Nábytek

Nábytek vyrobený z kabelových bubnů – skvělé nápady pro recyklaci s rustikálním kouzlem

Pravděpodobně jste několikrát viděli nábytek vyrobený z kabelových cívek a možná jste si mysleli, že to vypadá zajímavě a stylově. Tyto kulaté, dřevnaté prvky jsou většinou k dostání u velkoobchodníků s elektřinou, stavebních dodavatelů nebo dokonce na Ebay. Kabelový buben je vhodný pro mnoho vnitřních i venkovních prostor a lze jej snadno znovu použít. Chcete -li například ozdobit neobvyklý stůl s kabelovým navijákem pro vaši zahradu, můžete uvažovat o tak staré části. Ty proto nabízejí všestranné možnosti, jako jsou konferenční stolky na zahradě nebo jako postranní stoly uvnitř. Stačí se podívat na pár skvělých nápadů na navijáky kabelů a nechat se inspirovat pro vaše vlastní projekty.

Kreativní nábytek vyrobený z kabelových bubnů

Převeďte design interiéru pomocí kabelového bubnu jako dekorace se zelenými rostlinami

Kreativita je v nás všech a všichni ji rádi předvádíme tak či onak. Když se však kreativita setká s užitečností, ukáže se, že je to atraktivnější byznys. Opětovně použitý kabelový buben má stejné vlastnosti jako dřevěné palety. Dřevo je napuštěno konzervační kapalinou, která proniká hluboko do vláken. Takový kus dřeva proto obvykle nehnije tak snadno jako měkké dřevo. S antimykotiky a repelenty proti hmyzu si tedy nemusíte dělat starosti. Kabelový naviják se používá venku mnoho let. Není však vhodné umisťovat tento nábytek na mokrý povrch. Jako u každého zahradního nábytku, suchý povrch výrazně prodlužuje jeho životnost.

útulná atmosféra na rustikálně zařízeném venkovním terasovém nábytku z kabelových bubnů

Může být snadný nápad rozebrat dřevo pro kabelový naviják a přeměnit ho na zahradní stůl. Stačí nechat cívku ve svislé poloze. Co je však zajímavější, je možnost zdobení dřevěného stolu. Některé z možností zahrnují přidání skleněné tabule, mozaiky nebo deštníku pro tyto horké letní dny. Úsilí o takový projekt je minimální, a proto jsou tyto dřevěné díly v dnešní době tak žádané. Pokud se vám líbí originální vzhled kabelového navijáku, nemusíte jej nutně měnit. Alternativně můžete díl namalovat libovolnou barvou nebo jen lakovat. Pokud je kabelový naviják malý, můžete nainstalovat kladky, aby byl mobilní. Co můžete postavit z kabelových bubnů? Pokračujte ve čtení a objevte několik vhodných příkladů pro sebe.

Z kabelového bubnu vyrobte židli

jednoduchý a kreativní nápad na zahradní nábytek jako židle z kabelového bubnu

Starý kabelový naviják můžete například převést na houpací křeslo. Opěradlo této houpací židle můžete posílit kovovými tyčemi staré židle. V opačném případě můžete jednoduše použít další materiál, který máte k tomu k dispozici. Tyto příklady tedy nemusíte přesně dodržovat. Několik bloků vzadu a koleček vpředu může také zabránit převrhnutí židle. Sedadlo a opěradlo lze stejně snadno vyrobit z desek z europalet. Kola usnadňují pohyb, protože tyto židle jsou obvykle těžké. Odpovídající polštáře navíc výrazně zlepšují pohodlí takových židlí ze dřevěných materiálů.

Nápady na banku z kabelového bubnu

Postavte si vlastní lavičku z kabelového bubnu v rustikálním stylu s paletami

Hledáte krásný nábytek z kabelových bubnů pro vaši verandu nebo zahradu? Tyto materiály můžete použít například k výrobě lavičky pro kutily, která je nejen levná, ale také robustní a hezká. To vám umožní postavit rustikální zahradní nábytek podle vašich představ. Taková zahradní lavička se může skládat z prázdné role, kterou můžete předělat jednoduchým, ale elegantním způsobem. Pokud se vám dostane do rukou nepoužívaný kabelový naviják a palety zdarma, můžete si prakticky vytvořit venkovní lavičku. To není příliš obtížné vyrobit pomocí jednoduchých nástrojů. Ty jsou s největší pravděpodobností již ve vaší kůlně na nářadí a použili jste je při domácím vylepšování.

vyrobte dřevěnou lavičku z kabelových bubnů pomocí recyklovaných materiálů pro zahradu

Můžete také změnit design, aby vypadal jedinečně. Namalujte nábytek, připevněte opěradlo nebo boční plochu na loketní opěrku, abyste na ni mohli položit nápoje. Můžete také použít brusný kotouč, který je dodáván s kovovým kotoučem. To umožňuje mnohem rychlejší odstranění vrchní vrstvy dřeva, což může povrch ještě více zkrášlit. Tato lavička vyrobená z kabelového bubnu se proto může stát jedinečným doplňkem vaší zahrady, terasy nebo venkovního obývacího pokoje.

kulatý stůl jako nábytek z kabelových bubnů s držáky na sklenice na víno chytré nápady

Chcete -li to provést, musíte nejprve rozebrat dva kabelové bubny. Poté je nejlepší nakreslit vzor na jednu z menších kulatých stran role a vystřihnout ji skládačkou. Opakujte postup na druhé straně a ze dvou stran vyřízněte ploché části. Dále použijte větší buben a postavte z něj lavičku. Upevněte boky na místo a vytvořte další podporu ze dřeva ve formě bloků. Nakonec přidejte polštáře pro pohodlí.

Další nápady pro nábytek vyrobený z kabelových bubnů

co můžete vyrobit z kabelových bubnů? Konferenční stolky v bílé barvě s rostlinami na kryté zahradní terase

Z takových materiálů mohou být, jak již bylo uvedeno výše, stoly na kolečkách a pevné zahradní stoly. Jednou z výhod a zároveň nevýhodou tohoto nábytku je však jeho hmotnost, což může například pomoci předcházet krádežím, pokud jde o velký stůl. Drobný nábytek z kabelových bubnů lze proto snadněji zvedat. Velké stoly vyrobené z těžkých bubnů jsou však ideální na terasu nebo dokonce do baru. Nikdo by se nepokusil zvednout tak masivní zahradní stůl.

zahradní stůl nápady kabel buben znovu použít staré cihly květináč z železné vědro rustikální

S takovými recyklovanými kabelovými bubny ze dřeva můžete také sami postavit zahradní nábytek. Taková dřevěná rolka obvykle není jednoduše dostupná zdarma. Z tohoto důvodu se můžete jednoduše obrátit na dealery, například po prozkoumání příslušných reklam na internetu. Takový zahradní stůl může být také vyroben z kabelových bubnů a může dát zahradě hravý nádech. Pro větší ochranu před sluncem do něj můžete vložit také slunečník a užívat si slunečných dní venku.

malý odkládací stolek z kabelového bubnu s omotaným lanem

Tato kulatá varianta se také perfektně hodí do obývacího pokoje jako konferenční stolek nebo jako odkládací stolek vedle lehátka. Takovým stolem můžete ozdobit svůj obývací prostor nebo salonek, kde si s rodinou můžete vychutnat večerní čaj nebo teplé posezení. Jednoduše si vyberte barvu, která odpovídá vašemu stylu, a pomalujte tak svůj nábytek. Další skvělý nápad pro nábytek vyrobený z kabelových cívek je piknikový stůl. To může být perfektní pro příležitostné rodinné setkání na zahradě nebo na terase. V tomto případě stojí stůl uprostřed a má tvar bubnu. Poté můžete postavit okolní lavičky a připevnit je na piknikový stůl.

Sedací nábytek vyrobený z kabelových bubnů

Recyklované materiály pro židle z kabelového bubnu pro houpací kutilský projekt

Malé sedadlo můžete postavit tak, aby se vešlo téměř do každého rohu. To nejen zvýší počet míst k sezení ve vašem domě, ale také vytvoří zvláštní atmosféru v místnosti. Umístěte takový kus nábytku jako zajímavý doplněk například do pokoje teenagera. Může to být krásná stolička z barevných prvků, které lze snadno kombinovat s gaučem. Ve stoličce můžete dokonce vytvořit další úložný prostor.

rustikální nábytek vyrobený z kabelových bubnů a ocelových van vytváří kreativní nápady pro venkovní použití

Nábytek vyrobený z kabelových bubnů lze proto přeměnit na velmi praktické řešení pro menší místnosti. Pokud si také myslíte, že vše, co s tím můžete dělat, je vytvářet podivně vypadající kulaté věci, mýlíte se. Křeslo pro kutily může být například vaším dalším designovým kouskem v domě. Takové projekty lze také stavět z jiných materiálů a opakovaně použitelných položek. Úžasné sloučení kabelových bubnů a ocelové vany na gauči je toho dokonalým příkladem. Může to vypadat divně, ale je to perfektní a moderní způsob, jak jej použít k ozdobení terasy nebo zahrady. V takovém případě budete muset vystřihnout některé desky z kabelových bubnů a použít je jako opěrky rukou a zad.

Vytvořte praktické kusy nábytku

kreativní nápady pro nábytek vyrobený z kabelových bubnů jako dům pro psy nebo kachny na zahradě

Všichni milujeme různé druhy domácích mazlíčků. Zde máme tento jedinečný nápad na přeměnu dřevěného kabelového navijáku na fantastický kachní dům. Ano, můžete zde pro své domácí mazlíčky postavit úžasný dřevěný kachní dům. Je to stylové a cool. Můžete odříznout jednu z velkých kruhových oblastí a vytvořit tak skříň na krmení a vstup pro své kachny nebo kuřata. Podobným způsobem můžete samozřejmě vytvořit psí boudu.

jasný, leštěný zahradní nábytek z kabelových bubnů, lavičky a kulatého stolu

Takové nápady jsou zvláště vhodné pro zdobení terasy nebo zahrady, ale dokonale se hodí do obytného prostoru. V tomto příspěvku jste viděli různé příklady, ale stále máte k dispozici nespočet možností, jako jsou police, květináče, postýlky ve tvaru měsíce nebo houpačky a mnoho dalších. Tvar měsíce je sám o sobě magický a vede vás a vaše dítě do světa fantazie.

upcycling nápady s kabelovými navijáky kombinují dřevo a sklo v industriálním stylu

Ozdobte svůj nábytek, abyste zvýšili efekt. Musíte si jen pohrát se svou kreativní představivostí a estetickým instinktem, aby se takové projekty staly realitou. Buďte inovativní a vytvořte nový nábytek z kabelových bubnů natřených v jakékoli barvě. Ve většině případů je vzhled rustikální a přirozený, což ve vašem domě vytváří příjemný pocit.

Nábytek

Nábytek vyrobený z kabelových bubnů – skvělé nápady pro recyklaci s rustikálním kouzlem

Pravděpodobně jste několikrát viděli nábytek vyrobený z kabelových cívek a možná jste si mysleli, že to vypadá zajímavě a stylově. Tyto kulaté, dřevnaté prvky jsou většinou k dostání u velkoobchodníků s elektřinou, stavebních dodavatelů nebo dokonce na Ebay. Kabelový buben je vhodný pro mnoho vnitřních i venkovních prostor a lze jej snadno znovu použít. Chcete -li například ozdobit neobvyklý stůl s kabelovým navijákem pro vaši zahradu, můžete uvažovat o tak staré části. Ty proto nabízejí všestranné možnosti, jako jsou konferenční stolky na zahradě nebo jako postranní stoly uvnitř. Stačí se podívat na pár skvělých nápadů na navijáky kabelů a nechat se inspirovat pro vaše vlastní projekty.

Kreativní nábytek vyrobený z kabelových bubnů

Převeďte design interiéru pomocí kabelového bubnu jako dekorace se zelenými rostlinami

Kreativita je v nás všech a všichni ji rádi předvádíme tak či onak. Když se však kreativita setká s užitečností, ukáže se, že je to atraktivnější byznys. Opětovně použitý kabelový buben má stejné vlastnosti jako dřevěné palety. Dřevo je napuštěno konzervační kapalinou, která proniká hluboko do vláken. Takový kus dřeva proto obvykle nehnije tak snadno jako měkké dřevo. S antimykotiky a repelenty proti hmyzu si tedy nemusíte dělat starosti. Kabelový naviják se používá venku mnoho let. Není však vhodné umisťovat tento nábytek na mokrý povrch. Jako u každého zahradního nábytku, suchý povrch výrazně prodlužuje jeho životnost.

útulná atmosféra na rustikálně zařízeném venkovním terasovém nábytku z kabelových bubnů

Může být snadný nápad rozebrat dřevo pro kabelový naviják a přeměnit ho na zahradní stůl. Stačí nechat cívku ve svislé poloze. Co je však zajímavější, je možnost zdobení dřevěného stolu. Některé z možností zahrnují přidání skleněné tabule, mozaiky nebo deštníku pro tyto horké letní dny. Úsilí o takový projekt je minimální, a proto jsou tyto dřevěné díly v dnešní době tak žádané. Pokud se vám líbí originální vzhled kabelového navijáku, nemusíte jej nutně měnit. Alternativně můžete díl namalovat libovolnou barvou nebo jen lakovat. Pokud je kabelový naviják malý, můžete nainstalovat kladky, aby byl mobilní. Co můžete postavit z kabelových bubnů? Pokračujte ve čtení a objevte několik vhodných příkladů pro sebe.

Z kabelového bubnu vyrobte židli

jednoduchý a kreativní nápad na zahradní nábytek jako židle z kabelového bubnu

Starý kabelový naviják můžete například převést na houpací křeslo. Opěradlo této houpací židle můžete posílit kovovými tyčemi staré židle. V opačném případě můžete jednoduše použít další materiál, který máte k tomu k dispozici. Tyto příklady tedy nemusíte přesně dodržovat. Několik bloků vzadu a koleček vpředu může také zabránit převrhnutí židle. Sedadlo a opěradlo lze stejně snadno vyrobit z desek z europalet. Kola usnadňují pohyb, protože tyto židle jsou obvykle těžké. Odpovídající polštáře navíc výrazně zlepšují pohodlí takových židlí ze dřevěných materiálů.

Nápady na banku z kabelového bubnu

Postavte si vlastní lavičku z kabelového bubnu v rustikálním stylu s paletami

Hledáte krásný nábytek z kabelových bubnů pro vaši verandu nebo zahradu? Tyto materiály můžete použít například k výrobě lavičky pro kutily, která je nejen levná, ale také robustní a hezká. To vám umožní postavit rustikální zahradní nábytek podle vašich představ. Taková zahradní lavička se může skládat z prázdné role, kterou můžete předělat jednoduchým, ale elegantním způsobem. Pokud se vám dostane do rukou nepoužívaný kabelový naviják a palety zdarma, můžete si prakticky vytvořit venkovní lavičku. To není příliš obtížné vyrobit pomocí jednoduchých nástrojů. Ty jsou s největší pravděpodobností již ve vaší kůlně na nářadí a použili jste je při domácím vylepšování.

vyrobte dřevěnou lavičku z kabelových bubnů pomocí recyklovaných materiálů pro zahradu

Můžete také změnit design, aby vypadal jedinečně. Namalujte nábytek, připevněte opěradlo nebo boční plochu na loketní opěrku, abyste na ni mohli položit nápoje. Můžete také použít brusný kotouč, který je dodáván s kovovým kotoučem. To umožňuje mnohem rychlejší odstranění vrchní vrstvy dřeva, což může povrch ještě více zkrášlit. Tato lavička vyrobená z kabelového bubnu se proto může stát jedinečným doplňkem vaší zahrady, terasy nebo venkovního obývacího pokoje.

kulatý stůl jako nábytek z kabelových bubnů s držáky na sklenice na víno chytré nápady

Chcete -li to provést, musíte nejprve rozebrat dva kabelové bubny. Poté je nejlepší nakreslit vzor na jednu z menších kulatých stran role a vystřihnout ji skládačkou. Opakujte postup na druhé straně a ze dvou stran vyřízněte ploché části. Dále použijte větší buben a postavte z něj lavičku. Upevněte boky na místo a vytvořte další podporu ze dřeva ve formě bloků. Nakonec přidejte polštáře pro pohodlí.

Další nápady pro nábytek vyrobený z kabelových bubnů

co můžete vyrobit z kabelových bubnů? Konferenční stolky v bílé barvě s rostlinami na kryté zahradní terase

Z takových materiálů mohou být, jak již bylo uvedeno výše, stoly na kolečkách a pevné zahradní stoly. Jednou z výhod a zároveň nevýhodou tohoto nábytku je však jeho hmotnost, což může například pomoci předcházet krádežím, pokud jde o velký stůl. Drobný nábytek z kabelových bubnů lze proto snadněji zvedat. Velké stoly vyrobené z těžkých bubnů jsou však ideální na terasu nebo dokonce do baru. Nikdo by se nepokusil zvednout tak masivní zahradní stůl.

zahradní stůl nápady kabel buben znovu použít staré cihly květináč z železné vědro rustikální

S takovými recyklovanými kabelovými bubny ze dřeva můžete také sami postavit zahradní nábytek. Taková dřevěná rolka obvykle není jednoduše dostupná zdarma. Z tohoto důvodu se můžete jednoduše obrátit na dealery, například po prozkoumání příslušných reklam na internetu. Takový zahradní stůl může být také vyroben z kabelových bubnů a může dát zahradě hravý nádech. Pro větší ochranu před sluncem do něj můžete vložit také slunečník a užívat si slunečných dní venku.

malý odkládací stolek z kabelového bubnu s omotaným lanem

Tato kulatá varianta se také perfektně hodí do obývacího pokoje jako konferenční stolek nebo jako odkládací stolek vedle lehátka. Takovým stolem můžete ozdobit svůj obývací prostor nebo salonek, kde si s rodinou můžete vychutnat večerní čaj nebo teplé posezení. Jednoduše si vyberte barvu, která odpovídá vašemu stylu, a pomalujte tak svůj nábytek. Další skvělý nápad pro nábytek vyrobený z kabelových cívek je piknikový stůl. To může být perfektní pro příležitostné rodinné setkání na zahradě nebo na terase. V tomto případě stojí stůl uprostřed a má tvar bubnu. Poté můžete postavit okolní lavičky a připevnit je na piknikový stůl.

Sedací nábytek vyrobený z kabelových bubnů

Recyklované materiály pro židle z kabelového bubnu pro houpací kutilský projekt

Malé sedadlo můžete postavit tak, aby se vešlo téměř do každého rohu. To nejen zvýší počet míst k sezení ve vašem domě, ale také vytvoří zvláštní atmosféru v místnosti. Umístěte takový kus nábytku jako zajímavý doplněk například do pokoje teenagera. Může to být krásná stolička z barevných prvků, které lze snadno kombinovat s gaučem. Ve stoličce můžete dokonce vytvořit další úložný prostor.

rustikální nábytek vyrobený z kabelových bubnů a ocelových van vytváří kreativní nápady pro venkovní použití

Nábytek vyrobený z kabelových bubnů lze proto přeměnit na velmi praktické řešení pro menší místnosti. Pokud si také myslíte, že vše, co s tím můžete dělat, je vytvářet podivně vypadající kulaté věci, mýlíte se. Křeslo pro kutily může být například vaším dalším designovým kouskem v domě. Takové projekty lze také stavět z jiných materiálů a opakovaně použitelných položek. Úžasné sloučení kabelových bubnů a ocelové vany na gauči je toho dokonalým příkladem. Může to vypadat divně, ale je to perfektní a moderní způsob, jak jej použít k ozdobení terasy nebo zahrady. V takovém případě budete muset vystřihnout některé desky z kabelových bubnů a použít je jako opěrky rukou a zad.

Vytvořte praktické kusy nábytku

kreativní nápady pro nábytek vyrobený z kabelových bubnů jako dům pro psy nebo kachny na zahradě

Všichni milujeme různé druhy domácích mazlíčků. Zde máme tento jedinečný nápad na přeměnu dřevěného kabelového navijáku na fantastický kachní dům. Ano, můžete zde pro své domácí mazlíčky postavit úžasný dřevěný kachní dům. Je to stylové a cool. Můžete odříznout jednu z velkých kruhových oblastí a vytvořit tak skříň na krmení a vstup pro své kachny nebo kuřata. Podobným způsobem můžete samozřejmě vytvořit psí boudu.

jasný, leštěný zahradní nábytek z kabelových bubnů, lavičky a kulatého stolu

Takové nápady jsou zvláště vhodné pro zdobení terasy nebo zahrady, ale dokonale se hodí do obytného prostoru. V tomto příspěvku jste viděli různé příklady, ale stále máte k dispozici nespočet možností, jako jsou police, květináče, postýlky ve tvaru měsíce nebo houpačky a mnoho dalších. Tvar měsíce je sám o sobě magický a vede vás a vaše dítě do světa fantazie.

upcycling nápady s kabelovými navijáky kombinují dřevo a sklo v industriálním stylu

Ozdobte svůj nábytek, abyste zvýšili efekt. Musíte si jen pohrát se svou kreativní představivostí a estetickým instinktem, aby se takové projekty staly realitou. Buďte inovativní a vytvořte nový nábytek z kabelových bubnů natřených v jakékoli barvě. Ve většině případů je vzhled rustikální a přirozený, což ve vašem domě vytváří příjemný pocit.