Nábytek

Rybník – bizarní lavička vyrobená z recyklovaných europalet

Designová lavice The Pond-Raw Edges Design

Rybník je pozoruhodná lavička charakterizovaná jasnými liniemi a moderním asymetrickým designem. Byl navržen společností Raw Edge na objednávku londýnské kanceláře Bloomberg a je vyroben výhradně z recyklovaného materiálu Europalety a obrazovky počítače.

Exkluzivní kancelářský nábytek vyrobený z europalet

Kancelářský nábytek-dřevěná paletová lavice

Společnost z Londýna přikládá velký význam vysokému faktoru komfortu a efektivitě na pracovišti. Manažeři společnosti zvolili neobvyklou odpočinkovou místnost, kde mohou zaměstnanci odpočívat a relaxovat, byť jen na několik minut. Mimořádná lavice od Europalety byl umístěn uprostřed tohoto salonku.

Inovativní alternativa k přestávce – sezení vyrobené z europalet

Design lavičky Pond-Raw Edges

Název lavičky – „Rybník“ – je přeložen jako „Rybník“. Celý systém je podobný 40 Europalety a 60 počítačových obrazovek (z nichž všechny jsou recyklovaným odpadem od společnosti) ve skutečnosti vytváří malý rybník, malou, ale pohodlnou oázu pohody a nabízí požadovaný klid a ticho a často nezbytnou krátkou relaxaci mysli i duše. Stále můžete číst knihy a mluvit s kolegy na lavičce.

Nápady na design přestávek

Recyklované počítačové obrazovky Inovativní design

Lavička od Europalety – „Rybník“ má podivné zakřivené tvary a je obklopen použitými obrazovkami počítačů. Na obrazovkách můžete vidět veselé dětské barevné vzory navržené Oscarem Narudem, které mají na lidi relaxační účinek. Malé žáby poskakují z obrazovky na obrazovku, kachny plavou kolem. Všechny její pohyby jsou dokonale sladěny s kapající vodou a zpěvem ptáků. Dřevěné palety přinášejí romantický nádech a vyzařují teplo a útulnost.

Kancelářský nábytek – inovativní nápady

Lounge designový nábytek lavice euro palety

Europalety se stále více používají v interiérové ​​architektuře a designu nábytku. Londýnští návrháři Yael Mer a Shay Alkalay, kteří vyrobili lavičku, získali několik ocenění – již získali cenu British Council Talented Award, iF Gold Award, Dutch Design Award, Wallpaper Design Award 2009, Elle Decoration International Design Award za design nábytku a další.

Dřevěné palety vyrobené z recyklovaného dřeva

z recyklovaných materiálů-nábytek

Neobvyklá klidová zóna v kanceláři

Designový nábytek Dřevěné palety-design surových hran

Široká, prostorná lavice Rybník

Nápady na design kancelářský nábytek relaxační místnost

nápady pro nábytek z euro palet