Nábytek

Multifunkční kancelářský stůl nabízí mnoho možností úprav

Květináče, plastové části místnosti, krabice, držák šanonů

Představujeme vám inovativní koncept, který Kancelářský stůl prezentován jako multifunkční kus nábytku. Projekt Worknest podporuje otevřené kancelářské prostory a komunikaci mezi zaměstnanci. Tato myšlenka přeměňuje kancelářský stůl na nastavitelný systém s mnoha funkcemi.

Kancelářský stůl – praktický design pro efektivní práci

Počítačový design dřevěného nábytku

 

Designér to věděl ze zkušenosti Viktoria Lenartová, že každý při své každodenní práci v kanceláři rozděluje svůj stůl do mnoha různých oblastí. Chtěli být schopni nabídnout možnosti úprav pro každou oblast. Z Kancelářský stůl lze proto rychle a snadno přepracovat v závislosti na osobních preferencích a potřebách. Kancelářský stůl nabízí četné organizační možnosti, které zabraňují chaosu na pracovišti. Zaměstnanci se rychle stanou designéry – nejen, že se mohou rozhodnout, které moduly mohou použít, ale také určit výzdobu. Sada nábytku obsahuje následující komponenty – dřevěný stůl, rozdělovač pokojů a příslušenství. Mohou být použity společně nebo samostatně. Jeden prvek může vykonávat několik funkcí – rozdělovač / obrazovka místnosti může také fungovat jako police ve složce.

Kancelářský stůl ze dřeva a plastu

Možnosti úprav znají design

Z Kancelářský stůl inspiruje nejen svou funkčností, ale také estetickým designem. Vysoká kvalita výroby a trvanlivost materiálů jsou jistou zárukou, že kancelářský stůl bude moci sloužit po dlouhou dobu. Rostliny hrají v designu velkou roli – mohou sloužit jako dekorace a dát designu osobní nádech. Worknest design je pro všechny kreativní duše, které rády pracují na otevřeném pracovišti, rády si vyměňují nápady a během dne komunikují s mnoha lidmi. Stůl lze bez problémů použít i ve skříni doma.

Dřevěný kancelářský stůl nabízí úložný prostor pro soubory

Držák stolu s dřevěnými detailyKvětináče slouží jako dekoraceNápady na design dřevěného stoluStůl bez příslušenstvíNápady na design kancelářského stoluKreativní konstrukce umožňuje snadnou konverziDesign stolu se skandinávským vzhledemKaždý si může navrhnout vlastní pracovištěOddělovač místností, dřevoplastový designStůl je ručně vyrobenýNavrhněte multifunkční detail dřevaOdkládací polička a rozdělovač místnostíDržák portfolia dřevěný plast bílýDřevěný stůl se všemi plastovými doplňky

Květináče dekorace kancelářského nábytku