Nábytek

Noční stolek pro kutily – postavte si ho sami rychle a snadno

DIY výzdoba nočního stolku ložnice bílá udělejte si sami

Pokud potřebujete nový noční stolek, ale nechcete nutně kupovat nový, můžete si jej vyrobit sami. Možná jste si také všimli, jak malé jsou prodávané noční stolky. To by byl problém, zejména pokud máte vysokou postel. Na internetu je tolik různých designů, ale jakmile uvidíte stůl v reálném životě a položíte ho na podlahu, sahá maximálně po kolena.

Z tohoto důvodu by mohlo být lepší, kdybyste si to vyrobili sami hned. Pro DIY noční stolek K tomuto článku budete potřebovat lepenkovou trubku, dva kulaté listy dřeva a pásy lesklého vinylu.

Noční stolek pro kutily – sestavení sami je tak snadné:

Nastavte značku rozhraní ložnice, krok 1

Můžete se sami rozhodnout, jaký průměr dýmky zvolíte. Pro tyto pokyny bylo zvoleno 20 cm. Pokud si přejete, můžete si také vybrat silnější trubku. Vše závisí na vašem vkusu. Z celkové délky potrubí (obvykle asi 1 metr nebo o něco více) odřízněte 70 cm dlouhý kus, abyste vytvořili stojan pro DIY noční stolek získat. Chcete -li to provést, předem to přesně změřte a označte bod, kde má být trubka řezána.

Jakmile se zařezáte do potrubí, můžete do otvoru vložit malou pilku a jednou řezat. K tomu může být nejlepší prořezávací pila. Zjistíte, že tato malá pila se může hodit i pro mnoho dalších projektů. Také kruh pro patu DIY noční stolek můžeš s ní sekat. Bez problémů prořízne 6 mm široký MDF.

Odřízněte trubku pro nohu stolu

Kartonová krabice střižená noha na nočním stolku krok 2

Můžete si koupit kulatou dřevěnou desku, která bude sloužit jako deska stolu. Měl by být široký 60 cm. Tímto způsobem budete mít na disku spoustu místa DIY noční stolek mít. Umístěte trubku doprostřed dřevěné desky. Tužkou nakreslete kruh kolem dýmky. Zašroubujte několik kusů dřeva do kruhu.

Odstraňte přebytečný kus

řezaný stojan stůl noční stolek hotový krok 3

Nyní položte desku stolu na trubku a přišroubujte trubku ke kusům dřeva.

Dřevěný panel, který v DIY noční stolek Pokud chcete sloužit jako patka, připevněte stejným způsobem na druhý konec dýmky. V tomto případě je tato deska o něco menší než deska stolu (45–46 cm). Ale to také závisí na vašem vkusu. Samozřejmě je můžete vyrobit ve stejné velikosti. Navíc nemusí být nutně ze dřeva. Pokud chcete také ušetřit, můžete si také vybrat MDF a vystřihnout z něj kruh.

Noční stolek pro kutily – připevněte desku stolu a patku

stolní vrtačka do dřeva, výzdoba, ložnice, krok 4

Nastříkejte to DIY noční stolek s bílou barvou. Pokud chcete, aby měl stůl lesklý efekt, můžete ho nastříkat také lesklým sprejem. Bílá barva je pro dýmku dostačující, protože mnoho z ní nakonec nebude vidět.

Zatímco čekáte, až barva zaschne, můžete z vinylu vystřihnout proužky. Hodně pruhů! Budete jich potřebovat asi 25, takže se pusťte do práce.

Našroubujte trubku na desku stolu

dřevěný plech upevněte šroubovákem krok 5

Připojte proužky k DIY noční stolek, jak je vidět na fotografii. Vzdálenost mezi pásy je přibližně 2,5 cm. K jeho zabezpečení můžete použít připínáčky. Ale pokud dáváte přednost něčemu trochu módnějšímu, vezměte si pár hezkých čalounických nehtů.

Sestavený noční stolek

připevněte nohu na noční karton, krok 6

Nyní omotejte další pás jako pás kolem středu stojanu DIY noční stolek a zajistěte konce sklopným držákem. Střídavě pokládáte dlouhé, visící pásy za „pás“: jeden pás vpředu, druhý za něj, pak jeden pás opět dopředu a tak dále.

Namalujte si noční stolek na míru a ozdobte jej vinylem

DIY noční stolní malba bílá minimalistický krok 7

Vytáhněte každý proužek pod DIY noční stolek, aby byly hladké a těsné. Každý pás dočasně zajistěte páskou, dokud si nebudete jisti mezerou a napjatostí. Když jste spokojeni s tím, jak vypadá, můžete pásku nahradit sponkami. Kromě toho nyní můžete vyjmout sklopnou svorku a připnout pás k trubce.

A váš nový je připraven DIY noční stolek! Bavte se zkoušet a později používat!

Připravte si vinylové pásy

bílé pruhy připravující krok 8 zdobení nočního stolku

Vinylové pásky upevněte připínáčky

nábytek zdobení připínáčky vinyl připojit krok 9

Krok 10 kravatového pásku na stůl na papír

Připevněte ozdobné proužky podstavce stolu, krok 11

nábytek ložnice ručně vyzdobit lepenkové bydlení