Nábytek

Versace Home Collection 2012 – spojení módy a interiéru

Versace-Home-Collection-zlaté-dekorativní-látky

Všichni jsme slyšeli o slavné italské módní značce Versace – moderní designové společnosti, která se stala říší se silným vlivem a tradicemi v tomto odvětví. Ale hlavně víme o jejich velkém úspěchu v módním průmyslu a jejich drahých italských buticích po celém světě. Pravdou je, že společnost má mnohem víc než jen módu. A to kvůli vynikajícímu Domácí kolekce Versace Osvědčeno v roce 2012.

Versace Home Collection 2012 – móda a bytové doplňky

Versace-Home-Collection-zlato-stříbro-kůže-samet

Společnost byla založena v roce 1978 v Miláně Gianni Versace a začíná stoupat po schodech k úspěchu. Práce společnosti Versace zahrnuje výrobu, distribuci a obchodování s luxusními výrobky, včetně široké škály bytových doplňků. Klíč k úspěchu spočívá v inovativních designérských nápadech, které byly uvedeny do života pečlivým výběrem materiálů a vynikajícím řemeslným zpracováním. Tato filozofie platí také pro Domácí kolekce Versace, vytvořen v roce 1992. Gianni Versace, vedený vášnivým zájmem o různé umělecké formy, se ukázal být natolik kreativním, že experimentoval v různých oblastech. Bylo pro něj přirozené, že založil vlastní sbírku nábytku jako rozšíření svého zájmu o umění a jeho mnoho podob.

Versace Home Collection 2012 – živé barvy a výrazné detaily

Versace-Home-Collection-spojuje-neoklasicismus-barokní-modernismus

the Domácí kolekce Versace 2012 má zajímavý koncept pro design: různé typy stylů jsou použity společně a sjednoceny v odvážném moderním prostředí. Mezi hlavní zdroje inspirace patří neoklasicismus, baroko a modernismus – tři velmi odlišné styly, které jsou mistrovsky smíšeny, aby vytvořily jedinečnou atmosféru světa Versace. Zvláštní věc na Versace Home Collection 2012 je použití vysoce kvalitních materiálů v odvážných designových nápadech, které naznačují zářivé barvy, stejně jako výrazné detaily a dekoraci. Design vytváří velmi moderní, čistou a minimalistickou atmosféru. Ale také s některými klasickými odkazy, jako jsou barokní detaily, zlaté a stříbrné prvky, samet, hedvábí a další klasické materiály, které spojují vintage styl s moderním.

Podívejte se na fantastické Versace Home Collection 2012

Versace-Home-Collection-styly-mistrovsky kombinující

Mistrovsky kombinujte styly

Versace-Home-Collection-jídelní kout-design-čistý-luxus

bohatě zdobené bytové doplňky

Versace-Home-Collection-bohatě zdobené-domácí příslušenství

odvážné dekorativní látky a prvky

Versace-Home-Collection-silné-detaily-dekorace-prvky

Kožená postel Versace Home Collection

zrcadlová skříňka

Zrcadlový povrch skříně Versace Home Collection

Versace Home Collection 2012

Versace-Home-Collection-kancelářský nábytek-zrcadlené povrchy

Versace-Home-Collection-černý nábytek

Versace Home Collection 2012

Versace-Home-Collection-polštáře-orient-prvky

Versace Home Collection 2012

Versace-Home-Collection-ročník-a-moderní

Versace-Home-Collection-2012-design ložnice

Autor: K.H. Christova