. Zde je jeden takový nákrčník, který dokonce uspokojí vaše požadavky a prohlášení o stylu. Tento design zlatého náhrdelníku o hmotnosti 16 gramů je ideální pro všechny vaše módní potřeby a nepochybně vás postaví stranou od davu. Má starodávný tradiční a vintage prvek, který přidává ke stávajícím preferencím stylu.

 • Design: Design tvaru slzy s červenými a zelenými krystalovými kameny
 • Kov: Žluté zlato
 • Příležitost: Svatby a hostiny
 • Styl tip: Noste to s vynikajícími dlouhými šaty nebo šaty

9. Grid Gold náhrdelník Design:

Mřížkový zlatý náhrdelník Design

Zde je jeden z našich oblíbených designů zlatých náhrdelníků o hmotnosti 20 gramů. Toto je již známý populární styl designu, se kterým jsme se setkali, nicméně je zabudován v našich srdcích s dokonalým vzhledem. To nikdy brzy nevyjde z trendu, vzhledem k všestrannému a plyšovému prohlášení to přináší bez námahy. Co si myslíte o tomtéž?

 • Design: Zlatý náhrdelník s mřížkovým designem
 • Kov: 22 kt žluté zlato
 • Příležitost: Svatby
 • Styl tip: Sarees jsou pro tento vzhled jedinou nejlepší možností páru a vhodného stylu.

10. Design starožitného zlatého náhrdelníku:

Starožitný zlatý náhrdelník

KUP NYNÍ

V neposlední řadě je zde jeden takový nápad a design zlatých šperků inspirovaný chrámem. Má nádhernou efektní povrchovou úpravu a snadno dodává zářivý a ohromující vzhled. Pro všechny ty, kteří nechtějí experimentovat a jdou s tradičními designy, to může být jedna z možností, na kterou si dát pozor, která patří mezi nejvyhledávanější!

 • Design: Letákový náhrdelník s květinovým přívěskem
 • Kov: žluté zlato
 • Příležitost: Svatby
 • Styl tip: Sarees nebo poloviční sarees nebo etnické oblečení mohou pro tento stylový ornament nejlépe.

11. Květinový náhrdelník v 15 gramech:

Květinový náhrdelník v 15 gramech

Zde je nádherný design zlatého náhrdelníku v 15 gramech, který lze nosit pro funkce. Květinový design náhrdelníku má středový kulatý přívěsek s hroty a visícími zlatými šňůrkami. Zlaté korálky až po náhrdelník vypadají úžasně.

12. Korálkový zlatý náhrdelník v 15 g:

Korálkový zlatý náhrdelník v 15 g

Vyzkoušejte tento krásný 15 gramový zlatý náhrdelník, který vypadá elegantně a elegantně. Zlatý náhrdelník se dvěma korálky je krásně rozmístěný. Zlaté korálky se mění ve velikosti od velkých po malé. Pokud chcete darovat své matce a pak získat tento zlatý náhrdelník v 15 g pro vaši matku ve velmi zvláštní den matek, určitě ocení tento výběr.

13. Choker Style 15 Gm náhrdelník Design:

Náhrdelník ve stylu Choker v 15 gramech

Tyto 15 g zlaté náhrdelníky jsou velmi tradiční a skvěle se nosí pro důležité funkce a svatební obřady. Zlatý náhrdelník ve stylu choker vypadá velmi pěkně, protože pokrývá oblast krku. Tento těžce vypadající náhrdelník můžete získat za výhodnou cenu v 15 gramech zlata.

14. Náhrdelník s přívěsky květin v 15 g:

Náhrdelník s přívěsky květiny v 15 g

Můžete vyzkoušet tento docela zlatý náhrdelník v 15 gramech za působivou cenu. Náhrdelník má kolem sebe malé květiny jako přívěsky. Velikost květů se mění od středu ke straně. Jedná se o pěkný náhrdelník pro západní i tradiční oděv.

15. Zlatý a granátový náhrdelník v 15 g:

Náhrdelník ze zlata a granátu v 15 g

Pokud chcete něco tradičního, měli byste si koupit tyto zlaté náhrdelníky v 15 gramech. Tento náhrdelník má granátové drahokamy a také smaragdy, aby doplnil zlato. Díky tomu je velmi pěkný i s dlouhými náušnicemi.

16. Náhrdelník Temple Design v 15 Gms:

Náhrdelník Temple Design v 15 Gms

Tento náhrdelník s designem chrámu je skvělý pro lidi, kteří milují jihoindický styl šperků. Na přívěsku náhrdelníku je vyřezán obraz Boha. Použití zelených a červených korálků dodává tomuto krásnému přívěsku příjemný nádech.

17. Vrstvený náhrdelník v 15 gramech v 15 g:

Vrstvený náhrdelník v 15 gramech v 15 g

Získejte hezký vzhled s tímto vrstveným náhrdelníkem v designu zlatého náhrdelníku v 15 gramech. Tento vrstvený náhrdelník má čtyři řady řetízků, které se liší velikostí. Roztomilý zvonkový přívěsek každé vrstvy dodává náhrdelníku elegantní vzhled.

18. Návrhy náhrdelníku z perleťového zlata 15 gramů:

Perlový náhrdelník v 15 gramech

Můžete získat šperk z perel a zlata, který s tradičním oblečením vypadá velmi působivě. Zlatý náhrdelník do 15 gramů je možné doplnit barvou skleněnými korálky a drahokamy. Doplňkové náušnice jsou skvělé, protože jsou velké a vypadají pěkně s lehengas a jiným tradičním indickým oblečením.

19. Náhrdelník Jhumka Design v 15 Gms:

Náhrdelník Jhumka Design v 15 Gms

Tento náhrdelník s designem Jhumka je úžasný, protože váží 15 gramů. Podrobnosti na tomto náhrdelníku jsou dokonalé s náušnicemi. Tento 15 gramový náhrdelník je dlouhý a přívěsek je velký uprostřed.

20. Moderní design náhrdelníku v 15 Gms:

Moderní design náhrdelníku v 15 Gms

Můžete jít do něčeho moderního a přesto vypadá perfektně s indickým oblečením. Moderní zlatý náhrdelník do 15 gramů je navržen s květinami a smyčkovými smyčkami. Díky této smyčce je design zároveň velmi delikátní. Vypadá to jednoduše, ale určitě to upoutá pozornost v davu.

21. Náhrdelník s designem manga v 15 g:

Náhrdelník s designem Mango v 15 Gms

Zde je pěkný náhrdelník v indickém stylu, který vychází z designu manga. Design manga má zelené a růžové drahokamy, díky nimž vypadá stylově. Tento náhrdelník se velmi dobře hodí k sárí a indickému oblečení. Barvy spolu se zlatem jsou skvělé pro funkce. Kombinace zelené a tmavě růžové barvy dodá vašemu náhrdelníku výjimečný vzhled; muži mohou získat tento jeden design i pro svou manželku.

22. Zlatý náhrdelník Black Stone do 15 gramů:

Black Stone v 15 gramech

Tento tradiční design náhrdelníku s použitím černých kamenů je také něco, co si můžete koupit. Zlatý náhrdelník pod 15 gramů také stojí za cenu. Zde použité designy zahrnují květiny a detaily páva. Můžete to použít pro jakoukoli z manželských funkcí nebo náboženských obřadů, kterých se účastníte, nebo si můžete tento vzorec vyzkoušet i při večírcích.

23. Zlatý náhrdelník pod 15 gramů:

Hvězdný zlatý náhrdelník

Vyzkoušejte tento krásný hvězdný zlatý náhrdelník vyrobený z 15 gramů zlata. Jemný design náhrdelníku má ve středu pěkný přívěsek. Na straně náhrdelníku jsou nalepeny čtyři hvězdičky. Je to krásný náhrdelník pro moderní ženu. Jedná se o klasický design, který dává vašemu outfitu lepší efekt.

24. Náhrdelník ve stylu řetízku:

Náhrdelník ve stylu řetízku

Zde je silný řetízkový řetízek, který vypadá tlustý a těžký. 15 gramový náhrdelník je ideální i pro peněženku, protože je cenově výhodný. Vy

25. Náhrdelník ze žlutého zlata:

Náhrdelník ze žlutého zlata

Tento nádherný ohromující náhrdelník ze žlutého zlata se zelenými drahokamy je ideální pro moderní ženu. Zkroucené linie náhrdelníku jsou rozmístěny oválnými drahokamy. V tomto kousku ve stylu choker budete určitě vypadat úžasně. Toto je nejlepší dárek pro vaši nevěstu v den zásnub.

Vzory zlatého náhrdelníku v 15 gramech jsou nejlepší pro jeho cenu a styly, které jsou k dispozici. Náhrdelníky můžete získat také ve stylu choker nebo v dlouhé délce. Pokud plánujete darovat svému drahému nebo blízkému, pak bude tento zlatý náhrdelník v 15 gm příjemnou volbou pro váš den ve speciální večer.