Nábytek

Otočná židle Arabella z plyše od Giorgetti

Otočná židle z plyše od giorgetti arabella

Tenhle šik Designová otočná židle z plyše je nádherný kus nábytku pro váš moderní interiér. Model se jmenuje Arabella a vyrobil ho výrobce Giorgetti USA vyrobeno. Díky živým a jasným barvám vypadá tato otočná židle obzvláště pohodlně a atmosféricky.

Otočná židle Arabella Design – kombinace pohodlí a elegance

designová otočná židle z plyše od moderního interiéru giorgetti

Arabella Designová otočná židle navrhli Carlo Giorgetti a Massimo Scolari. Řady modelu Arabella jsou jednoduché a elegantní. Nadměrný sedák a měkké plyšové čalounění jsou dobrým předpokladem pro pohodlí a relaxaci. Pro větší flexibilitu byla vnitřní konstrukce vyrobena z polyuretanu a oceli, které se přizpůsobují křivkám těla.

Otočná židle v široké škále barev

Otočná židle v provedení plyš od giorgetti lila

Z Designová otočná židle od Giorgetti je extrémně pohodlný a může se otáčet o 360 stupňů. Asymetrický umožňuje použití židle jako křesla. Tento elegantní design je k dispozici v mnoha barvách. Jednoduchý model a široká škála barev činí z této židle univerzální kus nábytku do každého moderního interiéru.

design otočné židle z plyše od giorgetti široká škála barev

designová otočná židle z plyše v bílém provedení giorgetti

designová otočná židle vyrobená z plyše od giorgetti v různých barvách   otočný design židle vyrobený z plyše polštářem giorgetti žlutý

  Otočná židle v provedení plyš od giorgetti hnědé

Otočná židle z plyšové giorgetti modré barvy