Nábytek

Police pro šikmé stropy – optimálně využijte prostor

Police pro šikmé stropy-obývací pokoj-knihovna-gauč-tyrkysová-pokoj-bílá-světlík

V každém bytě a v každém domě je skutečnou výzvou úhledně ubytovat všechny nákupy, které byly v průběhu let provedeny, pod jednou střechou. Zvláštním případem jsou místnosti se sklonem a výklenky, protože pouze skříň na míru nebo a Police pro šikmé stropy vyřešit problém s úložištěm. Další možností by bylo postupně kombinovat různé prefabrikované skříně a police.

Police pro šikmé stropy pro optimální využití všech výklenků

Police pro šikmé stropy -příčky-postel-bílá-přihrádky-oddělení-fotografie

Ve všech možných provedeních jsou k dispozici různé skříňové a policové systémy, aby bylo možné malý prostor optimálně využít. Šikmé stropy obvykle způsobují, že místnosti vypadají menší, a proto je velmi důležité používat filigránový nábytek a světlejší barvy. Získejte více úložného prostoru se speciálně vyrobenými přihrádkami pro nejmenší rohy. Můžete do něj zařadit malé věci nebo knihy. Konzoly se speciálně nastavitelnými upevňovacími systémy zajišťují, že se ze šikmých stěn stanou police.

Police pro šikmé stropy – navrhněte skvělou knihovnu

Šikmé police-obývací pokoj-knihovna-nosič-dřevěná židle-podlaha s kobercem

Nenechávejte šikmou zeď prázdnou a holou. Převeďte jej na skříň nebo knihovnu. S nepříliš těžkými rámečky obrázků a správnými upevňovacími prvky můžete vytvořit nádhernou obrazovou zeď plnou krásných vzpomínek.

Celá stěna s policemi plnými knih a uměleckých předmětů

Police pro šikmou střechu-čtení rohových knih-knihoven-obrázků-uměleckých děl

S vnitřním designem šikmých stěn si nemusíte zoufat. Podívejte se na pokoje z jejich romantické stránky a jako mimořádné designové objekty a rozvíjejte svou představivost, protože šikmé stropy jsou k dispozici ve všech možných variantách.

Kuchyně pod šikmým stropem

Šikmé police - kuchyň - dřevěná podlaha - tmavá - jídelní stůl - bílá

K získání něčeho z omezeného prostoru je nutné dobré plánování. Pokud můžete, jděte nahoru a zavěste na sebe dvě řady nástěnných jednotek. Můžete se rozhodnout pro tip-on (západkový zámek) pro horní řadu, ale spodní skříňky by byly lepší pro spodní řadu. Snap lock je praktický, ale nefunguje dobře pro časté otevírání a zavírání. V případě skládacích vzduchových dveří, které se otevírají nahoru, aby se ušetřilo místo, je třeba vzít v úvahu vzdálenost ke stropu. Pamatujte také, že hloubka nástěnných jednotek by měla být menší než hloubka pracovní desky.

Obývací pokoj s dřevěným obložením stěn a vestavěnými policemi

Police pro šikmé stropy-obývací část-dřevo-ořech-bílá-střešní plášť-lampa na čtení

Oblast, kde začíná šikmá střecha domu, se nazývá koleno a její výška se liší v závislosti na architektuře. V dalším příkladu je nastaven tak vysoko, že pod něj lze pohodlně integrovat několik skříněk s vysokým pasem. Dva světlíky poskytují dostatek denního světla. Byly zde také navrženy útulné posezení. Velmi zajímavý je kontrast mezi obložením z tmavého dřeva a bílými skříňkami. Podlaha je také udržována ve světle béžové barvě. Nábytek a koberce ladí s obkladem stěn a působí útulným dojmem.

Police šikmé střešní lavičky-polštáře-potahové látky-vzor-pestré

Pro čtení, mluvení po telefonu nebo jen koukání ven – lavičku u okna každý miluje. Nechte se inspirovat útulným koutkem v klasickém stylu! Dávejte pozor na směr otevírání okna. Pokud se jedná o horizontální posuvné okno, nemusíte při jeho otevírání nic odkládat. Pokud si tam chcete večer číst, zvažte také osvětlení. Bodová světla namontovaná na stěně s pohyblivými rameny dodávají přesně cílené světlo, které je zde požadováno.

Využijte každý prostor naplno – dokonce i pod schody

Police pro šikmé stropy-bílá-stěna-police-knihovna-dřevěná podlaha-okenní příčka

Pokud chcete zeď pod šikmým stropem proměnit v malou galerii s knihami, vázami a spoustou barevných exponátů, je nejlepší zvolit světlou barvu pozadí a korpusu. Tak si barevné dekorativní předměty opravdu přijdou na své.

Na první pohled nevidíte, že tato police je velmi zvláštní. Individuálně přizpůsobené policové schodiště dokonale plní svoji dvojí funkci spojovacího prvku a nábytku a vede do druhé úrovně pod střechu. Tuto myšlenku můžete pro své vlastní čtyři stěny interpretovat odlišně. Pomocí tohoto policového schodiště můžete vstoupit do „ložnice“. V době městských bytů a nedostatku místa slaví podkrovní postel svůj návrat. Pod podkrovní postel lze perfektně nainstalovat velkou skříň.

Police šikmé střechy-schody-dřevěná-skříň-knihovna-zrcadlo-knihy-světla

Nechte si vyrobit kompletní skříň na míru

Police šikmá střecha-bílý-dětský pokoj-zásuvka-úložný-televizní-hračky

Osvětlení hraje stejně důležitou roli při plánování police, která musí být integrována do šikmé střechy. Přece jen chcete vidět, co je v zásuvkách a přihrádkách.

Stropní body a světelné lišty jsou ideální pro místnost pod sedlovou střechou. Lehké kolejnice jsou vybaveny libovolným počtem bodových světel, která lze snadno přesouvat. Buď můžete namontovat lehkou kolejnici doprostřed místnosti nebo dva kolejové systémy z každé strany. Stropní sporty jsou zapuštěny do stropu a nezabírají cenný prostor. Jako LED mají také nízkou spotřebu energie. Jsou také jednoduché a nadčasově moderní. Jako předpoklad pro zapuštěná stropní světla potřebujete dutý strop s určitou instalační hloubkou. Skvrny mohou být rozmístěny po celé ploše nebo osvětlují pouze určitou část místnosti.

Police šikmá střecha bílá dřevěná podlaha panton židle příčka

Police šikmá střecha-černá-knihovna-starožitné-rustikální-knihy-okna

Police šikmá stropní ložnice, bílá stěna, police ve skandinávském stylu

Police šikmý strop-ložnice-korálová barva-postel-lůžkoviny-předsíň-otevřená

Křeslo skloněné čalouněné křeslo-oranžová-deco-stolní lampa-květ

Police šikmá střecha-krb-překližka-skandinávský-design-okno-bílá

Police šikmá střecha-juta koberec-šedý-konferenční stolek-dřevo-krb-sedačka-schody

Police šikmý strop-dřevěná stěna-gauč-křeslo-čalounění-vintage-světlá-dřevěná podlaha-koberec

Police šikmá střecha-dětský pokoj-knihovna-hračky-dřevěné podlahy-hračky-plyšové hračky

Police šikmá stěna-skříň-bílá-tradiční-gauč-kryt-odnímatelný venkovský dům

Police šikmá studie-bílá-květinová váza-kreativní

Police šikmá střecha-koupelna-WC-sprchový kout-bílá-krémová bílá

Police šikmé stropy-krejčovství-pračka-skříň-látky

Police šikmé střechy-schody-dřevěné latě-přihrádky-světlé