Nábytek

Stůl „Lotos“ – inspirovaný mytologií

Stůl Lotus UNDA slonovinové odstíny

Lotus stůl je koncept od UNDA Sleepless Design. Architektonická firma v Portugalsku, jejíž designéři jsou inspirováni krásou mytologického světa. A to není náhoda. Od počátku věků lidé žasnou nad krásou, která leží v srdci jejich největšího štěstí a touhy. Krása byla zbožštěna, a když si dnes koupíte výrobek UNDA, nevybíráte si jen kus nábytku, získáváte fragment umění. Dává místnosti něco mystického – dramatického, emocionálního a krásného. S tímto elegantním nábytkem se společnost stává vypravěčem v našem reálném světě. Návrháři vidí své poslání při vytváření této mystické, krásné radosti ze života prostřednictvím tvorby umění a legend, které zanechávají své stopy v architektuře, módě a technologii.

Mysticky krásný design stolu

Stůl Lotus UNDA

Lotus stůl je projekt UNDA, inspirovaný mytologií. UNDA dělá svůj projekt, Lotus stůl, k odrazu mytologie v moderním designu. Elegantní stůl v jemném slonovinovém tónu odráží důležitost lotosového květu a snaží se prezentovat jeho hodnotu prostřednictvím originálního prvku nábytku. Lotus má mnoho významů v mýtech a legendách – od nového života po smrt, od nevinnosti vášně. Od jemného pupenu po květ květu je vše spojeno s mládím, krásou a potěšením, s obdobím růstu a přechodu. Z Stůl od UNDA chce zachytit přechod z chladné, studené zimy do rozkvetlého, teplého jara, které máme tak rádi. Zde spočívá paradox stolu. Od silných linií klasicismu po dekonstrukci modernity v hybridu. Účelem je překonat všechny limity kreativity pomocí nových inovativních způsobů a reprezentovat naši identitu. Design má v sobě něco, co modeluje tvar našeho srdce.

Lotus stůl od UNDA

Lotus stůl UNDA zásuvka

Projekt toho Lotus stůl jako odraz konceptu UNDA: tento projekt obsahuje všechny emoce, které člověk dostává při čtení pohádky nebo obdivování jiných uměleckých děl. A to je efekt, který UNDA hledá pro své nápady míchání měkkých a jemných forem a odvážných struktur. Tímto způsobem se vytvoří atmosféra, ve které jsou majitelé nábytku spojeni se snem, který vyjadřují.

Lotus-desk-UNDA-zlaté ozdoby

černá verze

Lotus desk UNDA černá verze

B. Angelov