Nábytek

Pohovka Oscar – perfektní doplněk každého atraktivního obytného prostředí

pohovce oscar jednoduchý, neutrální design dominují světle šedé kusy nábytku

Pokud chcete trochu osvěžit své monotónní životní prostředí, je to tak pohovka Oscar perfektní kus nábytku pro vás a váš domov.

 Pohovka Oscara zaujme jednoduchým designem a jasnými barvami

kombinace nápadů na design manganově modré a oranžové noty

 

Christian Werner z Leolux, vytvořeno pohovka Oscar. Vyznačuje se vynikajícími obrysy a švy na jedné straně a jednoduchým profilem na straně druhé. Oscar je především stylovým doplňkem každého domu. Měkký potah je tak příjemný a jemné područky vybízejí k pohodlnému sezení nebo ležení a necháte se hýčkat. V nabídce jsou 2,5 nebo 3sedadla a výrobce má velké množství modelů z látky, kůže nebo Alcantary, které jsou vybaveny shodnými nebo kontrastními švy. Oskarovy nohy jsou buď vyleštěny ve standardní hliníkové barvě, nebo jsou natřeny různými barvami, které si zákazník může libovolně vybrat. K dispozici je také odpovídající stolička s kolečky. Kombinace manganově modrého čalounění a oranžových švů se ukazuje jako fascinující.

Pohovka Oscar je vhodná pro jakoukoli paletu barev v domácnosti

pohovka oscar design barevný kontrast skořice

U domů, které se vyznačují bílou barevnou paletou nebo různými odstíny béžové nebo šedé, se zdá být výběr pohovky ve výrazných barvách jako nejlepší rozhodnutí. Úžasný světle purpurový nábytek se sladěnými švy a standardními hliníkovými nohami vám dává možnost vyjádřit vaši osobnost. Kopnutí výrazné barvy, ne -li přehnané, může přispět k náladě v každé místnosti. Kromě toho můžete na polštáře dát akcenty v kontrastních barvách. Pokud jsou ve vašem domě dostatečné barevné prvky, pak by to mohlo být pohovka Oscar a jeho neutrální, jednoduchý design přináší větší klid pro oči. Světle šedé čalounění umožňuje dominovat jasným akcentům. Kožené verze Oscara se v některých ohledech liší od čalouněných modelů. Kromě toho, že je kůže považována za dokonalou barvu, která se hodí do jakéhokoli interiéru, je kožená verze také mnohem snadněji čistitelná. K odstranění skvrn od červeného vína nebo mléka stačí pouhé otření vlhkým hadříkem.

Světle fialová pohovka Oscar dodává obytnému prostoru jedinečnost

světle fialové čalounění perfektní skvělý doplněk dekorativních polštářů

Kožené čalounění skořicové nebo manganově modré barvy-výběr závisí na vašem vlastním vkusu

řada dostupných kožených tkanin hliníkové nohy hnědá modrá barva