Nábytek

Moderní italský nábytek od Arketipo

moderní italský nábytek arketipo flexibilní rámové police

specialista v oblasti super stylových moderních designů nábytku, Arketipo byla založena v roce 1982 skupinou ambiciózních italských podnikatelů. Společnost se sídlem v Toskánsku je nyní světově proslulá moderní italský nábytek, které prokazují luxus a nejvyšší kvalitu. Bohatá kolekce Aketipo je vhodná jak do atraktivních domů, tak do veřejných prostor, včetně mnoha luxusních hotelů. Showroom a továrna Arketipo se nachází v krásném historickém městě Florencie v Itálii. Tato úspěšná společnost zachovává tradice výroby vysoce kvalitních ručních prací, které byly vyvinuty po staletí.

Moderní italský nábytek navržený předními designéry

moderní italský nábytek arketipo pohovka sametová béžová

To, co definuje produkty Arketipo, je úspěšný tým předních a světově proslulých návrhářů v kombinaci s nejinovativnějšími technologiemi, jemnými materiály a smyslem pro detail. Tato dynamická kombinace pomáhá společnosti udržovat si čerstvou a živou pověst. Styl je moderní, s čistými liniemi, klasickými harmonickými proporcemi a především s pohodlím nejsou dělány žádné kompromisy.

Rohová sedačka a police

moderní italský nábytek rohové sedací soupravy arketipo zpět

Arketipo se silně ztotožňuje se svým původem a bohatou historií, která propaguje výtvarné umění a řemesla. Toskánsko má obzvláště dlouhou tradici výroby nejlepších textilií. Tato dobrá pověst je pro Arketipo základním faktorem, aby společnost mohla pokračovat ve svém úspěchu.

nízké konferenční stolky

moderní italský nábytek arketipo pohovka hnědý nízký konferenční stolek

Web Arketipo představuje úžasné kolekce pohodlného a stylového nábytku včetně pohovky, královských křesel, šikovných jídelních souprav a dlouhé řady nízkých stolků, polic a elegantního příslušenství.

Tradiční materiály a moderní technologie vytvářejí moderní italský nábytek

moderní italský nábytek arketipo pohovka amadeius křeslo tmavě červené

Jak říká staré přísloví, útulná krása by neměla být povrchní. To platí i pro tuto kolekci vysoké kvality moderní italský nábytek platný. Klasický, královský styl je založen na jemných konstrukčních technikách, které zaručují nejvyšší kvalitu a odolnost.

fialová pohovka

moderní italský nábytek arketipo pohovka tmavě fialová

Většina čalouněného nábytku má rám ze dřeva, tradičního materiálu, který snadno vyvažuje sílu. Jeho fantastická flexibilita v kombinaci s moderními potahovými látkami má za následek fantastické moderní tvary. Krása masivního dřeva byla zdůrazněna i v dalších jídelních sestavách.

nízký konferenční stolek

arketipo modulární pohovka nízký boční stolek

Hi-tech konstrukce jsou vyžadovány tam, kde je navrženo několik otevřených policových systémů. Kov se často používá pro jednoduché rámové struktury. Pohovky a židle jsou čalouněny atraktivními toskánskými tkanými textiliemi, zatímco kůže pro zvířecí kůži. Bez ohledu na to, jaká kombinace luxusních materiálů je použita, tým Arketipo vytváří opravdové kouzlo a proměňuje každý kus nábytku v umělecký příklad moderní italský nábytek.

nízký malý stůl

moderní italský nábytek arketipo čokoládová pohovka malý stůl

Policový systém a pohovka

moderní italský nábytek arketipo policový systém krémová pohovka

kulatý konferenční stolek s kovovým leskem

moderní italský nábytek konferenční stolek arketipo bílé křeslo

bílý konferenční stolek s vysokým leskem

moderní italský nábytek lesklý konferenční stolek arketipo

Béžová pohovka

moderní italský nábytek arketipo velká pohovka béžová

  rohový gauč

moderní italský nábytek rohové sedací křeslo arketipo bílé

  velká rohová sedačka

moderní italský nábytek rohová sedačka arketipo světle modrá