Nábytek

Stylový kancelářský stůl nabízí praktické možnosti úprav

Úložný prostor pro zásuvkový design

Co můžete získat z moderny Kancelářský stůl přání – mělo by to vypadat stylově, ale také velmi prakticky. To je přesně to, co Goggle zahrnuje do designu.

Multifunkční kancelářský stůl – elegantní nábytek z Itálie

Design stolu italské značky Babini

Italská společnost Babini najal talentovaného návrháře Dannyho Velveta, aby vytvořil moderní Kancelářský stůl navrhnout pro svou novou kolekci. Designér tento úkol dokonale zvládl a představil kus nábytku, který se určitě může stát vrcholem v interiéru. Elegantní stůl obsahuje základní minimalistické principy – jednoduché, super elegantní a lesklé. Díky oválnému tvaru a stylové konstrukci vypadá stůl moderně a stylově. Tabulka je určena pro manažery, kteří mají vždy výhled do budoucnosti. Vědí přesně, co chtějí a jak dosáhnout svých cílů. Potřebujete jedinečný vzhled, který předvede hodnoty vaší společnosti a zaujme návštěvníky. Stůl je přitom velmi pohodlný a nabízí více než dost místa, což značně usnadňuje pracovní postup.

Kancelářský stůl dává místnosti charakter

Nábytkové stolní skříňové systémy pro ukládání dokumentů

Na výběr jsou tři alternativy-vysoce lesklý povrch na vnější straně a vysoce lesklý povrch na vnitřní straně, kombinace vysoce lesklých a matných povrchů a dvou kontrastních barev. Italská značka má bohaté zkušenosti v oblasti výroby kancelářského nábytku a přikládá velký význam vysoké kvalitě – co s tím Kancelářský stůl lze jasně vidět. V případě potřeby může být stůl vybaven několika zásuvkami. Možnosti úprav umožňují určitou flexibilitu a vždy vycházejí z osobních potřeb.

Belgický designér Danny Velvet se stala známou díky svému elegantnímu designu nábytku a vybavení. Navzdory minimalistickému stylu jsou jeho projekty příjemné a místnost působí domácky. Jeho návrhy charakterizují neobvyklé barevné kombinace a originální tvary.

Černá varianta – kombinace s hnědou barvou

klasická barevná kombinace moderní design

Bílý stůl v minimalistickém stylu

bílá barva minimální design

Žlutá a černá – mimořádná kombinace barev

Stůl moderní design kancelářského nábytku

Bílá a žlutá – stylová kombinace barev

Barevný moderní design stolu

Neutrální barevné schéma

Barevný design stolu pro kancelářský nábytek

Úpravy s úložným prostorem

nápad na design stolu v krémové barvě

Bílá a fialová

stylový stůl purpurově bílý minimalistický kancelářský nábytek

Zcela v černé barvě

stylový černý lesklý povrch stolu

Lesklý kancelářský nábytek

minimalistický styl manažera kancelářského nábytku na stůl