Nagel Kunst

Candy Cane Nail Art Design Tutorial

My dívky se vždy rádi zdobíme. Snažíme se ukázat, že jsme nejatraktivnější osobou na této zeměkouli, počínaje stylem vlasů až po nohy, výběr našeho oblíbeného seznamu je nekonečný! Máme různé druhy stylu a módního trendu. Jedním z takových trendů, který se v dnešní době děje, je nail art! To je opravdu pěkné a krásné umění zdobení nehtů. Pokud to uděláte zvenčí, bude to trochu drahé! Tak proč to neudělat doma! Dnes v tomto článku získáte krok za krokem tutoriál, jak udělat „design nehtového umění z cukrové třtiny“

Candy cane nail art designy

Výukový program Candy Cane Nail Art:

Krok 1:

vyberte dvě kontrastní barvy!

V tomto kroku sbírejte věci, které musíte s nehty dělat:

 1.  2 kontrastní barvy, ze kterých chcete vyrobit cukrovou tyčinku! (doporučují se bílá a červená)
 2. Průhledný lak na nehty.
 3. Tenké proužky pásky.

Krok 2:

Začněte nanesením první barvy na nehty (např. Naneste bílou barvu) na nehty. A nechte úplně zaschnout! Aby se zabránilo vytváření pruhů.

Krok 3:  

 • Nyní vezměte tenké proužky pásky a nalepte je na nehty se stejnou mezerou mezi proužky! (To se provádí za účelem vytvoření jemné vzdálenosti mezi těmito dvěma barvami a za účelem zamezení hrubého nebo špinavého míchání) Nejúčinnějším způsobem, jak toho dosáhnout, je roztrhnout jeden až dva palce kousky pásky, dát je na víčko barvy na nehty lahvičku, a pak rozřízněte hubené proužky, pokud nedostanete tenké!
 • Nyní, aby vaše nehty vypadaly jako cukrová třtina, musíte tyto proužky vložit šikmo na nehty!

Krok 4:

Jakmile jsou pásy naneseny na všechny nehty, naneste 2. barvu (např. Červenou barvu), jako byste použili normální barvu na nehty. Neváhejte správně aplikovat barvu nehtů na oblast nehtů, protože nemá smysl pokazit se, abyste dosáhli požadovaného designu, protože pásky zajistí bílý podklad!

Krok 5:

 • 2. barvu laku na nehty nechte pořádně zaschnout! Vůbec nespěchejte, protože byste mohli skončit s nepořádkem, buďte tedy v klidu!
 • Po zaschnutí barvy (2. barva) pásy pásky pomalu odstraňte. A nyní naneste průhledný lak na nehty na svůj design na nehty na cukroví, abyste jej zajistili na více dní!
 • A jste hotovi s krásným designem nail art z cukrové třtiny, díky kterému budou vaše ruce vypadat krásněji! 🙂
 • Pokud jste dokonalí s výše uvedenými kroky a chcete udělat trochu více vylepšení nebo změn ve svém nehtovém umění, pak můžete jít s následujícím!
 • Existuje ještě jeden způsob, jak udělat toto nehtové umění odlišnějším a vylepšujícím způsobem!

K tomu postupujte podle několika dalších kroků:

Krok 6: co potřebuješ

 • Potřebujete tenký štětec na barvu nebo make -up. Ujistěte se, že jste opravdu tenké jako vlasy!
 • Třetí barva nehtů (volitelně)
 • Průhledná barva nehtů

Krok 7: ponoř to

Ponořte tento tenký štětec do lahvičky s barvou na nehty. Nyní je otázkou, v jaké barvě nehtů? Můžete použít úplně jinou barvu (např. Zelenou), která je v kontrastu s předchozími dvěma barvami, nebo můžete štětec namočit do druhé barvy (např. Červené barvy, která byla použita po nanesení základního nátěru)! Nedělejte chybu, když namočíte štětec do první barvy, tj. Jaká byla vaše základní vrstva (např. Bílá barva), protože se nezobrazí.

Krok 8: aplikovat

 • Nyní pomocí tenkého štětce naneste jemnou diagonální čáru rovnoběžnou s výše uvedeným diagonálním tahem (např. Mezi dvěma tahy červenou barvou nakreslete ještě jednu tenkou čáru červené/ zelené barvy), udělejte to opravdu opatrně a pomalu, abyste si nepokazili již hotové nail art.
 • Udělejte to pouze tehdy, pokud jste dokonalí pro držení štětce.
 • Nyní po zaschnutí naneste transparentní lak na nehty!
 • A jste hotovi