Nábytek

Moderní vybavení věrné domácí kombinaci stylů

malý obývací pokoj mix stylů nepřímé osvětlení neutrální barvy

Moderní styl zařizování je velmi populární již několik let a nyní je velmi univerzální. Už to neznamená jen jednoduché, moderní vybavení, které jsou vysoce leštěné. V módě je také vintage a ošumělý elegantní styl, stejně jako nábytek z recyklovaných předmětů, purismus, rokoko a mnoho dalšího. Rádi bychom vám poskytli několik pokynů pro dnešek moderní vybavení představit.

Moderní zařízení s vintage nádechem

moderní interiér vintage retro průmyslové

Heslem je „Udělat ze starého nové“. V zásadě to znamená znovu použít starožitný nebo starožitně vypadající nábytek. Starý nábytek, který má určité kazy, již nemusí být zlikvidován, ale je vhodný jako moderní vybavení. Vlastně můžete svůj interiér okořenit zvláštním způsobem. To ale nutně neznamená jen starý nábytek. V nabídce je také mnoho nových kusů nábytku, které jsou speciálně upraveny tak, aby vypadaly staré. Jak pohodlné!

kombinace moderního nábytku se styly - ošumělé elegantní prvky

Eklektický styl vybavení neznamená chaos, ale mix stylů

Žít ve směsi stylů – velký životní trend v zařizování

Dekor ve stylu Pop Art – expresivní a umělecký

moderní vybavení obývacího pokoje-konferenční stolek z pravého dřeva-šedá

moderní nábytek-kuchyně-vinobraní-průmyslový mix

Modernismus a purismus

moderní nábytek-bílý-dřevo-minimalistický-obývací pokoj

Nábytek ve stylu purismu se skládá z jasných linií. Moderní vybavení v tomto zdánlivě jednoduchém stylu jsou jednoduché a bez ozdobných ozdob nebo jiných vzorů a čar. Je proveden pokus, aby byl nábytek multifunkční, jak je vidět na barevných křeslech se zásuvkami. Jednoduchá charakteristika tohoto stylu pro moderní vybavení činí další dekorace zbytečnými.

moderní zařízení minimalistické-bílo-černé

Recyklovaný nábytek v moderním zařízení

moderní zařízení mnoho průmyslových prvků

Staré předměty jsou často znovu použity pro stavbu nábytku. Existují například zvláště účinné židle nebo konferenční stolky jako moderní vybavení, ze starých skateboardů. Tento typ moderního nábytku se také v některých ohledech překrývá s vintage a shabby chic styly. Palety se velmi často používají také k výrobě nábytku doma. Je to mimo jiné dáno jejich praktickým tvarem, díky kterému často není nutné řezání nebo jiné těžkopádné kroky. Podívejte se sami, jaké skvělé kusy nábytku lze vyrobit z recyklovaných předmětů.

14 nápadů na recyklaci palet nábytku do postele

Rokokové obrození

moderní-nábytek-mix-stylů-velké-štukové-dekorace-strop

Tento styl připomíná nejen baroko, ale ve skutečnosti vychází ze zařizovacího stylu 18. století. Typické jsou zde ozdobné detaily, ozdoby a řezby, které se nacházejí hlavně v zrcadlech, komodách, židlích a křeslech. Moderní vybavení jako tyto vytvářejí elegantní a jedinečnou atmosféru.

moderní zařízení-klasické-vkusné závěsy

moderní nábytek-jídelna-rokokový styl-černo-bílá