Nábytek

Moderní knihovna s originálním designem připomíná strom

Policový systém černobílý strom

Představujeme vám jeden moderní knihovna, to vypadá jako moderní umění – policový systém od inovativního designového studia 21st Design nese název Winterbaum. Kus nábytku vypadá jako exponát v Muzeu moderního umění, ale má všechny vymoženosti tradičního designu.

Moderní knihovna – originální design pro útulný čtecí koutek

bílá knihovna krbová pohovka bílá

Regálový systém byl inspirován přírodou – vysoká konstrukce připomíná strom bez listí. Na první pohled vypadají různé větve stromů chaoticky, ale design je díky odpovídajícím protizávažím dokonale vyvážený. Inovativní koncept napodobuje přírodu – umělecký systém byl vyroben výhradně z plastu. Cílem talentovaných návrhářů z 21. design měl interpretovat vztah mezi člověkem a přírodou v průmyslovém a high-tech 21. století. Umělecký, originální a nápaditý – takto člověk vidí moderní knihovna konec.

Moderní knihovna fascinuje inovativním konceptem

Originální design pro vytvoření praktického obývacího pokoje

Regálový systém Winterbaum je mnohem víc než a moderní knihovna – nabízí možnost vystavit své oblíbené knihy a sochy. Konec každé větve směřuje nahoru – nehrozí tedy uklouznutí. I malé vázy a jiné dekorativní předměty mohou na poličce najít místo. Polička na knihy je k dispozici ve dvou verzích – černé a bílé; obě verze lze navzájem kombinovat pro dramatický efekt. Regálový systém může fungovat jako rozdělovač místností a je vhodný jak do domácnosti, tak do kanceláře.

Regál na knihy je nabízen ve dvou verzích – černé a bílé

Regálové systémy knih zřídily čtecí koutek

Inspirováno přírodou, vyrobené z high-tech materiálů

Oddělovač místností moderní tvar policového systému