Nábytek

Návrh tavící židle od Philippa Aduatze

moderní design židle tající iluze Philipp Aduatz

To je čím dál tím překvapivější moderní Design židle s neobvyklými tvary a koncepty, které od nás vyžadují hlubší porozumění, abychom přijali jejich jedinečnost. Umělecké oko nebo mysl vynálezce jsou vyžadovány k tomu, aby si naplno užili důmyslné nápady designérů. V současné době jsou veřejnosti představeny speciální návrhy, většinou vytvořené umělci, a teprve poté návrháři nábytku.

Tavicí křeslo design s originálním konceptem

philipp Aduatz originální design židle s tavením polyethanu

Že tání Design židle je součástí této kategorie designového nábytku, který stojí na pomezí umění a nábytku. Toto je a Design židle tak krásná, že odráží vše kolem ní, dodává místnosti pěkný lesk a jedinečný vzhled.

Originální design židle od Philippa Aduatze

originální design židle tavicí židle Philipp Aduatz

Že design tavící židle zobrazuje tvary židlí, ale při bližším pozorování se zdá, že se roztaví na podlaze. Jeho zrcadlový povrch vás okouzlí a pozve k nalezení ideálního místa pro tuto originální židli u vás doma. Tavicí křeslo je pokryto speciálním potahem – stříbrnou polyuretanovou barvou odolnou proti poškrábání. Žedesign tavící židle se vyrábí v limitované sérii.

Návrhář židle Philip Aduatz říká, že jeho záměrem bylo podívat se na proměnu sochy a natočit ji. Tavící křeslo je navrženo tak, aby se divákovi jevilo jako proces v klidu. Tavení stolice nebo tvrdnutí tekuté taveniny ve formě stolice. Toto prohlášení designéra dodává hlubší porozumění designu a výrobě této neuvěřitelné designové židle.

stříbrný reflexní povrch

Originální koncept tavicí židle Philipp Aduatz

Aby vytvořil realistickou iluzi, zkoumal návrhář kalení tekutých hmot a tání tvrdých částic a pro animaci použil moderní 3D software.

Že design tavící židle má následující rozměry 95 x 93 x 78 cm, speciální stříbrný kryt a lakovaný polyuretan odolný proti poškrábání.

B. Angelov