Nábytek

Závěsná stropní police do kuchyně nebo do obývacího pokoje – zařiďte si stylově svůj byt závěsnou policí ze stropu

Závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařízení průmyslové ocelové vlákno dvouciferný kuchyňský ostrov stolička okno les

Závěsná stropní police má velký potenciál v mnoha různých případech, prostředích a dekorech. Toto je preferovaná volba pro místnosti, jako je kuchyň, spíž, prádelna, ale také společenské prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna. Nástěnné police jsou součástí mnoha velkých redesignů a lze je snadno považovat za kutilský projekt. Zavěšení police ze stropu je skvělý způsob, jak dodat místnosti styl, aniž by zabíral místo. Tuto variantu lze také velmi dobře kombinovat s psacími stoly nebo jiným nábytkem.

Nápady na zavěšení stropních polic

závěsná stropní police dřevěný stůl kombinace křeslo kožešina foto stěna parketová podlaha

Použijte závěsnou stropní poličku například v horní části stěny a umístěte ji přes kuchyňský ostrůvek jako praktický úložný prostor pro vaše kuchyňské náčiní. Takovou poličkou by mohl být vybaven i samotný kuchyňský ostrůvek. Berte tuto kombinaci jako inspiraci pro další redesign vaší kuchyně.

závěsná stropní police dřevěný stůl kombinace knihovna pracovní plocha koberec otočná židle

Stoly a police lze stejně dobře kombinovat mnoha dalšími způsoby. Takový design je velmi univerzální a ve skutečnosti by to mohl být projekt „udělej si sám“. Proces může být velmi snadný. Nastříkejte na kolejnice a konzoly a připevněte je ke zdi. Poté můžete jednoduše namontovat polici visící ze stropu. To vám umožní vytvářet skvělé konfigurace, které můžete použít v jakékoli obytné oblasti. Můžete postavit dva z nich a umístit je symetricky do obývacího pokoje po obou stranách krbu nebo okna. K sestavení jednotek budete potřebovat kolejnice, konzoly, několik kusů dřeva na police a trochu mořidla.

kreativní nápady skladování dlaždice stěna průmyslový styl potrubí připojit kuchyňské nádobí talíře nádobí závěsná police ze stropu

Pomocí trubek nebo recyklovaných panelů postavte závěsnou stropní polici s integrovaným stolem pro průmyslový vzhled. Budete také potřebovat nějaké konektory. Změřte a označte, kam chcete potrubí připevnit ke zdi, a vytvořte rámeček pro kus nábytku. Pomocí pásky můžete získat představu o tom, jak by celá jednotka vypadala na zdi.

Výběr správného designu

Závěsná stropní police dřevěná kuchyň obývací pokoj vybavení jídelní kuchyňské pultové židle rustikální vzhled šikmé střešní trámy

Další strategií je namontovat na zeď několik samostatných závěsných polic. Vzhled můžete přizpůsobit výběrem konkrétní barvy lazury na dřevo nebo konkrétního typu držáků. Design má pěkný rustikální nádech, který můžete vkusně přizpůsobit zbytku interiéru. Jak již vidíte, závěsná stropní police je mimořádně univerzální.

závěsná stropní police dřevěná kuchyň obývací pokoj zařizování bytu stylová závěsná policová stropní čalouněná židle skleněný stůl

Toto je úžasné řešení, když potřebujete výstavní prostor pro ozdoby, dekorace, ale také knihy a další věci. K vybudování takového kusu budete potřebovat dřevěné desky, háčky, článkové řetězy nebo ocelová lana. Pokud dáváte přednost minimalistickému a kompaktnímu designu, který se hodí do moderního interiéru, podívejte se na uvedené příklady. Tyto roztomilé trojúhelníkové police jsou ideální pro vystavování rostlin, knih a dalších designových prvků. Můžete zkombinovat několik z nich a vytvořit zajímavou geometrickou reprezentaci.

Závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařízení průmyslové ocelové vlákno dvouciferná kuchyň bílá moderní

Tyto typy polic jsou tedy jedním z nejlepších a pravděpodobně nejjednodušších způsobů, jak ve vašem domě vytvořit další úložný prostor. Závěsná stropní police se používá hlavně v kuchyních, protože se do této oblasti perfektně hodí. Mnoho lidí si myslí, že závěsné police nejsou dostatečně dekorativní a stylové, aby vizuálně přitahovaly interiér. Na tento předpoklad je však možné pohlížet odlišně s několika pěknými a praktickými návrhy.

Designové závěsné police se sklem nebo kovem

závěsná stropní police kovová moderní kuchyňské vybavení minimalistický závěsný policový strop

Závěsné police jsou obvykle vyrobeny ze dřeva. Sklo však může být také skvělou volbou a pokud jej umístíte blízko okna, bude vypadat ještě lépe. Jedinou nevýhodou je, že sklo se hůře čistí a je křehčí. Minimalismus je často přístupem k regálům. Zvláště pokud v moderním interiéru používáte závěsnou stropní polici. V tomto případě není třeba příliš zdobit. Vše, co potřebujete, je designový prvek, který splývá s designem.

závěsná police se skleněnými zásuvkami kuchyňské linky umyvadlo schodiště pohled zahradní dvorek

Přestože jsou nástěnné police standardem v mnoha domácnostech, zavěšení police na strop dodá vašemu prostoru atmosféru a zároveň slouží jako vhodné místo pro uložení vašich věcí. Modulární policový systém na stropě funguje dobře také pro majitele domů, kteří se potýkají s křehkými nebo přeplněnými zdmi, nebo pro ty, kteří prostě chtějí pověsit poličku nad kuchyňský ostrůvek nebo jiný centrální prvek. Než investujete do takového nábytku, zvažte kreativní materiály a metody, které můžete použít ke stylovému zavěšení police ze stropu.

Plovoucí závěsná police s lanem

závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařizování námořní vzhled dát šplhací lano uzel hodiny knihy dekorace

Dodejte své závěsné poličce námořní vzhled pomocí lana. Vyberte si mezi jedním tlustým lanem nebo několika tenkými lany v přírodních nebo barevných provedeních. Lezecká lana jsou také originální a neobvyklou alternativou pro zavěšení police pomocí této techniky. Chcete -li namontovat výkyvné police, vyvrtejte na obou koncích police široce rozmístěné otvory. Provlékněte lano každou dírou a pod spodní částí přihrádky zavažte pevný uzel, nebo protáhněte každý pár otvorů jedním lanem a zajistěte lano protiskluzovým uzlem.

závěsná stropní police rostliny lano použít kulatý dřevěný okenní závěs

Cílem je zavěsit polici jako rustikální houpačku, aby se zabránilo převrhnutí. Zavěste lana na oční háčky nebo jiné předměty připevněné ke stropnímu nosníku. Pomocí této techniky můžete také spojit více polic dohromady a vytvořit tak efekt žebříku tím, že pod každou polici vložíte uzel do lana. Ti, kteří žijí v oblastech náchylných k zemětřesení, mohou zvážit prodloužení lan na těchto policích k podlaze pro zvýšení stability. Konec lana přivažte ke šroubu s okem připevněnému k podlaze a nepokládejte na poličku těžké nebo křehké předměty, aby nedošlo ke zranění nebo poškození při zemětřesení.

Moderní závěsná police s článkem řetězu

Závěsné stropní police s železnou mřížkou Ocelové kovové řetězové pánve Mosazná kuchyňská místnost

Závěsné police nepotřebují vždy dřevěné podpěry. V některých případech není pod ním dostatek místa. V ostatních případech můžete nejprve navrhnout jiný typ police a rozhodnout se zavěsit na řetěz. Na závěsnou polici můžete dát malé rostliny, obrázky, upomínkové předměty, upomínkové předměty nebo jiné světelné předměty. Na poličku však pokládejte pouze vhodné předměty, protože má omezenou stabilitu. Nejlepší je udržet váhu na minimu.

závěsná stropní police železná mříž ocelová řetězová spojka rostliny lahve na víno dekorace květiny šedá zeď

Police zavěšené na stropě pomocí řetězů mohou vypadat průmyslově nebo filigránsky, v závislosti na typu použitého řetězu. Vyberte si silné, robustní řetězy pro zavěšení těžkých polic, barevné nebo mosazné řetězy pro menší police a vytříbený vzhled. Pokud plánujete použít těžké police a řetězy, připevněte na stropní nosníky šrouby s okem, které unesou váhu.

Police zavěšená na stropě dřevěná sedací souprava hnědá obývací pokoj plochá obrazovka tv květinová komoda televizní lavice časopis

Jinak mohou stačit jednoduché háčky na oči. Přidejte druhou sadu očních háčků, které upevní řetěz k horní části police a dokončete instalaci. Stejně jako u lanových regálů se i při zemětřesení mohou regály zavěšené na řetězu kývat. Očko také spojuje řetěz se zemí, aby se zvýšila stabilita.

Průmyslová ocel se závitem

Police visící ze stropu dřevěná sedačka hnědá obývací pokoj terasa nádvoří ovocná dřevěná deska

Elektrikáři používají závitové tyče různých velikostí k podepření světel a dalších elektrických zařízení. Získejte kus této závitové tyče z elektrického oddělení železářství a použijte ji k zavěšení police ze stropu. Tyto tyče dodají vašemu prostoru moderní, průmyslový nádech a lze je použít k zavěšení mnoha různých typů polic. Upravte tloušťku tyče tak, aby odpovídala hmotnosti polic, a pomocí příslušných dílů připevněte tyče ke stropu i polici. U těžkých polic spojte sloupky se stropními nosníky pomocí spojovacích šroubů.

Úložný systém pro zavěšení

DIY závěsné stropní police kufr nad hlavou nápady skladovací garáž Garážové ruční nastavení přepravních beden

Vysoce kvalitní police, které lze zavěsit na strop, nabízejí také cenný úložný prostor ve vaší garáži nebo ve sklepě. Zavěšení polic namísto použití stojanů také pomáhá chránit položky před zaplavením a ponechat podlahu volnou pro další použití. Nejsnadnějším způsobem, jak zavěsit úložný prostor, je vyzvednout lichoběžníkový systém určený k uchycení těžkých polic. Tyto systémy jsou připevněny ke stropním trámům pomocí těžkých šroubů s okem a poté pod lištou vytvářejí lichoběžník pro nesení závaží. Chcete -li si vytvořit vlastní závěsný úložný systém, můžete na stropní nosníky připevnit dvojici hranatých trámů. Poté nainstalujte hranaté dřevo visící svisle na každém konci od stropu.

závěsné stropní police kufr stropní úložná místnost nápady garáž praktické vybavení steel.jpg

K bezpečnému spojení dvou sad dřeva použijte standardní rohové police. Přidejte závitovou tyč vodorovně ke spodní části svislých hranatých trámů. Poté přes tyč nasuňte kus PVC trubky. Přidejte na povrch PVC robustní desku pro snadné skladování v policích. Uvědomte si, že těžké nebo křehké předměty uložené na těchto typech polic by mohly spadnout během zemětřesení nebo jiných stavebních prací.

závěsná stropní police dřevěná umývárna úložný dřez před okenní faucetová pračka závěs

Zkuste tuto instalaci postavit pouze v oblastech, které jsou daleko od příjezdové cesty. Může to být například v rohu garáže. Zvažte také použití závěsné stropní police pouze pro lehké předměty, abyste předešli poškození nebo zranění.

Nábytek

Závěsná stropní police do kuchyně nebo do obývacího pokoje – zařiďte si stylově svůj byt závěsnou policí ze stropu

Závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařízení průmyslové ocelové vlákno dvouciferný kuchyňský ostrov stolička okno les

Závěsná stropní police má velký potenciál v mnoha různých případech, prostředích a dekorech. Toto je preferovaná volba pro místnosti, jako je kuchyň, spíž, prádelna, ale také společenské prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna. Nástěnné police jsou součástí mnoha velkých redesignů a lze je snadno považovat za kutilský projekt. Zavěšení police ze stropu je skvělý způsob, jak dodat místnosti styl, aniž by zabíral místo. Tuto variantu lze také velmi dobře kombinovat s psacími stoly nebo jiným nábytkem.

Nápady na zavěšení stropních polic

závěsná stropní police dřevěný stůl kombinace křeslo kožešina foto stěna parketová podlaha

Použijte závěsnou stropní poličku například v horní části stěny a umístěte ji přes kuchyňský ostrůvek jako praktický úložný prostor pro vaše kuchyňské náčiní. Takovou poličkou by mohl být vybaven i samotný kuchyňský ostrůvek. Berte tuto kombinaci jako inspiraci pro další redesign vaší kuchyně.

závěsná stropní police dřevěný stůl kombinace knihovna pracovní plocha koberec otočná židle

Stoly a police lze stejně dobře kombinovat mnoha dalšími způsoby. Takový design je velmi univerzální a ve skutečnosti by to mohl být projekt „udělej si sám“. Proces může být velmi snadný. Nastříkejte na kolejnice a konzoly a připevněte je ke zdi. Poté můžete jednoduše namontovat polici visící ze stropu. To vám umožní vytvářet skvělé konfigurace, které můžete použít v jakékoli obytné oblasti. Můžete postavit dva z nich a umístit je symetricky do obývacího pokoje po obou stranách krbu nebo okna. K sestavení jednotek budete potřebovat kolejnice, konzoly, několik kusů dřeva na police a trochu mořidla.

kreativní nápady skladování dlaždice stěna průmyslový styl potrubí připojit kuchyňské nádobí talíře nádobí závěsná police ze stropu

Pomocí trubek nebo recyklovaných panelů postavte závěsnou stropní polici s integrovaným stolem pro průmyslový vzhled. Budete také potřebovat nějaké konektory. Změřte a označte, kam chcete potrubí připevnit ke zdi, a vytvořte rámeček pro kus nábytku. Pomocí pásky můžete získat představu o tom, jak by celá jednotka vypadala na zdi.

Výběr správného designu

Závěsná stropní police dřevěná kuchyň obývací pokoj vybavení jídelní kuchyňské pultové židle rustikální vzhled šikmé střešní trámy

Další strategií je namontovat na zeď několik samostatných závěsných polic. Vzhled můžete přizpůsobit výběrem konkrétní barvy lazury na dřevo nebo konkrétního typu držáků. Design má pěkný rustikální nádech, který můžete vkusně přizpůsobit zbytku interiéru. Jak již vidíte, závěsná stropní police je mimořádně univerzální.

závěsná stropní police dřevěná kuchyň obývací pokoj zařizování bytu stylová závěsná policová stropní čalouněná židle skleněný stůl

Toto je úžasné řešení, když potřebujete výstavní prostor pro ozdoby, dekorace, ale také knihy a další věci. K vybudování takového kusu budete potřebovat dřevěné desky, háčky, článkové řetězy nebo ocelová lana. Pokud dáváte přednost minimalistickému a kompaktnímu designu, který se hodí do moderního interiéru, podívejte se na uvedené příklady. Tyto roztomilé trojúhelníkové police jsou ideální pro vystavování rostlin, knih a dalších designových prvků. Můžete zkombinovat několik z nich a vytvořit zajímavou geometrickou reprezentaci.

Závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařízení průmyslové ocelové vlákno dvouciferná kuchyň bílá moderní

Tyto typy polic jsou tedy jedním z nejlepších a pravděpodobně nejjednodušších způsobů, jak ve vašem domě vytvořit další úložný prostor. Závěsná stropní police se používá hlavně v kuchyních, protože se do této oblasti perfektně hodí. Mnoho lidí si myslí, že závěsné police nejsou dostatečně dekorativní a stylové, aby vizuálně přitahovaly interiér. Na tento předpoklad je však možné pohlížet odlišně s několika pěknými a praktickými návrhy.

Designové závěsné police se sklem nebo kovem

závěsná stropní police kovová moderní kuchyňské vybavení minimalistický závěsný policový strop

Závěsné police jsou obvykle vyrobeny ze dřeva. Sklo však může být také skvělou volbou a pokud jej umístíte blízko okna, bude vypadat ještě lépe. Jedinou nevýhodou je, že sklo se hůře čistí a je křehčí. Minimalismus je často přístupem k regálům. Zvláště pokud v moderním interiéru používáte závěsnou stropní polici. V tomto případě není třeba příliš zdobit. Vše, co potřebujete, je designový prvek, který splývá s designem.

závěsná police se skleněnými zásuvkami kuchyňské linky umyvadlo schodiště pohled zahradní dvorek

Přestože jsou nástěnné police standardem v mnoha domácnostech, zavěšení police na strop dodá vašemu prostoru atmosféru a zároveň slouží jako vhodné místo pro uložení vašich věcí. Modulární policový systém na stropě funguje dobře také pro majitele domů, kteří se potýkají s křehkými nebo přeplněnými zdmi, nebo pro ty, kteří prostě chtějí pověsit poličku nad kuchyňský ostrůvek nebo jiný centrální prvek. Než investujete do takového nábytku, zvažte kreativní materiály a metody, které můžete použít ke stylovému zavěšení police ze stropu.

Plovoucí závěsná police s lanem

závěsná stropní police dřevo obývací pokoj zařizování námořní vzhled dát šplhací lano uzel hodiny knihy dekorace

Dodejte své závěsné poličce námořní vzhled pomocí lana. Vyberte si mezi jedním tlustým lanem nebo několika tenkými lany v přírodních nebo barevných provedeních. Lezecká lana jsou také originální a neobvyklou alternativou pro zavěšení police pomocí této techniky. Chcete -li namontovat výkyvné police, vyvrtejte na obou koncích police široce rozmístěné otvory. Provlékněte lano každou dírou a pod spodní částí přihrádky zavažte pevný uzel, nebo protáhněte každý pár otvorů jedním lanem a zajistěte lano protiskluzovým uzlem.

závěsná stropní police rostliny lano použít kulatý dřevěný okenní závěs

Cílem je zavěsit polici jako rustikální houpačku, aby se zabránilo převrhnutí. Zavěste lana na oční háčky nebo jiné předměty připevněné ke stropnímu nosníku. Pomocí této techniky můžete také spojit více polic dohromady a vytvořit tak efekt žebříku tím, že pod každou polici vložíte uzel do lana. Ti, kteří žijí v oblastech náchylných k zemětřesení, mohou zvážit prodloužení lan na těchto policích k podlaze pro zvýšení stability. Konec lana přivažte ke šroubu s okem připevněnému k podlaze a nepokládejte na poličku těžké nebo křehké předměty, aby nedošlo ke zranění nebo poškození při zemětřesení.

Moderní závěsná police s článkem řetězu

Závěsné stropní police s železnou mřížkou Ocelové kovové řetězové pánve Mosazná kuchyňská místnost

Závěsné police nepotřebují vždy dřevěné podpěry. V některých případech není pod ním dostatek místa. V ostatních případech můžete nejprve navrhnout jiný typ police a rozhodnout se zavěsit na řetěz. Na závěsnou polici můžete dát malé rostliny, obrázky, upomínkové předměty, upomínkové předměty nebo jiné světelné předměty. Na poličku však pokládejte pouze vhodné předměty, protože má omezenou stabilitu. Nejlepší je udržet váhu na minimu.

závěsná stropní police železná mříž ocelová řetězová spojka rostliny lahve na víno dekorace květiny šedá zeď

Police zavěšené na stropě pomocí řetězů mohou vypadat průmyslově nebo filigránsky, v závislosti na typu použitého řetězu. Vyberte si silné, robustní řetězy pro zavěšení těžkých polic, barevné nebo mosazné řetězy pro menší police a vytříbený vzhled. Pokud plánujete použít těžké police a řetězy, připevněte na stropní nosníky šrouby s okem, které unesou váhu.

Police zavěšená na stropě dřevěná sedací souprava hnědá obývací pokoj plochá obrazovka tv květinová komoda televizní lavice časopis

Jinak mohou stačit jednoduché háčky na oči. Přidejte druhou sadu očních háčků, které upevní řetěz k horní části police a dokončete instalaci. Stejně jako u lanových regálů se i při zemětřesení mohou regály zavěšené na řetězu kývat. Očko také spojuje řetěz se zemí, aby se zvýšila stabilita.

Průmyslová ocel se závitem

Police visící ze stropu dřevěná sedačka hnědá obývací pokoj terasa nádvoří ovocná dřevěná deska

Elektrikáři používají závitové tyče různých velikostí k podepření světel a dalších elektrických zařízení. Získejte kus této závitové tyče z elektrického oddělení železářství a použijte ji k zavěšení police ze stropu. Tyto tyče dodají vašemu prostoru moderní, průmyslový nádech a lze je použít k zavěšení mnoha různých typů polic. Upravte tloušťku tyče tak, aby odpovídala hmotnosti polic, a pomocí příslušných dílů připevněte tyče ke stropu i polici. U těžkých polic spojte sloupky se stropními nosníky pomocí spojovacích šroubů.

Úložný systém pro zavěšení

DIY závěsné stropní police kufr nad hlavou nápady skladovací garáž Garážové ruční nastavení přepravních beden

Vysoce kvalitní police, které lze zavěsit na strop, nabízejí také cenný úložný prostor ve vaší garáži nebo ve sklepě. Zavěšení polic namísto použití stojanů také pomáhá chránit položky před zaplavením a ponechat podlahu volnou pro další použití. Nejsnadnějším způsobem, jak zavěsit úložný prostor, je vyzvednout lichoběžníkový systém určený k uchycení těžkých polic. Tyto systémy jsou připevněny ke stropním trámům pomocí těžkých šroubů s okem a poté pod lištou vytvářejí lichoběžník pro nesení závaží. Chcete -li si vytvořit vlastní závěsný úložný systém, můžete na stropní nosníky připevnit dvojici hranatých trámů. Poté nainstalujte hranaté dřevo visící svisle na každém konci od stropu.

závěsné stropní police kufr stropní úložná místnost nápady garáž praktické vybavení steel.jpg

K bezpečnému spojení dvou sad dřeva použijte standardní rohové police. Přidejte závitovou tyč vodorovně ke spodní části svislých hranatých trámů. Poté přes tyč nasuňte kus PVC trubky. Přidejte na povrch PVC robustní desku pro snadné skladování v policích. Uvědomte si, že těžké nebo křehké předměty uložené na těchto typech polic by mohly spadnout během zemětřesení nebo jiných stavebních prací.

závěsná stropní police dřevěná umývárna úložný dřez před okenní faucetová pračka závěs

Zkuste tuto instalaci postavit pouze v oblastech, které jsou daleko od příjezdové cesty. Může to být například v rohu garáže. Zvažte také použití závěsné stropní police pouze pro lehké předměty, abyste předešli poškození nebo zranění.