Nábytek

Prostorově úsporné houpací lehátko Bodice Rocker od Splinter Works

Ergonomicky tvarované houpací lehátko pro relaxační nábytek, bílé potahy potažené kůží

Bodice Rocker od Splinter Works je houpací křeslo nové generace. Ten volně plovoucí Houpací lehátko představuje dokonalou harmonii formy a funkce, které se spojují a vytvářejí dokonalý design. Houpací lehátko je ergonomicky tvarované, lehké a robustní zároveň a stává se absolutním poutačem bez ohledu na to, kde je umístěno. Navíc je praktický a šetří místo. Kreativní a inteligentní myšlenka Splinter Works si zaslouží naši gratulaci!

Houpací lehátko působí dojmem beztíže

Houpací lehátko s moderním zaobleným designovým jazykem, ergonomické

Ergonomické formy lehátka sledují křivky lidského těla a přirozeně se jim přizpůsobují. Když v něm sedíte, máte pocit, že relaxujete na lehátku na vysněné pláži s koktejlem v ruce nebo se dokonce vznášíte nad mraky. Lidská váha se přenáší na lehátko a otáčí se dozadu. Když vstanete, on ano Houpací lehátko totéž kvůli jeho těžší přední části. Když neslouží k sezení, lze jej pro úsporu místa opřít o zeď. pak Bodice Rocker zaujme svou sochařskou dokonalostí. Podívejte se na video!

Houpací lehátko od Splinter Works ve skvělém designu

Relaxační lehátko houpající se v moderním designu z bílé kůže Splinter-Works Bodice Rocker

Elegantní a elegantní lehátko dodá každému pokoji moderní atmosféru. Bodice Rocker je potažen ručně šitou bílou kůží. Podle speciální nabídky jsou možné i různé barevné varianty. Rajská relaxace je zaručena.

 Úspěšná syntéza formy a funkce 

Designové houpací křeslo bílé lehátko-Splinter Works

Splinter Works vytváří mimořádné nábytkové sochy, funkční volně stojící nebo volně plovoucí kusy nábytku a umělecké instalace, inspirované nekonečnými možnostmi estetického a funkčního designu. Studio otevřeli v roce 2009 Miles Hartwell a Matt Withington. Obě kontrastní tekoucí formy s pravými úhly. Jedním z cílů designových projektů je převést moderní designový jazyk do sochařského designu. Kromě Bodice Rocker se pro designérské duo vyznačují další výtvory, jejichž návrhy se liší od osvěžujících až po experimentální. Současník Houpací lehátko je úspěšný pokus hrát si s rovnováhou pomocí vizuálních triků a používat inovativní materiály.

Kombinace ergonomie a vzhledu, která odpovídá duchu doby

Prostorově úsporný design nábytku do obývacího pokoje bílý Splinter-Works

Dokonalý design lehátka 

Moderní design Ergonomické opěradlo křesla Splinter-Works

Užijte si při čtení světlo

Relaxační lehátko v designu houpacího křesla-bílý kožený potah-Bodice Rocker

Bodice Rocker od Splinter Works 

Splinter Works Design-Studio Kožená pohovka, bílé čalounění